banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: proslava Nove godine
PostPoslato: 04 Dec 2012, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
eto i za koji dan ce nova 2013. godina, pa ako ste culi da se negdje organizuje proslava (kafici, restorani, klubovi i ostalo) slobodno podijeliti sa ostalom rajom. mozda bi narod htio da se zabavlja.
ja zasad nisam nasao niti cuo za neko organizovano slavlje. mozda bude uskoro :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2012, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
zlatna krigla 30km, meza ukljucena, pice se placa
dfk 50km djevojke, momci 60km, pice i meza ukljuceni

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 12:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Свима предлажем да се одлуче за неку кућну(стан) варијанту са 20-30ак људи,јер по овим клубовима и кафићима што се плаћа читаво вече често дође до неких "непредвиђених" компликација...
Рецимо нестане пића,туче итд.У 2х те избаце напоље а ти платио 60 км,а у џепу ништа.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 16:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Banjaluka: Novu godina uz domaće izvođače

Banjalučane će u novogodišnjoj noći na Trgu Krajine zabavljati grupe "Balkan ekspres" i "Vanja d frog", kao i "Krajiški trubači".

Svečani program dočeka međunarodne Nove 2013. godine počeće u 20.30 časova, a završiće se u 1.00 čas iza ponoći. Programom je predviđeno i svečano odbrojavanje i veliki vatromet.



:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 16:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Prevazišli su sebe :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 16:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2010, 15:09
Postovi: 1155
Lokacija: Najljepsi grad na svijetu
Standardna sikucija :lol: :lol: :lol: Domace snage ovaj put bez prekaljenih muzickih zvijezda svjetlane cece vidovic i maje tatic :lol:

_________________
Mi Delije, jebemo najzrelije!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 16:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Maja je ostarila, na mladjima svijet ostaje. Sad ce Vanja narednih 15 da vas uveseljava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
S obzirom da je gradska kasa iz godine u godinu sve tanja i tanja, ovo je super. :D

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2012, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
A bolje išta nego ništa, u Trebinju ga nema već 6-7 godina unazad.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2012, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
jel ekipa iz akvane spremna?? :D
hoce li biti sta tamo i ove godine?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2012, 20:39 
Bjezim iz grada, odoh blizu balkane, drago mi je da napokon ne moram razmisljati sta i kako cu, a plus je sto je nevjerovatno jeftino...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 12:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Jul 2008, 18:27
Postovi: 43
supermanijak je napisao:
jel ekipa iz akvane spremna?? :D
hoce li biti sta tamo i ove godine?


https://www.facebook.com/events/449833365080639/?notif_t=plan_user_joined


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 15:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
Kucna varijanta sa 10 do 15 probranih ljudi je naj bolja opcija i jos ako je klinicki centar blizu gori :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2012, 22:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Iako nas od Nove godine dijeli još manje od 20 dana, većina restorana i kafića su pripremili ponudu za provod u najluđoj noći, za šta treba izdvojiti od 40 do 100 maraka.

U nekim od klubova i kafića u cijenu ulaznice uračunata je neograničena konzumacija hrane i pića, dok kod nekih za istaknuti iznos gosti dobijaju samo švedski sto i piće dobrodošlice.

Tako oni muškarci koji u 2013. odluče upoloviti provodeći se u noćnom klubu "Milenijum" za ulaznicu treba da izdvoje 80 KM, dok će dame doček u ovom klubu platiti 60 KM. U cijenu ulaznice uračunata je besplatna konzumacija hrane i pića tokom noći.

Tako će biti i u kafiću "Deda Luka" s tim da je cijena ulaznice niža, pa za muškarce iznosi 55 KM, a za djevojke 45.

- Na ponudi će biti veliki broj različitih vrsta pića, a za dobru atmosferu pobrinuće se dva di-yeja - rekli su u kafiću "Deda Luka".

Bend "Rio Fank" i DJ Saša uljepšaće novogodišnju noć onima koji je odluče provesti u pabu "Mac Tire".

- Organizujemo doček zatvorenog tipa, što znači da je broj mjesta ograničen i to na 150. Cijena ulaznice je 50 KM, u šta je uračunata večera - kazali su u ovom pabu.

Oni koji Novu godinu odluče dočekati u nekom od restorana trebaju izdvojiti oko 100 KM.

U restoranu "Harizma" u sklopu hotela "Palas" rekli su da je u cijenu od 100 KM uračunata konzumacija hrane u iznosu od 80 KM i pića u iznosu od 20 KM. Doček u hotelu "Bosna" koštaće takođe 100 KM, s tim da gosti koji nisu iz Banjaluke dobijaju gratis sobu za dvije osobe.

- Goste će zabavljati bend "Moderato", a u cijenu će biti uračunat novogodišnji meni i jedno piće - rekli su u hotelu "Bosna".

Mlađi Banjalučani najluđu noć će uglavnom provesti u nekom od klubova, dok su se oni stariji ipak odlučili za toplu porodičnu atmosferu ili neki od restorana.

Dvadesetogodišnja Mirjana Savić kaže da će Novu godinu dočekati u nekom od klubova, ali da još nije odlučila koji će to klub biti.

- Pošto ću Novu godinu slaviti u brojnom društvu nikako ne možemo da se usaglasimo, ali mislim da ćemo morati ovih dana konačno odabrati klub da ne bismo ostali bez rezervacije. Ovu novu godinu dočekala sam u klubu "Kristal" i iskrena da budem ne mogu zamisliti da novogodišnju noć provedem kod kuće - kazala je ova mlada Banjalučanka.

Za toplu, porodičnu atmosferu u novogodišnjoj noći odlučio se Jovan Bijelić, koji kaže da će u 2013. godinu uploviti uz osmijehe i društvo najdražih osoba u njegovom životu.

- Sa suprugom i djecom dočekaću Novu godinu. Možda nam se pridruže i neki prijatelji, mada je još rano detaljno se dogovarati o tome. Nismo u mogućnosti da izdvojimo novac za slavlje u nekom restoranu, ali sam siguran da će nam i kod kuće biti lijepo - rekao je Bijelić.

Doček na trgu

Za sve koji nisu za doček u klubovima, a ne ostaje im se ni kod kuće, ove godine na Trgu Krajine najluđu noć moći će da dočekaju uz domaće bendove "Balkan ekspres", "Vanja d frog" i Krajiške trubače, uz veliki novogodišnji vatromet i niz drugih iznenađenja koja su pripremile gradske vlasti. Na trgu će 31. decembra u 11 časova biti organizovana i dječija Nova godina uz "Vrapčiće" i Djeda Mraza.

(Glas Srpske)


Log: Tekst kopiran sa BanjalukaLive portala: http://www.banjalukalive.com/banjaluka/ ... z2EmPoNB2K


Đede Mraze, Dedo Mraze, ne skreći sa staze...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2012, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
kakva je ovo jbn polna diskriminacija muskaraca? uvijek mi nesto skuplje placamo...je*em ti pi*ku vise.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2012, 15:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Jebga, to je zbog nas koji mozemo pojest popt


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2012, 20:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2012, 07:51
Postovi: 891
Lokacija: na biciklu
lemiultras je napisao:
Kucna varijanta sa 10 do 15 probranih ljudi je naj bolja opcija i jos ako je klinicki centar blizu gori :D

Amin.Kuca/stan,hrana,raja,dobro ozvucenje i mnogo pica... :D Nema nista jace...i u 1 je tek zagrijavanje,a ne razlaz kao na nekim mjestima :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2012, 11:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Или нешто типа нека кафаница,неки провод,а од 5 ујутро цуга у стану,па мало спавање и онда афтер парти у истом. 8) :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2012, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1915
Lokacija: bajna luka
Macr0 je napisao:
kakva je ovo jbn polna diskriminacija muskaraca? uvijek mi nesto skuplje placamo...je*em ti pi*ku vise.


+1


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2012, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mene nervira sva ova gungula oko Nove godine koja pocne jos krajem novembra. Razmisljam da iz principa ostanem kod kuce.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 57 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs