Моријентес je napisao:
Imao je svega 500 glasova više od Milanovića iz MG koji je bio peti na listi.
Nosioci liste uvijek dobijaju najviše glasova jer su najviše ispromovisani i jer mnogi koji glasaju samo za listu/stranku stave X i pored prvog imena jer nisu sigurni da je glas važeći ako glasaju samo za listu.
Znam mnoge koji su glasali za tu listu samo jer je Vukanova, a nisu imali pojma ko je Minja (ni ko su ostali na listi) što je i logično jer je bio politički anonimus.
Ljudi ni danas po gradu nemaju pojma ko je Minja i gdje je bio, što mnogo govori o njegovim aktivnostima.
A dobro se uplusao sjedeći četiri godine u parlamentu.
Моријентес je napisao:
Rezultat je ono što je uradio Medo kad je prvi put za odbornika u gradsku skupštinu ušao sa 17. mjesta na listi.
To Savanović nikad ne bio mogao, lako je sa prvog mjesta ući u parlament.
Još lakše je ući kao prvi sa kompenzacione liste
Ko je prvi na kompenzaciji SDS-u?

Što se tiče Mede, Medo nije ponovio uspjeh iako je bio na čelu svoje liste na poslednjim lokalnim izborima, što puno govori o njemu i njegovom kvalitetu kao političara. Što je najgore, i on je pokušao da iskoristi pokojnog Davida, stavljajući PzD na svoju listu. Još pokušava SDS da Medu digne iz političkog ćorsokaka.