banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 13:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Dec 2011, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
To je posljedica pogrešnog zaključivanja da je Olja Bečković na nečijoj strani. B92 joj samo pruža priliku da pita sve i svašta, a što ne bi mogla na drugim televizijama.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2011, 00:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
filozof sa vrbasa je napisao:
To je posljedica pogrešnog zaključivanja da je Olja Bečković na nečijoj strani. B92 joj samo pruža priliku da pita sve i svašta, a što ne bi mogla na drugim televizijama.

iako ju mnogi ne cijene, meni je ona u mnogim momentima ok... opet kazem ne pratim bas detaljno srbijanske kanale, ali ono na sta naletim nije nista posebno strasno sto dolazi s njene strane.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2011, 04:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
I, eto im, neka slave Dražu i četničke zločine, koljače u Foči i Višegradu


"Онај што их поби ни праве ни криве
Више их мрзи мртве него живе."

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2012, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
NAKON ŠTO JE PRETUČEN U CENTRU BEOGRADA: General Jovo Kapičić napušta Srbiju

Utorak | 03.01.2012.

Nakon što je pretučen u centru Beogardu, bivši general Udbe i narodni heroj Jovo Kapičić odlučio je da napusti Srbiju i da se vrati u rodnu Crnu Goru, prenosi Radio Slobodna Evropa





Jovo Kapičić koji ima 92 godine nastaviće da živi u Crnoj Gori zato što je, kako smatra, u većem dijelu srpske javnosti prokazan, kako zbog uloge u hapšenju četničkog vođe Draže Mihailovića, tako i zbog zalaganja za crnogorsku nezavisnost, i liberalnih i antinacionalističkih stavova.

Jovo Kapičić je za Radio Slobodna Evropa rekao da odlazi iz Srbije jer tu više nema šta da traži.

„Imam namjeru da se sklonim dolje u taj moj crnogorski kraj da ne dobijam više batine. Moram još malo ovdje da se održim zbog ljekara koji će me dovesti do normale i idem da živim još ovo malo godina koje su mi ostale, iako sam u Beogradu bio 74 godine, i borio se za taj grad i ovaj narod“, izjavio je Kapičić.

Jovo Kapičić napadnut je 12. decembra u centru Beograda zbog kako smatra političkih i istorijskih razloga.

„Čak i da pronađu toga koji me je napao, nije on to uradio zato što mene voli ili mrzi. On je to uradio zato što se u Skupštini Srbije i u svim medijima Jovo Kapičić proglašava čovekom koji je neprijatelj srpskoga naroda. E, onda on tu nađe povod da se zadovolji kao neki srpski patriota, a zapravo je običan uličar. Eto to su te stvari koje meni govore – nemaš ti tu šta da radiš“, rekao je Kapičić.

Ovaj nekadašnji general Udbe, koordinator hapšenja Dragoljuba Draže Mihailovića i upravnik logora na Golom otoku u politički život vratio se nedavno nakon što se pojavio na glavnom odboru LDP-a i nakon što je objavljena knjiga njegovih ispovijesti o Golom otoku.




Ovo mu je najpametnija odluka u tih 92 godine. Da svako iz Srbije ode ko ne valja, drugačiji vjetrovi bi tamo duvali.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2012, 19:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Eh, kamo lijepe srece da nije ni dolazio u Beograd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2012, 23:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Hvatate li u Srpskoj FTV? Da ste samo vidjeli patetike! Za nepovjerovati! Kapičić optužio Srbiju da ga je otjerala i da je zbog toga napušta i seli se u Crnu Goru (da hoće i sinčića povući sa sobom) a huškači sa FTV-a jedva dočekali da još koji put opletu po Srbiji i da je predstave fašističkom jer napada uglednog antifašistu i nadzornika Golog Otoka. To je bila druga vijest. Prva je bila nezaposlenost u Republici Srpskoj i naravno redovna porcija o Dodiku. Kakvi dušebrižnici!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2012, 23:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Što je najgore Srbija će ga pustiti da mirno ode i još će mu penziju isplaćivati, čovjeka koji je počinio genocid nad Srbima, čovjeka koji je odgovoran za hiljade nevino ubijenih Srba i još mu penziju daju, penziju koju je zaradio ubijajući Srbe... PU SRBIJO POPIŠAM TE I UZDUŽ I POPRIJEKO.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Hercegovac naravno da imamo Federalnu, ali verovatno je nešto išlo u ovm tonu.

http://www.slobodnaevropa.org/content/z ... 40744.html


Sada će oni dokazivati svoj antifašizam preko ovog prdonje od udbaša.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2012, 21:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
REVIZIONIZAM: Ukoliko se vrati u Crnu Goru Jovu Kapičića čeka tužba za ratni zločin?

Utorak | 10.01.2012.

Ukoliko se nekadašnji šef Udbe Jovo Kapičić vrati u Crnu Goru iz Srbije, kako je najavio, suočiće se sa još jednom tužbom za ratne zločine, pišu beogradske Večernje novosti





Mira Mandić je najavila da će podnijeti tužbu za ubistvo svog oca i još petoro ljudi 1947.

Kako je rekla, ona je u Srbiji već podnijela krivičnu prijavu protiv Kapičića prije više od godinu dana, ali ona još nije procesuirana.

"Kapičić lično je, kao tadašnji ministar unutrašnjih poslova, naredio da se ubije šest ljudi na vrhu Vratlo, na planini Sinjajevini u februaru 1947. godine, a jedan od ubijenih je bio moj otac, predratni sudija Vojnog suda Kraljevine Jugoslavije Miljan Mandić. On je za vrijeme rata bio komandant kolašinske brigade Jugoslovenske vojske u otadžbini", kaže Mandićeva.

Ona se poziva i na knjigu "Goli otoci" u kojoj je Kapičić priznao da je lično bio na planini Sinjajevini u vrijeme kada se dogodio zločin. Mira Mandić kaže da je toga dana, sa svojom sestrom, majkom i bakom, korišćena kao živi štit dok su vojnici Ozne pokušavali da ubiju njenog oca i njegove saborce, i da i danas nosi traume.

"Nas su držali u snijegu 24 sata, a Kapičić je u svojoj knjizi priznao da je na ulaz pećine gdje su bili stavio ekspoloziv da se čulo do Berana. Danas, on licemjerno tvrdi da je u to vrijeme bio u Dalmaciji, iako cijela Crna Gora zna šta se desilo i šta se dešavalo, da su ubijali nevine ljude bez suđenja i bez prava da se brane ", kaže Mandićeva i dodaje da je njena jedina želja da se osude zločin i zločinci.

Mira Mandić dodaje da Crna Gora i Srbija moraju da se suoče sa svojim zločincima iz perioda za vrijeme i poslije Drugog svetskog rata, da bi išle dalje.

"Ostrašćeni revolucionari, kako su se zvali, ubijali su intelektualce, ugledne domaćine, sveštenike. U bolnici u Kolašinu 1951. godine otrovan je i moj brat koji je imao tada nepunih pet godina, jer je bio dijete četničkog komandanta. Ljekar koji je to učinio pod teretom nečiste savjesti sve je priznao Zorki, majki Matije Bećkovića i odselio se iz Crne Gore", kaže Mira Mandić.

BL!N, DEPO PORTAL/đk


Možda će Crnogorci završiti posao.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2012, 19:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2003, 12:50
Postovi: 709
Lokacija: Republika Srpska
Neka dođe u Doboj, drug Omer Petrović će da mu da potpunu zaštitu, ako može kumovati sa hodžama, dizati spomenik HVO-u, može i čuvati "narodnog heroja":


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2012, 02:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
ovo je vjerovatno moja najcesca recenica na ovom forumu ali mi nije tesko iznova je ponavljati: - A sad vi ponovo u crnu goru na ljeto i ostavite izdajnicima jos malo para....

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 09:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.index.hr/vijesti/clanak/jovo-kapicic-srbija-nije-odustala-od-plana-da-osvoji-crnu-goru/596357.aspx

Dokle vise lesino raspala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 09:54 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39469
Lokacija: Месечева икра
Ko njega još zarezuje osim senzaciolističkih novinara?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2012, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
A kao za osvojiti tu kvazidržavu treba neki plan :-?
:lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs