banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Mar 2021, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Nije :-)
SDS je podržao Milićevića za načelnika na izborima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2021, 19:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
skeva je napisao:
Jel sad opet 42 i 3 u federaciji

Ako se po Dodikovoj zaisli mirno raziđemo da li se to Dodik javno odriče tri opštine u Federaciji?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2021, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ko ih se prvi odrekao?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2021, 19:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Milošević

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2021, 20:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Istina, sjećam se njegove turneje 1995. godine po Krajini...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2021, 16:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Šta je ovo, nema komentara a SDS napravio većinu u skupštini u Prnjavoru a u Laktašima Kojić napustio stranku!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2021, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
A SPS Laktaši prešli u lokalni SDS.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2021, 16:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
I sve to van prelaznog roka :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2021, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
https://ba.n1info.com/vijesti/sarovic-z ... vu-tezinu/

“Jedan je od 20, 30, 40 različitih mapa, karata, i papira koji se tiču novih granica u BiH. Pogotovo priča da dolazi od Janeza Janše, koja nije uopšte osoba koja može da uredi odnose u svojoj Sloveniji, a da uređuje i bilo šta predlaže BiH. To je smiješno. Neozbiljni su oni koji uzimaju to za ozbiljno i vrijedno. Onaj koji priča o mirnom razlazu je totalni diletant. Ovo je jedna od tih dimnih bombi koju je prihvatio i Milorad Dodik, i sad bi trebali da zabavimo javnost i da zaboravimo ključne probleme”, zaključio je Šarović.

Meni je jasno zbog cega su se Sarajevska carsija i ovi kojekavi medjunarodni viski i niski predstavnici digli na zadnje noge, mada niko od njih ne moze iole suvislo da objasni zasto sutra nebi bilo moguce nesto oko cega se neko dogovori, sta god to bilo, da ne zaboravimo mirnim putem.

Nastranu oni, ali zasto Sarovicu treba to isto, za cije babe zdravlja i ciji interes, da mali bakir i oni drugi kao bolji, a pokazalo se sad da su veci bakir od bakira, nebi zaprijetili ratom?
Sta na primjer ako se sutra pojavi neko sa druge strane koji ne bude zadrti gradjanin pa bude za mirno razdruzenje a ne za ratno ? Hoce li ga Sarovic ubjedjivati da treba da ostane u ovakvoj drzavi? Jbte mozda im Sarovic zaprijeti ratom? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 07:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/B ... S-a/662691

Taman pomisliš da dolaze sebi nakon još jedne u nizu izbornih katastrofa, kad ono... "perspektiva" im se pobi rogovima.
Ako se desi smak svijeta, ostane jedan čovjek na planeti, bude član SDS-a, organizuje izbore sam sa sobom, čini mi se da će izgubiti.
Ali mora im se priznati da su najsrpskija stranka. 2 člana, 3 struje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 07:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa dobro...ovo je i bilo za očekivati...pisao sam o tome ranije ako se ne varam.
Radović u prvi plan stavlja sebe kao nekoga ko je za razliku od Šešića u živou nešto radio.....pitam se hoće li na isti način razgovarati i sa Šarovićem koji je doduše radio malo prije rata.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 07:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Ako i stavlja sebe u prvi plan, to treba da se radi ispod tepiha, a ne ovako. Kakav ovo utisak ostavlja na glasače? Ovo može samo da demonstrira da Radoviću iskustvo u biznisu nije dalo i političarsku zrelost. Šta, srušiće ovo malo povjerenja što SDS ima, pa će onda dovesti neke svoje ljude i napraviti renesansu? Možda, ako još malo pusti kosu, završi bar master iz psihologije i počne da piše pjesme. Pa da vidimo da li ima čuda, ili nema čuda...
Bez obzira na to kakav je SDS, a nikakav je, i dalje je veći od tog Radovića, a on se ponaša kao da se Radovan vratio iz Haga, pa će sad svojim autoritetom konačno da zavede red. Bezveze skroz. A ljudi, jesmo postali tanki kao narod...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Ništa novo izgleda. Opet Šešić smeta onima koji bi da razvaljuju SDS iznutra...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Radović očigledno ima u vidu glasače koji do sada nisu glasali za SDS, jer se broj "starih" glasača sveo na par hiljada što je za banjaluku minorno.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ma svakako.....on shvata politiku kao prostu matematičku radnju,sabiranje. :D
glasači nisu hladne papirne novčanice,mada se njima mogu kupiti ali konkurencija je velika a resursi mali.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Al svaka čast Šešicu koji se do sada visestruko mogao unovciti, ali nije zelio iskoristiti tu priliku.
Za uzvrat je dobio, da sansu ispred njega dobijaju i kurta i murta.
Kako se Dodik ne zajeba pa kupi Bosica.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ajde budite malo objektivni, pa Šešić je praktično nevidljiv, za njega se uopšte ne bi ni znalo da postoji da nije tih kritika stranačkih kolega
Za posao kojim se on bavi, odnosno za politiku, treba dugačak jezik i rad na terenu a on nijedno od toga nije pokazao.
Šukalo, Draško, Vukan pa čak i blentavi Mektić su kokodakanjem navukli 20K glasova bez da su išta praktično uradili ili pokazali neki kvalitet na bilo kojem polju.
Iz ugla nekog ko gleda kako mu stranka u Banjaluci konstantno pada Šešić apsolutno ničim nije zaslužio da rukovodi bilo čime, iako je sasvim sigurno jako pristojan momak i u nekim drugim vremenima bi bio vrijedan asset u politčkom smislu.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Citiraj:
Šukalo, Draško, Vukan pa čak i blentavi Mektić su kokodakanjem navukli 20K glasova bez da su išta praktično uradili ili pokazali neki kvalitet na bilo kojem polju.


Pa kad dođe vrijeme da se pokaže neki kvalitet osim kokodakanja, šta imamo od njih... ajde da Stanivukovića isključimo iz toga jer je politički rezultat napravio i ne možemo mu to osporiti, a za ocjenu umijeća je rano, mada nisam nešto egzaltiran... ali rano je. Mektić posebno je tuga jedna. Takvima ovcu nacrtanu ne dati na čuvanje. Došlo doba da je pristojnost loša osobina, zato smo tu gdje jesmo, između ostalog... A Šešić, po meni premlad. Ne znam ga, ovako na prvu ostavlja utisak vrlo korektnog momka, ali nešto ne pokazuje tu harizmu vođe, da će se lijepiti ljudi za njega.

Za SDS bi spas bio da im dođe Trivićka i zasjedne na čelo, bez ikakvog idealizovanja iste. Stvar je u tome da jedino Stanivuković i ona u opoziciji trenutno mogu povući značajniju masu glasača za sebe, a ona ako ostane u Draškovoj sjenci, to već umanjuje potencijal cijele opozicije. Naravno, tako nešto se ni u snu neće desiti jer ako aktuelni sastav SDS-a, i ovako trošan, nije u stanju da se izbori sa svojim sujetama, zamislite još Trivićku da dođe, a čuo sam da nije bježala od vedrenja i oblačenja ni u PDP-u.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Glasovi koji se dobijaju kokodakanjem su vrlo limitirani.Sve je manje zaluđenika koji viču "hapsi Mektiću,hapsi ".
Trivićka iako je u PDPu veći je SDS-ovac od raznih Vukota,Bosića i Mektića

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Maj 2021, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Rocker je napisao:
Ajde budite malo objektivni, pa Šešić je praktično nevidljiv, za njega se uopšte ne bi ni znalo da postoji da nije tih kritika stranačkih kolega
Za posao kojim se on bavi, odnosno za politiku, treba dugačak jezik i rad na terenu a on nijedno od toga nije pokazao.
Šukalo, Draško, Vukan pa čak i blentavi Mektić su kokodakanjem navukli 20K glasova bez da su išta praktično uradili ili pokazali neki kvalitet na bilo kojem polju.
Iz ugla nekog ko gleda kako mu stranka u Banjaluci konstantno pada Šešić apsolutno ničim nije zaslužio da rukovodi bilo čime, iako je sasvim sigurno jako pristojan momak i u nekim drugim vremenima bi bio vrijedan asset u politčkom smislu.
Sve to stoji...ali, nisu "ta pravila" u politici sveto pismo pa da se ne mogu mjenjati, u ostalom svjedoci smo "evolucije politike", do duše na gore...dok god nam budu na površinu isplivavala govanca dugog jezika, halapljiva za vlašću po svaku cijenu, biće nam sve gore...ako se kojim slučajem desi da priliku dobiju oni koji nisu tako bučni, koji imaju prije svega moralnosti, poštenja, ali i sposobnosti i znanja, možda i bude pozitivnih pomaka...Ne kažem da je Šešić baš takav, ali je svakako više na toj strani od većine ostalih, pogotovo ovih što su promjenili nekoliko stranaka...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs