banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:45 Danas je 23 Jun 2026, 07:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 257  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Dec 2015, 02:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Ti kao da imaš 15 godina


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2015, 03:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
nije da ne znam da cijini agenti rade, dođu kao neki investitori ili nevladina organizacija, ali kontam to mora biti top secret, kad ono izgleda da se ne kriju,

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2015, 03:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Sreća da samo amerikanci prikupljaju obavještajne podatke preko ambasada, nema sigurno "atašea za kulturu" u drugim ambasadama


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2015, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1828
Lokacija: Vijena
_зока je napisao:
Heroji ne bombarduju sa pet kilometara visine.


Ma meni se povraca na ove slikare, ne uopste na pilota, ni krivog ni duznog koji je vrseci redovnu sluzbu ostao bez zivota. Heroj apsolutno nije.

Pitanje: A di su bili ovi '99 (..pa svih ovih godina naovamo..) da na slican nacin odaju 'zidnu pocast' onim nesretnicima koji su se podigli u vazduh znajuci 90% da lete u smrt (ovaj gore bacuska to sigurno nije znao)?? Ili makar i onom Zoltanu Daniju, premda je cojek i danas ziv i zdrav?!

Rekao bih da je protivvrijednost ovog murala u napunjenoj kamionskoj prikolici (izlizano-popularno pominjanim "botovskim sendvicima") adekvatnoj npr. jednoj od onih koje su dopremale humanitarnu u Donbas prosle godine..

Silvio Dante je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
To je naslikala ekipa onog rumenog Bajatovica :wink:

Није. Насликали су млади ДСС-а Нови Сад.


..ili 'naci mozda u protivvrijedosti od 0,0...01 mjesecne rudne rente koju bi NIS (da ga Kostunjava ekipa nije budzasto podarila bacuskama) morao da plati gradjanima Srbije da je bilo po sili zakona i procenata koji u normalnom svijetu vaze?! Dakle mizerija! Sto bi se reklo da uzimaju od usta vascijelog gradjanstva, da bi se onda u mrvicama vratilo ovakvim gore, stranackim prasinarima i bot-vojnicima, i naravno prije svega njihovim nadredjenim od kojih dobijaju direktive za ovakve aktove..

Kakva, najblaze receno, tragikomedija od drzave! :-&

A.J.V.A.R. je napisao:
obostrano preseravanje


Dodao bih: licemjerje na kub -jerbo cisto sumnjam da je ovde iole bilo licnih i iskrenih emocija usmjerenih ka ovom nesretnom pilotu.

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2015, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
.ili 'naci mozda u protivvrijedosti od 0,0...01 mjesecne rudne rente koju bi NIS (da ga Kostunjava ekipa nije budzasto podarila bacuskama) morao da plati gradjanima Srbije da je bilo po sili zakona i procenata koji u normalnom svijetu vaze?!


НИС јесте продан испод цене али су Руси преузели и сва дуговања (која су заједно са ценом прелазила вредност НИС-а) и извршили комплетану обнову опреме. НИС је данас предузеће које плаћа највећу порез у Србији и нема проблема у пословању.

Американци су купили Сартид испод цене, а Србија га је купила назад за један долар. Па ти сад види ко је боље прошао...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Dec 2015, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
NIS je mogao poslužiti kao model kako druge neprivatizovane velike državne firme "srediti". Ali veći je bio interes isisavanja novca.
Kao i što bi mnoge stvari isplivale kao i u NIS-u. Samo što ne bi bilo Rusa da ispeglaju, nego bi neko morao u zatvor. A to nije baš popularno :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 00:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Ма то су неке класичне приче о "злим Русима" које користе "наивне Србе". Као Кирби што изјављује сада како овде сви воле Русе иако Руси нису донирали ни долар, а они чак милијарду. Па сине, можда нису донирали ни долар, али нису имали ни потребе да донирају јер нису ништа порушили, а ти си прво порушио земљу у вредности од пар милијарди а донирао си милијарду чији су већи део покупили твоји играчи а народ није добио ништа осим бомби које си му дао, па је логично да то и памти.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 05:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Zamjeram samo pomanjkanje lokalpatriotizma, da niko nije napravio mural nekom od naših poginulih momaka u ratovima...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Štaš, to je bilo u prošlom vijeku i po starom dobrom srpskom običaju se zaboravilo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Има овде на Кеју мурал за оне што су се слупали у хеликоптеру, у магли.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:22 
Keju?

Doboj ili si negdje vani?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Kod nas Milan Tepić je dobio na dobroj poziciji naziv ulice...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Milan je napisao:
Keju?

Doboj ili si negdje vani?

Види под "Локација:" :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 13:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
У Србији јутрос раном зором похапшено 78 осумњичених за малверзације, корупцију и привредни криминал.

Подсетимо се једног ранијег случаја: http://www.nspm.rs/hronika/srbija-ce-mo ... stete.html

Чисто ако се неки питају шта ће бити после ових хапшења :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 13:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
munja.alex je napisao:
Kod nas Milan Tepić je dobio na dobroj poziciji naziv ulice...


Mislim da sam negdje u Boriku vidio mural sa likom majora Tepića.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 14:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
munja.alex je napisao:
Zamjeram samo pomanjkanje lokalpatriotizma, da niko nije napravio mural nekom od naših poginulih momaka u ratovima...



Није то тачно. Рађено је и то. Милан Тепић, Споменко Гостић, страдали у хеликоптерској несрећи, итд. Има доста тога, али је проблем што те мурале раде "назадне клерофашистичке" организације, па медијски нису ИН. :wink:

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 14:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Jbg, mene nije blam obući majicu sa VRS natpisom i trobojkom, moje i ponosim se, sad što neće sjest nekom Muji il Hrvoju zaboli me živo. Mogu u svom gradu, pogotovo što nije konkretan lik, niti to nabijem nekom u lice...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Da je meni naći maju sa Mandom i šarcem i stihovima od Pušenja "pao je u blato i osjetio cijev...." al nema više mamu im.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 19:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Naruči tamo gdje štampaju majice. Barem to sad nije problem.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jan 2016, 13:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Malo o komentarima na vijesti:

http://www.b92.net/info/vesti/tema.php? ... id=1080714


Vrh
  
 
 [ 5135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 257  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs