banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 10:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 975
Joksim Luketa. to izbaci na google...na koju foru se probio lik..on je ranije bio pdp ako se ne varam , pa onda kod cave..tako nesto


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ozrene,ne znam tacno kako se zove momak...Ja ga znam kao Joksim..Hercegovac porijeklom,opvdje radio u DB...naglo napredovao od Vukotinog preuzimanja stranke...ali meni je momak OK...ali to sto ga ja nisam vidjao u SDS do 2017,nije nikakav pokazatelj...mozda smo se mimoilazili

Nebitno je to....ceka se press...i ne izgleda dobro :( :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:
Sinipe, moras znati da od tih 90 clanova GO,18 kooptira Predsjednik stranke...Dodaj tome da i 6 clanova tog tijela iz Doboja (koji su vec presli Dodiku),nije danas u Ist Sarajevu...

Matematika ti govori da su jako male sanse da se usvoji to...Trebalo bi biti bas neko veliko nezadovoljstvo radom Predsjednika,da to prodje....a ja to nezadovoljstvo ne vidim,osim u ova 4 Odbora od 66..
Citiraj:
Ja samo ne znam šta je to Vukota uradio, da ga Šlager u ovoj mjeri podržava...

Dz,ostao uz svoje birace..i pricu zbog koje je dobio glas....meni dovoljno u ovim smutnim vremenima,i to je nesto

Da li je tebi jasno da se povodom tog Cickovog zahtjeva GO nema šta da usvaja jer po statutu stranke taj zahtjev se MORA ispoštovati.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sad jeste,kad sam na ATV cuo da je on donio trecinu potpisa clanova SKUPSTINE SDS!!

Nisam dobro razumio prvi put kao sam cuo,kojeg tijela je potpise skupio...o ovome nema diskusije na GO....vec ce biti kako Skupstina kaze u roku od 10 dana

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:30 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 21 Maj 2008, 14:24
Postovi: 975
Od Sokoca pa do Splita Bjelica se CICKO pita :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Citiraj:
„Наш страначки политички реалитет, а притом неизоставно треба поћи од улоге предсједника Српске демократске странке, умјесто да бива дигнут на један виши ниво политичке и демократске културе, нажалост, све више личи на једно вријеме у коме је Српска демократска странка проживљавала голготу под утицајем одлука Високог представника па тако све оно што сада ради предсједник Српске демократске странке, а што се вишедимензинално манифестује и као такво завређује дубоку и свеобухватну анализу, неизоставно подсјећа на то вријеме.

Прва димензија тог и таквог дјеловања предсједника Српске демократске странке, манифестује се у чињеници да је након одржаних Општих избора у БиХ искључио неколико високопозиционираних чланова Српске демократске странке и то у једном нелегалном и нелегитимном поступку одузимања и ограничавања људских права и основних слобода карактеристичном по томе што је у својој личности сјединио неспојиве процесне функције – тужиоца и судије – па је сам одлучивао против кога ће покренути некакав “дисциплински поступак“ а да чланови Српске демократске странке против којих је предсједник Српске демократске странке истовремено их и оптуживао и судио им нису били ни обавјештени о његовом покретању, вођењу, току нити су могли да у том поступку учествују и штите своја људска права и основне слободе већ су били изложени самовољи предсједника Српске демократске странке која се испољавала у његовој процјени и без поступка и доказа, “утврђеном“ увјерењу да су та лица дјеловала “супротно ставовима СДС-а утврђеним на бази програмских циљева и задатака“.

Cicko B.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
10 godina su ovdje Cicko i Obren bili licnosti zbog kojih se ismijavala SDS,i sinonim za sve lose...jedan je bio sinonim za Centrex i Select Impex uz Krajisnika,pocetke privatizacije,prodaju teritorija...drugi za lopovluk,kradje,propadanja Doboja...pbjedivanje muslimanskim glasovima...ulazak u zajednicu turskih Opstina....zvali ste ga Omer

Sad kad treba da potvrde po neciji stav,neciji ego....ili bar necije misljenje ovdje...sad se citiraju...kao da su Platon...Sokrat...ili Aristotel,licno.

Moze.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Nov 2018, 20:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 19:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Kad god mi na pamet padne pitanje zasto nam je drzava ovako sjebana, odmah pomislim da je to drzava u kojoj se Cicko nesto pita, poslije mi bude lakse...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
10 godina su ovdje Cicko i Obren bili licnosti zbog kojih se ismijavala SDS,i sinonim za sve lose...jedan je bio sinonim za Centrex i Select Impex uz Krajisnika,pocetke privatizacije,prodaju teritorija...drugi za lopovluk,kradje,propadanja Doboja...pbjedivanje muslimanskim glasovima...ulazak u zajednicu turskih Opstina....zvali ste ga Omer

Требали сте да ми дате неку кинту сад, као дугогодишњем савјетнику. Једино што вам је то тек сад ушло у главу. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
lopovi u SDS-u!? Ma nemoguće!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Schlager je napisao:
10 godina su ovdje Cicko i Obren bili licnosti zbog kojih se ismijavala SDS,i sinonim za sve lose...jedan je bio sinonim za Centrex i Select Impex uz Krajisnika,pocetke privatizacije,prodaju teritorija...drugi za lopovluk,kradje,propadanja Doboja...pbjedivanje muslimanskim glasovima...ulazak u zajednicu turskih Opstina....zvali ste ga Omer

Sad kad treba da potvrde po neciji stav,neciji ego....ili bar necije misljenje ovdje...sad se citiraju...kao da su Platon...Sokrat...ili Aristotel,licno.

Moze.

Shlagzi..ti si u pravu u nekom smislu,ali zar ne misliš da će ako nastavite ovako nestati sa političke scene.Znaš ono mediji ko je u vlasti si sl..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Aha,dakle nije bitno šta je rečeno nego ko je rekao.OK :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
I sta je odluceno na kraju ili jos vijecaju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Tako nekako....ako sad ne održe obećanja pogotovo Vukota...gotovo je sa SDS.Pogotovo što neće vječno biti PZD ili taj slučaj oko kojeg su mediji dizali prašinu...što ptvrđuje da Vukota nikad više neće imati ovaj broj glasova. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
O čemu ti???Pa nije lud da se ponovo kandiduje.Ili možda jeste,ko će ga znati.Za mene on je potrošen političar koji je prerano sagorio.Cicko i Mićo su savršeno u pravu...SDS nema šta da traži dok je Vukota na čelu,dok glavne konce vuku Ostojić,Bosić i Pandurevićka.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 21:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
+ Мектић

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Baš tako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Da vi ko ljudi sacekate da Cormack ode, pa onda na miru rekonstruisete sds kako prilici srpskoj stranci koja je prva i starija od svih nas.
Sve dok je Cormack u sarajevu, Bosic i Pandurevicka ce imati glavnu rijec.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2018, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па могу к'о Дудек да јој кажу да неће да разговарају с њом... :evil3:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2018, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Citiraj:
Glavni odbor SDS danas je donio odluku da nema koalicije sa SNSD-om. Raspuštena je gradska organizacija SDS u Doboju, dok su dva poslanika s liste SDS-a Nebojša Marić i Danijel Jošić, koji su juče saopštili da će biti nezavisni, isključeni is stranke odlukom Glavnog dobra SDS. Ovo je novinarima saopštio predsjednik SDS-a Vukota Govedarica, nakon sjednice Glavnog odbora koja je održana u Istočnom Sarajevu.

:lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs