banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 08:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
super_koza je napisao:
Ja sam sasvim slučajno skontao da sam u grupi i to tako što sam provjeravao šta se postavlja u grupi pa sam vidio da mi piše da sam član.
Dakle, otišao sam u grupu i tek tad vidio da sam član.

Nije mi nigdje ništa iskočilo, nisam vidio na zidu, nisam vidio tamo gdje su mi pobrojane sve grupe.
Vjerujem da mnogo ljudi nije ni skontalo i još uvijek ne konta da su u grupi. Ne vjerujem da ima toliko puno lažnih ili neaktivnih profila.
Vjerujem da ima jako puno ljudi kojima je svejedno da li su u grupi ili ne. Vjerujem i da ima ljudi koji ne podržavaju ciljeve grupe, ali su u grupi da prate dešavanja.

Bilo bi puno realnije da članovi grupe mogu samo poslati pozivnice, pa da eventualni novi članovi taj poziv prihvate...

Moje mišljenje je da ta grupa nema puno veze za traženjem pravde za Davida, već eto, otac hoće na neki način da skine ljagu sa Davidovog imena, a ostali su nezadovoljni društvom, sistemom i ostalim sranjima. Zbog toga ta istina i nije istina, nego ono što grupi treba...

Imas puno prijatelja ili (i) si clan vise grupa i stranica. Zbog toga ti je zatrpan zid pa zato i ne vidis objave sa grupe.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 19 Jun 2018, 19:40, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
_зока je napisao:

Nije. Davd je bio kod nje u Austriji ali, obzirom da je punoljetan, odlučio je da se vrati u BL. Stari radio cio dan, nema kontrole, stara raja....pa što se ne bi vratio.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока



Koliko dugo je bio kod nje u Austriji. Tačnije od kada do kada?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Otkud ja znam, nisam mu ja pregledao prijavu prebivališta

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
Po mojim saznanjima nije otišao sa njom u Austriju već je ostao ovdje. Da li je povremeno išao kod nje ne znam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2017, 15:11
Postovi: 106
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Нисам ни ја вјеровао да људи могу бити толико тупави да не сконтају да су у групи али сам се на двојици својих другара увјерио да могу и те како :lol: :lol: :lol:
А знам их још пар који су кликнули да не прате објаве али нису напустили групу (као да их не прозивају остали пријатељи). Ја сам стручно добио директан црвени и блокаду па их не могу ни видјети у претрази кад куцам правда за Давида 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Vladimir RUS je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A da nije stvar rijalitija, velikog brata i gledanja u komsijino dvoriste?

I jeste na nacin da i kod rijalitija imas izbor (u ovom slucaju promjena kanala).


Pa "bunt" oko cijene goriva se istopio pre nego sto je izvucen prvi pendrek. Dakle, sta preostaje expertu za javnost i medije? :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12141
Volim Borac, slažem se. Sto ljudi - sto ćudi...
Upravo za to ne treba potezati nikakve brojeve...

Morate shvatiti da ja nisam protiv istine i pravde za Davida, Jovana, Nikolu ili bilo koga drugoga.
Ja isto kao i vi želim istinu i pravdu, ali se ne slažem sa vama šta je to tačno...

A oni koji su aktivni u ovome, a ne interesuje ih ništa o pravoj istini šta se desilo sa Davidom, nego samo hoće da sruše aktuelnu vlast, evo im materijal:
https://www.klix.ba/vijesti/bih/muzej-j ... /151211139

Kako rolna toalet papira košta 5 KM, pepeljara 1300 KM ili korpa za smeće 1700 KM? Kako su svi ovo zaboravili?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
The_new_Statesman je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
A da nije stvar rijalitija, velikog brata i gledanja u komsijino dvoriste?

I jeste na nacin da i kod rijalitija imas izbor (u ovom slucaju promjena kanala).


Pa "bunt" oko cijene goriva se istopio pre nego sto je izvucen prvi pendrek. Dakle, sta preostaje expertu za javnost i medije? :-D

Na mirnom protestu pendreci ne sijevaju. Zato se i zove miran protest.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36444
Zaustavaljanje i pretres vozila pod rotacijom nije "mirni protest"

:lol:

I sta rece, koji drugi sou ima u ove duge dane?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jun 2018, 08:11
Postovi: 30
@Vladimir Rus

Primjera radi, ja sam član grupe PzD čisto iz razloga da procitam svaki dan na hiljade nebuloza... Kontam stalno izaći, ali onda opet kontam zašto sam sebi uskratiti razonodu.
Ja bi volio da ti ili bilo ko drugi sa ovog foruma uradi printscreen neke smislene objave iz te grupe. Bilo kog autora iz grupe.
U smislenu objavu računam sve što ne sadrži teorije zavjere, golubove, oblake, Radovanovića, Vaskovića...

Mislim da ne tražim puno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Danas nijednom nisam pomenuo SDS,ali izgleda da je sama pojava mog nicka dovoljna da se vecina digne na zadnje noge i u odbrambeni mehanizam...

Ajd,sad jednom da se,za promjenu,potpuno vratimo na temu...


I da zaboravite da ovo pise Slager,recimo da sam zamolio Entera,Vanju da mi promjene nick,i da ovo pise neki novi forumas,nepoznat...

Mozemo li se slozit da je vlast,MUP,pogotovo,izuzetno lose odreagovala na slucaj David Dragicevic?

Da se vec na tom prvom pressu prepala skupova i pokusala momka prikazat lopovom,narkomanom i nasilnikom,bez ikakvih dokaza?
Da je i nakon tog,Mup,tj Lukac svaki potez odradio amaterski,cime je pokazao potpunu nedoraslost situaciji...i da bi trebao zbog ovih nekoliko cinjenica,podnijet ostavku,taman i da nista licno nije kriv???..kao sto i mislim da nije,vec samo da se krije neko ko jest..

Od mjenjanja prvog istraznog tima...
Do ukljucivanja oca,u drugi,sto je potpuno nezamislivo...
Pa sto mu inspektor nije izasao na uvidjaj u kucu Radjena jer je nedjelja....
Pa sto ne rastjeruje neprijavljen skup na Trgu vec 85 dana?

Mozemo li se bar tu slozit..da zaboravite ko ovo pise?

I da zamislimo recimo situaciju da ga smjene...da ne gatamo previse i ne razbijamo glavu,pogotovo da ne pominjemo taj SDS.....recimo,da Lukaca vrate u Komunalnu,a da na njegovo mjesto dodje njegov SNSD prethodnik Radislav Jovicic....fantastican policajac,i jos bolji covjek....skolovan drot..kojega je zbog svog patriotizma Incko 2009 smjenio!!!

Da li sutra ne bi bilo Republike Srpske?

Ili bi svanuo,sasvim normalan dan,srijeda 20 jun?

Pa da Mup na taj nacin odgovori za sve ove propuste,i da cekamo tuzilastvo i kvalifikaciju djela?

Molio bih da mi neko odgovori od ovih zastitnika svega i svacega sto dolazi iz crvene kuhinje

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Svanuo bi sutra sasvim nenormalan dan, znaci isto kao sto je bilo do sad

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 20:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa eto,nek me bar neko razumije....pogotovo mi je drago sto to dolazi od velje,koji se potpuno nedvosmisleno izjasnio da podrzava dodika i ovu vlast...

pozdrav druze,i samo ostani takav!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Ти к'о да си преспавао пола ствари овде.

Сви се слажу да је конференција одрађена аматерски.

Већина се слаже да је други тим и укључивање оца грешка. Ја бих их лично ладно одџебао у скоковима, али ја нисам Лукач нити знам ко је ту и због чега коме интервенисао.

Додатно, ако мислиш да стране службе не прате помно читаву ситуВацију и по потреби "ложе" ту и тамо, онда си наивчина на квадрат.

Наравно да има живота и послије Лукача.

Шта није јасно у свему?!?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa nije jasno zasto se cuva Lukac nakon svih tih propusta!!!

Da li drzi nekog za jaja?

I zasto jednostavno,ne podnese ostavku,pa da se tuzilastvo izjasni i da zavrsimo sa ovim za sva vremena?????

Ne tjera ga niko u zatvor...vec samo,da se skloni,zbog nevjerovatnih propusta i situacije u koju je doveo MUP,najvise svoju stranku???


Da tuzilastvo kaze sta je bilo...da novi ministar rastjera ove Restartovce sa Trga i to je to!!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Da ministar podnese ostavku jer rulja sa trga nije zadovoljna istragom? Ok


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2014, 19:55
Postovi: 194
pitanje je da li bi nakon ostavki svanuo normalan dan, sve je to sta bi bilo kad bi bilo. izbori su sve blize, a svima nam je jasno da iz godine u godinu predizborne kampanje su sve prljavije i prljavije. da nije ovo oko davida, bilo bi nesto drugo. isto tako, ovo sa davidom bi se mozda drugacije rjesavalo da se desilo prosle godine


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Da ministar podnese ostavku jer rulja sa trga nije zadovoljna istragom? Ok


ne zbog rulje,vec zbog 4 stvari koje sam gore napisao

od kojih je zadnja zasto tolerise neprijavljene skupove na glavnom gradskom trgu

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
Pa nije jasno zasto se cuva Lukac nakon svih tih propusta!!!

Da li drzi nekog za jaja?

I zasto jednostavno,ne podnese ostavku,pa da se tuzilastvo izjasni i da zavrsimo sa ovim za sva vremena?????

Ne tjera ga niko u zatvor...vec samo,da se skloni,zbog nevjerovatnih propusta i situacije u koju je doveo MUP,najvise svoju stranku???


Da tuzilastvo kaze sta je bilo...da novi ministar rastjera ove Restartovce sa Trga i to je to!!!
Da li je Lukač na svoju ruku promijenio tim i uključio oca u istragu ili na nečiji mig? Da li je on organizovao press? Da li je on naredio inspektoru da ne ode na uviđaj? Od te četiri stavke on može biti odgovoran samo za ovu zadnju, a po meni to nije za ostavke. Za sankcionisanje pomenutog lica i njegovog šefa ali ne za ostavke ministra.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Poslednji put menjao _зока dana 19 Jun 2018, 21:14, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2018, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Da podnese jer je napravljen presedan i maksimalno se izašlo u susret Davoru i rulji?

Takvim postupcima bi se samo dala legitimnost onim idiotima što se okupljaju oko Davora (a dijelom i njemu).

Ja kad sam predlagao da se rastjera skup, ti se razočarao u mene, sad predlažeš isto.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 459, 460, 461, 462, 463, 464, 465 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs