banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 21:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
skeva je napisao:
Smjene sa druge strane otvaraju pandorinu kutiju, ko zna koliko ljudi "u sistemu" imaju svoje male i velike tajne... Sujeta, osveta, pakost...


To su teorije i spekulacije, i zapravo, koga boli kurac za tim, ili radi svoj posao ili snosi odgovornost. Cak i ovu pricu koju pricas duvaju blogeri i opozicija. Ovde niko ne shvata da ste zbog mrznje prema Mili upropastili cijeli slucaj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36402
manitu uci da svira je napisao:
sinip je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
Dakle, ovako to ide na slavama:
Svi se slazemo da je decko nastradao pod sumnjivim okolnostima, samo PzD znaju da ga je ubila "Vlast", policija i ministri i inspektori
Svi kazemo da je postojala i postoji opstrukcija u istrazi i da postoji politicka odgovornost, samo PzD kazu da su svi direktno umjesani
Svi kazemo da je realno kako neko visoko u policiji stiti ubice, jer se po vecini to desilo pretjeranom upotrebom sile u nekom klinackom obracunu, samo PzD prica o vannaravnim sposobnostima pokojnika koje su ugrozile sistem. Na opasku kako CIA ima supke hakere i nemaju pojma o racunima BiH politicari ljudi lobotomizirano zaključuju da je on ipak bio novi Tesla.

Једино што у набројаном мени нема смисла је да неко високо у Полицији штити убице. Истрага је једноставно била траљаво направљена због пријашњег "угледа" покојника и то је то. То ако мене неко пита, а и ако ме не пита, да уђе у записник.


Ne mora da ima smisla ali postoji tacka za koju se Davor uhvatio potpuno opravdano i zato ih i jebe godinu dana: politicka odgovornost, ne moralna, nego politicka. Znači smjena kompletne uprave policije i ministra izbijaju sve i jedan adut Davoru, a ona se nije desila. Da podsjetim, traljava istraga, gubljenje dokaza, insinuacije, je l treba jos neki razlog da ih Mile pocisti? Ne treba
A kada se to trebalo desiti? Pa samo je Vaskovic svojim pisanjima onemogucio razuman termin za takve smjene.

Ne kontam kada se to trebalo desiti? Poslije Metalske, nakon meksickih kasa ili poslije upiranje prsta u ona tri tinejdzera u Gospodskoj?

I molim vas da ne umanjujete Vaskovicev doprinos svemu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kakav je ovaj covjek CAR!!..sa dvadeset ovakvih ljudi se moze svo ovo zlo razjebat...ali,ko da gledam,i on ce u PDP a ne kod nas... :( ..volim ovakve momke,i drago mi je sto ima i deset godina mladjih od mene da ovako razmisljaju...i gdje god da ode,nek mu je sa srecom!!

veceras kaze ovo


Slika

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
TNS, eto ti post moj iznad.
Trebalo se desiti do pocetka maja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26557
Lokacija: Banja Luka
manitu uci da svira je napisao:
skeva je napisao:
Smjene sa druge strane otvaraju pandorinu kutiju, ko zna koliko ljudi "u sistemu" imaju svoje male i velike tajne... Sujeta, osveta, pakost...


To su teorije i spekulacije, i zapravo, koga boli kurac za tim, ili radi svoj posao ili snosi odgovornost. Cak i ovu pricu koju pricas duvaju blogeri i opozicija. Ovde niko ne shvata da ste zbog mrznje prema Mili upropastili cijeli slucaj.


Poenta svega, niti su radili svoj posao, niti snose odgovornost. Niti me zanimaju blogeri niti opozicija, niti sam sta unistio, samo kazem svoje misljenje.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
E moj Slagere, blage ti veze s politikom nemas, a ovaj pateticar i iseljenicko lijevi populista ti se svidja jer OPRAVDAVA tvoje ucesce kao ispravno, a zapravo je bilo PROTIV Davorovih interesa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36402
manitu uci da svira je napisao:
TNS, eto ti post moj iznad.
Trebalo se desiti do pocetka maja

Hm da, to je neki period do kojeg nisam pisao na ovoj temi. Onda krece politizacija.

Pitanje je da li bi smjene bile od koristi vlasti.


Poslednji put menjao The_new_Statesman dana 16 Jan 2019, 21:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
manitu uci da svira je napisao:
skeva je napisao:
Smjene sa druge strane otvaraju pandorinu kutiju, ko zna koliko ljudi "u sistemu" imaju svoje male i velike tajne... Sujeta, osveta, pakost...


To su teorije i spekulacije, i zapravo, koga boli kurac za tim, ili radi svoj posao ili snosi odgovornost. Cak i ovu pricu koju pricas duvaju blogeri i opozicija. Ovde niko ne shvata da ste zbog mrznje prema Mili upropastili cijeli slucaj.


mrznja je teska rijec..ja ne znam mrzit nikoga..ni zmije ne mrzim,ako bih mogao birat,prije bih ih uhvatio u nesto i izbacio u sumu,nego ubio...to je neki drugi osjecaj..ne mrznja...do prije 4 godine sam ih gledao kao politicke protivnike....prljava igra...pa kom obojci kom opanci..ko je snalazljiviji,vise glasova ima,to je to...idemo dalje..pozicija,opozicija,nebitno....al otkad su me 2014 dezerteri i profiteri(samo Lukac je tu borac,borcina...od prvih 100 u njihovoj hijerarhij!).. preko svih svojih medija poceli zvati izdajnikom....bakirovim srbinom...itd..itd....otad ih jednostavno ocima ne mogu gledat...al ne zbog mrznje..vec kao ove zmije sto pomenuh....ne mogu zmiju vidjet ni na Opstanku....ni na filmu...cak ni na spotu,gdje se neki pitoni uvijaju Coloniji oko vrata...prebacim kanal momentalno kad zmiju vidim..tako i ove.....nije to mrznja,ali nemam pravu rijec :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 16 Jan 2019, 21:49, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Schlager je napisao:
kakav je ovaj covjek CAR!!..sa dvadeset ovakvih ljudi se moze svo ovo zlo razjebat...ali,ko da gledam,i on ce u PDP a ne kod nas... :( ..volim ovakve momke,i drago mi je sto ima i deset godina mladjih od mene da ovako razmisljaju...i gdje god da ode,nek mu je sa srecom!!

veceras kaze ovo


Slika

Inače sva velika turistička mjesta imaju 100% riješene slučaje ubistva... Jer čim se jedno pojavi da nije rasvjetljeno, tamo turizam pada za 110%...lik sere...

A ostatak priče, jasno je da ti se dopada, jer ubija patetikom...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
TNS, eto ti post moj iznad.
Trebalo se desiti do pocetka maja

Hm da, to je neki period do kojeg nisam pisao na ovoj temi. Onda krece politizacija.

Pitanje je da li bi smjene bile od koristi vlasti.


Bile bi, no sta se desilo?

Dolaze PDP i SDS, dovlace sa sobom.bulumentu NVO i ambasada, daju lovu jadniku, donose ruku i kompletan pokret traženja pravde simbolizuju i etiketiraju na nacin da on postaje ljuti protivnik vlasti. Vlast vise NIJE IMALA IZBORA, nego da prihvati igru i da ih kara, to je sustina. A sam Mile je duplo bolji covjek i roditelj i od Borenovica i od Govedarice, odlicno poznajem odnose kod prve dvojice. A oni su Davoru od njega napravili monstruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7843
Lokacija: Mejdan
De ba Šlagzi kropuj (isjeci) tu sliku štos okačio, em se vidi ime vlasnika fb naloga (jednog forumaša ;) ), em neka Nena želi nekog za prijatelja.
A Senke nad Balkanom da ne pominjem. Eto, pomenuh i Senke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Choban je napisao:
De ba Šlagzi kropuj (isjeci) tu sliku štos okačio, em se vidi ime vlasnika fb naloga (jednog forumaša ;) ), em neka Nena želi nekog za prijatelja.
A Senke nad Balkanom da ne pominjem. Eto, pomenuh i Senke.


Tako oni pomazu, jbg :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Choban je napisao:
De ba Šlagzi kropuj (isjeci) tu sliku štos okačio, em se vidi ime vlasnika fb naloga (jednog forumaša ;) ), em neka Nena želi nekog za prijatelja.
A Senke nad Balkanom da ne pominjem. Eto, pomenuh i Senke.


ma hebo vise i strah i privatnost..vidio sam ja to i prije nego sam okacio...ali i mene i Medu,koji je ovo napisao,zna 95% vas..nije ovo neki "no name forum",tipa b92,index hr i sl....covjek je bio vodja Lesinara,danas je odbornik u Gradu Banjaluka,nije anonimus....boj se ovna,boj se govna,kad ces zivit


Ipak,hvala na dobronamjernom savjetu zbog ovih drugih koji se mogu vidjet i nazrijet ovdje..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Slagzi sad mi je mnogo sta jasnije :D
https://youtu.be/gVf6ErrXtuw


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da,ali zakasnio si malo...Taško polaže ekskluzivu na to da ja nisam Jakovljević,već neki veći izdajnik :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Da,ali zakasnio si malo...Taško polaže ekskluzivu na to da ja nisam Jakovljević,već neki veći izdajnik :lol: :lol:


Jbg, nisam upratio :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36402
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
TNS, eto ti post moj iznad.
Trebalo se desiti do pocetka maja

Hm da, to je neki period do kojeg nisam pisao na ovoj temi. Onda krece politizacija.

Pitanje je da li bi smjene bile od koristi vlasti.


Bile bi, no sta se desilo?

Dolaze PDP i SDS, dovlace sa sobom.bulumentu NVO i ambasada, daju lovu jadniku, donose ruku i kompletan pokret traženja pravde simbolizuju i etiketiraju na nacin da on postaje ljuti protivnik vlasti. Vlast vise NIJE IMALA IZBORA, nego da prihvati igru i da ih kara, to je sustina. A sam Mile je duplo bolji covjek i roditelj i od Borenovica i od Govedarice, odlicno poznajem odnose kod prve dvojice. A oni su Davoru od njega napravili monstruma.


Opozicija bi takvu cistku shvatila kao slabost vlasti i skocila jos vise i zesce.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
manitu uci da svira je napisao:
TNS, eto ti post moj iznad.
Trebalo se desiti do pocetka maja

Hm da, to je neki period do kojeg nisam pisao na ovoj temi. Onda krece politizacija.

Pitanje je da li bi smjene bile od koristi vlasti.


Bile bi, no sta se desilo?

Dolaze PDP i SDS, dovlace sa sobom.bulumentu NVO i ambasada, daju lovu jadniku, donose ruku i kompletan pokret traženja pravde simbolizuju i etiketiraju na nacin da on postaje ljuti protivnik vlasti. Vlast vise NIJE IMALA IZBORA, nego da prihvati igru i da ih kara, to je sustina. A sam Mile je duplo bolji covjek i roditelj i od Borenovica i od Govedarice, odlicno poznajem odnose kod prve dvojice. A oni su Davoru od njega napravili monstruma.


Opozicija bi takvu cistku shvatila kao slabost vlasti i skocila jos vise i zesce.


To je tvoje misljenje. A mozda se opozicija uplasila da Mile ne prigrli Davora sebi i pomogne mu? Sta bi onda oni radili u izbornoj godini s gotovo 100% predvidivim rezultatom?
Evo, vidimo koliko je opozicija pomogla Davoru i vidimo rezultate tog pomaganja. Nikada necemo saznati sta bi bilo da je Davor svakodnevno bio u palati kada ga je Mile zvao.
To je bila ta borba ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36402
Da li bi Mile u slucaju privlacenja Davora sebi mogao odrzati tu pricu duze od tri dana?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jan 2019, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Slagzi ne zajebaji...ni sam sebi ne vjeruješ ko ni ovi na drugoj strani.....ali poenta je da smo mi eto neka pravno uređena država ne bi se dešavale ove stvari.Ali nismo mi smo entitet i nemamo nadležnsti nad sudstvom u tužilaštvom.A nad čim imamo odradili ,imali propuste za šta se gone oni koji su iste napravili...pa sad idemo dalje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs