banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 12:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Apr 2011, 23:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
SARAJEVO, BANJALUKA - Ministarstvo pravde BiH primilo je od Tužilaštva BiH prijedlog za raspisivanje molbe za izručenje uhapšenog Božidara Vučurevića, bivšeg načelnika Trebinja, i taj zahtjev će najvjerovatnije biti upućen Srbiji.

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/I-BiH-ce-traziti-izrucenje-Vucurevica-86021.html

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2011, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
SRNA - 13.04.2011 20:27
Ratni gradonačelnik Trebinja Božidar Vučurević strahuje da ga u slučaju izručenja Hrvatskoj čeka smrt zbog čega je zatražio da, ukoliko dođe do ekstradicije, to bude BiH, izjavio je jedan od njegovih branilaca advokat Vladimir Božović.
"Tokom sukoba na prostoru bivše Jugoslavije, smrtnu kaznu izrekao mu je tadašnji dubrovački ratni štab, na šta je Vučurević podsetio u svom izjašnjavanju pred sudom, nazivajući hrvatsku optužnicu lažnom i montiranom. Zato je i zatražio da, ukoliko dođe do ekstradicije, to bude BiH kao njegovoj matičnoj državi", rekao je Božović za "Vesti onlajn".

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Vucurevic-strahuje-da-ga-u-Hrvatskoj-ceka-smrt-86164.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+NezavisneNovine+%28Nezavisne+novine%29

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2011, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
http://www.mondo.rs/s203182/Info/ex-YU/ ... kazna.html

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Apr 2011, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ja sam i ranije na forumu pisao da će Skandinavci pedantno te slučajeve odraditi i svaka im čast.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2011, 03:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
АЛЕКСАНДАР je napisao:
већина нас је такође била да Милошевић оде са власти.
нико није могао очекиват да ће ови радити то што раде.

колико партија чини ову власт?
шта је Путин рекао кад је дошао у Срб? да ми имамо оволико партија ми не би ништа направили.
то ти је сурова реалност као и чињеница да нема здраве опозоције.
ето, на следећим изборима ће вјероватно побједити напредњаци а све је јасније да је Тома нови човјек запада.
и опет ће ти бити по истом. гласаш за једно добијеш друго.

је л` ти можда овде боље? имаш Додика који лафо србује а и птицама на грани је јасно да то ради само да опстане на власти.
полако другар, добићемо ми наше Чеде овде, не постоји још толики интерес а и народ је мало "заосталији". није нам толико испран мозак Европом као што је случај са Србијом гдје се то годинама плански радило помоћу "демократских" и "независних" медија.


ne znam ja o kojoj ti vecini govoris, ali ja sam bio ovde u vrijeme milosevica i nesto se slabo sjecam da smo "mi" bili protiv njega...
prije, za vrijeme i poslije bombardovanja...svejedno koji period. narod tamo ga je zbacio i doveo ekipu koja im je na vlasti, a ista ta "evropeizovana omladina" ne moze da smisli nikakvu bracu s druge strane drine... dodaj natasu kandic u jednacinu i imas dobitnu anti-RS kombinaciju.

ja ne tvrdim da je nama ovde bolje, ali sigurno bi nam bilo jos gore da se podredimo ciganiji.

pa sta ako dodik lafo srbuje, kao ima neki politicar iz garniture koji bi bio bolji od njega? nemoj me shvatiti pogresno, ne podrzavam uopste nikakvog dodika, osim kad dize pritisak federacijancima :) , ali realno nemamo mi nijednog vanserijskog politicara u RS da se sad nesto borimo oko toga da njega dovedemo na vlast.
ako je vec dodik 8u godinu na vlasti, neka ostane i dalje, valjda ce manje krasti nego sto bi to radio neko iz SDS-a koji je u ovih 8 godina prezivljavao i nadao se da ce i on opet doci na vlast da se malo omasti kao dodik.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2011, 03:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
PS
Ne znam sta ovi vise se nagone oko tog Dubrovnika, da smo ga bar posteno porusili do temelja pa hajd, ovako 2-3 granate na zidine, vjezbali gadjanje na camcima u marini... i oni sad od toga prave halabuku. Pravo smo predobar narod kad se sve podvuce, a nismo trebali biti tako blagi prema svima njima.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2011, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Дубровник је највише страдао од црногораца.
са Ловћена вила кличе гађамо те Дубровниче. :D

неда ми се реплицират на онај пост изнад, превише си тврдоглав и ниси у стању да разлучиш неке ствари. :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2011, 02:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
aha mislis nemas vise nikakav argument...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 04:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Božović je rekao da je Vučurević bio zadržan u pritvoru više od dva i po mjeseca, suprotno srbijanskom Zakonu o međunarodnoj pravnoj pomoći u krivičnim stvarima i konvencijama o zaštiti ljudskih prava, saopštila je Srpska napredna stranka.
"Ozbiljno razmatramo podnošenje tužbe protiv države Srbije zbog izuzetno narušenog zdravstvenog stanja Božidara Vučurevića", rekao je Božović i dodao da Vučurević ima problema sa srcem i pritiskom.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... tvora.html

Slučaj Vučurević se nepotrebno politizuje i samo će dovesti do zaoštravnja i onako zategnute politike u samoj Srbiji, kao i između Srpske i Srbije.

Mislim da je kojim slučajem zalutao u Crnu Goru bio bi ekspresno izručen Đubrovniku.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 15:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
A mi hajmo' svi ko najvece ovce fino ostaviti jos malo para ovog ljeta u CG. Prvo na granici, pa onda u njihovim SUPER LJETOVALISTIMA.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
filozof sa vrbasa je napisao:
Citiraj:
Božović je rekao da je Vučurević bio zadržan u pritvoru više od dva i po mjeseca, suprotno srbijanskom Zakonu o međunarodnoj pravnoj pomoći u krivičnim stvarima i konvencijama o zaštiti ljudskih prava, saopštila je Srpska napredna stranka.
"Ozbiljno razmatramo podnošenje tužbe protiv države Srbije zbog izuzetno narušenog zdravstvenog stanja Božidara Vučurevića", rekao je Božović i dodao da Vučurević ima problema sa srcem i pritiskom.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-min ... tvora.html

Slučaj Vučurević se nepotrebno politizuje i samo će dovesti do zaoštravnja i onako zategnute politike u samoj Srbiji, kao i između Srpske i Srbije.

Mislim da je kojim slučajem zalutao u Crnu Goru bio bi ekspresno izručen Đubrovniku.


Вучиревић сам изјавио да није размишљао да тужи државу а за своје адвокате изјавио је да су раштимован оркестар :D

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
old fashion men je napisao:
U svemu ovome Vučurević i nije toliko bitan, koliko je bitna spoznaja kakva je Srbija šugava država, ne vjerujem da će moja noga zadugo kročiti u tu firaonsku državu.


Propasce Srbija bez tebe :D

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Sa mnom ili bez mene, ona je već propala ko mudo kroz šuplje gaće! :(

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 00:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vučurević, prebjegao!
Citiraj:
Vučurević za Nezavisne: Čekam da se oglasi srbijansko pravosuđe

VESNA DUKA - 11.09.2011 17:56
TREBINJE - Božidar Vučurević, bivši načelnik opštine Trebinje, trenutno se nalazi u svojoj vikendici u rodnom selu Zupci, gdje smo ga danas zatekli sa rodbinom, prijateljima i komšijama.
Vučurević je u subotu prebjegao iz Srbije, gdje se nalazio u pritvoru od hapšenja 4. aprila na Graničnom prelazu Karakaj, između BiH i Srbije, a na osnovu potjernice koju je za njim raspisala Hrvatska koja ga tereti za ratni zločin, navodno počinjen na području Dubrovnika.
On je pušten iz ekstradicionog pritvora u Beogradu 17. juna, pod uslovom da ne napušta Srbiju do okončanja ekstradicionog postupka i bio je obavezan da se nadležnom sudiji javlja svakih dva dana, što je uredno i ispunjavao.
Njegov advokat Svetozar Vujačić juče je rekao da mu se Vučurević samo javio i rekao da ne može više da trpi sve što mu se u Srbiji događalo nakon hapšenja. Dodao je i da je Vučurević u Beogradu živio u veoma teškim uslovima i da mu je ponestajalo novca za plaćanje smještaja i troškova kućnog liječenja, jer je prije nekoliko dana pušten na kućno liječenje iz zemunske bolnice, gdje je, zbog srčanih tegoba, bio primljen 24. avgusta.
Za sutra najavio konferenciju na kojoj će iznijeti više detalja
"On je sada sa svojom porodicom u Trebinju i u ponedjeljak planira da se javi Okružnom i Osnovnom sudu u Trebinju", potvrdio je advokat Vujačić i dodao da mu je Vučurević kazao da će se danas javiti Okružnom i Osnovnom sudu u Trebinju.
Vučurević je rekao da je srećan što je sa svojom porodicom i prijateljima, te da je razočaran u "majku Srbiju". Pristao je da se fotografiše jedino sa unucima, ali je rekao da do sutra neće davati izjave.
"Nemam ništa drugo da dodam danas, osim onoga što su kazali moji advokati, a vjerovatno će se u ponedjeljak oglasiti neko i iz srbijanskog pravosuđa, tako da ja planiram organizovati konferenciju za štampu nakon što se svi oni ispričaju, u utorak najvjerovatnije", rekao je danas kratko Vučurević.
Ostaje, međutim, nejasno šta se u Beogradu čekalo sa postupkom za koji su se i Vučurević i njegovi advokati nadali da će biti razriješen još krajem juna.
Policija ne zna za bijeg
Milorad Veljović, direktor policije Srbije, izjavio je danas da za sada nema informacija o bjekstvu Vučurevića.
"Trenutno nemamo nikakvih informacija u vezi sa tim. Nije problem da to proverimo", rekao je Veljović i dodao da policija nije imala nikakve obaveze niti nalog iz suda da provjerava Vučurevićevo kretanje.


Pa kako je prešao tu granicu na kojoj je uhapšen? :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2011, 01:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Kazneno vijeća Odjeljenja za ratne zločine Višeg suda u Beogradu donijelo je rješenje da ratni gradonačelnik Trebinja Božidar Vučurević može biti izručen i Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini, izjavila je danas Dušica Ristić, glasnogovornica Višeg suda dodajući kako Viši sud nema službenu informaciju da je Vučurević napustio Srbiju
- Tada mu je istražni sudac oduzeo osobnu iskaznicu, a putovnicu mu nije oduzeo jer ju nije ni imao. Sud je, međutim, dobio jamstvo Bosne i Hercegovine da mu ni ta država neće izdati putovnicu do okončanja postupka ekstradicije, odnosno pravomoćne odluke o zahtjevima BiH i Hrvatske za njegovo izručenje - rekla je glasnogovornica. Dodala je kako na rješenje o dozvoli ekstradicije i Hrvatskoj i BiH, koje je doneseno 7. rujna, Vučurević ima pravo uložiti žalbu Prizivnom sudu u Beogradu koji će donijeti pravomoćnu odluku.
Srbiji pobjegao ratni zločinac Božidar Vučurević, otišao u BiH?
Božidar Vučurević (75), kojeg Hrvatska traži zbog ratnog zločina u Dubrovniku, pobjegao je iz Srbije u BiH te je po odvjetniku poručio da želi da mu se sudi u toj zemlji.
- Rekao je da će se već u ponedjeljak prijaviti sudu u Trebinju i da jedva čeka da mu se sudi u BiH - izjavio je za agenciju Beta njegov odvjetnik Svetozar Vujačić. Dodao je da Vučurević u Beogradu nije imao novca za smještaj i kućno liječenje.
Naime, zbog problema sa srcem prošli je mjesec prebačen u bolnicu, a prošli je ponedjeljak pušten na kućno liječenje. Iz pritovora je pušten još 17. lipnja uz uvjet da do okončanja postupka ne napušta Srbiju. Istražnom se sucu morao javljati dva puta na tjedan. Još se ne zna kako je iz Srbije pobjegao.
Iz ekstradicijskog pritvora u Beogradu pušten je 17. lipnja pod uvjetom da ne napušta Srbiju do okončanja ekstradicijskog postupka i bio je obvezan javljati se dva puta tjedno istražnom sucu koji vodi postupak, podsjeća B92.
Podsjetimo, Vučurević je uhićen na graničnom prijelazu u Srbiji 4. travnja temeljem tjeralice koju je za njim raspisala Hrvatska, koja ga traži zbog granatiranja Dubrovnika 1991. i 1992.

http://www.24sata.hr/svijet/srbiji-pobj ... bih-234406

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 18:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
TREBINJE - U organizaciji Udruženja građana Stare i Istočne Hercegovine na Trgu slobode u centru Trebinja danas je održan skup pod nazivom "Dobrodošao Božidare" u znak podrške nekadašnjem načelniku opštine Božidaru Vučureviću. Na skupu su govorili funkcioneri Srpske demokratske stranke, penzionisani oficiri...

... Vojske RS, pjesnici i javni radnici, te sam Vučurević, koji se prije 15 dana samovoljno vratio u Trebinje iz Srbije, gdje je uhapšen zbog potjernice iz Hrvatske i zadržan pet mjeseci.

U svom obraćanju potpredsjednik SDS-a Predrag Kovač je rekao da mu nije jasno zbog čega se u Srbiji stalno nekome izvinjavaju i dodvoravaju. "Izvinjavaju se za Kosovo, kao da su mučenici Kosova jedina kočnica Srbiji ka Evropskoj Uniji", naglasio je Kovač.

On je naglasio da je i pored negodovanja svih Hrvata na njegovu politiku, nezamislivo da Hrvatska uhapsi predsjedavajućeg Predjedništva BiH Željka Komšića i potpiše izručenje Srbiji "zato što je snajperom sa zgrade Lorisa u Sarajevu ubijao srpske civile po Grbavici".

Kovač je rekao da je srećan što u Trebinju i Republici Srpskoj ima još dovoljno mudrosti i slobodarskog duha."Bogu dragom hvala da su Srbi, i ovi u Trebinju i drugi u BiH, napravili svoju zadužbinu Republiku Srpsku, u kojoj se smije slobodno misliti i srpski govoriti", naglasio je Kovač.

Penzinisani oficir VRS Bogdan Kovač rekao je da likuje nad slobodom Božidara Vučurevića. "Dojučerašnji sužanj maštao je o današnjem danu, a slobodu ima samo onaj ko je zaslužuje i niko nije imao pravo da mu je otuđuje", poručio je Bogdan Kovač.

Vučurević se zahvalio svima koji su mu pružali podršku, ponovivši da je razočaran današnjom Srbijom i poručio da je u Hagu dokazao svoju nevinost, ali da to, očigledno, nije bilo dovoljno za srbijanske sudove.

On kaže da je na sudu rekao da bi ga odmah pustili samo kada bi promjenio vjeru. "Predsjednik suda me je pitao kako to govorim, a ja sam uzvratio da me demantuje i dokaže kojeg su Srbina oslobodili, a kojega muslimana ili Hrvata procesuirali", rekao je Vučurević zapitavši kakave je on to ratne zločine počinio.

Vučurević je prije 15 dana samovoljno napustio teritoriju Srbije gdje je uhapšen zbog potjernice iz Hrvatske i zadržan pet mjeseci.

Uhapšen je 4. aprila na graničnom prelazu Karakaj u Malom Zvorniku na osnovu potjernice koju je za njim raspisala Hrvatska zbog navodnih ratnih zločina počinjenih tokom artiljerijskog granatiranja Dubrovnika, a nedjelju dana kasnije zahtjev za njegovo izručenje podnijela je i BiH zbog navodnih zločina u Trebinju.

Njemu je 17. juna ukinut pritvor u Beogradu, u kojem je proveo dva i po mjeseca, i pušten je da se brani sa slobode do okončanja ekstradicionog postupka.

Međutim, Vučurević je nakon što je sud u Beogradu donio rješenje o ispunjenosti uslova za njegovo izručenje Hrvatskoj, napustio teritoriju Srbije 10. septembra i otišao u Trebinje.



(Vijesti.ba/Srna)


Jao komendije, jao zajebancije. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Interviju na Alternativnoj trenutno sa njim.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2011, 16:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31225
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Вучуревић не може бити изручен Хрватској
Datum: 05.12.2011 23:00
Autor: Глас Српске
БЕОГРAД - Aпелациони суд у Београду одлучио је да нису испуњени услови да бивши градоначелник Требиња Божидар Вучуревић буде изручен Хрватској.

У одлуци по жалби Вучуревићеве одбране, Aпелациони суд, којем је предсједавала Радмила Драгичевић-Дичић, одлучио је да нису испуњене претпоставке за Вучуревићево изручење, јер се он не налази на територији Србије, пренијеле су агенције.

Истакнуто је да због тога српско правосуђе не може ни да испуни обавезу да Хрватској пружи правну помоћ у том предмету, односно да организује његово изручење.


_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs