banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 15:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 738 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Feb 2016, 22:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da...i mi smo ovdje po pravilu najebavali uglavnom kad su demokrate tamo bili predsjednici...dok je bio bush stariji,na pocetku rata,niko nije ni pominjao bombardovanje srba,nije cak bilo ni neprijateljskih tonova prema nama ,kao recimo iz njemacke,austrije,vatikana...cim je clinton pobjedio,odmah su pocele prijetnje,pa kasnije bombardovanje,prvo nas ovdje,1994,1995...pa srbije 1999....onda,kad je 2000-te dosao mladji bush,vise se to nije pomninjalo....doduse,nedugo nakon toga dosla je i "demokratija" u srbiju :roll:

ali ipak,vjerujem da je to slucajna koincidencija....cisto sumnjam da nasi neprijatelji imaju bas toliko jace lobije kod demokrata nego kod republikanaca...preozbiljna je to drzava da bi se neke stvari lomile ovako ili onako u zavisnosti da li je republikanac ili demokrata predsjednik....ovo sam napisao cisto kao kuriozitet...oni danas znaju kakva ce im politika biti za 20 godina,i to se nece promjeniti bez obzira ko bude predsjednik.....u poziciji su da diktiraju dogadjaje a ne da im se prilagodjavaju

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 22:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Hertzog je napisao:
Gde ima spisak americkih predsednika po strankama... Je li zadnjih xy godina dobijaju samo demokrate?

Evo ti lista, sa sve predsjednicima, strankama, politickim opredjeljenjima, biografijama, dostignucima, ekonomskim pokazateljima, spoljnom politikom, i "user reviews" :D :

http://us-presidents.insidegov.com/

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Feb 2016, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
slagzi pogledaj tezinu lanaca, onaj dio gdje se govori kako je program za nas napisan 80tih, a sproveden je tokom devedesetih klinton je bio samo puki izvsitelj

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
[video]http://www.youtube.com/watch?v=wUaB_2tBpig[/video]
Како га испрескака.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 16:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Најбитније теме и шта кандидати и гласачи мисле.
http://www.nytimes.com/interactive/2016/us/elections/candidates-on-the-issues.html?ref=politics&module=ArrowsNav&contentCollection=Election%202016&action=keypress&region=FixedLeft&pgtype=Multimedia


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 17:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Starije generacije Amerikanaca ciji su mozgovi oblikovani prije 40-50 godina, koji su tada bili mladi, su tako "setovani" da cim im neko spomene socijalizam, sindikate, prava radnika, jednakost, socijalnu zastitu, da to odmah povezu sa komunizmom. A komunizam je za njih zlo vece od pedofilije, ubistva i incesta zajedno. Takvi nece glasati za Sandersa. Vec na prvoj recenici gdje on pocne pominjati bilo sta od ovoga njima ce se commie detector upaliti.

Interesantno kako najvecu mrznju prema komunizmu u Americi gaji srednja niza klasa (tvornicki poslovi, bez fakulteta, koji uz dosta muke i mnogo fizickog rintanja dolaze do neke prosjecne plate, kredit za nekretniu utplacuju dok ne crknu...) i oni ekstremno bogati (1%).

Klase u Americi bi isle ovako:

Bogati 1%
Srednja visa klasa 15%
Srednja niza klasa 30%
Radnicka klasa 30%
Siromasna radnicka klasa 13%
Siromasni 12%

Ono sto mi zovemo americki san, u americi to zivi otprilike 16% ljudi.


Sto se tice toga koji bi kandidat bio bolji za Srbe, to je nebitno. Balkan je 100% pod americkim uticajem, oni su plan i program za taj region napisali jos prije 30 godina i to se do sada vrlo uspjesno odvija, ovi na vlasti su samo izvrsioci, i niti je Klinton mrzio Srbe, niti je Bus volio Srbe... ko se u kojem trenutku nasao na vlasti radio je poteze iz plana koji su oni vec davno napisali.

Ali svakako da je Hilari Klinton najmanje simpatican kandidat, bar meni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
ne mogu vjerovati koju lovu zgrnu ti politicari od predavanja i nisam znao da se to baljezganje tako dobro placa, svako ko ima neko iskustvo moze predavati djeci u vrticu pa do fakulteta

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 18:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Буш узме 120000 по предавању. Лик се својевремено замало удавио кифлом.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2016, 20:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Берни је дефинитивно мој фаворит али много људи му замјери године и претјерани социјализам/либерлизам.
Ако кренемо неком другом логиком, ту је Клинтонка за коју људи вјерују да Бил стоји иза ње.
За вријеме његове владавине Америци је ишло добро и по томе га људи памте.
Такође, Америка је добила црног предсједника, вријеме је за жену и то жену лезбејку. Хилари је лезба бај д веј.
Трумп је будала али много људи га подржава.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2016, 06:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
Klajv_Biksbi je napisao:
Буш узме 120000 по предавању. Лик се својевремено замало удавио кифлом.

:lol:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2016, 07:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
http://mobile.nytimes.com/2016/02/10/us/politics/new-hampshire-primary.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Feb 2016, 15:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Schlager je napisao:

cisto sumnjam da nasi neprijatelji imaju bas toliko jace lobije kod demokrata nego kod republikanaca


Али имају. Погледај нпр. НДА. Ти су нас јебали деведесетих, а и касније.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Na kraju će opet predsjednik biti kako kaže neki Rothschild, Morgan, Rockefeller ili ko već. Predsjednik je ionako marioneta a predizborna kampanja je velika šarena laža. Slično kao kod nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 10:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ne kazem da nije.
Ali kako ti to znas?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nije za foruma!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Неки дан Трамп рече да је интервенција у Ираку била "огромна грешка" - "big fat mistake". И да тамо није било оружја за масовно уништење. :) Трампа за преЦједника! :lol: Какав би то циркус био.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Veseliti se i likovati raspadu Amerike i EU moze samo neko glup. Sve ce se to preliti nama.
A samo jos gluplji covjek moze se veseliti i jedva cekati vladavinu Kineza, da oni zagospodare ovim dijelom svijeta...

Da, razumijem, dosta su losih stvari ucinili nasem narodu, ne zato sto nas mrze, eto mi neki faktor, jesmo kurac, nego se jednostavno cesto nalazili na suprotnoj strani od njihovih interesa. I od goreg ima gore.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 14:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Све ће се свакако прелити нама, свима тј. цијелом свијету, небитно. Тако да само нек се распадају. Ничија није до зоре. А Кинези од свих њих звуче као најмање лоша опција. Ма шта ми мислили о њима, цивилизација која је саставила неких 7 хиљада година мање-више, и која одржава земљу са милијарду и кусур становника макар зна како да преживи.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 15:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
BeckaSkola je napisao:
Veseliti se i likovati raspadu Amerike i EU moze samo neko glup. Sve ce se to preliti nama.
A samo jos gluplji covjek moze se veseliti i jedva cekati vladavinu Kineza, da oni zagospodare ovim dijelom svijeta...

Da, razumijem, dosta su losih stvari ucinili nasem narodu, ne zato sto nas mrze, eto mi neki faktor, jesmo kurac, nego se jednostavno cesto nalazili na suprotnoj strani od njihovih interesa. I od goreg ima gore.


Uglavnom ne citam tvoje stvari, ali sad sam otvorio.

Prvo, naravno da se treba radovati raspadu Amerike, hipotetickom. To sto ce se preliti nama je mala cijena za rusenje takvog zla.
Ja mislim da od tog nema nista, jer mi smo u orvelovskom igranju rata odavno. Nije bitno ko je, samo da se konstantno ratuje. Jedino se saveznici ne mijenjaju ko kod njega, ali za sada. Mogao bi Svabo nekad s Rusima npr.
To sto pises o Kinezima su Zoranove misli. Uglavnom upijas ko spuzva po forumu, de malo sam.

Kad vec pricamo o malo mogucem, ja navijam za africkog crnca. Da se ujedini, postane jak ko i sveta zemlja i da jebe majku bjelcu za sve, od-do.
Zapadnom bjelcu. Beneluksima, Romanima, Germanima, Anglosaksoncima. Ako dokace i nas, jebiga.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 15:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Na vrhu je mjesta samo za jednog. Amerikanci su tu uskoro ce 100 godina. Kao i svaka imperija, imaju svoje nacine odrzavanja na vrhu. To je "uvodjenje demokratije". Svakoj imperiji dodje kraj, a ti koji dodju poslije Amerike nece biti nista bolji. Sve su to igre moci, gdje smo deblji kraj izvukli i prije 600 godina, kad nam je dosao jedan okupator, i prije 150 godina kad nam je dosao drugi okupator, a i sad 90tih kad nam je dosao treci okupator.

Zoran je sve tacno rekao, a i nije potrebno puno mozganja da vidis kako se Kinezi odnose prema vlastitom narodu, a kako li ce tek prema ostalima.
Iz tog svega cijenim covjeka koji je znao da nase nije da pokazujemo zube i da se inatimo, vec da balansiramo.

Ne otvaram ni ja tvoje postove, nego na telefonu nema mogucnosti da se i tu sakriju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 738 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs