banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 559  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Okt 2017, 19:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jgka-jioUpA[/youtube]

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2017, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Moze li neko ovo prekucati?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 16:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sta je reci?
Nije valjda da ja jedini cujem tetu koja panici kako je opozicija kupila dva papka, a Zeki je smiruje da su onda oni kupili drugu dvojicu.

1. Zeki nije licno upotrijebila rijec "papak"
2. Zeki prica o reakciji pozicije na potez opozicije. Znaci, ko je prvi bio na kasi u granapu?

Btw. Zasto haman Govedarica zvuci isto brt Vaske?
Mislim dajte da se vise ne sramotite, zasluzio je brt bar titulu pocasnog predsjednika. Iako relano drma partijom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 17:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ima onao Vasketovo pisanije o Tadiću kako ga je molio za sastanak,da mu pomogne oko preuzimanja gradske SDS vlastI.Ja mu vjerujem svako slovo....vrti ih oko malog prsta.Dodikovo istureno odjeljenje.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2017, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Sjecam se vremena kada sam bio mlad i lijep, a vi me svi prozivali da lupam gluposti kada napisem ovo sto si ti sada napisao :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 11:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jedini car u ovoj opoziciji je dragan mektić....kakve pištaljke kakve pm :lol: :lol:

a jedini je javno i rekao da je referendum glupost..svi ovi ostali bi se nešto hebali al da im ne uđe :roll:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31205
Lokacija: Je Suis Ahmed
Šlager hoće li ostati SDS poslanika do izbora sljedeće godine*

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 13:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
filozof sa vrbasa je napisao:
Šlager hoće li ostati SDS poslanika do izbora sljedeće godine*



kolega,spasa nam nema,propasti nećemo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
:-? Drago mi je zbog Krčmara,napokon je dobio traženu cifru plus medijski prostor na Javnom Servisu

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Koliko SDS prosjecno godisnje izgubi parlamentaraca?

Istih onih za koje su nas pre posledenjih izbora ubjedjivali da su posteni, da su drugaciji od vlasti i da ce gledati drustvenu korist, a ne samo svoju?

Kakve se prognoze za nadolazece godine?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Čiča iz Rogače je napisao:
:-? Drago mi je zbog Krčmara,napokon je dobio traženu cifru plus medijski prostor na Javnom Servisu


Sin mu je po tviteru mjesecima i mjesecima pljuvao po SDS, ali onako, bas otvoreno
Gore nego bilo koji SNSDovac

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 18:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Pa naravno da je blatio SDS pošto je kod nas ozbiljnije bavljenje politikom porodiči biznis.Sinčina mu vjerovatno pokušava par hiljada njegovih glasača (njihov politički kapital) prevaspitati i ogaditi SDS.Odavno se priča da će u DNS jer mu je tamo obećana politička budućnost i mjesto na listi za sledeće izbore.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Čiča iz Rogače je napisao:
Pa naravno da je blatio SDS pošto je kod nas ozbiljnije bavljenje politikom porodiči biznis.Sinčina mu vjerovatno pokušava par hiljada njegovih glasača (njihov politički kapital) prevaspitati i ogaditi SDS.Odavno se priča da će u DNS jer mu je tamo obećana politička budućnost i mjesto na listi za sledeće izbore.


podsjetiste me,imam i ja jedan slican primjer od preksinoc :D

zovnu me u stranku nakon nekoliko mjeseci,udjem 4 covjeka...jos ja kasnio koji minut...okrenem se,da nisam mozda promasio kancelariju..nisam....pitam,bojane,koliko si pozvao ljudi?..kaze 27...pitam,koliko ti se od tih 27 bar opravdalo,sms-om,viberom?..kaze dvojica..jedan stazira u jednoj javnoj ustanovi pa je zamrznuo aktivnosti za to vrijeme,da ga neko ne vidi,a drugi sa djetetom ima neke vanskolske aktivnosti :D ...znaci 21 nit je dosao,nit je nasao za shodno da bar napise a,o,e,i,u...dobro...normalno,nema tu ni sastanka ni nista,pricamo onako bezveze,da vidim sta se desava..kazu,prosjek tri isclanjenja dnevno :( ..aj dobro,kontam,pretjeruje se malo,karikira...pitam sto nam predsjednik kasni?..nas predsjednik za taj rejonski odbor je zadnjih godina bio djeciji hirurg,dr mirko rakovic...kazu,ne kasni,nece ni doc...presao u vlast..u dns...i on i sin :lol: :lol:
ovo apropo ove vanjine i cicine price o ocu i sinu krcmar....a za rakovica,mozda se neko i sjeca mog posta u kojem sam pisao koliko mu "vjerujem",i uopsteno o doktorskoj bransi,gdje sam navodio primjer dr dunjica...dr maksimovica...dr kalinica...dr stevandica i sl...

ljudi,sta ima jos novo?..kazu i ognjen tadic osniva svoju stranku..krasno :D


ukratko,prolazimo kroz tezak period 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Schlager je napisao:

ljudi,sta ima jos novo?..kazu i ognjen tadic osniva svoju stranku..krasno :D


Zbog njega mi je posebno drago,neka se smiri jedanred...zaslužio je :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Cica,imam i jednu dobru vijest!! :D

Na kraju,kad sam vise zabranio da mi govore te mrtvacke vijesti,kazem,dobro...ajd sad bar jedna dobra vijest,da cujem...

Kazu,Budo Balaban odustao od formiranja sopstvene stranke (Sloboda se trebala zvat) i dolazi u SDS...ili je vec dosao i uclanio se taj dan,nisam razumio...

Uglavnom,znam da on jako puno glasova donosi po selima...pisao sam i dok je u vlasti bio,koliko ga ljudi cijene i vjeruju bar ovdje u mom kraju,piskavica i sva ova sela okolo...kazu,sta god je obecao i ispunio je...ulicnu rasvjetu,vodovod,asfalt....i na svakim izborima ovdje pisha cak i po snsd,a o sds da ne pricam.....tako da ima nekog svjetla na kraju tunela :D

Nadam se da se nece predomislit

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Budo Balaban u SDSu??????????O jebote,pa taj stvarno ne bira :lol:
Spoiler:
8) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xcHHWHL8JUs[/youtube]

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
8)

jel on tvoj lijevcanin?

znam da odavde nije,iako ga ljudi najvise cijene od svih politicara....ali cini mi se da sam nekad cuo da je dole iz tvojih krajeva...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Seferovci

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
I nemojte zaboraviti brt Vasketa. Sta ce Vam clanovi kada je tu brt.

Zar Balaban nije bio SDS-ovac? Obzirom da je DNS nastao od SNS.a, a ovaj od SDS.a.
A Balaban ima prilicno godina... Tako da...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Okt 2017, 20:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vjrovatno jeste,ali ja ga se ne sjecam...ako je bio i na kakvoj funkciji u ratu,onda je bio u sds..

kao recimo pavic,direktor poste...ili cubrilovic,u ratu direktor banjaluckog vodovoda ili cistoce,zaboravio sam :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 559  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs