banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 08:38 Danas je 22 Jun 2026, 08:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 290  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jul 2021, 16:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12600
https://www.klix.ba/vijesti/bih/crnadak ... /210725067

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 16:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Čitam naslove u Srbiji, austrougarski konjušar je samo učinio uslugu Vučiću.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Pretpostavljam da ce se odgovorni politicari povuci iz zajednickih institucija?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Politicari su lesinari, svi iz opozicije ce potrcati da okrive dodika za ovo, a dodik njih za izdaju.

Sve su to govna, doslovno.

Svakako ne treba trcati pred rudu i traziti guzici cepa, taj zakon ce se primjenjivati, i sigurno ce neki neoprezni nesretnik fasovati robije.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
U sustini ovo i ide na mlin Dodiku, ali krajnje je vrijeme da uradi nesto konkretno o cemu sere 10 godina vec. Ako mu i ova avantura ispadne supljak, to ce biti to od njega. I najgluplji glasaci ce skontati kako stoje stvari... Bar se nadam.
Sto se tice ostalih, ocekujem nebuloze od Sarovica i ekipe, ocekujem da Jelena fasuje a Drasko da se malo izgubi u novonastaloj situaciji.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Mile je svaku "odbranu" srpstva izgubio onomad kad onu anketu nije stavio u službeni glasnik.
Sva ova skupštinska zasjedanja su presipanje iz šupljeg u prazno.

Drugi par opanaka je što je incko iza sebe smeće ostavio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 20:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
S. Mihajlović: Blokada rada zajedničkih institucija BiH postala kontraproduktivna
GENERALNI SERVIS ONASA,
30.04.1999

S. Mihajlović: Blokada rada zajedničkih institucija BiH postala kontraproduktivna
Autori: ONASA
BANJALUKA, 30. APRILA (ONASA) Blokada rada u zajednickim institucijama BiH sada je postala kontraproduktivna i pojavila se nužnost i neophodnost da se što prije deblokira rad zajednickih organa, izjavio je kopredsjedavajuci Vijeca ministara BiH Svetozar Mihajlovic.On je u intervjuu banjaluckom dnevnom listu “Glas srpski”, odgovarajuci na pitanje da li je predsjedavajuci Predsjedništva BiH Živko Radišic skinuo moratorijum sa svoje funkcije, kazao da “gospodin Radišic treba da bude jasan”.“On svoj .....


Autrougarski konjušaru još ti ništa nisi vidio.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 20:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12600
Ja mislim da je ova peticija izuzetno glup potez. Tačno ne razumijem šta je cilj peticije...
Šta su htjeli postići? :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Ne budi nevinašce, iskoristili zicer za koji poen.
Ko ne bi?

Sutra će se vidjeti ima li kakvog dogovora unutar stranaka ili će sve trajati par dana ;)

Opet, ja sam protiv autokratije stranih namjesnika i nametanja u maniru kolonijalnih upravnika, pa kakav god da je zakon, makar i npr. onaj kojima bi svi građani dobili po tauzenku.
.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 20:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Kakav dogovor bre?

Opozicija na celu sa onim govnetom Sarovicem ce uciniti sve da ovo iskoriste samo da nstete Dodiku, bez obzira na cijenu i reperkusije po Srpsku.

Dodik, sa druge strane, zna vrlo dobro da mu rade o glavi i tako ce se i ponasati.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 21:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12600
Ako planira da radi išta u skupštini, ne treba mu ni referendum, a kamoli peticija... Peticija je gola voda.
Sa druge strane, za bilo kakav ozbiljan potez, trebali su se usaglasiti vlast i opozicija, ili barem da budu manje više na istoj strani...

Ovako, samo sekiraju penzionere i tjeraju ljude u strah da razmišljaju šta nam nosi sutra...

Opet je free for all, pa ko šta ugrabi...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Jul 2021, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1955
Dodik neće učiniti ništa za RS, kao što nije ni do sad. Opozicija takodje. Mogu još samo dobiti po ušima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 08:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Pa mogla je opzicija potpisati odmah iza Mile ili predlozit peticiju prije Mile. Peticija i nije bila Milina dok je oni nisu proglasili Milinom. Voditi kampanju protiv peticiji je njagore sto su mogli izbrati. Jedan komentar sa klixa

A šta ako tu peticiju potpiše pola miliona ili milion Srba? Šta ćemo onda?

Peticija ima neku svoju tezinu, ako smo vec protiv zakon.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 08:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
https://www.atvbl.com/vijesti/bih/bosnj ... -26-7-2021


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 08:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Sasvim ocekivano, Dodik se isprdio nakon dva dana. Opoziciju jos uvijek drzlji proljev.

Lud je svako ko ocekivao od bilo koje gnjidice sa politicke scene bilo kakav smislen potez.

Btw. peticija je ocigledno inspirisana Vulinovom izjavom. Sat dva nakon te izjave se Dodik isprsio sa peticijom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 10:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Citiraj:
FBiH: Inicijativa za primenu Inckove odluke na lokalu

Klub nezavisnih poslanika Pokret u Predstavničkom domu Parlamenta FBiH uputio je u parlamentarnu proceduru inicijativu kojom se od nadležnih predstavnika vlasti na nižim nivoima u FBiH traži da u što kraćem roku pokrenu proceduru primene Inzkove odluke.

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=671129

Očekuju da neće biti primjenjivana na bh. nivou i u Republici Srpskoj?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Nizi nivoi samostalno preuzimaju obaveze visih? Hmmm... Kakvi genijalci :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 11:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
Daj šta daš :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
A sta ako odmah zatim nesto takvo uradi "RS" kako vole napisati ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jul 2021, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16141
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Castra je napisao:
Ja mislim da je ova peticija izuzetno glup potez. Tačno ne razumijem šta je cilj peticije...
Šta su htjeli postići? :D

Ni meni nije jasno.....osnov predstavničke demokratije je da imaš 51% glasačkog tijela...kad ispuniš taj uslov ,ono što reče Rajko Vasić....imaš većinu u Skupštini i možeš da radiš šta hoćeš bez potrebe za uličnim performansima.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
 [ 5798 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242 ... 290  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs