banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 05:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
to je akumulirani dug iz perioda vase vladavine al dobro proslo dosta godina od tada...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:31 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
OK, vjerovatno sam malo pretjerao. :wink: Ali...

To što nam nije ponuđen odgovarajući mirovni plan je njegova krivica. Imao je dovoljnu vojnu pozadinu da je on mogao biti taj koji bi postavljao uslove.

Ali ne, oteo se kontroli i htio je biti car, imperator.

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
o Karadzicu je smijesno pricati...od imperatora do iscjelitelj :)


Poslednji put menjao hertz dana 26 Jun 2014, 14:34, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29529
Lokacija: Banjaluka
Ti znas sta je neko htio biti, u vrijeme kad si ti gurao tutu po kuci, ako i to?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:36 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Pa jel' on trebao pregovarati o političkim pitanjima ili ljudi u rovovima ?

I jeste, gurao sam tutu. 8)

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Poslednji put menjao Aleksandar MK dana 26 Jun 2014, 14:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i zbog objektivnosti diskusije,da ne bude dodik crn-radovan bijel,reći ću ti da sam te 1993 u tvojim godinama isti taj tvoj termin "govno" ja koristio za radovana :( :( ...znaš zbog čega?

zato što je tri dana pred tu skupštinu on u atini prihvatio taj plan!! :angry4: :angry4: :angry4:

ali eto,kad je skupština to jednoglasno (osim dodika) odbila,shvatio sam to kao neki manevar....

nakon dve godine,dobili smo ovu našu Republiku Srpsku,ali kao što rekoh,siguran sam da nijednoj majci to nije utjeha....Jebene su to stvari,i bolje je ne biti previše ostrašćen ni na jednu ni na drugu stranu...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Jun 2014, 14:37, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
nebih da vam kvarim feštu, ali čisto da se zna da penzije sada kasne, još ima ljudi kojima nisu isplaćene penzije za maj...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
od cega da se isplate kad jos nisu legle plate ljudima koji pune fond, mada kako cujem danas je pocela isplata plata :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:40 
OffLine
dijamant
dijamant
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jul 2009, 17:07
Postovi: 2340
Lokacija: Lauš
Schlager je napisao:
i zbog objektivnosti diskusije,da ne bude dodik crn-radovan bijel,reći ću ti da sam te 1993 u tvojim godinama isti taj tvoj termin "govno" ja koristio za radovana :( :( ...znaš zbog čega?

zato što je tri dana pred tu skupštinu on u atini prihvatio taj plan!! :angry4: :angry4: :angry4:

ali eto,kad je skupština to jednoglasno (osim dodika) odbila,shvatio sam to kao neki manevar....

nakon dve godine,dobili smo ovu našu Republiku Srpsku,ali kao što rekoh,siguran sam da nijednoj majci to nije utjeha....Jebene su to stvari,i bolje je ne biti previše ostrašćen ni na jednu ni na drugu stranu...



Haman, ne kažem ja da se to trebalo prihvatiti... uopšte to nisam rekao i ne ulazim u tu diskusiju.

Samo kažem da je njegova krivica bila što nam je tako nešto i ponuđeno. Morao se izboriti za više. Bio je u situaciji da se izbori za više od toga... samo je trebalo malo više volje i političkog umijeća.

Isto kao što sam rekao za Škrbića da je morao smanjiti gas... ali ne... gdje ćeš kumu reći da uspori.

_________________
Sehxor je napisao:
Da, imam slabu cirkulaciju... stalno mi zima.


Samo fau ve i es en es de.

Banjolučanin zna gdje je opština, Glamočak zna sve u opštini


Poslednji put menjao Aleksandar MK dana 26 Jun 2014, 14:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
hertz je napisao:
od cega da se isplate kad jos nisu legle ni ljudima koji pune taj isti fond, mada kako cujem danas je pocela isplata plata :)

Vidiš, zar penzionera koji je radio 40 godina i treba da kupi lijekove treba to da zanima... nažalost u široj porodici imam penzinera koji 11 og u mjesecu kupuje terapiju koja košta nepunih 100 km, bez terapije nema života, šta misliš kakva drama je u glavi takvom čovjeku...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:42 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13217
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
raso je za mene totalni debil..sve je to fino pocelo, al je u startu usrao..po pitanju PR vezano za medije je usrao najvise motke...zaronio je kasikom u teglu meda al nije imao mooda da ide do kraja..mladicu je radio iza ledja..prodao je 12 gradova i zato ce do kraja zivota za mene ostati konj i to politicki konj...ko oce da mu slavi rodjendan nemam nista protiv, neka malo lozi federaciju jer oni to i zasluzuju..al raso kad izadje iz haga treba narod sprski da mu sudi istog momenta..

mladic je ljudina i po..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
ko nam je kriv sto se nismo rodili u swicarskoj...a bile su i poplave :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
spavac je napisao:
raso je za mene totalni debil..sve je to fino pocelo, al je u startu usrao..po pitanju PR vezano za medije je usrao najvise motke...zaronio je kasikom u teglu meda al nije imao mooda da ide do kraja..mladicu je radio iza ledja..prodao je 12 gradova i zato ce do kraja zivota za mene ostati konj i to politicki konj...ko oce da mu slavi rodjendan nemam nista protiv, neka malo lozi federaciju jer oni to i zasluzuju..al raso kad izadje iz haga treba narod sprski da mu sudi istog momenta..

mladic je ljudina i po..



potpisujem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12653
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
hertz je napisao:
ko nam je kriv sto se nismo rodili u swicarskoj...a bile su i poplave :)

Sve je to tačno, ali narod i nakon poplava treba da živi, ali nažalost ljudi koji vode državu su nesposobni i tako nam je kako nam je, nažalost još veći problem je taj što teško da ćemo uopšte moći izabrati nekog normalnog i sposobnog...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Aleksandar MK je napisao:
Schlager je napisao:
i zbog objektivnosti diskusije,da ne bude dodik crn-radovan bijel,reći ću ti da sam te 1993 u tvojim godinama isti taj tvoj termin "govno" ja koristio za radovana :( :( ...znaš zbog čega?

zato što je tri dana pred tu skupštinu on u atini prihvatio taj plan!! :angry4: :angry4: :angry4:

ali eto,kad je skupština to jednoglasno (osim dodika) odbila,shvatio sam to kao neki manevar....

nakon dve godine,dobili smo ovu našu Republiku Srpsku,ali kao što rekoh,siguran sam da nijednoj majci to nije utjeha....Jebene su to stvari,i bolje je ne biti previše ostrašćen ni na jednu ni na drugu stranu...



Haman, ne kažem ja da se to trebalo prihvatiti... uopšte to nisam rekao i ne ulazim u tu diskusiju.

Samo kažem da je njegova krivica bila što nam je tako nešto i ponuđeno. Morao se izboriti za više. Bio je u situaciji da se izbori za više od toga... samo je trebalo malo više volje i političkog umijeća.


to što tebi govore kako smo mi imali sve,a oni ništa je jedna strana medalje,a moja je da smo sami mi Srbi iz Republike Srpske,ratovali protiv HVO iz Bosne i Hercegovine,protiv HV iz Hrvatske (čak i mnogo prije splitskog sprazuma Izetbegović-Tuđman,protiv muslimanske ABIH,a još nas uz sve to iz vazduha gađaju avioni NATO pakta)...I sve ove pomenute formacije su bile sasvim ravnopravno naoružane,čak i ABIH preko luke Ploče....Zato ne bi bilo loše da bar mrvicu više respekta imaš prema tome što je i u tako neravnopravnim uslovima stvorena RS,i da ne nasjedaš na dezerterske priče...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Apr 2014, 09:40
Postovi: 122
Schlageru, jel ti stvarno podrzavas cika radovana?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
hertz je napisao:
Schlageru, jel ti stvarno podrzavas cika radovana?


dugo sam na ovom forumu,i svi znaju da ja nisam u onom srpskom fazonu CAR-GOVNO,već u onom kineskom Mao ze Dong je bio 80% dobar,20% loš...Znači,ne mogu podržat neproglašavanje ratnog stanja-nekom rat,nekom brat,ne mogu podržat pijanke kod Brke u Jezeru dok ljudi ginu,niti kockanje u Hotelu Jugoslavija u Zemunu,razbijanje akcije septembar 1993 da se prekine sa praksom da se jedni bogate dok drugi ginu....Ali,i pored svega toga,on je u odnosu na današnjeg Predsjednika-Patrijarh Pavle!!!

Pogotovo kad je srpstvo u pitanju...To ti sasvim dovoljno govori kakvo mišljenje imam o današnjim vlastodršcima.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 26 Jun 2014, 14:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Sve to stoji što kažeš i slažem se, ali moje mišljenje je da je Rašo bio nadaren za politiku ko moja pokojna baba za bečki valcer....

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
spavač

prodao je 12 gradova i zato ce do kraja zivota za mene ostati konj i to politicki konj...ko oce da mu slavi rodjendan nemam nista protiv, neka malo lozi federaciju jer oni to i zasluzuju..al raso kad izadje iz haga treba narod sprski da mu sudi istog momenta..

mladic je ljudina i po..



vidim tamo na nekoj temi da imaš jako mnogo knjiga,pa vjerovatno imaš nekih i iz ovog zadnjeg rata...pošto meni vjerovatno nećeš vjerovat,onda pročitaj bilo čije memoare,pa ćeš vidjeti da od skupštine u Sanus-u maja 1995,radovan i mladić nisu pričali uopšte :( :( ....linije drži vojska....mladić....radovan jeste formalno komandant vojske,ali ne jebe ga niko 2%!!!!...vojska vodi svoju politiku,cijelo vrijeme rata,a i par godina poslije,prima platu iz beograda,a naravno da je onaj ko te plaća,da ti je i gazda!!!...
ne čude me ovi klinci,ali stvarno me čudi da tako profilisan čovjek poput tebe može povjerovat da danas radovan priča u jajcu,ključu da neće pasti,a da sutra oadne...ili u sanskom mostu on i rašula....osvrni se samo na tih zadnjih 20 dana rata i vidjećeš da sve ove linije gdje je SDS imao kontrolu,tj MUP i Tomo Kovač,arkanovi tigrovi i ostalo,da nije jedan centimetrar pao....već samo tamo gdje je vojska držala i bježala šireći defetističke priče kako tigrovi šišaju borce na ćelavo,a nećeš nigdje pročitat da je Arkan 17 tigrova tih dana u kovčegu vratio za Beograd :( :( :( ...bar prema tim momcima nije fer nasjedatai na ovu popularnu matricu o Radovanovoj izdaji...

Tužno mi je ovog svega se sjećat,ali vjerujte,gdje god je pružen otpor-pera nam nisu mogli odbit...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2014, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika

Kutiljerov plan na početku rata koji su Radovan i Boban prihvatili, a suvereni Aljo odbio.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs