banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 14:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Dec 2011, 18:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9866
Lokacija: Далеко од раја
Bi qrac, samo bi jos vise podstakli narod da "jebu mater" onima kojima nisu stigli ili mogli tokom prethodnih ratova.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2011, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ma ljudi, predhodni ratovi će se ispostaviti kao male bebe naspram eventualnog III Svetskog rata koji bi mogao biti, jer ovaj će se voditi nuklearnim oružjem, a onda smo ga svi najebali definitivno. Apsolutno svi! Kad bi se bar ti velikani mogli dogovoriti da vode Treći svetski rat samo sa konvencionalnim oružjem bez nuklearki.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2011, 20:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Nedaj Bože, ali realno gledano to se mora desiti kad tad, sve što čovjek stvori on to i upotrijebi, dovoljno je samo jedna labilna budaletina i ode sve 3PM.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2011, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Tačno. Biće Treći Svetski rat kad tad, osim ako se pre toga ne desi neki smak sveta zbog Više Sile.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
dukicas je napisao:
Ma ljudi, predhodni ratovi će se ispostaviti kao male bebe naspram eventualnog III Svetskog rata koji bi mogao biti, jer ovaj će se voditi nuklearnim oružjem, a onda smo ga svi najebali definitivno. Apsolutno svi! Kad bi se bar ti velikani mogli dogovoriti da vode Treći svetski rat samo sa konvencionalnim oružjem bez nuklearki.



...imas na avataru amblem moje ratne jedinice...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Moj stari je takodje bio u toj jedinici. (Nisam siguran sto posto. Pominjao je to nekad, ali uglavnom ne prica o ratu nikad.)

Ako izbije III svjeCki rat, ode sve u tri lijepe. Oruzje se kamari. Lafo neki sporazumi, smanjuju naoruzanje, a sve velike vojne sile prodaju svoje "aktuelnim" zaristima. Nuklearno oruzje bi nas sahranilo sve redom.
Ne znam kakve su danas atomske/hidrogenske bombe u opticaju i koje snage, ali koliko znam puno su jace nego "Mali djecak" i kolega mu. Od 50 do 100 puta.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zato mi moramo požuriti sa završetkom neutronske bombe, ona neutrališe živu silu i dušmane, ali infrastrukturu ne dira.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
CHINA JOINS RUSSIAN ARMY ORDER TO PREPARE FOR THE THIRD WORLD WAR

A worrying bulletin of the Ministry of Defence turned to Prime Minister Putin and President Medvedev today said that President Hu has "agreed in principle" that the only way to stop the aggression of the West led by the United States is through of "direct and immediate military action" and that the Chinese leader has ordered its naval forces "prepare for war."

Hu's call for war is attached to Rear Admiral and prominent Chinese military commentator Zhang Zhaozhong which, likewise, warned last week that "China will not hesitate to protect Iran even if this requires a Third World War" and the General Russian Nikolai Makarov that fatefully declared last week "not rule out that local and regional armed conflicts leading to large-scale war, including the use of nuclear weapons"

Rising global tensions between East and West exploded over the last fortnight when the Russian Ambassador Vladimir Titorenko and two of his assistan...

Slika

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2011, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
žaoka je napisao:
...imas na avataru amblem moje ratne jedinice...


Pa baš ste lep amblem imali. Ja nemam veze sa ovom jedinicom (ja sam tad bio mali), već sam tražio neke SRPSKE ambleme na internetu, pa ga našao na sajtu boraca VRS. A posebno mi se dopao jer igram igricu WoT (svet tenkova), pa sam sad u tom fazonu. :)

A vezano za ovu temu: One nuklearne bombe što su pale na Hirošimu i Nagasaki su bile skoro pa ''petarde'' u poređenju sa ovim današnjim. A po kom principu te neutronske bombe neutrališu živu silu, jel isto radijacijom? Ako jest, onda nam je to isti ku*ac, jebeš infrastrukturu, ako se raspadamo od zračenja. :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 08:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Opasno se zvecka oružjem. Pomalo počinjem da vjerujem u onu priču o 2012. :?

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...bice ratova tu i tamo kao i uvek ...tek toliko da ne zardja oruzje po skladistima, da ameri i rusi rasprodaju viskove...mora malo da se zvecka pa ljudi smo...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2011, 21:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1352
Pa ljudi upravljaju drzavama, a svi smo bili u situaciji da planemo i da nas boli uvo sta ce se desiti kasnije ... A razlog za rat se uvijek nadje, pa Amerika nikad nije usla u rat bez nekih "razloga" Ako me kontate na sta mislim.... Ako neko hoce rat on ce podjebavati druge dok ih ne isprovocira ... tako to ide. Takvi smo mi, ljudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 07:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Hu's call for war is attached to Rear Admiral and prominent Chinese military commentator Zhang Zhaozhong which, likewise, warned last week that "China will not hesitate to protect Iran even if this requires a Third World War" and the General Russian Nikolai Makarov that fatefully declared last week "not rule out that local and regional armed conflicts leading to large-scale war, including the use of nuclear weapons"

Ovaj stav je glavni razlog za otvaranje ove teme, znači tip priča o WWIII kao da je u pitanju šahovski potez, bukvalno kaže da je spreman žrtvovati ko zna koliko desetina miliona života da bi sprečio napad na Iran, gdje tu logika i zdrav razum? A da li je iko čuo da se ubiše od traženja nekog dogovora, da lete stalno na pregovore?
I ovo zaoštravanje situacije sa raketnim štitom, otkud tolika paranoja pa su potrebni štitovi na svakom koraku, ako nije protiv Rusije usmjereno nego protiv onog psihopate što otvoreno prijeti Izraelu uništenjem, otkud je toliki problem dati pismenu garanciju?

Na kraju opet dođemo do zaključka da je ovaj mir samo zatišje i priprema za nove ratove, previše je nepovjerenja, niko nikom ne vjeruje, stalni paranoični strah da će neko nekome zabiti nož u leđa, i uslijed toga gomilanje naoružanja.

I na kraju stradavaju obični ljudi, koji žele da stvaraju porodice, koje politika ne interesuje.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Prvi čovjek američke vojske: biće rata u Evropi

Zašto su Amerikanci najbolji u predviđanju kad i gdje će biti slijedeći rat? Zato što svaki rat oni započinju.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 17:07 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
:lol: :lol: :lol:

ameri brane engleze i to preko novina...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 19:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Ako su budale naumile da se mlate, mi mozemo samo to da posmatramo. Eventualno da se nekakko naoruzamo pa ako cemo otici u PM da to bar bude ljudski, a ne da nas pomlate ko zadnje supke, naravno mislim na konvencionalni rat :D

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 19:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Covjek nije normalan, ovi raspravljaju o stabilizaciji finansijskog sistema EU a ovaj to interpretira kao objavu rata Americi :lol: Zamisljam ga kao kauboja koji hoda okolo drzeci stalno ruku na pistolju :D Nije ni cudo sto im se svugdje prividja nuklearno oruzje upereno prema USA :D

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 20:45 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
u neku ruku i jeste objava ratu "currency war"..

Former US Federal Reserve Chairman Alan Greenspan said in September 2007 that the euro could replace the U.S. dollar as the world's primary reserve currency. It is "absolutely conceivable that the euro will replace the US dollar as reserve currency, or will be traded as an equally important reserve currency.

ne mogu da nadjem klip, da li je Gadafi il Alhemdidjan, drzi u ruci dolare i kaze zar za ovu novcanicu da daje svoju naftu..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Onda je njegova izjava nagovjestaj necega sto bi sami Amerikanci mogli isprovocirati, po starom poznatom scenariju koji je cini mi se Nele K. srocio kao: "Na svadbi je ispaljen metak u pravcu ratnog broda, ratna mornarica JNA je uspjesno uzvratila iz svih sredstava".

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2011, 23:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
мало о инстант револуцијама и отпору

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lpXbA6yZY-8[/youtube]

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs