banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:09 Danas je 28 Jun 2026, 00:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543 ... 582  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Avg 2021, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Vjerovatno izdajnik i bakirov srbin

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Joj skeva sto si se ti uvrijedio


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26674
Lokacija: Banja Luka
Ko se uvrijedio? Pisem ti ono sto zelis da procitas :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Avg 2021, 21:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Jbga pa ne moras sad da svi znaju. :P

Nego stura im nekako ova vijest stade u par recenica, znas sta me jos zanima jesu li ova dvojica pricali o Bakirovoj svadbi ili mozda o Inckovom zakonu moze li se tu sta uciniti. Stala nam drzava a ovo kao da se nist ne dogadja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 05:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
skeva je napisao:
Ko se uvrijedio? Pisem ti ono sto zelis da procitas :)
:D :D :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 05:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Kakvo opste veselje na SDS strani foruma kad im dodje USA ambasador. Cim imate podrsky demokrata,Bajdena, odmah se trebate zapitati sta radite i u kojem smjeru... ili mozda da li vas samo koristi kao alat zbog ispynjavanje svojih ciljeva. Da se ja bavim politikom, kad bi me pohvalila i podrzala demokratska struja iz USA, to bi mi bio znak da sam otisao u 3pm i da sw trebam.prestati baviti politikom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 07:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Čuj, američke demokrate su nešto više fuj-kaka od republikanaca :D
Druže,američki vanjski ciljevi ne zavise od stranke koja je trenutno na vlasti u toj državi.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Neka si mi objasnio...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 09:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
wizzy_bl je napisao:
Kakvo opste veselje na SDS strani foruma kad im dodje USA ambasador. Cim imate podrsky demokrata,Bajdena, odmah se trebate zapitati sta radite i u kojem smjeru... ili mozda da li vas samo koristi kao alat zbog ispynjavanje svojih ciljeva. Da se ja bavim politikom, kad bi me pohvalila i podrzala demokratska struja iz USA, to bi mi bio znak da sam otisao u 3pm i da sw trebam.prestati baviti politikom.

Kontaju ljudi da je zadnji kojeg je podržao US ambasador zaglavio na vlasti 20 godina...

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 09:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1958
SNSD krilo foruma konstantno ima amneziju. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 09:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Kao da je vaše krilo bolje. Ista govna na obe strane.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1958
Ja nemam krilo/stranu, već samo volim da pljuckam po SNSD-u. :) Jesam istina bio u početku pomislio da će Drale nešto uraditi, ali vidim da je mrka kapa.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Pečenko je napisao:
SNSD krilo foruma konstantno ima amneziju. :D
Ako mi iz SNSD krila imamo amneziju, bar bi ti mogao znati kakvo te sranje doceka kad nekoga pohvali US politika, te bi trebao svim silama poceti pljuvati po ovim SDSa. Da se ista stvar ne ponovi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1958
Pljuckam poziciju, opozicija ionako nema kajase. Kad sjaše Murta, pljuckam opet poziciju. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
"Ми" из снсд-а... Опа, сад се и напокон признаје.

А јбг, мора се 'љеб зарадити, све 5.
Pečenko je napisao:
Ja nemam krilo/stranu, već samo volim da pljuckam po SNSD-u. :) Jesam istina bio u početku pomislio da će Drale nešto uraditi, ali vidim da je mrka kapa.

Зар се ико нормалан могао надати да ће било који политичар када дође на власт ишта урадити?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Umetnik je napisao:
"Ми" из снсд-а... Опа, сад се и напокон признаје.

А јбг, мора се 'љеб зарадити, све 5.
Pečenko je napisao:
Ja nemam krilo/stranu, već samo volim da pljuckam po SNSD-u. :) Jesam istina bio u početku pomislio da će Drale nešto uraditi, ali vidim da je mrka kapa.

Зар се ико нормалан могао надати да ће било који политичар када дође на власт ишта урадити?
Posto si me konacno provalio da na forumu naginjem ka SNSDu, ajd sad da se vratimo na temu... sta se desava kad Ameri hvale tvoj rad i trud. Jel to znak necega dobrog, ili loseg.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 13:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Pa kako ti ocjenjuješ stanje u RS?


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 14:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3190
Ja vas samo moram obavijestiti da nema pozicije i opozicije, nego vlasti i opozicije. Hvala.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1958
Vlast i nevlast ? :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2021, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Не. Све је то позиција, сви су они на одређеним позицијама, фотељама, само мијењају мјеста од избора до избора. Врана врани очи не вади, сем пред камерама.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
  
 
 [ 11627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543 ... 582  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs