banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Avg 2009, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Da vas čujem. :) Šta ste sve radili i kakve imate ideje, kako su vas iznenadili?
Nebitno da li je u pitanju rodbina, prijatelj ili voljena osoba, rođendan, godišnjica ili samo običan dan.

Prijateljica mi večeras slavi rođendan, smislili smo nešto sa 18 balona i konfetama, ali fali nam još nešto uz to.

Ja sam za svoj 18. od prijatelja uz poklon imala vatromet i album ispunjen slikama i komentarima.
Najboljoj drugarici sam prošle godine na CD narezala video klipove sa čestitkama svih prijatelja iz razreda i šire + čestitka konobara iz omiljene nam kafane. :lol: (to je išlo kao bonus) :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 13:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
smislili smo nešto sa 18 balona i konfetama, ali fali nam još nešto uz to.


Uz to .. treba da se rijesite balona i konfeta :lol:

Ja za 18. rodjendan od drugova dobio saobracajni znak.. i dan danas se kunu da su stub izgubili negdje na putu do kafane :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
MonaLisa je napisao:
Ja sam za svoj 18. od prijatelja uz poklon imala vatromet i album ispunjen slikama i komentarima.

Je li bio gradonacelnik :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
uh 18....davno je to bilo i jedino sto se sjecam od te noci je striptizete koja je nesto se uvijala a ja sjedio na stolici ispred njenog dupeta :D

Ma Liso ti ces nju najbolje iznenadit sa kovertom....ono stavi joj 1000 km i vidjeces sto ce biti iznenadjena :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 14:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
V@nja je napisao:

Uz to .. treba da se rijesite balona i konfeta :lol:

Ja za 18. rodjendan od drugova dobio saobracajni znak.. i dan danas se kunu da su stub izgubili negdje na putu do kafane :lol:


Da, samo što će ti baloni poslužiti da u njih stavimo pare. :P
Super ideja za saobraćajni znak. :lol:


Sjećam se da je neko (čini mi se blue) pisao kako je djevojci spremio neko iznenađenje, neki su bilbordi bili u pitanju čini mi se... :-? Znam da je bilo zanimljivo, sjeti se budalo, sjeti se...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Aaaaaaa, pronašla sam! Nije blue, Black Hand je ipak taj kreativac!

Citiraj:
Evo šta sam ja poslijednje uradio romantično..

Bila nam je četvrta godišnjica.. Uzeo sam nam karte za pozorište i rezervisao sto u omiljenom restoranu. Dogovor je bio da dođem po nju u 19.30, pošto je predstava počinjala u 20.00.

Elem, meni je u toku dana pala na pamet jedna ideja.. Otišao sam do kulture i kupio 6 najvećih hamera i 6-7 markera u različitim bojama.Odvalio sam se od posla taj dan. Napravio sam tih 6 velikih panoa i napisao redom na svakom od njih:

Jedina moja - Hvala ti - Na četiri - Prelijepe Godine - VOli te - Tvoj Boki :)

To sam sve ukrasio nekim motivima i crtežima iz naše veze..sve na svoj način simbolično. Našao sam se sa društvom u gradu oko 19.15.. Njima sedmoricom. Poredao sam njih šestoricu tamo ispred crkve u centru grada, znači na potezu od opštine do Banskog dvora u nekim pravilnim razmacima od po 10 metara. Svako je držao po jedan hamer i čekao..signal, je li.. ;)

Sedmog sam poslao da ode po nju. A nju u 7.25 nazvao, rekao da sam u velikoj gužvi, da imam nekog posla, te da ne mogu stići da se vidim s njom, ali da će drug doći autom po nju, pa je dovesti do pozorišta, te ćemo se tamo naći. Ona poludila, naravno, viče, negoduje..ali džaba joj, je li.. ;) Em joj je godišnjica, em se spremila.. Ušla je u auto, a drug javio da su krenuli.

Kad je prišao Opštini, prestrojio se u desnu traku te počeo da blica, a ovi su jedan za drugim lančano podigli panoe i raširili ih. Nije mogla vjerovati šta se dešava ;) Kako ih je "uhvatilo" crveno, a tu je bio i jedan autobus, ljudi masovno izvadili mobilne telefone, slikaju, snimaju..

Ja sam je dočekao pred pozorištem, otvorio vrata, dao joj ružu, te smo otišli na predstavu, pa na večeru..itd, itd... ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Kako lijepo i romanticno od BlackHanda. Hocu i ja ovako nesto. :( :) Nadam se da je BH jos uvijek u vezi, da nije bio dzaba trud. :D :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 14:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Leona je napisao:
Kako lijepo i romanticno od BlackHanda. Hocu i ja ovako nesto. :( :) Nadam se da je BH jos uvijek u vezi, da nije bio dzaba trud. :D :)


Ti si Leona u braku, vjerovatno si do sada imala masu iznenađenja, pričaj nešto, ove mrcine samo znaju da se sprdaju. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
ups, zeznuh se, obrisah sto sam napisala a htjedoh samo dodati nesto. :angry3:

Ma smislicete vi vec nesto. A mozda bi vec trebali i poceti sa pripremama posto joj je veceras rodjendan. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 15:34 
Nek sapke izleti iz torte u tangama... :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 15:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
sto sapke kad Cvoki bolje stoje tange?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Leona je napisao:
ups, zeznuh se, obrisah sto sam napisala a htjedoh samo dodati nesto. :angry3:

Ma smislicete vi vec nesto. A mozda bi vec trebali i poceti sa pripremama posto joj je veceras rodjendan. :)


Ma nije to problem, napravićemo mi nešto sa tim balonima i dati joj iglu, pa neka buši dok ne nađe pare. :lol: Sutra će dobiti još od nas neki simboličan poklon.

Nego, ja sam htjela malo vas da čujem, nije valjda da nikad nikoga niste iznenadili? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
V@nja je napisao:

Ja za 18. rodjendan od drugova dobio saobracajni znak.. i dan danas se kunu da su stub izgubili negdje na putu do kafane :lol:


Joj, koliko smo mi to trazili... Vid mozes se ovaj skinuti, pa onaj, pa gledaj imal murije... To je bio drugi koji smo nasli, prvi bio malo prljav ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 18:26 
A ja mislio da sam ja bio l00d... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Avg 2009, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
To je bio drugi koji smo nasli, prvi bio malo prljav


Sve znam. Sake otisao po marker, a vratio se sa novim znakom :lol:

A tek mog tripa .. kad ste ga donijeli zamotanog .. meni u glavi 'koji qrac mi nose tacnu' :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2009, 06:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
cicak je napisao:
sto sapke kad Cvoki bolje stoje tange?


ja mislim, da bi ti trebao cicak da to odradis ides u teretanu nabijas guzove pa brate uradi to aajjaaaa........nekako si pun energije a Sapke i ja smo se vec istrosili..... :cat:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2009, 07:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
cvox je napisao:
cicak je napisao:
sto sapke kad Cvoki bolje stoje tange?


ja mislim, da bi ti trebao cicak da to odradis ides u teretanu nabijas guzove pa brate uradi to aajjaaaa........nekako si pun energije a Sapke i ja smo se vec istrosili..... :cat:


zaboravio si jednu stavku, cicak i jede... mete ko lopatom... :(

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2009, 07:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
cicak je napisao:
cvox je napisao:
zaboravio si jednu stavku, cicak i jede... mete ko lopatom... :(


cicak ti si firaun :lol: i ako nastavis ovako provocirat Sapketa i mene zato sto smo zgodni,ljepi,privlacni i ljupki :wink: reci cu te Taliji da te dobro isprasi po tim guzovima sto treniras u teretani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2009, 08:28 
Ne njega, pojesce seljak tortu iznutra. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Avg 2009, 09:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
tensSa je napisao:
Ne njega, pojesce seljak tortu iznutra. :)



:lol: :lol: :lol: :lol: zar je toliko prozdrljiv :D

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs