banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:56 Danas je 23 Jun 2026, 00:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2165 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 109  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima?
Glasanje se završava 14 Nov 2020, 18:50
Igor Radojičić 33%  33%  [ 14 ]
Draško Stanivuković 47%  47%  [ 20 ]
Neću glasati 21%  21%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 43
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Sad će biti jedva 50%. Zahvalimo se poziciji i opoziciji na motivaciji građana.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
A koroni? Neki će se predomisliti i ostati kod kuće sigurno.

Na mom biračkom mjestu i nije izašlo puno ljudi, vidio sam kad su ovi iz komisije listali spisak da me nađu.
Ja bio oko ručka, odmah stigao na red da glasam.
Ali su zato nagurali xy posmatrača, sjede ko sardine.

Možda se stanje "popravilo" poslije ručka na mom glasačkom mjestu, ali djelovalo mi da je bilo više posmatrača nego onih koji glasaju.


Poslednji put menjao Choban dana 15 Nov 2020, 18:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
munja.alex je napisao:
Sad će biti jedva 50%. Zahvalimo se poziciji i opoziciji na motivaciji građana.


:lol: :lol: :lol: pa ko bi izlazio da se zarazi ..njih 15 sjede u učionici koja je 30 mkvadratnih i još ulaze birači...glupost...i sjedeposmatrači jedan do drugog na 15 cm...budalaština


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Klaster posmatrača u najavi.
Ovi kod mene ko sardine se poredali.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2342
Lokacija: Trn
Choban je napisao:
A koroni? Neki će se predomisliti i ostati kod kuće sigurno.

Na mom biračkom mjestu i nije izašlo puno ljudi, vidio sam kad su ovi iz komisije listali spisak da me nađu.
Ja bio oko ručka, odmah stigao na red da glasam.
Ali su zato nagurali xy posmatrača, sjede ko sardine.

Možda se stanje "popravilo" poslije ručka na mom glasačkom mjestu, ali djelovalo mi da je bilo više posmatrača nego onih koji glasaju.
Ja nisam glasao zbog korone u principu, mada u laktašima se i nema za koga glasati.


Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 18:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
A jebiga, liste su otvorene, bar je mogao biti jedan ili jedna od normalnih na nekoj listi za odbornika. U BL mada kandidata, oko 500 i kusur čini mi se.

A ovo oko korone nisi jedini, mnogi nisu htjeli izaći.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Većina birališta se zatvara.
Slijedi brojanje.
:popcorn:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
E sad cete glasati vi koji niste do 19h...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Realno i nema se šta zamjeriti ljudima koji su ostali kući zbog korone. I ja vjerovatno ne bih glasao da nisam obećao dati svoj glas i na taj način pomoći bliskom prijatelju. Ako mu to bude išta značilo. Na mom glasačkom mjestu distanca se poštovala u principu, nije ni bilo nešto puno glasača. Ali gledam one budale posmatrače. Pa jel tih 50 ili koliko već maraka toliko vrijedno... pogotovo što znam neke ljude koji će biti posmatrači a uopšte im nije tolika potreba, imaju fine poslove, nisu čak svi ni u stranci, ubacio ih kolega ili slično da "ubiju" dnevnicu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Kod mene, na mjestu gdje sam glasao, ako sam dobro vidio, bilo penzića među posmatračima. Kontam, zašto se izlažu i borave posloženi kao sardine, zar im nije bilo lakše da samo glasaju ili ostanu kući.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Maja razmontirala Tubina na KZŠ.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 548
Маја баш занимљива појава и освјежење за разлику од досадашњих политичких туњаваца из Приједора.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
U Mrkonjić Gradu i Jezeru bio po jedan kandidat za načelnika.
Znači već su izabrani prvi načelnici opština.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
driling857 je napisao:
Маја баш занимљива појава и освјежење за разлику од досадашњих политичких туњаваца из Приједора.

A i lijepa je.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
i kad bi bilo pameti da je ustoliče za šeficu. ali od SDS-a je odavno previše očekivati neki razuman potez.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Choban je napisao:
driling857 je napisao:
Маја баш занимљива појава и освјежење за разлику од досадашњих политичких туњаваца из Приједора.

A i lijepa je.
Pa što jest jest...e da sam prijedorčanin..al jbg rekla žen istinu ,možeš misliti kad te tvoja stranka sjebe

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
:lol:

Slika

https://www.nezavisne.com/novosti/banja ... ada/631832

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31563
Lokacija: Je Suis Ahmed
:lol: :lol: :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9601
Skype, Zoom, Viber...
Jok, lakše je metnuti mikrofon pod pendžer.
Neće taj mikrofon uvatiti mnogo, trebali su ovi sa ATV-a i Nove bolje ponijeti.


Poslednji put menjao Choban dana 15 Nov 2020, 19:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 19:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Sad da je drzava normalna ove oZdo bi poslao u izolaciju sa osmijehom.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
 [ 2165 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 109  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs