banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 15:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 86 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Dec 2011, 02:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
pricao sam prije par mjeseci sa nekim Hrvatom iz Mostara. Kaze da je Dodik dole kad dodje kao kod svoje kuce, ovi ga goste, prema njemu se odnose kao prema pravom Vozdu. Izgleda da je ta simbioza s njima kulminirala ovakvim svrsetkom. U svakom slucaju, bolje i to nego da imamo hrvate i muslimane u bloku.


Da, Mile se previše zagrejao za Hrvate. Možda to i nije loše, ali mi se ne sviđa, kad sam video onaj prizor iz Širokog kako pevaju Tomsonove pesme i vređaju i Srbe i Dodika i KK Igokeu, zaključio sam da sa njima i ako uđeš u dil ni jedne sekunde im ne smeš verovati i biti neoprezan. O tom odnosu Hrvata iz Federacije i Dodika je pričao i Vlajki pre mesec-dva na ATV i rekao je između ostalog da su ti odnosi išli uzlaznom putanjom dok se neki i sa jedne i druge strane nisu umešali da te odnose sruše, između ostalog je naveo razne anti-srpske izjave J. Kosor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2011, 05:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
dukicas je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
pricao sam prije par mjeseci sa nekim Hrvatom iz Mostara. Kaze da je Dodik dole kad dodje kao kod svoje kuce, ovi ga goste, prema njemu se odnose kao prema pravom Vozdu. Izgleda da je ta simbioza s njima kulminirala ovakvim svrsetkom. U svakom slucaju, bolje i to nego da imamo hrvate i muslimane u bloku.


Da, Mile se previše zagrejao za Hrvate. Možda to i nije loše, ali mi se ne sviđa, kad sam video onaj prizor iz Širokog kako pevaju Tomsonove pesme i vređaju i Srbe i Dodika i KK Igokeu, zaključio sam da sa njima i ako uđeš u dil ni jedne sekunde im ne smeš verovati i biti neoprezan. O tom odnosu Hrvata iz Federacije i Dodika je pričao i Vlajki pre mesec-dva na ATV i rekao je između ostalog da su ti odnosi išli uzlaznom putanjom dok se neki i sa jedne i druge strane nisu umešali da te odnose sruše, između ostalog je naveo razne anti-srpske izjave J. Kosor.



Хрватски политичари из Хрватске раде исто оно што и српски политичари из Србије а то је упуство (и наређење) Брисела и Америке са се Срби и Хрвати што више одбаце од својих матица.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2011, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Dodik je dobro odradio sa Hrvatima jer da nije Sarajevo bi se osililo i istu bi taktiku pokušali nekada i protiv Srba. Dobro je takođe raditi na sprječavanju novog vezivanja zastava i preventivno razbijanje mogućeg ponovnog bloka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 05:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Meni je Tihi smjesan kako ubjedjuje svoje clanove u neku pobjedu sa 4 ministarska mjesta. Ko od Bosnjaka povjeruje u ovo bas je ovca.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2012, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
A svi uveravaju svoje u pobedu ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2012, 14:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31234
Lokacija: Je Suis Ahmed
Da, to inače rade, samo Vožd u ovom slučaju je ostao, mrtav 'ladan, ne mogu reći da mi je svejedno, ali dok je vlast u RS u rukama Srba, ovo mi ne pada tako teško.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 86 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs