banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ti si genije kad iz auta u pokretu izbroji 27 ljudi.

Objektivan si kao i opozicioni novinari :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Hertzog je napisao:
Ti si genije kad iz auta u pokretu izbroji 27 ljudi.

Objektivan si kao i opozicioni novinari :lol:

Zastao sam, 10.54 sastanak sa stranim nalogodavcima, Orao pao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2625
Lokacija: PD
Slika

zemljak Boro je tu, 'nači još ima nade da se desi nešto potpuno šašavo. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čiča iz Rogače je napisao:
Rocker je napisao:
Ja ne znam da li je neko od vas to čuo, ali na jednom (ili više) od tih klipova govori da tačno zna u kojoj kancelariji u zgradi MUP-a je David ubijen, 23.3 u toliko i toliko sati.

Inače, potpuno nerazumljiv bijes njega i okupljenih, zamisli nije policija odmah uhapsila nekog ko mu se obratio, na neodobrenom i neprijavljenom javnom okupljanju.
Objektivno ja ne vidim razlog da se taj čovjek privodi, legitimisanje je sasvim u redu uz eventualno uzimanje izjave, ali i taj čovjek ima pravo izraziti mišljenje, pa i negodovanje, pod uslovom da nije nasilan ili naoružan.

Jbt,PzD je ko Kosovo.Ako je skup nelegalan i neprijavljen zašto ga ne uklone za tolike dane?Ako ga već nisu uklonili(na skup mislim) onda policija ne radi svoj posao ili se nečega plaše....a ako se nečega plaše koji qrac glume?


Ja nisam napisao da je skup nelegalan, tako da ne preseravaj se. Napisao sam neodobren i neprijavljen, shodno tome policija nema nikakvu obavezu ni prema organizatoru a ni prema prisutnim osobama, osim one redovne.

Gradske vlasti to tolerišu. policija ipak korektno radi svoj posao. Na taj trg svako veče dolaze klinci sa skejtovima i biciklima, njih deset-dvadeset. Šta da se neko od tih klinaca obrati Davoru ili nekom od prisutnih stranačkih i inih aktivista, pa rulja krene na dijete ?

Davor treba shvatiti da je postao javna ličnost, da javno mjesecima iznosi najgnusnije optužbe prema funkcionerima MUP-a i vrha Republike Srpske, i kao takav mora biti spreman da mu se neko, takođe javno, obrati i nazove ga ovako ili onako.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Meni je najjače kako pljuju po policiji i tjeraju je sa trga, a sinoć kukaju gdje je policija bila da ih zaštiti.

Najbolje od svega je kad pitaju onog policajca što nisu reagovali, a on im kaže zato što im zvižde i zato što ih pljuju kad se približe trgu... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
"Ko je ubio Davida" zelenom bojom... to nije slučajno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rocker je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
Rocker je napisao:
Ja ne znam da li je neko od vas to čuo, ali na jednom (ili više) od tih klipova govori da tačno zna u kojoj kancelariji u zgradi MUP-a je David ubijen, 23.3 u toliko i toliko sati.

Inače, potpuno nerazumljiv bijes njega i okupljenih, zamisli nije policija odmah uhapsila nekog ko mu se obratio, na neodobrenom i neprijavljenom javnom okupljanju.
Objektivno ja ne vidim razlog da se taj čovjek privodi, legitimisanje je sasvim u redu uz eventualno uzimanje izjave, ali i taj čovjek ima pravo izraziti mišljenje, pa i negodovanje, pod uslovom da nije nasilan ili naoružan.

Jbt,PzD je ko Kosovo.Ako je skup nelegalan i neprijavljen zašto ga ne uklone za tolike dane?Ako ga već nisu uklonili(na skup mislim) onda policija ne radi svoj posao ili se nečega plaše....a ako se nečega plaše koji qrac glume?


Ja nisam napisao da je skup nelegalan, tako da ne preseravaj se. Napisao sam neodobren i neprijavljen, shodno tome policija nema nikakvu obavezu ni prema organizatoru a ni prema prisutnim osobama, osim one redovne.

Gradske vlasti to tolerišu. policija ipak korektno radi svoj posao. Na taj trg svako veče dolaze klinci sa skejtovima i biciklima, njih deset-dvadeset. Šta da se neko od tih klinaca obrati Davoru ili nekom od prisutnih stranačkih i inih aktivista, pa rulja krene na dijete ?

Davor treba shvatiti da je postao javna ličnost, da javno mjesecima iznosi najgnusnije optužbe prema funkcionerima MUP-a i vrha Republike Srpske, i kao takav mora biti spreman da mu se neko, takođe javno, obrati i nazove ga ovako ili onako.

Prvo,možemo se častiti raznim ružnim riječima u nepregled,nije problem...sa bezbjedne udaljenosti kao djeca.Da smo oči u oči bilo bi drugačije. 8)
Kontam ako je nešto neprijavljeno onda nije ni legalno ili ti misliš drgačije?Nikome ne držim stranu,ni vlastima ni Davoru nego samo gledam kako se i jedni i drugi ponašaju kao traktor u dubokom glibu...dodaju gas,točkovi se u prazno vrte i sve dublje upadaju.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Imamo li i danas RTRSNSD objektivnost na forumu? Nemam vremena citati trenutno?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Hertzog je napisao:
Ti si genije kad iz auta u pokretu izbroji 27 ljudi.

Objektivan si kao i opozicioni novinari :lol:

Био је брисан простор. Он је обучаван у страним центрима. Он све ради јавно да не би изгледало тајно.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Čiča iz Rogače je napisao:
Prvo,možemo se častiti raznim ružnim riječima u nepregled,nije problem...sa bezbjedne udaljenosti kao djeca.Da smo oči u oči bilo bi drugačije. 8)
Kontam ako je nešto neprijavljeno onda nije ni legalno ili ti misliš drgačije?Nikome ne držim stranu,ni vlastima ni Davoru nego samo gledam kako se i jedni i drugi ponašaju kao traktor u dubokom glibu...dodaju gas,točkovi se u prazno vrte i sve dublje upadaju.


Pa naravno da mislim drugačije, jer nelegalno = nezakonito, a oni kao građani imaju ustavno pravo na slobodno okupljanje.
To što nisu tražili i dobili dozvolu, te nisu unapred prijavili okupljanje i dalje njih čin ne čini nelegalnim.
Potreba za prijavljivanjem i odobravanjem sličnih skupova proizlazi zbog potrebe da se rizici koje javna okupljanja donose svedu na najmanju mjeru, te da se zna odgovorno lice ili institucija ukoliko dođe do narušavanja zakona.

U ovom slučaju rizik od narušavanja zakona je minimalan, pa zbog toga institucije tolerišu okupljanja iako nisu u potpunosti u skladu sa zakonom, što je po meni sasvim prihvatljivo i podržavam.

Citiraj:
kako se i jedni i drugi ponašaju kao traktor u dubokom glibu...


Slažem se u potpunosti.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 12:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
WinstonWolfe je napisao:
Hertzog je napisao:
Ti si genije kad iz auta u pokretu izbroji 27 ljudi.

Objektivan si kao i opozicioni novinari :lol:

Био је брисан простор. Он је обучаван у страним центрима. Он све ради јавно да не би изгледало тајно.

https://youtu.be/710YnrrreDE


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
I sta sad, oni ce stajati ispred Cipsa, ovi ce ih kulirati kao i na trgu i to je to?
S tim sto ce ovdje sigurno biti manje ljudi nego na trgu inace.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
seven je napisao:
I sta sad, oni ce stajati ispred Cipsa, ovi ce ih kulirati kao i na trgu i to je to?
S tim sto ce ovdje sigurno biti manje ljudi nego na trgu inace.

To ce biti linija fronta do 07.10, trebace organizovati sistem veze i snadbjevanja, te obezbjedjenja obe borbene tacke. Ko prezivi - pričace


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Kazu ovi nasi portali da ni nocas nije bilo vise od desetak ljudi tamo. Mislila sam da ce ostati svi oni od sinoc. Ma sad je to vec pravi cirkus, ako do sad nije bio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12122
Evo malo i prijava...

https://blmojgrad.com/prekrsajne-prijav ... policijom/

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
seven je napisao:
Kazu ovi nasi portali da ni nocas nije bilo vise od desetak ljudi tamo. Mislila sam da ce ostati svi oni od sinoc. Ma sad je to vec pravi cirkus, ako do sad nije bio.

Eh, gledao sam maloprije BN i izvjestaj uzivo, u kojem se vidi desetak ljudi s transparentima i izbezumljeni Davor. Mnogo je tuzno gledati ovo i shvatiti da ce oni koji su manipulisali s njim i bazirali kampanju na njemu, da ga ostave kao pseto. Mamu im jebem, kada ga vec eksploatisu, zasto mu ne dovedu autobus, dva podrske da to lici na protest. Ocigledno je da su Banjalucani, cak i da su protiv vlasti, potpuno prezasiceni ovim slucajem i sa ih Davor uopste ne interesuje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Franjo Tuđman je ušao u legendu jer je uspio sam sebe demantovat u dve rečenice!!..Nije rijetko da neko sam sebe demantuje u članku,npr..ali ipak,u dvije rečenice,to je postignuće...Parafraziram
"Štovano građanstvo Republike Hrvatske...Po prvi puta će Hrvatska imati svoj novac,svoju valutu!..I to kunu,koja je povijesna hrvatska valuta"!! :D

Manitu ga je nadmašio,demantujući sam sebe... u jednoj rečenici :lol: :lol:

"Vi što manipulišete sa Davorom,što mu bar autobuse članstva ne dovedete,mamu vam jebem" :lol: :lol: :lol:


Bilo kako bilo...jednog dana kad prođe ovo sve....kad se pronađu nalogodavci i ubice momka..biće lijepo pogledat se u ogledalo i reći "hvala ti Bože što nisam bio Manitu tada" :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 20 Sep 2018, 15:49, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Franjo Tuđman je ušao u legendu jer je uspio sam sebe demantovat u dve rečenice.
"Štovani građani Hrvatske...Po prvi puta će Hrvatska imati svoj novac,svoju valutu!..I to kunu,koja je povijesna hrvatska valuta"!! :D

Manitu ga je nadmašio,demantujući sam sebe... u jednoj rečenici :lol: :lol:

"Vi što manipulišete sa Davorom,što mu bar autobuse članstva ne dovedete,mamu vam jebem" :lol: :lol: :lol:


Bilo kako bilo...jednog dana kad prođe ovo sve....kad se pronađu nalogodavci ni ubice..biće lijepo pogledat se u ogledalo i reći "hvala ti Bože što nisam bio Manitu tada" :( :(

Sta je tacno samodemantovano i koji je tvoj kognitivni problem?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa očito i ne znaš kako ide organizacija kad se nešto radi stranačkom infrastrukturom...ne bi tu bilo 27 ljudi,sigurno,koliko si nabrojao...da je interes stranke da tu bude masa..

Ali,možeš bar ćutati...I ja o maketarstvu,vrlo malo,ili nimalo pišem :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Schlager je napisao:
Pa očito i ne znaš kako ide organizacija kad se nešto radi stranačkom infrastrukturom...ne bi tu bilo 27 ljudi,sigurno...

Ali,možeš bar ćutati...I ja o maketarstvu,vrlo malo,ili nimalo pišem :D

Aha, znaci Davor je potpuno sam?
Bas ti hvala na ovom stavu opozicije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 585, 586, 587, 588, 589, 590, 591 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs