banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 00:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 170  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2018, 11:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Zasto me je strah odjednom?

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... se%20da%85


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 12:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Marko Đurić: Glas za Olivera Ivanovića je glas za razbijanje srpskog jedinstva na Kosovu i Metohiji i, očigledno, glas protiv očuvanja organske veze državnih institucija Srbije sa srpskim narodom u pokrajini.- oktobar 2017.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Srbi i jesu zlocinci, ali protiv vlastitig naroda ....


Иза ове ликвидације 99% стоје Срби. Нажалост.
Чињеница је да су се на КиМ не само код Шиптара, него и код Срба развиле велике крими структуре, које своје упориште имају у Београду. Не мислим лично, да је неко из Београда смакнуо Ивановића, али да се неко из тих крими структура отргао контроли, то је јако могуће.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 12:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Upravo, scenario vidjen u Cazinskoj Krajini, Krajini, Zapadnij Slavoniji, dijelom u Republuci Srpskoj, ali na zalost Srpskog naroda sa daleko tezim i tragicnijim posledicama, brojnim izgubljenim i unesrecenim zivotima...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 12:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
S tim da se ovde nicim izazvan po prvi put za rijec javio Karadjordjevic. Ima da se usrecimo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 12:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
The_new_Statesman je napisao:
S tim da se ovde nicim izazvan po prvi put za rijec javio Karadjordjevic. Ima da se usrecimo.

Ko se prvi javi, najveci je Srbin, pa onda se tako dijeli i plijen...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Da. Ali on se nije javljao ni kada su se desavale gore i crnje stvari. Sta je sad?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 13:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jbg, mozda je Vucic opucao na krunu, preambiciozan, pa se princ dosjetio da nebi bilo lose malo srbovanja po medijima...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Morao se princ javiti, da se Vučić ne bi proglasio i kraljem. Samo over me mrtva.

Edit: RBA me preteče :)

Šiptarima odgovara nestabilnost, jer su ih pritinsuli sa Specijalnim sudom za ratne zločine OVK. Vidi se da bi Zapad preobukao "Kosovo" sa novim ljudima, ali ovi trenutni su mafija. Ako hoćeš da mafijsu istisneš zna se šta se dešava. I lakše je prvo smaknuti Srbina kao poruku. Što se tiče toga da su Srbi uradili, pa kao plaćeni izvršioci vjerovatno i jesu. Ne mislim da nisu i naši sposobni nešto skuhati, ali prevelik je ovo zalogaj za lokalne švercere. Što se tiče političara, pa kako je prošao na izborima nakon što je izašao iz zatvora. Eh sada, da je poslužio kao žrtveno janje, pa nije toliko Vučko izludio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 14:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Evo na Pinku dodjose do zakljucka da "oni" nisu ubili Ivanovica, vec da su ti meci upuceni Beogradu i njegovom visocanstvu.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Čiča iz Rogače je napisao:
Slika



Covjek opisuje jedno stanje, jedan segment iz teske Kosovske realnosti,kriminal,bezakonje,droga. Jedno stanje koje je mozda najvise izrazeno na Kosovu ali nije samo tamo.
Svakako je ovo djelo ucinjeno zbog onog sto ce doci ne zbog onog sto je bilo.

Sad svako prebacuje vruc krompir od sebe.

Prva reakcija je: Sta ovo ima samnom i kako mene moze ugrozit ili nastetiti mi?

Onda ide - okreni ovo kao dobru priliku za PR. Na kraju dolazi mininiziranje i relevatizam.
Niko se ne bavi sa stvarnim problemom, sa uzrokom vec posledicama kao i obicno.

Razotkrit cemo sve posledice do tancina i ...u krug!!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 15:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ovo je jako ruzno. Zao mi ga je.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2018, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Koliko vidim po komentarima na raznim portalima malo ko vjeruje da su ga šiptari ubili, svi upiru prstom u Beograd. Kako god tuga, neka mu je laka crna zemlja. :(

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2018, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
The_new_Statesman je napisao:
S tim da se ovde nicim izazvan po prvi put za rijec javio Karadjordjevic. Ima da se usrecimo.


Па као јавна личност сигурно има право да се јави за реч, а мислим да су се и лично познавали. Ако може Расим Љајић (који приде ништа није урадио да заштити тог Ивановића од напада СНС-а) да лије сузе на телевизији, може ваљда и принц Карађорђевић да се огласи писменим путем.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2018, 11:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Isto tako moze i da cuti kao sto je do sada. Ne znam sto se petlja gdje mu mjesto nije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2018, 16:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
Eto Njemci su odredili koje "strane" su u igri i odgovorne tj ko nekontrolise terirtoriju ili ti "crnu rupu" kako zovu sjeverni dio Kosova. Brale svaka cast, od njih dovoljno sad je na "odgovornim" ovim dole da to rijese.

Ne kazu odtkud crna rupa ili kako je doslo do velikog Big Bang u juznom Balkanu!!!
Stas neinformisani novinari... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2018, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Čiča iz Rogače je napisao:
Moje mišljenje je da će konačnim padanjem maski ljudi izaći na ulice,isti ti koji su glasali za njega.U opozicionom vakumu SPC će odigrati značajnu ulou u svemu tome.
Vučićev izbor će biti između javnog linča od strane naroda koji mu je davao povjerenje i američkim egzekutora (sjeti se Đinđića).

Da će izaći na ulice hoće(ako dođe do priznanja Kosova) ali ništa neće uraditi(sem što će Beograd opet biti spaljen), sedmica dana buke šipci će trljati ruke od zadovoljstva, em dobili stolicu u UN-u em uživo gledaju paljenje Beograda, ne može bolje. To smo već imali 2008, a što se tiče ovog momenta i realnog zaustavljanja priznanja Kosova kao države to jedino može vojska sa vojnim udarom i svrgavanjem vlasti, i taj zadatak bi pao na niže rangirane oficire jer su ovi drugi predobro uhljebljeni da bi sjekli granu na kojoj sjede. Narod spontano ne može ništa uraditi, buuu haaa i aj zdravo, brzo se ta energija raspe i preusmjeri u ćorsokak i tako ukrug. Ovo je davno došlo do vojske i policije, na njihovim ramenima leži sudbina Srbije i kako će oni reagovati ili neće reagovati, sve ostalo je prdimahovina.

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2018, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4064
apokalipto je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Moje mišljenje je da će konačnim padanjem maski ljudi izaći na ulice,isti ti koji su glasali za njega.U opozicionom vakumu SPC će odigrati značajnu ulou u svemu tome.
Vučićev izbor će biti između javnog linča od strane naroda koji mu je davao povjerenje i američkim egzekutora (sjeti se Đinđića).

Da će izaći na ulice hoće(ako dođe do priznanja Kosova) ali ništa neće uraditi(sem što će Beograd opet biti spaljen), sedmica dana buke šipci će trljati ruke od zadovoljstva, em dobili stolicu u UN-u em uživo gledaju paljenje Beograda, ne može bolje. To smo već imali 2008, a što se tiče ovog momenta i realnog zaustavljanja priznanja Kosova kao države to jedino može vojska sa vojnim udarom i svrgavanjem vlasti, i taj zadatak bi pao na niže rangirane oficire jer su ovi drugi predobro uhljebljeni da bi sjekli granu na kojoj sjede. Narod spontano ne može ništa uraditi, buuu haaa i aj zdravo, brzo se ta energija raspe i preusmjeri u ćorsokak i tako ukrug. Ovo je davno došlo do vojske i policije, na njihovim ramenima leži sudbina Srbije i kako će oni reagovati ili neće reagovati, sve ostalo je prdimahovina.


:D
O da, svakako, ta sema zvuci poznato.

Vojska i policija treba da zavedu red!!
Vojska i policija su iznad svih i svega objektivni i imaju kredibilitet. Vidim kredibilitet je daleko veci sto je plata manja. Tako ispade sto manje para to vise rodoljublja i pravednosti!!Pare te svrstavaju,cine i poravnavaju. Sudije bi trebale da volontiraju bez rijeci.

Jedino vojska, policija izvorno i istinski predstavljaju narod i njegovu volju i rade besplatno i bez naknada iz ljubavi pema svome plebesu!!

U ostalom pa zar vojska i policija nisu tu da pendrece vlast kad narodu prigusti???
Hocu reci da "zastite i cuvaju" ledja narodu i brane ga od vlasti!!! :D

Apo daj malo ozbiljnosti, gdje samo izvlacis ove stvari...cccc!
btw, ne odustaj ti, ovo je samo moje misljenje... :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2018, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Spoiler:
Citiraj:
Oprosti mojoj mladosti i hirovitosti, neki dan čitam svoje postove od prije par godina, bio sam "britka sablja" moram se malo vratiti u formu. :D


Da ne ode tema u neki drugi smjer, kako rekoh sve ostalo je prdimahovina. Ti imaš svoje mišljenje ja svoje. Možda ga malo korigujem tamo nekad kada zađem u 80-te mada teško. :)

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3387 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 170  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs