banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 06:53 Danas je 23 Jun 2026, 06:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 4443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 223  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2026, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Ako on stvarno osnuje stranku i dobije neke glasove, onda nas stvarno sve treba jebati i nabiti nogom u dupe.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 13:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1243
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ma ko će glasati za Đajića i za njegovu stranku, čak i da je osnuje. Prvo što ga je Dodik bacio na svoju crnu listu i velika većina ljudi iz SNSD-a se ograđuje od njega. Drugo, 99% ljudi ga je podrzavalo zbog interesa, jer je bio na poziciji direktora UKC. Nema on nikakve šanse, nakon što je najuren iz SNSD-a i sa mjesta direktora UKC.
Čisto sumnjam da mu neko nešto nije htjeo ovjeriti i da se neko sa njim bavi u tom smislu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 13:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Navukao im je mnogo glasova, jer je radio na terenu, plus žurkice, koncertići, kotlićijade...

Dovoljno je da se on i njegovi ljudi malo "opuste" pa da padne podrška SNSD-u u BL na opštim izborima. Za par hiljada sigurno.

A i sud ga vraća na mjesto direkora... (do nove smjene).

Rocker je napisao:
Ako on stvarno osnuje stranku i dobije neke glasove, onda nas stvarno sve treba jebati i nabiti nogom u dupe.

"Lepi" ima veću harizmu i energiju od mase lidera i funkcionera, što opozicije, što vladajućih i njihovih satelita što govori mnogo o stanju na političkoj sceni.

Nešto kao banjalučki Nestorović.

Što napisa skypostman, može ta stranka od Lepog glumiti opoziciju SNSD-u.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 15:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Увијек може са Вуканом, па ударати редом по свима. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 15:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Mr.Speed je napisao:
Ma ko će glasati za Đajića i za njegovu stranku, čak i da je osnuje. Prvo što ga je Dodik bacio na svoju crnu listu i velika većina ljudi iz SNSD-a se ograđuje od njega. Drugo, 99% ljudi ga je podrzavalo zbog interesa, jer je bio na poziciji direktora UKC. Nema on nikakve šanse, nakon što je najuren iz SNSD-a i sa mjesta direktora UKC.
Čisto sumnjam da mu neko nešto nije htjeo ovjeriti i da se neko sa njim bavi u tom smislu.
To sam i ja mislio ali u zadnje vrijeme sve češće čujem kako ga ljudi hvale. Obični ljudi, ne neki koji su imali ili bi mogli imati koristi od njega.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 15:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
То и ја често чујем да је многима помогао. Како у току рата тако и касније кад је постао директор.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
Nema harizmaticnijeg lika u SNSD-u, sem Dodika, jelte. Ako se Vlado jos racuna kao SNSD.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2026, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
Ako isključimo Dodika kao posebnu ligu, meni je nekako uvijek najnormalniji bio Radojičić , ali sad kad je ušao u savez sa Draletom, ne mogu ga više smatrati baš normalnim :)


Džajića nisam nikad gotivio ,išao mi je na neku stvar sa oni debilnim žurkama I seljačkim fazonima, te što se uvijek spominjao sa Ćurlom...ali primjetim da je opet čovjek sa harizmom i da priča koju forsira kod dosta ljudi ima prolaza.Isto tako, ne odaje dojam šupka,niti loše osobe.

Današnji SNSD BL ...baš nikakav dojam ne odaju...bukvalno ništa.Ima par ljudi za koje znam da su normalni i dobri,ganjaju neki svoj interes i to mi je ok ...a ostalo...ništa. Čak ne znam ni kako da to opišem riječima. Naravno da ću opet glasati zbog Dodika za SNSD,ali da su okupili razne indijance u vrh stranke...to je činjenica .


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 03:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16142
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Opisat ću Đjića sa par riječi....nije politika za njega

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 06:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Tačno da nije, ali mu se jedna stvar mora priznati: ne glumi gospodina, već se ponaša kakav i jeste :D
Ovamo svi neki fini pred kamerama, a ustvari neviđene seljačine.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 07:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Čiča iz Rogače je napisao:
Opisat ću Đjića sa par riječi....nije politika za njega
Kad je to nekoga spriječavalo kod nas? Od Karadžića i ekipe na ovamo.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 07:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 532
Karadzic je z asve poslije bio Cercil i drzavnik.
Nazalost nije shvatio da mu sluzba radi iza ledja i da ga izdaje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 07:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Baš je bio državnik. Ne dao nam bog još takvih.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 07:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2024, 10:06
Postovi: 512
Džaja je prava slika ovog društva.
Šega zajebancija, joj jesi vidio Džaju ovamo, jesi vidio budale onamo. I onda,koliko, 30 hiljada glasova fazon.
Da je uređenog sistema i zdravog društva, takvi bi bili daleko od politike, a tek od bilo kakvih iole krštenih funkcija.
Frajer, u više navrata predrogiran, pravio razne gafove i lakrdiju od svakodnevnice i takav ti je neka funkcija.
Da ne pričam o toj priči kaže "Pomogo je, izašo mi u susret, VALJO MI".. Da da, to su sve izrazi za nelegalne radnje kod nas u narodu nazvane "štela". Samo što nisam siguran da l to ikome u ovom izokrenutom društvu i smeta.
Da ne idemo dalje u to šta bi bilo, kad bi bilo, kad bi imali nezavisne sudove i tužilaštvo, pa kad bi počeli malo pretresati onu garažu.

Što je davno Lane Gutović na Balkan info govorio o Brnabi, a može se prenijeti i na Džaju "Nemam ja problem što je on drogoš, nego što je (bio) načelnik jedne od najbitnijih ustanova u državi".


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 08:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 532
_зока je napisao:
Baš je bio državnik. Ne dao nam bog još takvih.

Poslato sa BRP-NX1M pomoću Tapatoka


Za sve poslije njega jeste. Sve poslije njega je bruka i sramota za srpski narod.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2026, 08:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Aj nemoj, molim te.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2026, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1646
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Đajiću se jedino treba priznati da je dobar doktor. Znam ljude koje je spasio i vratio u žive. On zaista nije za politike. Ako je dobar ljekar on treba da liječi ljude.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2026, 11:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2752
Isto sam cula od vise ljudi i opet bila skepticna. Onda mi se to nedavno na jednom primjeru samo potvrdilo.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2026, 15:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4979
Covjek se nada kako dijete raste pa prolazi kroz mladost pa postaje covjek, te sazrijeva. Pomislimo da mora kupit ko spuzva iz okoline od drugih pametnih i ucenih. Pomisljamo da mu intelektualni kapacitet raste i prati put tih utrosenih godina i da mora biti nekog duhovnog razvoja. Ali zalud, nekada godine samo se nizu i zacementiraju stanje iz nekog baznog nivoa...!!

Ako ne moze i ako ne zna on, ima li "pametni i cijenjeni" gradonacelnik nekog prisebnog savjetnika, ljudi moji ima li on nekog covjeka za PR pa da ga uci, savjetuje i vaspita. Kako da istupa na vjerske praznike.
Pored sporta, muzike i sl..on uvodi i vjeru!!

Vjera kao povezujuci faktor!!!
Pa pokrvari mi cijeli mjesec ne dan.

I to vjera koja je razlicita i suprostavljena od pamtivjeka!! Treba mu objasnit sta je tolerancija i kultura zivljenja a sta je vjera.
Vjera "povezuje".
Pa vece gluposti ne moze da se cuje u vaseljoni a kamoli na ovim prostorima...!
Koje budalestine i blamiranje na ovaj vjerski praznik koji svakako treba postovat kao izraz kulture i tolerancije zivljenja u svakom civilizovanom drustvu.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Apr 2026, 11:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Stize Trump


https://www.nezavisne.com/novosti/bih/d ... uka/959114

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 [ 4443 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 223  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs