banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 293  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2021, 15:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
ma dečko ima 27 godina ali je ostao na infantilnom nivou, nevolja je što ima dobre šanse da ga zapadnu i najviše funkcije; spoj isprazne brbljivosti i urođene neotesanosti.
ko nas je kleo, nije dangubio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1403
Draska cim malo pomjeris iz pljuvacke pozicije i nije na naucenu recitaciju on se pogubi skroz.

Posto grad mora biti u blokadi jer je gradonacelnik tako odlucio, gradoncelnik je preporucio, a nije zabranio, javnim ustanovama da se ne vrse ispalte jer je to valjda prekrsaj. Hajd, mozda i ima nekog smisla. Eto smo kao legalista, sta li. Bilo bi to ok da nije isto izjavio da nece postovati budzet ako se usvoji, kako mu je onomad Milicevic preporucio. U Draskovoj drzavi, malo ceomo se drzati pravila i zakona, kad to Drasku odgovara, a malo necemo, opet kad to Drasku odgovara.
Usput, ako je ono misljenje Ministarstva vrijedilo za Visegread ko je Drasko da ne vrijedi za njega. Da se islo na privremeno finansiranje i dalje se mogao svadjati sa ovima oko budzeta, sto je jedino sto izgleda zna da radi, a ne da se svadjas preko ledja grada. Zalozis grad za svoj licni rat pa ga onda kao branis i dokazuje da nisi ti kriv vec oni drugi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 17:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
kosta je napisao:
ma dečko ima 27 godina ali je ostao na infantilnom nivou, nevolja je što ima dobre šanse da ga zapadnu i najviše funkcije; spoj isprazne brbljivosti i urođene neotesanosti.
ko nas je kleo, nije dangubio.

Nije problem u Drašku problem je u ....narod ne vidi dalje od nosa.Al nismo mi ni za kakve države ,nego za zadruge ili kakve druge zabave za niskointelektualnu telad.Inteligencija nipošto skupa nije.Mada shvatam da je narodu svega dosta i da samo taljiga život te zato neka hljeba i igara pa makar sve otišlo u ......


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Tabako Pit je napisao:
Draska cim malo pomjeris iz pljuvacke pozicije i nije na naucenu recitaciju on se pogubi skroz.

Posto grad mora biti u blokadi jer je gradonacelnik tako odlucio, gradoncelnik je preporucio, a nije zabranio, javnim ustanovama da se ne vrse ispalte jer je to valjda prekrsaj. Hajd, mozda i ima nekog smisla. Eto smo kao legalista, sta li. Bilo bi to ok da nije isto izjavio da nece postovati budzet ako se usvoji, kako mu je onomad Milicevic preporucio. U Draskovoj drzavi, malo ceomo se drzati pravila i zakona, kad to Drasku odgovara, a malo necemo, opet kad to Drasku odgovara.
Usput, ako je ono misljenje Ministarstva vrijedilo za Visegread ko je Drasko da ne vrijedi za njega. Da se islo na privremeno finansiranje i dalje se mogao svadjati sa ovima oko budzeta, sto je jedino sto izgleda zna da radi, a ne da se svadjas preko ledja grada. Zalozis grad za svoj licni rat pa ga onda kao branis i dokazuje da nisi ti kriv vec oni drugi.
А због чега би поштовао нешто што није у складу са Законом?
Или, ако он не поштује тај од скупштине усвојени буџет, они могу да га туже и "правду за буџет" потраже на суду.
Доказ свему томе је да скупштинска већина није изгласала сопствене амандмане.
Вјероватно из превелике жеље да се усагласе са Станивуковићем, кад би сви ми били телетабиси и размишљали главама аутора спотова.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
mimikrija je napisao:
kosta je napisao:
ma dečko ima 27 godina ali je ostao na infantilnom nivou, nevolja je što ima dobre šanse da ga zapadnu i najviše funkcije; spoj isprazne brbljivosti i urođene neotesanosti.
ko nas je kleo, nije dangubio.

Nije problem u Drašku problem je u ....narod ne vidi dalje od nosa.


naravno.
s tim što mi se ladno jebe za narod, meni je do mene. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Baš tako...položaj tjela,govor,gestikulacije sve govori da je puno gledao..ein volk,ein furer.Izvuće nas iz svega ,on živi za narod,on zna sve i sve će učiniti da pokori republičku vlast pa i naviše kako bi pomogao napaćenom narodu i sprečio muljanja...mesija.Sve u svemu momak se uživio u ulogu i teži glavnom liku u ovoj trash sapunici.

Poslano sa mog Redmi Note 8T koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2021, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
To je vec bolje.
Naravno nije bitna Banja Luka, bitno je ocuvanje RS, izborili smo se vec protiv fasizma, izboricemo se opet.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2021, 04:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Gdje god se okrenes sami pobjednik do pobjednika...!!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2021, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
mali je prešao na strategiju iscrpljivanja: poslije svake diskusije ima repliku, blebeće gluposti u uvjerenju da vrijeme radi za njega i njegov budžet.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2021, 21:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Kako god. Ko god bio kriv ili prav. Ali grad postaje prljav kao nekada dok je bila stara Banjaluka. Ratna. Poratna. Eto još tu novu staru fontanu da naprave pa da ljudi i u nju bacaju smeće. Politika je i kompromis. A oni pustili djeci da se igraju gradom. Obe strane...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Apr 2021, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Cirkusant.Bezveze izlazi na govornicy i samo lupeta da prodje vrijeme. Njegovi se tu nesto ukljuce,ovi ostali izasli da ga nr slusaju.

Kao sto sam i rekao ranije ,moraju se dogovoriti izvan Skupstine.

*dok sam sipao gorivo na pumpi, razmisljajuci o ovom zadnjem poskupljenju i cekajuci ove moje iz SNSDa da mi donesu sendvic, konacno sam skontao koji je to forumas upao u Draskovu ekipu. Nek mu je sa srecom :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Cek malo, sta je ovo? Zar opoziciji Vucic nije mrzak?

https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu ... uku/657081


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Погрешно си обавјештен.Велика борба Додика и опозиционара ко ће се квалитетније увући у пакшу Вучићу.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 14:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ma ja samo znam ono sto forumasi pisu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2021, 16:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116


Jest mi ovo prepucavanje ide na .... više...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2021, 14:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Doslo je do toga da Drale treba samo da sjedi i kuka, ruljci ga samo plusaju. Kontam da mu je rejting skocio bar trecinu a da nista konkretno nije uradio za grad.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2021, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1539
Hajd dobro, makar ne uručuje sroljo iz Laktaša. Garant bi neki lažnjak uvalio. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2021, 16:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
skeva je napisao:
Kontam da mu je rejting skocio bar trecinu a da nista konkretno nije uradio za grad.


Kko ništa konkretno? Pa blokirao je grad 15 dana.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2021, 23:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kako se samo nije sjetio da uzme kredit od 350 miliona evra kao Raso Viskovic da pokrije potrosnju, a izmedju ostalog i ugovor za odvoz smeca... Nije sposoban jebiga

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2021, 07:58 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
De skeva ne seri. Niko od službi koje održavaju grad nije otkazao poslušnost niti se usluge plaćaju avansno. Sve se plaća naknadno, po isteku mjeseca. I to ako imaš sreće jer svi koji imaju posla sa javnim službama i preduzećima znaju da one nisu nagle na plaćanju. Kod mene u firmi se npr desilo da nam jedna opština plati ove godine predračun iz 2017.
Znalo se da ako budžet ne prođe sad proći će za desetak dana jer ni ovi debili iz SNSD-a u gradskoj skupštini nisu toliko glupi da se igraju sa tim. Al' treba malo drame. Oni nisu usvojili budžet da Draška ocrne, Draško otkazao čistoći da njih ocrni. Oni se igraju, a mi ispaštamo.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5854 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 293  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs