banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 13:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 560  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Mar 2019, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Schlager je napisao:
a ja dabogda poginuo ako vise slovo napisem na ovom usranom forumu,kojem je ovakvo iskompleksirano govno vlasnik

Kakav je Vanja ustaša i bugarin, Šlager ljudina mu na njegovom forumu napiše da je iskompleksirano govno, a Vanja mudo izašao iz skrivanja tek kad je ser Šlagzi banovan.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Krajnje podlo i mučki.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2019, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2255
Lokacija: Trn
Pravda za Šlagera

Послато са LG-D605 уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 08:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
V@nja je napisao:
:lol: :lol: :lol:
Tri dana bih slavio od srece kad bi pokojni SDS usao u vlast.
Cisto da se poludebilni Slager napusi kurca.

P.S.
Da, namjerno ovaj post pisem nakon sto je banovan.
Da mi se napusi kurca jos jednom.


:lol: Aj, hvala Bogu.
Ako je onaj otisao u Austriju, ovaj bi mogao na Klix, cudni su putevi gospodnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 09:31 
Sutra je D-Day.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 09:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Šlager, nakon bana, ako se SDS pridruži SNSD-u

Spoiler:
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ja mislim da oni to namjerno rade da otjeraju Šlagera iz stranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23505
Tražiše on od Vukote da ga izbaci iz stranke, jer on sam ne može otići.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Optužiće Vukotu da je otjerao sve djevojke iz stranke...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2019, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Ovo Vukota nece da se kandiduje ponovo jer je obecao da nece, ili zbog ulaska SDSa u vlast? Ili oboje? Svidja mi se opcija ako je odbio ministarsku fotelju. Em se posrao svima usta, em nije ostao bez uhljebljenja, em odrzao rijec i nije poletio pod Dodikove skute. Gospodski, opravdano su mu ljubljene ruke :D

Ne znam, taj Govedarica mi je toliko glupan i naivan da mi je simpatican... Jos koliko ga taru ovdje, mora da je neka pozitivna licnost :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2019, 14:53 
Citiraj:
Glavni odbor Srpske demokratske stranke ne prihvata poziv SNSD-a za učešće u formiranju vlasti na nivou BiH, odnosno Savjeta ministara, izjavio je danas predsjednik SDS-a Vukota Govedarica.

Govedarica je rekao da je ovo jednoglasna odluka Glavnog odbora koji smatra da SDS treba da bude opozicija strankama poput SNSD-a, SDA i HDZ-a BiH.

"Mi smatramo da je to u ovom momentu u najboljem interesu i za SDS i za Republiku Srpsku", rekao je Govedarica na konferenciji za novinare u pauzi sjednice Glavnog odbora, koja se održava u Istočnom Sarajevu.

On je naglasio da će SDS nastojati da zaustavi donošenje svih štetnih odluka po Republiku Srpsku jer je to "dio strateške politike SDS-a".

"Nas u ovom trenutku ne interesuje nikakva funkcija, nikakva fotelja", rekao je Govedarica.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2019, 14:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Slika

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2019, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
skeva je napisao:
Ovo Vukota nece da se kandiduje ponovo jer je obecao da nece, ili zbog ulaska SDSa u vlast? Ili oboje? Svidja mi se opcija ako je odbio ministarsku fotelju. Em se posrao svima usta, em nije ostao bez uhljebljenja, em odrzao rijec i nije poletio pod Dodikove skute. Gospodski, opravdano su mu ljubljene ruke :D

Ne znam, taj Govedarica mi je toliko glupan i naivan da mi je simpatican... Jos koliko ga taru ovdje, mora da je neka pozitivna licnost :D


naišao sam na novi meme format, i morao sam ga iskoristiti. ubacio bi i Šlagera, al me zamolio da ga ne spominjem

Slika

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2019, 15:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Milan je napisao:
Citiraj:
Glavni odbor Srpske demokratske stranke ne prihvata poziv SNSD-a za učešće u formiranju vlasti na nivou BiH, odnosno Savjeta ministara, izjavio je danas predsjednik SDS-a Vukota Govedarica.

Govedarica je rekao da je ovo jednoglasna odluka Glavnog odbora koji smatra da SDS treba da bude opozicija strankama poput SNSD-a, SDA i HDZ-a BiH.

"Mi smatramo da je to u ovom momentu u najboljem interesu i za SDS i za Republiku Srpsku", rekao je Govedarica na konferenciji za novinare u pauzi sjednice Glavnog odbora, koja se održava u Istočnom Sarajevu.

On je naglasio da će SDS nastojati da zaustavi donošenje svih štetnih odluka po Republiku Srpsku jer je to "dio strateške politike SDS-a".

"Nas u ovom trenutku ne interesuje nikakva funkcija, nikakva fotelja", rekao je Govedarica.

Koji je to balvan.Logika govori da se bez fotelje ne može braniti RS od štetnih odluka ili ja imam pogrešnu percepciju bavljenja politikom.Ovako...čime će zaustaviti....golom guzicom?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2019, 04:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9274
Hoćeš reći da je Vukota pederčina? Cccc, čiča, čiča...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2019, 06:23 
Vukota guslar = best guslar evah

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2019, 18:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36424
Čiča iz Rogače je napisao:
Milan je napisao:
Citiraj:
Glavni odbor Srpske demokratske stranke ne prihvata poziv SNSD-a za učešće u formiranju vlasti na nivou BiH, odnosno Savjeta ministara, izjavio je danas predsjednik SDS-a Vukota Govedarica.

Govedarica je rekao da je ovo jednoglasna odluka Glavnog odbora koji smatra da SDS treba da bude opozicija strankama poput SNSD-a, SDA i HDZ-a BiH.

"Mi smatramo da je to u ovom momentu u najboljem interesu i za SDS i za Republiku Srpsku", rekao je Govedarica na konferenciji za novinare u pauzi sjednice Glavnog odbora, koja se održava u Istočnom Sarajevu.

On je naglasio da će SDS nastojati da zaustavi donošenje svih štetnih odluka po Republiku Srpsku jer je to "dio strateške politike SDS-a".

"Nas u ovom trenutku ne interesuje nikakva funkcija, nikakva fotelja", rekao je Govedarica.

Koji je to balvan.Logika govori da se bez fotelje ne može braniti RS od štetnih odluka ili ja imam pogrešnu percepciju bavljenja politikom.Ovako...čime će zaustaviti....golom guzicom?


Vidi, da su prihvatili da udju u vlast onda bi dosli u situaciju da moraju zaustavljati kojesta poput MAP/NATO.
Ovako SDS nema nikakvu obavezu da bilo sta radi na stvarnom zaustavljanju losih(?) odluka osim da galami u prazno.

Necu reci da im je taj okvir "djelovanja" dozvoljen od nekog mocnog ali drugog logicnog objasnjenja nema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2019, 16:41 
https://banjaluka24h.com/govedarica-pri ... a-javnost/


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2019, 16:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ovo mi po ko zna koji put neće biti jasno... Ne vidim nikakav problem da se naša pozicija i opozicija kolju na nivou Republike Srpske...jebi ga, tu je svako za sebe, tu se najviše može dobiti...
Ali neimati pa makar i neku labavu i prividnu koaliciju na nivou ove bej ha, to je stvarno nedopustivo, bez obzira ko je zvao koga...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2019, 18:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26559
Lokacija: Banja Luka
Koliko sam ja shvatio, zajednicki stav na nivou BiH nije sporan, ako je u interesu RS. Samo nece prividnu moc a da budu igracke SNSDa i snose odgovornost za njihove odluke.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 560  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs