Rocker je napisao:
Nema potrebe jer je samo Banjaluka imala "zvornik".
Ovdje je prilično jasno da nije u pitanju samo "izdaja" DNS-a nego takođe i krađa ili manipulacija. Istjeraće to vožd na čistac, nemaj brige.
Možda mu i ne treba da previše istjeruje stvari na čistac. Ovo mu je nacrtana situacija da raspusti graski odbor Banja Luka i marginalizuje Radojičića. Željka je svakako dobila, on takođe, a na nivou RS imaju savim dovoljno mandata, dakle ne mora previše da talasa. Doduše, koliko god pragmatičan bio u nekim stvarima, ne treba zaboraviti da zna biti i osvetljubiv i impulsivan, da će sigurno ovaj neuspejh u Banja Luci, doživjeti kao udar na njega lično i da neće dozvoliti da ga "njegovi" prave budalom, kad već ne mogu politički protivnici. Ono što bi moglo da ga plaši jeste da trend promjena, uglavnom kreće iz većih sredina, a mislim da je i on svjestan da narod u BL nije glasao ni za Vukotu ni Ivanića, već protiv njega i Željke.
Još kad bi u SDS-u to ukapirali, možda bi i razumjeli zašto su u glasanju za NS (govorimo o BL i dalje) doživjeli ogroman pad, a kandidat za predsjednika im bukvalno izdominirao.
A situacija u SNSD Banja Luka je dobar testni poligon za Radojičića da konačno osnuje sosptvenu stranku i da joj testira snagu na lokalnim izborima. Cijenim da bi mogao da privuče i dio kvalitenih kadrova iz opozicionih partija, a svakako bi ga dio SNSD-a pratio. Ne vjerujem da će mu Mile dati priliku da još jednom bude gradonačelnik ispred SNSD-a, nakon svega ovoga...