banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 23:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Nov 2018, 14:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Jesi ti ikad ista u politici pogodio,ili su ti sve procjene kao ove, da je SFRJ trebala napasti Madjarsku u cilju ocuvanja svoje kohezije,ili da ce Mladen Ivanic biti Premijer nakon ovih izbora? :D

zanimljiv si...lijepo je to kad ti je u tvojoj glavi dobro i kad si sam sebi prepametan :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36402
Madjarska nije bila opcija za ocuvanje kohezije, pobrkao si loncice. Italija je bila prava za tog posla. Ali ajd dobro.
I za Ivanica mi je vise bio problem daljeg uhljebljenja nego sto je rijec o konkretnoj funkciji. Smatram da u oba slucaja nisam previse omanuo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26557
Lokacija: Banja Luka
Slager, nije frka u ovim potezima, svidjaju mi se, ali problem je u tom sto Vukota samo zeli da bude veliki igrac kao Obren ili Mico, ali lik nije sposoban za to. Moguce je da dodje do kompromisa, kad skonta da nema izlaza, da se sam zapetljao u sopstvenu mrezu i da nema gdje dalje. Nece otici casno, jer je govno kao i ostali, samo manje sposobno govno da ostvari svoje interese. Jebiga, ja bih volio da je drugacije i da vidimo neko svjetlo na kraju ovog politickog mracnog doba, ali pogresan covjek....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15299
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager SVJESNO izbjegava odgovor na moje pitanje da li uz Cicka,Babalja i Miću treba iz stranke najuriti i Sonju Karadžić....a to je krucijalno pitanje.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 16:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Čiča iz Rogače je napisao:
Schlager SVJESNO izbjegava odgovor na moje pitanje da li uz Cicka,Babalja i Miću treba iz stranke najuriti i Sonju Karadžić....a to je krucijalno pitanje.


Dobro si primjetio,Cicha..izbjegavam zaista..Ne toliko zbog nje same :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 17:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15299
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pitanje i nije zbog nje same

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 17:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ako se ovo pokaze tacnim,onda iz dana u dan sve vise cijenim g Dodika 8) ..prvo obrena,jerinica i ostale drzi pola sata na hodniku,bez da im je i stolicu dao...a sad ovo...bravo Mile,tako se sa takvima radi..tako i nikako drugacije!! :D





Citiraj:
INSAJDER OTKRIVA: Obrenova grupa „izvisila“ za ministarsku fotelju u Vladi RS
POLITIKA

17.11.2018.
cover

Odmetnuta struja SDS-a u Doboju, na čijem čelu se nalazi gradonačelnik tog grada Obren Petrović, ispala je iz kombinacija za dobijanje ministarskih fotelja u novoj Vladi Republike Srpske, saznaje Insajder.

Kako za naš portal otkrivaju odlično obaviješteni izvori, vrh SNSD-a nedavno je utvrdio broj ministarstava koja će biti dodijeljena koalicionim partnerima te stranke u izvršnoj vlasti RS. U tim kalkulacijama, prema riječima naših sagovornika, nije bilo mjesta za tzv. Obrenovu grupu.

- Prema konačnom prijedlogu rasporeda i broja ministarstava koja će pripasti strankama vladajuće koalicije, a koji će Milorad Dodik uskoro i zvanično predstaviti svojim partnerima, kadrovi SNSD-a bi u novoj Vladi RS trebalo da upravljaju s osam ministarstava. Starim koalicionim partnerima SNSD-a, DNS-u i SP-u, pripašće po tri ministarstva, dok bi po jednu ministarsku poziciju u Vladi budućeg premijera Radovana Viškovića trebalo da dobiju Ujedinjena Srpska Nenada Stevandića i NDP Dragana Čavića. Obrenova grupa tako će ostati bez udjela u izvršnoj vlasti RS, ali će kompenzaciju najvjerovatnije dobiti kroz nekoliko direktorskih fotelja u javnim preduzećima – otkrivaju izvori našeg portala iz vrha najveće političke partije u RS.

Podsjećamo da je naš portal nedavno objavio da je Obren Petrović bio vrlo zainteresovan da grupa odmetnutih SDS-ovaca iz Doboja dobije jednu ministarsku fotelju u novoj Vladi RS, te da su za tu funkciju već bili nominovali predsjednicu Omladine SDS-a Ninu Bukejlović, inače pastorku gradonačelnika Doboja.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16768
Добиће можда нешто друго, диреторска мјеста у неким јавним фирмама.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
Tu sam...pa bar moj stav je potpuno cist i jasan...Fino je ovo sto je dosad izbacio sve ove sto su prodali obraz za fotelju,prevarili birace,i zaboravili kakvom pricom su dobili glasove da budu tu gdje jesu...

To je prva stvar..

Druga je da treba izbaciti i Danijela Josica i Marica,koji kazu da ce biti Nezavisni Kandidati u NSRS... E momcino,posto se nisi ni kandidovao kao nezavisan,vec na listi Srpske Demokratske Stranke dobio povjerenje--ne moze..uzmi tih prokletih dnevnica te 4 godine i idu na politicko smetliste sa Obrenom,Kostadinom,Cavicem,Jerinicem....Jednostavno,nisu vise niko i nista..ne postoje...Kukumavcu za prijetnje,stid ih je kroz grad proci...


Treca stvar,volio bih da preventivno Predsjednik poizbacuje i Micu Micica...i Darka Babalja...Cicka Bjelicu....

Cao,dezavuises odluke stranke,i ako ne izdas narod i ne predjes sad za foteljom,preces za dve godine....dosta je bilo

А све то најмање четири године прекасно. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I vise od 4,Sinipe :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па ја и написах "најмање".

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Cicko donio potpise trecine clanova Glavnog Odbora (tijelo koje broji do 90 ljudi),da se odrzi vanredna Skupstina SDS i trazi smjenu komlpetnog rukovodstva...

Rok za to bi bio 10 dana.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Потпуно неочекивано. :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
:lol:
Gacko going down


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja samo ne znam šta je to Vukota uradio, da ga Šlager u ovoj mjeri podržava...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sinipe, moras znati da od tih 90 clanova GO,18 kooptira Predsjednik stranke...Dodaj tome da i 6 clanova tog tijela iz Doboja (koji su vec presli Dodiku),nije danas u Ist Sarajevu...

Matematika ti govori da su jako male sanse da se usvoji to...Trebalo bi biti bas neko veliko nezadovoljstvo radom Predsjednika,da to prodje....a ja to nezadovoljstvo ne vidim,osim u ova 4 Odbora od 66..
Citiraj:
Ja samo ne znam šta je to Vukota uradio, da ga Šlager u ovoj mjeri podržava...

Dz,ostao uz svoje birace..i pricu zbog koje je dobio glas....meni dovoljno u ovim smutnim vremenima,i to je nesto

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па јесте, што би неко био незадовољан радом предсједника. :evil3: :lol: Лик је на крају крајева добио изборе, ал' су га покрали, неспособног... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
S jedne strane opravdavam to odbijanje koalicije s Dodikom...
Ali s druge neshvatljivo mi je to...pa svi koji su kod njega prebjegli, dobili su i na entitetskom i na ovom bej ha nivou neku poziciju... SDS bi u koaliciji takvoj mogao tražiti jedno ili dva ministarska mjesta, s obzirom na broj glasača (koja bi i mogli dobiti ako vidimo da Obren i Čavićevi dobijaju)...a ako si u vlasti onda imaš priliku ispuniti obećano narodu...

A da se ne vraćamo na to da je Vukota glasove dobijao ne na svoju "priču" kako kaže Šlager, već na to da ljudi kontriraju Cvijanovićki...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 985
https://www.rtvbn.com/3929777/pojedinci ... ju-sa-snsd

Ko je ovaj cupavi..koja je njegova funkcija u partiji ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 18:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ozrenx je napisao:
https://www.rtvbn.com/3929777/pojedinci-hoce-saradnju-sa-snsd

Ko je ovaj cupavi..koja je njegova funkcija u partiji ?


Koji cupavi?

U prvom redu,s lijeva na desno,Cicko Bjelica,Mico Micic,Mirko Sarovic,Mladen Bosic,Aleksandra Pandurevic i Nedeljko Glamocak iz Kotor Varosa...

U drugom,prvi s lijeva Rado Savic,nasa ljudina iz Lopara,i niko nije cupav...

Doduse,jeste Joksim,ako mislis na njega,u drugom redu pored Rade Savica?


Momak je skoro dosao u stranku..ja ga prvi put vidio na nasoj Slavi Petrovdan 2017,prosle godine..dotad bio kod Cave,ja mislim....



Ali ako na njega mislis,u pravu si ..jeste za kratko vrijeme dozivio meteorski uzlet u stranci.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs