banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:20 Danas je 22 Jun 2026, 10:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2165 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 109  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima?
Glasanje se završava 14 Nov 2020, 18:50
Igor Radojičić 33%  33%  [ 14 ]
Draško Stanivuković 47%  47%  [ 20 ]
Neću glasati 21%  21%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 43
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Nov 2020, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
baki je napisao:
S druge strane više volim i kad on slaže ...


Slika

:roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1591
Draško reče na Balkan Info da je završio dvije godine u roku sa prosjekom 8,5 i nakon toga zaledio godinu zbog obaveza, tj pauzirao školovanje.

Često se poteže priča da on obnavlja jednu godinu 5 puta, da ne može položiti ispit itd.

https://youtu.be/UO-ZyLDE5bE?t=5100


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 15:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Moje misljenje je da radojica nije u stranci crvendaca ne bi bilo polemike ko ce pobijediti, oduvao bi svakoga. Ovako se samo radi o glasanju protiv crvenih konja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Pametan prijedlog Crnatka.
Okrenuti paravan da birački odbor i posmatrači mogu vidjeti leđa glasačima.
I da mogu nadgledati i sprečiti zloupotrebe.
Naravno sa neke udaljenosti a ne da vise glasaču na leđima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
boban1982 je napisao:
Pametan prijedlog Crnatka.
Okrenuti paravan da birački odbor i posmatrači mogu vidjeti leđa glasačima.
I da mogu nadgledati i sprečiti zloupotrebe.
Naravno sa neke udaljenosti a ne da vise glasaču na leđima.


Idiotarija, to da od sramote ne glasaju za crvene. Sta ga briga koji k sta neko radi sa svojim listice, kako ga popunjava i sta radi iza paravana kad izdaje vidi se sta ima u ruci kad izadje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7792
Bilo bi idealno kad bi svaki glasač mogao zapisati serijski broj listića, i naknadno provjeriti da li je njegov glas ubrojen stvarno onome za koga je glasao.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Ne znam, jer bi onda za neku potvrdu trebao imati dokaz i da je glasao kako je glasao, jedino da ga slika.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Bar bi se moglo sprečiti unošenje unapred popunjenog glasačkog listića a iznošenje praznog.
Poznatije kao bugarski voz.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Tabako Pit je napisao:
boban1982 je napisao:
Pametan prijedlog Crnatka.
Okrenuti paravan da birački odbor i posmatrači mogu vidjeti leđa glasačima.
I da mogu nadgledati i sprečiti zloupotrebe.
Naravno sa neke udaljenosti a ne da vise glasaču na leđima.


Idiotarija, to da od sramote ne glasaju za crvene. Sta ga briga koji k sta neko radi sa svojim listice, kako ga popunjava i sta radi iza paravana kad izdaje vidi se sta ima u ruci kad izadje.
A bugarski voz je izmisljena prica ili ucjene radnika i ostale sirotinje da moraju slikati popunjen listic.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Pfc88 je napisao:
Tabako Pit je napisao:
boban1982 je napisao:
Pametan prijedlog Crnatka.
Okrenuti paravan da birački odbor i posmatrači mogu vidjeti leđa glasačima.
I da mogu nadgledati i sprečiti zloupotrebe.
Naravno sa neke udaljenosti a ne da vise glasaču na leđima.


Idiotarija, to da od sramote ne glasaju za crvene. Sta ga briga koji k sta neko radi sa svojim listice, kako ga popunjava i sta radi iza paravana kad izdaje vidi se sta ima u ruci kad izadje.
A bugarski voz je izmisljena prica ili ucjene radnika i ostale sirotinje da moraju slikati popunjen listic.


Nemam pojma, je li?
Ima li to kakve veze sa zavirivanjem iza paravana.
Odkud Crnadak zna je li neko mozda ucijenjen, a da pise mu valjda na ledjima. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
Zato prdimo u hladnu vodu. Glasanja trebaju biti javna. Čega ima da se ko stidi? Svašta nešto bi trebalo, ali bi onda više sugrađana bilo na Tunjicama nego na slobodi.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Ljudino jesi ti punoljetan, jesi glasao kad?

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Može se sprečiti fotografisanje listića i famozni bugarski voz.
Naravno ostaje problem biračkih odbora.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 548
_зока je napisao:
baki je napisao:
gdje plaćamo 50 % skuplje smeće nego Zagreb,

Hoćeš reći da je u Banja Luci odvoz smeća skuplji od cca 30KM?

Citiraj:
Kako neslužbeno doznajemo iz Zagrebačkog holdinga, varijabilni dio cijene prosječno bi trebao iznositi oko 40 kuna, što znači da će uz fiksni dio prosječna minimalna cijena odvoza biti 110 kuna. Što to otprilike znači za građane Zagreba, donosimo u kratkom vodiču kroz nove cijene odvoza otpada.

Па кад кандидат за градоначелника лаги, зашто не би и симпатизери?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9598
ssaassaa je napisao:
Eno neko snimio Stevandića kako priča da je loše stanje i poslao BN-u :lol: ovi naravno odmah objavili.
https://www.rtvbn.com/3995442/i-nenad-s ... dio-snimak

:lol:

Najbolji video Ujedinjene do sada.
Na ovom kratkom uratku nekako djeluje iskreno i prirodno :iconbiggrin:


Poslednji put menjao Choban dana 11 Nov 2020, 17:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
boban1982 je napisao:
Može se sprečiti fotografisanje listića i famozni bugarski voz.
Naravno ostaje problem biračkih odbora.


Ma kakva svrh vas ce i tako pokrasti sa vozom i bez vozova i prije izbora, samo od svega pravite cirkus.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Stvarno ne kontam čemu trka da imaju što više odbornika kada će ih bar pola svakako preći kod Mile?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 05 Okt 2018, 19:23
Postovi: 548
:D


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6287
Tabako Pit je napisao:
boban1982 je napisao:
Može se sprečiti fotografisanje listića i famozni bugarski voz.
Naravno ostaje problem biračkih odbora.


Ma kakva svrh vas ce i tako pokrasti sa vozom i bez vozova i prije izbora, samo od svega pravite cirkus.
Koji smo to mi?
Na izborima kradu i vlast i opozicija.
Cilj svih bi trebalo biti što pošteniji izbori.
Da izbori ne budu "cirkus".


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2020, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1826
Izvinjavam se, evo popravio

Ma kakva svrh Crnadka ce i tako pokrasti sa vozom i bez vozova i prije izbora, samo od svega pravi cirkus.


Vrh
  
 
 [ 2165 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 109  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs