banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 20:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5803
Lokacija: Banja Luka
Ma citaju naravno, ima ih i aktivnih clanova foruma.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5803
Lokacija: Banja Luka
Samo po meni je greska sto nisu objavili snimke kad su vec odlucili da na konferenciji gotovo zatvore slucaj. Ovako Vaskovic pise tukao se sa vise od 3 lica, one novine sa 10 njih , onda svakome daju povod da pise sta hoce. Objavi brate i potvrdi to sto pricas. Naravno poslije svih ranijih desavanja sa policijom oko onih pljacki bas su trebali da na tu konferenciju izadju spremni , a oni sa nekom mapom i pricom. Ne kazem da prica policije nije istinita, vec da su oni sa tom konfrencijom po mom misljenju promasili.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
A jebi ga, lako je meni, tebi i ostalima biti general na forumu i kritikovati poteze u retrospektivi... A pogotovo Vaskoviću... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Приче о пљачкању куће су бесмислице у које не би могао да повјерује нико са кжкоефицијентом интелигенције 60 или више. Управо како кажу и остали, је ли извршена претрага куће, узети отисци и слично? И како се у току ових дана није јављала информација да је нека кућа опљачкана, па сад ето чим се открило шта је с Давидом одмах испаде и криминалац!? И ко је уопште власник те куће? Дакле, везе с везом нема.

Једино остаје дилема да ли га је неко убио или суицид. Поред тога да се не би могао утопити у поточићу, једино да је био тешко дрогиран да је једва био у стању да хода, па кад је упао доле, ту и остао. Или је пак био претучен до смрти, доведен до стања коме? И ту ступа обдукција: ако су установили, и то објаве, да није био у неком стању под тешким дрогама и ко зна чему што је он ЛИЧНО конзумирао, прича се завршава и закључак је - УБИЈЕН ЈЕ.

У осталом, је ли можда шале ради смишљен израз "појео га мрак"? И је ли се ово сад први пут десило, па као невјероватно би било да га је неко убио, зашто би, та ми немамо никака. облик криминала, цвјета цвијеће...

И још, из ријеке би се и ископрцао некако да је упао у имало пристојном стању. Имају снимци из пекаре ваљда, па се и по томе види да ли је био надрогиран, пијан или шта. То да се након што је пао, није могао извући, па једино да је, понављам, био теешко дрогиран или промила једно 4-5 ако не и више алкохола у крви. А тако, тешко да би се могао кретати смишљено и купити себи бурек.

И још једно: тај снимак са преса... Довољно је да се види на који начин Илић исказује шта је радио, гдје је био, итд. Види се како замуцкује, како додирује нос... То је довољно да ме убиједи да је та прича ЛАЖ и ИЗМИШЉОТИНА. Нисађ ни глуп толико. И нису га морали пребити момци са којима се потукао пар сати раније у Центру. То су могли бити неки сасвим други.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
super_koza je napisao:
Pisao je i Vasković opet:
https://slobodanvaskovic.blogspot.co.at ... a.html?m=1

Jebi ga, ovaj tekst nije ništa bolji od teksta Srne...
Baš ga je tendenciozno napisao...

Evo samo primjer za hematom, koji je medicinski izraz za šljivu ili felu ili fleku ili modricu...



Ovo si 100% u pravu..i Vasković ko i uvijek SF...modrice na šakama,glava i potkoljenice.Pa ako su se tukli gdje drugdje da budu?Tukli se rukama i nogama klepali...normalno onda hematomi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
_зока je napisao:
Ja vjerujem Karanu, a on kaze da povrede na tijelu spadaju u lakse povrede i nisu fatalne niti su mogle dovesti do toga da se neko zbog njih utopi ako upadne u vodu.


https://www.cin.ba/namjestena-svjedocenja/


Po ovom clanku nije ni on bez oraha u dzepu!

Da li ce se prava istina o smrti Davida saznati, pitanje je. U citavim dosadasnjim desavanjima ima mnogo nelogicnosti. Jos juce je policija „razotkrila“ slucaj a danas Dodik od Lukaca zahtijeva dodatno istrazivanje nakon cega Lukac daje izjavu za novinare da ce dati sve od sebe da se slucaj rasvijetli tj da se utvrdi prava istina. Kako sad to? Ako policija jos juce daje izjavu da je David zaveden kao nasilan i ima djela kradje, od kud da se ta izjava danas demantuje?! Ako imaju snimci koji dokazuju da je David usao u kucu, imaju li onda i otiske prstiju ili DNK, i ako da zasto se i to nije navelo u jucerasnjoj izjavi. Ima tu mnogo rupa u izjavama, to je jedno.

A vjerovati forenzicaru koji je falsifikovao obdukciju i vjerovati koruptnoj policiji se vec granici Sa naivnoscu.

Ja nisam dovoljno upucena u ostale nerazrasjenje slucajeve ali u slucaju Milana Vukelica je policija deeeebelo lagala. Meni licno sama ta cinjenica daje za pravo da vjerujem tj ne vjerujem u istinitost jucerasnjih izjava, sto Karana sto policije!

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
И ви што вјерујете полицији и тврдите да лупамо пратећи емоције и без доказа... Зар нисмо остале колеге форумаши и ја сад изнијели сасвим довољно здраворазумских аргумената, па да смо некомпетентни?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Aj u tri lijepe materine, više nam ne trebaju poligrafi. Sad svi znaju ko laže na osnovu nekog video klipa...

Policija juče nije ništa razotkrila, nego izašla sa trenutno poznatim saznanjima.
Policija nije rekla da je David nasilan, nego da je poznat od ranije po nanošenju teških tjelesnih povreda. Naveli su da nije poznat po krađama.

Jel čitate vi išta, rečeno je da nema snimka kako je ušao u kuću. Rečeno je da ima snimak kako je skrenuo sa ceste ka kući.

Jest ljudi izvrću stvari pa to nije realno.

Ajde razumijem ja kad kažu Karan je primao ranije mito, nije mu za vjerovati. Specijala je krala lovu, nije za vjerovati policiji. Ali nemojte izvrtati stvari maaaaajku mu poljubim...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Umetnik je napisao:
И ви што вјерујете полицији и тврдите да лупамо пратећи емоције и без доказа... Зар нисмо остале колеге форумаши и ја сад изнијели сасвим довољно здраворазумских аргумената, па да смо некомпетентни?


Ma niste nijedan argument iznijeli, to i jeste problem. Iznijeli ste samo pitanja i optužbe...

EDIT: Je*e se meni za policiju, nit ja koga skrivam, nit koga štitim. Ja se samo zalažem da se ovom problemu, kao i ostalima, priđe smirene glave, nepristrasno, objektivno i realno. Možemo iznositi i činjenice i sumnje i nagađanja, ali moramo moći razlikovati prvo od drugog i trećeg...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
super_koza je napisao:
Pisao je i Vasković opet:
https://slobodanvaskovic.blogspot.co.at ... a.html?m=1

Jebi ga, ovaj tekst nije ništa bolji od teksta Srne...
Baš ga je tendenciozno napisao...

Evo samo primjer za hematom, koji je medicinski izraz za šljivu ili felu ili fleku ili modricu...
Hematom nije izraz za beznacajnu modicu. Hematom znaci bilo koja nakupina krvi koja ide od beznacajne do veoma znacajne. Te modrice sto govoris se medicinski zovu ehimoze (ecchymoses) i kao sto kazes takav sudski patolog u kojeg se kunes bi trebao to znati i navesti tacno povrede. A inace taj karan je kretencina teska kao i sin mu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1721
super_koza je napisao:
Umetnik je napisao:
И ви што вјерујете полицији и тврдите да лупамо пратећи емоције и без доказа... Зар нисмо остале колеге форумаши и ја сад изнијели сасвим довољно здраворазумских аргумената, па да смо некомпетентни?


Ma niste nijedan argument iznijeli, to i jeste problem. Iznijeli ste samo pitanja i optužbe...



Iznijeli pitanja na koja policija mora dati odgovor, da bi izjava bila smislena, da.

Jedino ako ne ocekujes od nas 40 000, koji ne vjerujemo u ovu bljuvotinu, da uzmemo detektivske sesire, pa do Crkvene trazeci dokaze i argumente, kako bi dokazali policiji da grijese...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Hvala na pojašnjenu za hematom. Eto primjera kako se može kvalitetno raspravljati da dođemo do nekih novih zaključaka.

Ne kunem se ja u Karana, ja kažem da mu vjerujem i da je stručak, kao i da boljeg nemamo...
Ne vidim nikakav razlog zašto uvodimo njegovog sina sad u ovu priču...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Imamo mi dosta boljih patologa od njega samo sto je on jedini sudski patolog i to je razlika. A ja znam 3 patologa koja su daleko strucnija od njega ali nisu sudski.
Slazes li se da kao takav strucnjak trebao je navesti tacno kakve povrede je imao i bas iz toga razloga postoji nazivi za razlicite hematome. Sad mi ovako mozemo samo nagadjati da li su obicne modrice ili su nastali od nekog prebijanja kao sto Vaskovic kaze.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Citiraj:
Управо како кажу и остали, је ли извршена претрага куће, узети отисци и слично?

Ako misliš na opljačkanu kuću, pretpostavljam da jeste izvršen uviđaj. Ne znam kako ide procedura što se tiče konkretno otisaka i ostalog.

Citiraj:
И како се у току ових дана није јављала информација да је нека кућа опљачкана, па сад ето чим се открило шта је с Давидом одмах испаде и криминалац!?

Vjerovatno nije javljeno ništa o provali, jer nisu bili sigurni da li ima veze sa nestankom Davida ili ne. Koliko se sjećam, niko nije u početku ni znao gdje da ga traži. Pretpostavljam da je potrajalo neko vrijeme dok su skontali kuda se mogao kretati, pa tražiti ko ima video nadzor, pa dobiti snimke i analizirati ih.

Citiraj:
И ко је уопште власник те куће?

Mislim da se nije spominjalo ko je vlasnik kuće. Čini mi se da sam vidio da je navodno vlasnik odmah nakon provale okrivio Davida, pa povukao izjavu...

Citiraj:
Једино остаје дилема да ли га је неко убио или суицид.

Tačno.

Citiraj:
Поред тога да се не би могао утопити у поточићу, једино да је био тешко дрогиран да је једва био у стању да хода, па кад је упао доле, ту и остао.

Djelimično tačno. Potočić ne bi mogao nositi tjelo, da. Crkvena nije bila potočić tih dana...

Citiraj:
Или је пак био претучен до смрти, доведен до стања коме? И ту ступа обдукција: ако су установили, и то објаве, да није био у неком стању под тешким дрогама и ко зна чему што је он ЛИЧНО конзумирао, прича се завршава и закључак је - УБИЈЕН ЈЕ.

Tačno, ovdje stupa obdukcija. Ustanovili su da je imao lakše povrede. Čini mi se da se rade dalje analize da vide da li je išta konzumirao i ostalo...

Citiraj:
И још, из ријеке би се и ископрцао некако да је упао у имало пристојном стању.

Ne mora značiti. To je oko 4 ujutro, pitanje je koliko čovjek ima snage poslije svega toga. Obuća i odjeća su itekako otežavajuća okolnost...

Citiraj:
Имају снимци из пекаре ваљда, па се и по томе види да ли је био надрогиран, пијан или шта.

Niko nije spominjao snimke iz pekare.

Citiraj:
То да се након што је пао, није могао извући, па једино да је, понављам, био теешко дрогиран или промила једно 4-5 ако не и више алкохола у крви. А тако, тешко да би се могао кретати смишљено и купити себи бурек.

4-5 promila ili više?

Citiraj:
И још једно: тај снимак са преса... Довољно је да се види на који начин Илић исказује шта је радио, гдје је био, итд. Види се како замуцкује, како додирује нос... То је довољно да ме убиједи да је та прича ЛАЖ и ИЗМИШЉОТИНА.

Ovo je čista glupost...

Citiraj:
И нису га морали пребити момци са којима се потукао пар сати раније у Центру. То су могли бити неки сасвим други.

Apsolutno tačno. Što se same vjerovatnoće tiče, mogao je i bilo ko sa foruma...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 14:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Moooooooc je napisao:
Imamo mi dosta boljih patologa od njega samo sto je on jedini sudski patolog i to je razlika. A ja znam 3 patologa koja su daleko strucnija od njega ali nisu sudski.
Slazes li se da kao takav strucnjak trebao je navesti tacno kakve povrede je imao i bas iz toga razloga postoji nazivi za razlicite hematome. Sad mi ovako mozemo samo nagadjati da li su obicne modrice ili su nastali od nekog prebijanja kao sto Vaskovic kaze.


Slažem se! Trebao je navesti tip hematoma, budući da se mogu klasifikovati. Međutim, rekao je i da je riječ o lakšim povredama.
Kakvi hematomi spadaju u lakše, a kakvi u teže povrede?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5209
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Recimo primjer za lakse...kad ti mamu jace pljeskam po dupetu...

Daj covjece prestani trolovati i spamovati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 15:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Niti trolujem, niti spamujem. Šta, sad kad se neko ne slaže sa vama, odmah je troldžija i spamer i odma mu se majke hvatate...
Kako vas nije sramota...

Fino sam čovjeka pitao, očigledno da se razumije u tematiku, dok zna da ima više vrsta hematoma, a poznaje i patologe. Vjerovatno je riječ ili o studentu medicine ili o medicinaru. Reci mi da moje pitanje nije relevantno za diskusiju...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 15:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1721
Ako ne trolujes, i ako je po tebi ovo dobro odradjen posao policije, svaka tebi cast.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 15:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12136
Apsolutno ne trolujem i apsolutno ne mislim da je dobro odrađen posao policije. Pa na svakom koraku sam kritikovao policiju i ne samo policiju, nego i medije poput Srne...

Edit: Kritikovao sam i političare, koji ganjaju jeftine poene... Recite mi samo gdje sam to bio subjektivan...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2018, 15:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Šta je sa vama gastarbajterima i opsesijom za diskutovanjem.(ne treba odgovor,zato i nedostatak upitnika)Ti bi zdravo diskutovao na temi o ubistvu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs