banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
+1 :D

Plus jos jedan. Ja necu ici tim busom, idem autom sa drugom.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ok, sačuvaćemo ti sendviče i smoki.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
tanka nit je napisao:
Ok, najs. Ko ide ovim organizovanim besplatnim prevozom? Da napravimo okupljanje odmah u autobusu, dijelimo sendviče i smoki i tako to. :D


Idem ja, taman se sad ne moram brinuti za sendviče :D Otvorim torbu, napravim tužnu facu i kažem da sam kesu sa sendvičima zaboravio na stolu, a duuug je put do Novog Sada :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Pitanje. Sto se tice kampa, mi nemamo ulaznice za kamp, moze li se to tamo uzeti, ima li mjesta, koliko kosta i tako to?

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Doplata je 50 KM, to je ono što znam.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Može se na ulazu uzeti, košta 25 evra, a trebalo bi da ima mjesta. Ja takođe idem na tu varijantu.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 03 Jul 2011, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Ja ne idem ove godine. I ne žalim. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 04 Jul 2011, 17:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Elvis Presley je napisao:
Popokatepetl je napisao:
+1 :D

Plus jos jedan. Ja necu ici tim busom, idem autom sa drugom.

+1 (iako sam se prijavio za bus, ali mi onda iskrsao prevoz naknadno, pa idem sa drustvom autom :) )

P.S. Ja imam i ulaznicu za kamp, cini mi se, ali je ne mislim koristiti. Rado bih je nekom ustupio, ali ne znam da li moze, zbog imena...

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 05 Jul 2011, 01:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
Elvis Presley je napisao:
Popokatepetl je napisao:
+1 :D

Plus jos jedan. Ja necu ici tim busom, idem autom sa drugom.

+1 (iako sam se prijavio za bus, ali mi onda iskrsao prevoz naknadno, pa idem sa drustvom autom :) )

P.S. Ja imam i ulaznicu za kamp, cini mi se, ali je ne mislim koristiti. Rado bih je nekom ustupio, ali ne znam da li moze, zbog imena...

Ako ikako moze, dobrovoljno se prijavljujem :D

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 05 Jul 2011, 16:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Ako si kupio onaj paket onda ne moze.... Jedino da zaduzis narukvicu pa je onda presjeces i das nekom koji mora da je zalijepi providnom trakom i da se ne vidi jer provjeravaju.....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 05 Jul 2011, 20:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Одох само на четвртак вече...због Лоше религије (панк легенде) и Куће боли (да се искачем).

А отићи ћу и на Сви на под!, да видим Бојану како ћага и фолира се.

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 07 Jul 2011, 00:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Zar je i Svi na Pod! tamo?
Ja bih stvarno trebao procesljati ovaj line up.

P.S. Ne mozes dobiti upalu potkoljenica dan prije Exita... ali nikako. Ali eto, ipak jesam. :lol:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 07 Jul 2011, 01:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/264379/ ... -aerodromu

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 08 Jul 2011, 20:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Jul 2011, 20:44
Postovi: 7
odoh sutra jedva cekam

_________________
Kako se rijesiti fobije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 03:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Dakle, idemo redom.
Pakao u Novom Sadu, kao i na citavom Balkanu. Na kraju se ispostavilo da smo mi koji smo uzimali one ulaznice 4+1 imali besplatan kamp :D

Kamp ok, ali je brate daleko od tvrdjave a mi smo svaki dan pjeske isli prvo do centra grada (po Indexov sendvic :) ) pa nazad i onda na tvrdjavu navece.

Dakle, opsti utisak je ovaj: Nick Cave sa Grindermanom je napravio najbolju svirku na ovom EXIT-u, nakon njega su tu Portishead i Femi Kuti. Onda dalje mozda Edtorsi.

Prvo vece smo dosli kasno jer nas je voz zajebao, na EXIT-ovom sajtu je pisalo da krece u 15 do 4 iz Beograda a krenuo je u 5. Dosli vec kasno, dok smo izganjali kamp i uzeli narukvicu (koju smo cekali nekih pola sata) bilo je vec pola 11. Uletio na 3-4 pjesme Arcade Fire-a, cinilo mi se ok mada bih se malo pozalio na zenske vokale. Onda nekako uspio da nagovorim drugove da odemo na House of Pain i tamo kad sam dosao isfurao se. Skontao da Everlast prasi svoje solo stvari, ja sam kontao da ce to biti svirka House of Pain-a samo. Cuo nekoliko zadnjih stvari i legendarnu Jump Around. Otisli onda na Pulp, Pulp me smorio malo. Otisli na Beirut koji me puno smorio i na kraju malo na Deadmausa mada to nije bas my thing.

Drugo vece sam bio bas umoran jer prvo nisam ni spavao od vrucine (u 8 ujutru otisao na plazu i kupao se u Dunavu - sam :) ) tako da sam pogledao samo Editorse, MIU i Femi Kutija. Editorsi su bas profesionalno odradili svirku. Tom Smith pjeva jednako dobro uzivo kao i na albumima. Imali su dobru komunikaciju sa publikom. M.I.A. je bila ok zbog svog scenskog nastupa mada je za mene bilo previse elektronike i onih efekata sa miksete (poput one sirene) a i mislim da je svirala mnogo stvari sa novog albuma koji joj je i najslabiji. Ali zato je tu bio Femi Kuti! Sin legendarnog Fele Kutija (kojeg sam ja ovdje pominjao na temi Tradicionalna muzika), osnivaca Afrobeat zanra, krenuo je stopama svog oca i napravio sjajan koncert u petak.

Treci dan smo dosli na Santigold koja je bila ok, ja bas volim njen album tako da mi je bilo dobro. Jamiroquai me smorio, ok je meni on ali ne toliko. Nakon toga bili na onom dnb-u, Danny Bird i tu mi je bilo bas dobro, iskakali se posteno. Nakon toga svratili malo da cujemo Groove Armadu pa sa drugom otisao na Path of Decay jer zna likove iz benda.

Cetvrti dan dosao ravno na Portishead koji je trenutno jedan od muzicki najpotkovanijih bendova u svijetu. Iako Portishead nije mozda za tu neku festivalsku svirku (vec vise za neku zatvorenu varijantu), meni je opet bilo dobro.
I onda Grinderman... Nemam rijeci za taj koncert, ko je bio zna sve.
Na kraju otisli malo poslusati Laibach pa u kamp.

Sve u svemu bilo mi je super, stranci malo nerviraju, ili su skroz zatvoreni likovi koji su svi neki pristojni ili su isto tako zatvoreni likovi koji samo duvaju, spavaju preko dana i onda vise na Dance areni (sator do nas). Cijene u gradu ok, oko kampa i na tvrdjavi ocekivano. Snajke sa medovacom na svakom koraku. Publika na koncertima tuga i cemer.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 14:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Slažem se za Grinderman, zaista najbolji koncert, mada sam otišao malo prije kraja da uhvatim bar malo Kreatora. Ova činjenica valjda i govori o oskudici baš dobrih i razbijačkih nastupa, kad se uzme da Grinderman i nisu imali neku konkurenciju. Mada, spomenuo bih i ruski pagan metal bend Arkona koji je napravio sjajan koncert, dobri su bili i Anti Nowhere League, kao i domaće snage, Ritam nereda i Urban. Zanimljiv nastup mi je bio i makedonskog benda Mizar.

I dalje se nastavlja praksa forsiranja britanskih bendova od kojih su mnogi zanimljivi uglavnom britanskoj publici (kojih je, doduše, i najviše). Zatim, ima dobrih bendova, ali koji jednostavno nisu za ovakvu, festivalsku svirku.

Na kraju, izvinjenje Elvisu za ispalu, dogovorili smo se da ćemo zajedno da ispoštujemo Tanker, ali sam ja izostao iz razloga alkoholne prirode :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Popokatepetl je napisao:
Slažem se za Grinderman, zaista najbolji koncert, mada sam otišao malo prije kraja da uhvatim bar malo Kreatora. Ova činjenica valjda i govori o oskudici baš dobrih i razbijačkih nastupa, kad se uzme da Grinderman i nisu imali neku konkurenciju. Mada, spomenuo bih i ruski pagan metal bend Arkona koji je napravio sjajan koncert, dobri su bili i Anti Nowhere League, kao i domaće snage, Ritam nereda i Urban. Zanimljiv nastup mi je bio i makedonskog benda Mizar.

I dalje se nastavlja praksa forsiranja britanskih bendova od kojih su mnogi zanimljivi uglavnom britanskoj publici (kojih je, doduše, i najviše). Zatim, ima dobrih bendova, ali koji jednostavno nisu za ovakvu, festivalsku svirku.

Na kraju, izvinjenje Elvisu za ispalu, dogovorili smo se da ćemo zajedno da ispoštujemo Tanker, ali sam ja izostao iz razloga alkoholne prirode :D


I eto tako likovi koji slusaju Zeleta i Jagode odu na Anti nowhere league, a ovi sto slusaju Anti nowhere league sjede i montiraju emisije sa JK, Darom bubamarom i slicnima :( ... Pa ne moze to biti u redu da j... rak raka!

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 17:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
enter exit

Meni je Arcade Fire bio ubjedljivo najbolji. Dolazak u Novi Sad, mijenjanje narukvice od 45 min i onda tik u prve redove. Pjevanje i deranje i pjevanje i jos i jos. :D
Malo mi je bilo bez veze sto publika okolo ne zna tekstove vecinu vremena, a stoje u prvim redovima. Hey, hardcore fans only idu u prve redove! :p

Nakon toga malo poslusali Pulp i onda na Beirut. Suuuupeeer!
Prva pjesma im je bila Nantes, koja im je i najveci hit, a propustili smo prvu polovinu pjesme. :/
Oh well. Zato je ostatak bio prilicno dobar.
Ostatak veceri, kratko Magnetic Man i Deadmau5 (smor), a ostatka se i ne sjecam.

Drugu vece, Editorsi (blah blah opet, i na InMusicu su prije dvije godine pomalo smorili). Nakon toga M.I.A, prvi redovi i skakanjeeeeee! Meni je bila super, mada se nekima nije svidjela. Na Underworld nisam stigao, vec malo okolo, a naravno, posjetila se i nova L&Q scena koja je imala najbolje plesanje te veceri (sta je sa onim MC-om?!).

Treca, Jamiroquai i pregolema guzva, tako da sam otisao nakon 20ak minuta. Poslusao jednu pjesmicu od Santigold i zaobisao. Hadouken na fusionu je bio super, otkrice festivala (slicni Pendulumu). Ostatak okolo svuda, a zavrsetak na Elektrani, koja je bila super. Planirao sam da odem na onaj zipline, ali na kraju ipak nista od toga.

Cetvrta, pola Portisheada (i zaljenje za meni boljim trip-hopom, Royksooooppppp :P ), Silent Disco, Latino. Grinderman mi je bio ok, malo previse gitare i deranja za moj ukus. Samo sam na kratko prosao pored Partibrejkersa i pobjegao glavom bez obzira. Propustio Digitalism, na kojeg sam htio ici. Isplesali se tamo na stage-u kraj Dunava, u lijevom cosku kad se spusti iza Reggae stage-a/Fusion-a... na kraju zavrsili na Dance Areni i zatvorili vece.

Sve u svemu, summa sumarum: Arcade Fire + M.I.A. + Beirut + Hadouken + Nick Cave + Latino + Dance + gomila praaaasine + visoke temperature + gomila ljudi sa super kostimima + jeftini taksiji. I naravno, dugo spavanje.

exit exit

8)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Na kraju, izvinjenje Elvisu za ispalu, dogovorili smo se da ćemo zajedno da ispoštujemo Tanker, ali sam ja izostao iz razloga alkoholne prirode :D

Haha, ne brigaj nista, ja sam u to vrijeme bio pored satora, pio pivo i igrao uno :D

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: EXIT 2011
PostPoslato: 12 Jul 2011, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
FLASH je napisao:
Malo mi je bilo bez veze sto publika okolo ne zna tekstove vecinu vremena, a stoje u prvim redovima. Hey, hardcore fans only idu u prve redove!

E ovo pogotovo.
Ja na Grindermanu, dosao do nekog treceg-cetvrtog reda kad neke dvije klinke, stoje i kao ljute se na nekog lika koji se pokusava probiti pored njih. I tako stojale 20 minuta, slikale Cave-a i onda jedna rece drugoj "E ajmo na Dance arenu", pokupise se i odose :roll:

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs