banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 08:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 25 Jul 2010, 18:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
eugene of savoy je napisao:
Srbi se trebaju izboriti za što bolju poziciju unutar Bosne i to na cijeloj njenoj teritoriji, sve ostalo je utopija i samouništenje, čak i samostalna tj. nezavisna RS nema šanse da može funkcionisati i preživjeti, to je jasno svima koji su proputovali kroz RS.

Teško mi je da priznam...........ali u potpunosti se slažem sa tobom...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 25 Jul 2010, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Нормално да се РС мора припојит Србији. Нема смисла да један народ живи у 5 држава.
Те приче о слијепом цријеву и осталим глупостима су толико глупе да их нема смисла коментарисат.
Србија је матица српског народа. Не би требало да се занимамо политичким манипулаторима који очигледно раде све да би разродили народ у Србији и Српској као што су то урадили у Црној Гори.
Ко ће мени сутра причат да ја нисам Србин него да сам неки, (баш се питам које ће име смислит) може бит Српскорепубликанац?
Један народ - једна држава. Све друго је сувишно причат.


То је то.
Мада је стање сада такво да то питање не би требало потенцирати.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 25 Jul 2010, 23:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
стање је такво да ниједан прави истински Србин не бих желео да његовом државом влада Борис Тадић и остала багра.
то је проблем.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 03:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
АЛЕКСАНДАР je napisao:
стање је такво да ниједан прави истински Србин не бих желео да његовом државом влада Борис Тадић и остала багра.
то је проблем.


Стање је такво да Србијом тренуто влада председник издајник са њему подређеном издајничком владом и издајничким парламентом са издајничком позицијом и лажном "патриотском" опозицијом
У Србији је уведена диктатура. Нема ни једног медија где можете прочитати негативну критику на рачун власти (не рачунам тзв. "жуту штампу"). Повампирио се и СПС и Дачић, па свако вече на јавном медијском сервису "европске Србије" гледамо борбу Дачића против криминала (страшна борба...). "Српска влада" и "српски председник" чине све да Србима огаде Србију (али буквално). Све се ради да се Срби са Косова и Метохије отерају у загрљај својих џелата.
Продају се муда за бубреге, некаквом децентрализацијом, статутима а притом се држава распада и уставно и економски.
Пар људи држи читаву државу у шаци и буквално се спрдају са њом.
Народу се продаје магла и испира мозак гранд парадом, фармом и великом браћом.
"Српски председник" је стигао у Поточаре а изгледа да ће и у Вуковар али зато није стигао у Братунац и Јадовно (о другим местима и да не говоримо).
Опозицује предводе људи који ујутру мисле једно, поподне друго а навече треће. Једина права опозиција режиму тренутно су пар група грађана и пар навијачких и музичких група те пар појединаца.
И горе набројани могу само да делују против режима критикујући исти на својим сајтовима, неким малим протестима, снимајући музику против истог или певајући на стадиону против истог (с тим да овде прети робија).
Један од главних узрока зашто је то тако је тај да "5 окотобар" није био крвав.
Тада се морало по кратком поступку пресудити свим главама тадашњем режима (почев од тандема Милошевић-Марковић па на доле) јавном егзикуцијом. Чисто да они који су тада долазили знају шта их чека уколико зарибају као и горе поменути.
Али не. Они који су дошли су ту већ увидели да они уствари треба да воде гомилу оваца. Гомилу, која је на врхунцу свога беса делимично спалила две зграде, полупала пар прозора и провозала багер по центру Београда.
Е зато они сада јашу те овце и јахаће их још задуго.

У таквој Србији за РС нема места и неће никада ни да га буде.

Даље.
Слажем се са еугенијем и са зоком да РС треба јачати на свим пољима. Међутим, није ми јасна та ваша прича око тога да РС може само да опстане као део БиХ. На основу чега ви то закључујете? Конкретно.

Свима је нама јасно да је Б/Х једна нефукционална, потпуно зарибала вештачка творевина и ја бих стварно волео да знам на који начин је могуће да једна таква творевина гарантује некакав просперитет једном свом делу.
Ја вас молим да ми појасните то, пошто ми то делује једноставно противно свим рационалним размишљањима.
РС треба јачати на свим пољима (тешко ће ићи са актуелном гарнитуром) и радити на томе да се како грађанима РС тако и људима ван ње Б/Х све више чини као некакав терет који успорава и кочи (што већ сада и ради) и да тај терет што пре треба истоварити негде далеко од нас.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 07:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
АЛЕКСАНДАР je napisao:
стање је такво да ниједан прави истински Србин не бих желео да његовом државом влада Борис Тадић и остала багра.
то је проблем.

Boris Tadić je najbolje što Srbija trenutno ima na političkoj scani,
štaviše najbolje što je imala u zadnjih 80-tak godina.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 07:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Silvio Dante je napisao:
Међутим, није ми јасна та ваша прича око тога да РС може само да опстане као део БиХ. На основу чега ви то закључујете? Конкретно.

Konkretno, evo kod mene odmah da ti kažem da nije Sarajeva i institucija BiH Istočno sarajevo ne bi postojalo, tj. ne bi imalo šanse da opstane jer više od 2/3 ljudi radi tamo ili je njihova egzistencija indirektno vezana za Sarajevo.
Dalje, zemlja sa takvom teritorijom i tim brojem stanovnika sa toliko jedinica lokalne samouprave (uglavnom nerazvijene i slabo naseljene) i na kraju sa privredom i agrarom na ovakvom stupnju razvoja (u rangu sa afričkim vukojebinama) nema nikakve šanse.
Zamisli samo troškove transporta dostave banjalučkog piva recimo u Trebinje, transport bi progutao svaku mogućnost isplativosti, a tako je za sve ostalo.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 08:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
АЛЕКСАНДАР je napisao:
стање је такво да ниједан прави истински Србин не бих желео да његовом државом влада Борис Тадић и остала багра.
то је проблем.

Tog Borisa su Srbi i izabrali......Stanje je takvo da nijedan inteligentan Srbin ne bi želio da mu državom vlada neko kao ti ili Silvio.
eugene of savoy je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Међутим, није ми јасна та ваша прича око тога да РС може само да опстане као део БиХ. На основу чега ви то закључујете? Конкретно.

Konkretno, evo kod mene odmah da ti kažem da nije Sarajeva i institucija BiH Istočno sarajevo ne bi postojalo, tj. ne bi imalo šanse da opstane jer više od 2/3 ljudi radi tamo ili je njihova egzistencija indirektno vezana za Sarajevo.
Dalje, zemlja sa takvom teritorijom i tim brojem stanovnika sa toliko jedinica lokalne samouprave (uglavnom nerazvijene i slabo naseljene) i na kraju sa privredom i agrarom na ovakvom stupnju razvoja (u rangu sa afričkim vukojebinama) nema nikakve šanse.
Zamisli samo troškove transporta dostave banjalučkog piva recimo u Trebinje, transport bi progutao svaku mogućnost isplativosti, a tako je za sve ostalo.
Na stranu sve to.Kako i na koji način odbraniti i kontrolisati granicu kakvu ima RS?Jedino opštom mobilizacijom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 12:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
_zoka je napisao:
Na stranu sve to.Kako i na koji način odbraniti i kontrolisati granicu kakvu ima RS?Jedino opštom mobilizacijom.


Da, to je radio Karo u vrijeme rata i osnovni posao je bio cuvanje granice. A ako se nista drugo ne radi nego cuva granica onda nema razvoja privrede ni standarda.
Trenutno je najveci problem kod nas sto Federacija slabo kontrolise svoje troskove i uvaljuje nas sve vise u dugove. Nije puno bolja situacija ni kod nas sa aktuelnom SNSD vlasti koji takodje revise trose, ali u Federaciji je jos gore jer imaju desetine vlada i stotine ministara, o ostalim nizim kantonalnim sluzbenicima da i ne govorimo, a svi primaju dobre plate ni zasto. Znaci kod nas je problem vise u ekonomiji nego u granicama, ali vlasti posto su nesposobne da ojacaju ekonomiju i standard onda odvlace paznju naivnom stanovnistvu granicama i "nacionalnim interesima" sto je u stvari recept onih koji su vladali prije 15-20 godina, a rezultati takvog recepta su poznati jer se ponavljaju kroz istoriju i uvijek donose isti rezultat, jad i bijedu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 13:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Mar 2010, 14:09
Postovi: 493
Rješenje je da se svi sadašnji političari uklone sa scene, da se pozicije daju mlađim i perspektivnim kojima će ekonomija i bolji život svih u BiH na prvom mjestu a ne nacionalizam, šovinizam i bogaćenje sebe i svoje porodice.
Pod hitno u Federaciji ukinuti kantone i silnu administraciju koja guta ogromna novčana sredstva, dati veća ovlaštenja općinama u čitavoj BiH.
Sa susjednim državama pojačati saradnju na ekonomskom planu, obezbjediti stranim investitorima sigurnost za njihova ulaganja, smanjiti silnu dokumentaciju za te strane ulagače.
U normalnim državama gdje ljudi imaju sve normalne uslove za rad i život veliki dio njih ne zna ko im je predsjednik vlade ili ko su ministri a kod nas političari popularniji od bilo kakvih zvijezda a to je jadno i žalosno.
Ovakvo stanje odgovara samo ovoj garnituri političara a za narod koji je izgleda slijep pored očiju, njih baš briga.

_________________
Slika
Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijeniti. - Konfučije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 13:48 
_zoka je napisao:
eugene of savoy je napisao:
Srbi se trebaju izboriti za što bolju poziciju unutar Bosne i to na cijeloj njenoj teritoriji, sve ostalo je utopija i samouništenje, čak i samostalna tj. nezavisna RS nema šanse da može funkcionisati i preživjeti, to je jasno svima koji su proputovali kroz RS.

Teško mi je da priznam...........ali u potpunosti se slažem sa tobom...


i ja se slazem, pa da ne ponavljam isto to
a sto se tice srbije, mi njima niti trebamo niti nas hoce.... srbijanci nas uvijek gledaju kao bosance, a i ja licno njima i ne letim.. sjecam se samo raznih ruznih komentara tokom rata kad god sam se zatekla tamo... pa kad pricas ijekavski gledaju te ispod oka, ili prevrcu ocima, kad hoces da kupis hlace, oni ti kazu da ne razumiju sta pricas, znaju samo sta su pantalone.... isto kao sto se ljudi zale da u HR nece da ti daju kafu ako ne narucis kavu... sve je to isto... zato cu ponoviti svoj stav iz posta koji sam citirala.. samo jaka RS unutar BiH, jer sami smo ama bas nista.. niti nas iko hoce, niti ista mozemo sami, nemamo ni privredne ni druge kapacitete za samoodrzivost u evropskom svijetu


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5026
Lokacija: Banja Luka
zmijuga je napisao:
Rješenje je da se svi sadašnji političari uklone sa scene, da se pozicije daju mlađim i perspektivnim kojima će ekonomija i bolji život svih u BiH na prvom mjestu a ne nacionalizam, šovinizam i bogaćenje sebe i svoje porodice.
Pod hitno u Federaciji ukinuti kantone i silnu administraciju koja guta ogromna novčana sredstva, dati veća ovlaštenja općinama u čitavoj BiH.
Sa susjednim državama pojačati saradnju na ekonomskom planu, obezbjediti stranim investitorima sigurnost za njihova ulaganja, smanjiti silnu dokumentaciju za te strane ulagače.

Trebaju doci posteniji, bolji, sposobniji politicari. Treba stvoriti efikasan drzavni aparat. Treba stvoriti idealne uslove za ulagace.
No shit Sherlock! :lol:
zmijuga je napisao:
U normalnim državama gdje ljudi imaju sve normalne uslove za rad i život veliki dio njih ne zna ko im je predsjednik vlade ili ko su ministri a kod nas političari popularniji od bilo kakvih zvijezda a to je jadno i žalosno.
Ja mislim da je jadno i zalosno kada ne znas ko ti je predsjednik. Mada, sta ja znam, mozda sam slijep.

majlili je napisao:
i ja se slazem, pa da ne ponavljam isto to
a sto se tice srbije, mi njima niti trebamo niti nas hoce.... srbijanci nas uvijek gledaju kao bosance, a i ja licno njima i ne letim.. sjecam se samo raznih ruznih komentara tokom rata kad god sam se zatekla tamo... pa kad pricas ijekavski gledaju te ispod oka, ili prevrcu ocima, kad hoces da kupis hlace, oni ti kazu da ne razumiju sta pricas, znaju samo sta su pantalone.... isto kao sto se ljudi zale da u HR nece da ti daju kafu ako ne narucis kavu... sve je to isto... zato cu ponoviti svoj stav iz posta koji sam citirala.. samo jaka RS unutar BiH, jer sami smo ama bas nista.. niti nas iko hoce, niti ista mozemo sami, nemamo ni privredne ni druge kapacitete za samoodrzivost u evropskom svijetu
Ovakvi komentari i stavovi o kojima pricas mogu biti samo posledica neobrazovanosti, neinformisanosti ili jednostavno gluposti. Cuj, gledaju nas kao Bosance. Pa tako moze razmisljati samo debil. Ne moze se na osnovu misljenja takvih individualaca formirati misljenje o odnosima unutar naseg naroda.
Srbi sa ove i one strane Drine nemaju nikavih sustinskih razmirica, i nemaju nikakvih realnih medjusobnih problema.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Poslednji put menjao Besparica dana 26 Jul 2010, 18:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Besparica je napisao:
jellyfish je napisao:
U normalnim državama gdje ljudi imaju sve normalne uslove za rad i život veliki dio njih ne zna ko im je predsjednik vlade ili ko su ministri a kod nas političari popularniji od bilo kakvih zvijezda a to je jadno i žalosno.


Kako ispade da sam ja ovo napisao kad nisam :roll:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5026
Lokacija: Banja Luka
Izvini, greska. Zmijuga je to napisao. Ne znam kako se to desilo.

EDIT:
Ispravljeno.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 19:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
_zoka je napisao:
АЛЕКСАНДАР je napisao:
стање је такво да ниједан прави истински Србин не бих желео да његовом државом влада Борис Тадић и остала багра.
то је проблем.

Tog Borisa su Srbi i izabrali......Stanje je takvo da nijedan inteligentan Srbin ne bi želio da mu državom vlada neko kao ti ili Silvio.
eugene of savoy je napisao:
Silvio Dante je napisao:
Међутим, није ми јасна та ваша прича око тога да РС може само да опстане као део БиХ. На основу чега ви то закључујете? Конкретно.

Konkretno, evo kod mene odmah da ti kažem da nije Sarajeva i institucija BiH Istočno sarajevo ne bi postojalo, tj. ne bi imalo šanse da opstane jer više od 2/3 ljudi radi tamo ili je njihova egzistencija indirektno vezana za Sarajevo.
Dalje, zemlja sa takvom teritorijom i tim brojem stanovnika sa toliko jedinica lokalne samouprave (uglavnom nerazvijene i slabo naseljene) i na kraju sa privredom i agrarom na ovakvom stupnju razvoja (u rangu sa afričkim vukojebinama) nema nikakve šanse.
Zamisli samo troškove transporta dostave banjalučkog piva recimo u Trebinje, transport bi progutao svaku mogućnost isplativosti, a tako je za sve ostalo.
Na stranu sve to.Kako i na koji način odbraniti i kontrolisati granicu kakvu ima RS?Jedino opštom mobilizacijom.


znaci ne treba jacati srpsku , nego se nasloniti na sarajevo i kukati po forumu... logika ti je za 10, ni kosovo nije ekonomski odrzivo, imaju penyije 50 evra, pa ipak prave dravu i rade na tome, ali sta ces, neki narodi su drzavotvrni, neki su tursko roblje....

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 19:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Gdje piše da ne treba jačati RS?
Drži se ti uređenja sopstvene države,a moju ostavi da ja uređujem.Dovoljno je Srba iz BiH izginulo kusajući kašu koju ste vi zakuhali.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 20:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
U pravu si Zoka, sad bi mi trebali opet da ginemo za satisfakciju Beograda zbog izgubljenog kosova i poljuljanog ponosa, a izgubljeno je zbog nesposobnih političara koje su opet srbijanci doveli na vlast, prvenstveno mislim na Miloševića.
Zašto Beograd tj. Srbija 90-tih ako im je bilo stalo do nas nije mobilisao jedno 300 000 vojnika i za 5 dana završio rat i svaku pobunu muslimana u BiH?
Opet ponavljam niko Srbe nije tjerao da vole Jožu i da ga podržavaju u svemu što je radio, a sve je radio na štetu Srba, uglavnom zahvaljujući opet Srbima.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Мене само интересује како вас није срамота да причате такве ствари.
Ви сте вјероватно једни од оних који су рат дочекали и опростили се од њега у својим кућама, нису нигдје ишли и нису ништа изгубили.
Мени је та Србија у рату била једини спас.
Моја кућа је срушена, стан одузет итд..
Моја мајка, сестра и ја смо завршили у ТОЈ Србији, МОЈОЈ Србији код добрих људи који су нам помогли.
И нисам усамљен случај, колоне и колоне избјеглица су биле тамо.
Доста их је и остало као што знамо.
Колико је само хуманитарне помоћи дошло из те Србије овдје?
Ко је снадбјевао војску ВРХ сво вријеме оружјем?
Колико се добровољаца из Србије борило и оставило животе овдје?

Друга ствар, КАКВА ЈЕ БОЛАН СРБИЈА закувала овдје и КАКВУ СМО МИ КАШУ кусали за њих?
Да овдје народ није хтио ратоват рата не би ни било.
Шта причате ви? Као да је Србија неког гурнула у рат? Српски народ са ове стране Дрине није хтио да се преда под милост и немилост муслиманима и тако је почело то зло од рата.

И ова Мајлили са својим глупостима како је тамо гледају другачије.
Ко те болан гледа другачије?
Па ја кад одем и кажем да сам Србин из Бања Луке људима драго, пружају ми руку, шаљу пиће итд..
Што се тиче тог Босанац, обично само старији тако говоре којима је то остала навика још од ОНИХ времена.. ови млађи су свјесни да ми немамо везе са БиХ, да имамо своју РС и то је скроз избачено код млађих генерација.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 21:40 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
АЛЕКСАНДАР je napisao:
Мене само интересује како вас није срамота да причате такве ствари.
Ви сте вјероватно једни од оних који су рат дочекали и опростили се од њега у својим кућама, нису нигдје ишли и нису ништа изгубили.

Je li ja sada treba da ti se izvinjavam što sam ostao svoj na svome i nisam izbjegao negdje?
Koliko je to dobrovoljaca došlo da ratuje za nas ovde iz Srbije?Koliko?
Kolone izbjeglica jesu završile u Srbiji,a Slobo je gledao kako da ih preusmjeri na Kosovo,da ga za njega dobiju...
I da,Srbija i Hrvatska su zakuvale sranje u Bosni preko svojih satelita,a onda su uvalile karu i Srbima i Hrvatima iz Bosne zarad svojih interesa.Uvijek je tako bilo.Ludi Srbi iz Bosne su ginuli u svakom ratu za majku Srbiju,a onda se ta mati potkusurivala sa njima....I šta god ti rekao ne vrijedi.Nisi ti jedini bio u Srbiji.Bio sam ja puno puta.Tata mi je rođen tamo,pola mamine porodice je tamo odselilo još prije pedeset godina....i nikad mi niko nije stisnu ruku ili poslao piće samo zato što sam iz Bosne....Jesu se smijali mom načinu govora,mom korištenju svih sedam padeža i nerazumjevanju pirotsko-niškog dijalekta....Jest' im bilo smiješno kad ja dođem i tražim burek.....
Sve su nas vidjeli kroz onu rečenicu iz "Složne braće"....."Ima li kave?Je l' Frankova?"Idioti,ne kontaju da je do najgluplji dio serije....Bitno da sam ja glupi Bosanac.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Ти имаш своје искуство, ја имам своје.
Уосталом, ти си икс пута рекао да се поносиш тиме што си Босанац и не знам шта ти онда смета.
Додуше, могу тебе и разумит, ти си комуниста, логично је да пишеш против Србије. :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SRBIJA I SRPSKA
PostPoslato: 26 Jul 2010, 22:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Nisam ja komunista.A i da jesam,što bi mi onda smetala,ipak se u njoj komunizam najduže održao....a i sad su u vlasti..... :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 137 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs