banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:47 Danas je 22 Jun 2026, 10:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 434  Sledeća

Ko ce uzeti izbore 2018. godine
1. Vukota Govedarica 44%  44%  [ 66 ]
2. Zeljka Cvijanovic 34%  34%  [ 50 ]
3. Neko treci 9%  9%  [ 14 ]
4. Necu izaci na izbore 13%  13%  [ 19 ]
Ukupno glasova : 149
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
mimikrija je napisao:
https://youtu.be/XIZVYxki1yo
E to je policija...ko nekad davno

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk

Dotičnog policajca znam lično i personalno i stvarno je lik na mjestu 100%. Znam samo koliko puta prije, dok kazne nisu bile ovakve, triježnjenje, ovo, ono, ako zaustavi pijanog čovjeka i ako procjeni da ovaj ne može voziti, on uzme njegovo auto i odveze ga kući, a kolega dođe po njega. Ovaj je vjerovatno prekrdašio dobro, jer znam ovog policajca, zna biti onako autoritativan, ali da ovako reaguje, nisam ga vidio još. 100% ga je ovaj dobrano iznervirao...

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Pa.i nek je dosta više ovog ludila jebla ih ljudska prava osoba koje koriste to do imbecilnosti

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
od svih stvari sa kojim mu je mogao prijetiti(da će mu nabiti kaktus u šupak, da će dobiti plehana ko Vanja onomad na parkingu ispred adergraunda) on izabra jedinu pogrešnu, da će završiti u Crkvenoj.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
A Šupkalo bio baš faca večeras,da je imao mandat odrekao bi se,,,al da je stvarno prošao neb ga Davor ni vidio više...

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
To kao da bi forumaš rekao da se svi trebaju odreći seksa.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Nešto kontam da su ovi iz PzD-a i u pravu, kad su im tražili da se odreknu mandata. Preko njihovih leđa su ih i dobili, realno najmanje 20K glasova na PDP "računu".

Kako će se postaviti Omerovi kad im zatraže isto, ili Mićini ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Alkibijad Dajguz V je napisao:
od svih stvari sa kojim mu je mogao prijetiti(da će mu nabiti kaktus u šupak, da će dobiti plehana ko Vanja onomad na parkingu ispred adergraunda) on izabra jedinu pogrešnu, da će završiti u Crkvenoj.
Pa jbg kad su blizu crkvene zaustavili a i još dosadilo i policiji ona spika PZD da su oni eliminirali Davida...

Poslano sa mog 5023F koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 19:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Alkibijad Dajguz V je napisao:
od svih stvari sa kojim mu je mogao prijetiti(da će mu nabiti kaktus u šupak, da će dobiti plehana ko Vanja onomad na parkingu ispred adergraunda) on izabra jedinu pogrešnu, da će završiti u Crkvenoj.

Vala jest ispalo nesrećno, ali jbg, kad je ovo bilo kod tržnice...

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Da su sad IPTF vremena već bi murijaš dobio otkaz.
Tako je u teslicu nekad davno neki debil provocirao cigu, cigo mu fino reko ajd nemoj srat dobićeš iza ušiju, ovaj kretenko " ko da ti mene smiješ ošinut, odma'š dobit otkaz" ... Cigo mu, naravno zalijepi šamarčinu, priča se da mu i sad zvoni u lijevom uvetu . . .
I dobije otkaz, naravno :D

Ovako, zavisno kako se slučaj bude gurao, murijaš može dobiti neki ukor ili eventualno neku disciplinsku mjeru. Inače, svi znamo kako se ovo završava u US, taser i lisice i bajbokana. Neki i glavu zijane.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Vidim, bili su protesti. Imamo li vlast uopšte zbog ovih nemilih događaja večeras?

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: Kutak mi postaje sve draža


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Jesi pjan?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Mogao bi Šakalza odnašaj uskoro da pita...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' se domaće vino računa u alkohol?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Ma, pusti ljubomorne duše, šta se pravdaš...

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Ja sam odbijao i boljih komplimenata i to od boljih forumskih pičoka...to muških što ženskih...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ciji ti je najdrazi?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Pišu rvati:

"Imaš rok do sutra u 18 sati da staneš uz narod i budeš predsjednik Republike Srpske"

"Dobio si potporu. Imaš rok do sutra u 18 sati da staneš uz narod i budeš predsjednik Republike Srpske... Dobro znaš da si pobijedio, reci to jasno i glasno narodu koji je glasovao za tebe", kazao je Dragičević.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
The_new_Statesman je napisao:
Ciji ti je najdrazi?

Svaki mi je podjednako mrzak...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Izbori 2018
PostPoslato: 13 Okt 2018, 20:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Medju nama govoreci, kako ce Vukota biti predsjednik nakon sto su ga prozivali da dodje da bude predsjednik???
Glava me boli :-D


Vrh
  
 
 [ 8671 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 434  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs