banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 22:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2008, 04:22 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Feb 2008, 04:06
Postovi: 4
Citiraj:
Gospodine Tadiću,

Obraćam vam se povodom namere da se u Beogradu ( u Beogradu čiji je gradonačelnik član DS, što i vas čini odgovornim za ovaj kulturno – politički skandal) organizuje izložba šiptarskih umetnika, na kojoj će biti izložene slike Adema Jašarija u prirodnoj veličini. S obzirom da se izložbi u Novom Sadu nije usprotivio nijedan član Vaše stranke (hteo sam da napišem stranke kojoj Vi pripadate, ali mislim da je ovo bolji izraz) molio bih,da imate u vidu,ukoliko niste obavešteni sledeće:

Adem Jašari je bio jedan od osnivača i vođa terorističke OVK koja je načinila i još uvek čini neviđena zverstva nad Srbima u pokrajini.Prikazivanje njegovog portreta u maskirnoj uniformi i u maniru Endija Vorhola nije kako nam se ovde potura ironizacija,već glorifikacija ovog zločinca, jer ni Endi Vorhol nije želeo da ironizira, već glorifikuje Merilin Monro. Uostalom, da li bi u Prištini istovetan portret Ratka Mladića prihvatili sa pompom i obijašnjenjem koje se pokušava ovde dati, pri čemu u ovom poređenju nikako ne želim da izjednačim Ratka Mladića i Adema Jašarija.

Da li ste svesni gospodine Tadiću da u ovoj nazovi umetničkoj ujdurmi učestvuju oni čiji sunarodnici uništavaju srpka umetnička dela iz srednjeg veka, crkve,manastire i freske, pri tome ih skrnaveći izmetom i grafitima, a da one koji su izbegli tu sudbinu svojataju i prikazuju kao sopstvenu kulturnu baštinu, ne prezajući da čak i Gračanicu prikažu kao delo njihovih plemenskih vođa, čemu se ovi navodni umetnici nisu uopšte usprotivili? Da li znate gospodine Tadiću da sunarodnici kvazi umetnika iz Prištine (a ustvari provokatora koji su došli da ispitaju dokle Srbija može ići u samoponižavanju) nekažnjeno i dalje ubijaju Srbe na Kosovu i Metohiji, otimaju imovinu i uništavaju čak i srpska groblja? Da li shvatate gospodine predsedniče, Vi koji ste se na Ustavu zakleli da ćete čuvati i braniti teritorijalni integritet Srbije, da će se u Beogradu pružiti gostoprimstvo onima koji kasape teritoriju Srbije? Da li razumete da će se tom izložbom otvoriti gnojni čir bruke i sramote na licu Beograda, koji nikakav puder zaborava neće moći da pokrije? Da li ovu ljagu koja se desila u Novom Sadu i čija se repriza sprema u Beogradu smatrate za nešto normalno, što ne zaslužuje nikakvu reakciju sa vaše strane? Da li odobravate da na ovaj način mrtav zlotvor i njegovi živi sledbenici trijumfalno pluju u lice njihovim bivšim, sadašnjim i budućim žrtvama? Kajete li se gospodine predsedniče što ste pozivom Srbima da glasaju na prethodnim parlamentarnim izborima na Kosovu i Metohiji dali legitimitet šiptarskim ubicama da nastave njihov njihov krvavi posao kroz institucije tako izabrane vlasti, uz podršku takozvane međunarodne zajednice čije su snage na KiM? da li sve ovo odobravate, branite i ponosite se time kao što to čini Bojan Kostreš? Da li je izložba u Novom Sadu u funkciji Vaše kampanje za predsedničke izbore i da li će izložba u Beogradu biti deo proslave Vaše eventualne pobede?

I na kraju da li osećate iskrenu potrebu (ne onu koja bi vam donela glasove na predstojećim ili bilo kojim drugim izborima, ili bilo kakve političke poene u zemlji ili inostranstvu) da se zbog svega ovog izvinite onima kojima to treba stvarno učiniti, a naročito onima čiji su bližnji stradali na Kosovu i Metohiji, kao i mučenicima koji su još uvek tamo? Ukoliko budete i dalje ćutali, to će biti najjasniji i najglasniji odgovor.

Ljubiša Spasojević

Novi Beograd

Јово наново са дс. Докле да гледамо у Србији промоцију оних који су нам клали народ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2008, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Pa od DS-a me više ništa ne iznenađuje. Na kraju krajeva, ne zaboravimo da je Čedo Jovanović punu igračku afirmaciju stekao upravo u tom klubu :D

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Feb 2008, 13:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:51
Postovi: 95
Lokacija: Republika Srpska
Harvester je napisao:
Pa od DS-a me više ništa ne iznenađuje. Na kraju krajeva, ne zaboravimo da je Čedo Jovanović punu igračku afirmaciju stekao upravo u tom klubu :D
Užas :diabloanifire:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Feb 2008, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
svega ovoga ne bi bilo da je tomo dobio izbore...tuzno

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 08:59 
Opa.... poceli smo i sa politiziranjem umjetnosti...

Sta je sljedeci korak?

Opet neku biblioteku zapaliti?

:angry4: :angry4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 11:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2007, 17:53
Postovi: 65
Milanko Djeric je napisao:
svega ovoga ne bi bilo da je tomo dobio izbore...tuzno


o Boze... tuzno je ako ti zaista razmisljas tako... :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 12:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2007, 12:39
Postovi: 998
nadrealac je napisao:
Opa.... poceli smo i sa politiziranjem umjetnosti...

Sta je sljedeci korak?

Opet neku biblioteku zapaliti?

:angry4: :angry4:



Аустријска амбасада још брани да се обнови место где је била Народна библиотека која је спаљена по Хитлеровом наређењу у априлском рату.

_________________
Nikad Srbin kukavica nije,
smrt ga gleda , on se na nju smije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 18:48 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Feb 2008, 21:14
Postovi: 7
GawriL je napisao:
Milanko Djeric je napisao:
svega ovoga ne bi bilo da je tomo dobio izbore...tuzno


o Boze... tuzno je ako ti zaista razmisljas tako... :confused2:


100% би Тома спречио изложбу шиптарских кољача.
дсовци су најгори шљам, и са њима има само једно решење.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 20:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2007, 17:53
Postovi: 65
Kolovrat je napisao:
GawriL je napisao:
Milanko Djeric je napisao:
svega ovoga ne bi bilo da je tomo dobio izbore...tuzno


o Boze... tuzno je ako ti zaista razmisljas tako... :confused2:


100% би Тома спречио изложбу шиптарских кољача.


Znam da bi.
Toliko nam je jasno zahvaljujuci iskustvu iz devedesetih godina kad su bili na vlasti - u nebitnim stvarima su bili vrlo temeljni a u bitnim - sve sami promasaj do promasaja. Sprecavali su izlozbe Hrvata al' su izdali Krajinu, sprecavali su izlozbe muslimana al' su uveli sankcije Srbima u RS, i na kraju, jeste da nisu dozvoljavali izlozbe ni Siptarima al' su im predali Kosmet k'o na pladnju. Sjajno. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 20:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Feb 2008, 21:14
Postovi: 7
GawriL je napisao:

Znam da bi.
Toliko nam je jasno zahvaljujuci iskustvu iz devedesetih godina kad su bili na vlasti - u nebitnim stvarima su bili vrlo temeljni a u bitnim - sve sami promasaj do promasaja. Sprecavali su izlozbe Hrvata al' su izdali Krajinu, sprecavali su izlozbe muslimana al' su uveli sankcije Srbima u RS, i na kraju, jeste da nisu dozvoljavali izlozbe ni Siptarima al' su im predali Kosmet k'o na pladnju. Sjajno. :lol:


Срс је била против милошевићевог издајства 1995 . Николић и Шешељ је бацио у затвор кад су спремали протест због издајства. Срс је прва помогла Србима у Босни са оружјем да се бране. Срс је једина партија која није издајничка у Србији.

Ово сте ви дсовци:
Такозвани „демократи” су најгори отпад комуњара и антисрпских фашиста:

„Радио Слободна Европа”, уредник Миљан Кошетић, време: 18 часова, 3. мај 1999, када је НАТО пакт са нашег неба сејао смрт, убијао децу и жене, бомбардовао болнице и фабрике, „Слободна Европа” преноси:

„Српски опорбени политичар Зоран Ђинђић изјавио је у интервјуу за данашњи број израелског дневника ”Харец„ да ће Милошевић за два, три тједна прихватити НАТО-ове захтеве, наводећи да је то последица страшних удара НАТО-а које, како је рекао, треба наставити.”

„Milo Đukanović i Zoran Djindjic:
”Не смете потписати мировни споразум док је милошевић на власти„:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„

http://www.hri.org/news/balkans/rferl/1 ... rl.html#20

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: ”Ako se zivotna situacija naroda u Srbiji pogorsa i ako se unisti energetski sistem države, Milosevic će morati da potpise sve sto zahtevate. (Izrealski list „Haaerz”)

17. Maj 1999 Zoran Djindjic: „Jugoslavija se mora bombardovati” ,,samo nastavite da bombardujete popustice oni''' (Der Spiegel 20/1999):http://img212.imageshack.us/img212/756/albumpic1nn.jpg

26. Maj 1999 Djindjic ponavlja svoj poziv na bombardovanje Jugoslavije i izjavljuje „Ja sam najomrazenija osoba u Srbiji” (nemacki dnevnik na ZDF).

Dokle se genocid sprovodio nad srbima preko drine. dsovci su histericno kao i sada urlikali da se srbima preko drine ne sme pomoći.

micunovic:„srbi nemaju šta da traže preko drine”!

Djindjic:„Kome je u politici do postenja, neka ide u crkvu”

Bojan Stanojevic:„Ne može 200.000 Srba koliko živi na kosovu, da odlucuje o sudbini ostalih osam miliona”.

Djindjic je javno davao izjave da bombardovanje Srbije je korektno.Kad popi metak, eto razmilili se po Beogradskim ulicama masohisti da mu odaju pocast. Red je onda i Vuku Brankovicu, „Srbi” koji su slali Srbe na Goli Otok i svakog ko je radio protiv Srba da i njemu odaju pocast. Seselja pljuju, njegove borce nazivaju koljacima. Ali taman posla da to kažu za hrvatsku vojsku, muslimansko hrvatsku vojsku u BiH ili za uck na kosovu.„


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 21:35 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2007, 17:53
Postovi: 65
Kolovrat je napisao:
GawriL je napisao:

Znam da bi.
Toliko nam je jasno zahvaljujuci iskustvu iz devedesetih godina kad su bili na vlasti - u nebitnim stvarima su bili vrlo temeljni a u bitnim - sve sami promasaj do promasaja. Sprecavali su izlozbe Hrvata al' su izdali Krajinu, sprecavali su izlozbe muslimana al' su uveli sankcije Srbima u RS, i na kraju, jeste da nisu dozvoljavali izlozbe ni Siptarima al' su im predali Kosmet k'o na pladnju. Sjajno. :lol:


Срс је била против милошевићевог издајства 1995 . Николић и Шешељ је бацио у затвор кад су спремали протест због издајства. Срс је прва помогла Србима у Босни са оружјем да се бране. Срс је једина партија која није издајничка у Србији.

Druze ako si ti toliko lud pa da vjerujes u Seseljeve "nikad ostvarene proteste" protiv Milosevica, ne znaci da smi i mi ostali ludi. Kazes Seselj i Toma bili u zatvoru, a? :lol:
Pa otkud onda, majku mu staru, da kad su izasli iz "zatvora", formiraju vladu sa istim onim koji ih je bacio u taj zatvor??? :lol: :lol: :lol:
Nego, bilo bi dobro da se podsjetis koga su radikali podrzavali u skupstini pocevsi od 1992, kad su postigli prvi veci izborni uspjeh. Inace, tih godina, scenario je bio gotovo svaki put isti - Seselj pred izbore ispljuje Slobu, poslije izbora izglasavaju zajedno Vladu. A rezultate tih Vlada dobro znamo. Evo ne mozemo dan danas da se oporavimo.

Prema tome, SRS je u svakom slucaju izdajnicka partija. I steta sto su Seselj, i kolega mu Sloba, zavrsili u Hagu. Njima je, u paketu sa drugaricom Mirom, trebalo suditi u Srbiji, za veleizdaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2008, 23:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Evo kako je prosao ovaj provokativni dogadjaj:
-----------------------------------------------------
Otvaranje izložbe radova savremenih umetnika iz Prištine „Odstupanje” prekinuto je večeras u galeriji u centru Beograda zbog prisustva oko stotinak pripadnika srpske nacionalističke organizacije „Obraz” koji su izazvali nekoliko incidenata. Oko 18.30 časova, pre zvaničnog otvaranja izložbe, dva čoveka ušla su u galeriju „Kontekst” u Kapetan Mišinoj ulici i pocepali plakat na kojem je naslikan vođa terorističke Oslobodilačke vojske Kosova Adem Jašari. Nasuprot tog plakata, u sklopu istog dela, nalazila se slika Elvisa Prislija. Njih dvojicu je iz galerije izvela policija. Neposredno pre otvaranja izložbe u galeriju je ušao jedan čovek sa kamenom u ruci, koji se nije predstavio, i koji je uzeo mikrofon i vikao na organizatore izložbe. Čovek je između ostalog uzvikivao: „Kako vas nije sramota” i „Vratite se u Prištinu”.
U okolini galerije okupilo se, prema proceni policije, oko 300 pripadnika organizacije „Obraz”. Neki od njih nosili su sliku u prirodnoj veličini bivšeg komandanta JSO Milorada Ulemeka Legije u uniformi, koji je osuđen za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića i bivšeg predsednika Srbije Ivana Stambolića.

Pripadnici „Obraza” su, takođe, pevali pesme o Kosovu i Metohiji i uzvikivali „Idite na Kosovo”, „Idemo na Kosovo” i „Radovan Karadžić”.

Na licu mesta se nalazi veliki broj policajaca interventne brigade MUP-a Srbije koji onemogućavaju pripadnicima „Obraza” da priđu galeriji.

Izložbu radova organizovala je Inicijativa mladih za ljudska prava. Pre Beograda, izložba je održana u Novom Sadu. (Beta)
----------------------------------------
Kakve veze ima jedan terorista sa umjetnoscu??? Ovo je provokacija koja se zavrsila onako kako je i zasluzila.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 09:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 10:01
Postovi: 1904
Lokacija: Arda
Kolovrat je napisao:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„


Ako znas sta ovdje pise, Seseljev ucenice onda znas da tako i bi.
Fino drustvo su Obrazovci okupili na plakatima, od visestrukih osudjenika, ubica, JSO-ovaca. Jos je samo falio Voja da ponovo isprica pricu u pobuni JSO, na ciju je stranu otvoreno stao sa recenicom kako su oni u svojoj radnoj uniformi i kako je to isto kao i kada doktori strajkuju u bijelim mantilima, parafraziram. Zanimljivo sto ovo nisi citirao, jer ulazi u anale povezanosti mafije i drzave.

_________________
“I’m Not a Paranoid Deranged Millionaire. Goddamit, I’m a Billionaire.” – Howard Hughes.

“I spent half my money on gambling, alcohol and wild women. The other half I wasted.”― W.C. Fields


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
goci master je napisao:
Kolovrat je napisao:
”If the war ends with a signature on a peace agreement and the same political leadership remains in power, with Slobodan Milosevic at the helm, the tragedy and violence will continue.„


Ako znas sta ovdje pise, Seseljev ucenice onda znas da tako i bi.
Fino drustvo su Obrazovci okupili na plakatima, od visestrukih osudjenika, ubica, JSO-ovaca. Jos je samo falio Voja da ponovo isprica pricu u pobuni JSO, na ciju je stranu otvoreno stao sa recenicom kako su oni u svojoj radnoj uniformi i kako je to isto kao i kada doktori strajkuju u bijelim mantilima, parafraziram. Zanimljivo sto ovo nisi citirao, jer ulazi u anale povezanosti mafije i drzave.

Hm ...ne znam da li si na mene mislio ali nemam simpatija prema seselju. Evo sad se osudjuju ti sto su nosili plakate Karradzica i slicnih ali kad se objesi plakat siptarskog zlocinca onda je to umjetnost. Zamisli kako bi prosla izlozba sa slikama Milosevica, Mladica, Karadzica i slicnih. Prva bi se javila Kandicka, pa Biserko i slicna stoka koja je naravno ostala nijema na ovu zlozbu. razmisli...

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 13:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Ajd šta ste se prepali Jašarija. Lik je odavno mrtav, a sad što je na slici... To je samo umjetnički izražaj, ništa više... I nemoj da mi neko dira Sonju Biserku i ostale bisere u šovinističkom mulju Srbije (to se naročito odnosi na ovog prostaka iznad mene)...

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 15:29 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2007, 17:53
Postovi: 65
Magistar je napisao:
I nemoj da mi neko dira Sonju Biserku i ostale bisere u šovinističkom mulju Srbije (to se naročito odnosi na ovog prostaka iznad mene)...


Pa moras da volis konkretno Sonju Biserko, kad takva ne postoji u bosnjackoj verziji, a po tvojoj analogiji lako je onda zakljuciti da je u Bosnjaka sve sami mulj. Pa dajte iznjedrite bar jedan takav "biser" kakav je Sonja. Onda se neces morati loziti na staru koku u tudjem dvoristu 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
Ajd šta ste se prepali Jašarija. Lik je odavno mrtav, a sad što je na slici... To je samo umjetnički izražaj, ništa više... I nemoj da mi neko dira Sonju Biserku i ostale bisere u šovinističkom mulju Srbije (to se naročito odnosi na ovog prostaka iznad mene)...

Vidis ti mene nazivas prostakom zato sto sam mozda opsovao koji put isprovociran tvojim postovima. Za mene si ti 1000000000000puta veci prostak jer koristis svaki trenutak da vrijedjas jedan kompletan narod a ne pojedince. ja brate procijenim na osnovu tvojih postova kakav si pa se tako i postavim prema tebi... Tvoja krivica.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
GawriL je napisao:
Pa moras da volis konkretno Sonju Biserko, kad takva ne postoji u bosnjackoj verziji, a po tvojoj analogiji lako je onda zakljuciti da je u Bosnjaka sve sami mulj. Pa dajte iznjedrite bar jedan takav "biser" kakav je Sonja. Onda se neces morati loziti na staru koku u tudjem dvoristu 8)


Ti si očito mene pobrkao sa onim Ronnyjem Ragibom legendom. On ti je musliman-vehabija koji se predstavlja kao Srbin, pa sve ove lucidnosti možeš uputiti na njegovu adresu.

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Poslednji put menjao Magistar dana 08 Feb 2008, 16:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 16:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2006, 21:52
Postovi: 1007
Lokacija: Kinšasa
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Vidis ti mene nazivas prostakom zato sto sam mozda opsovao koji put isprovociran tvojim postovima. Za mene si ti 1000000000000puta veci prostak jer koristis svaki trenutak da vrijedjas jedan kompletan narod a ne pojedince. ja brate procijenim na osnovu tvojih postova kakav si pa se tako i postavim prema tebi... Tvoja krivica.



Jadan je narod čiji si ti pripadnik.

_________________
Gdje se krije naš Radovan:
http://tinyurl.com/29rf9j


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2008, 17:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Magistar je napisao:
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Vidis ti mene nazivas prostakom zato sto sam mozda opsovao koji put isprovociran tvojim postovima. Za mene si ti 1000000000000puta veci prostak jer koristis svaki trenutak da vrijedjas jedan kompletan narod a ne pojedince. ja brate procijenim na osnovu tvojih postova kakav si pa se tako i postavim prema tebi... Tvoja krivica.



Jadan je narod čiji si ti pripadnik.

Rece ti koji po cijeli da n Srbe poredis sa nacistima ivrijedjas ljude nazivajuci ih vehabijama i slicno. Mani se suplje price,idi nesto uci,radi...bice ti korisnije.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs