banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 17:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 111 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Dec 2010, 14:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Nov 2009, 14:16
Postovi: 7
Eeeee...neka dovedu Ekrema Jevrića!!! :lol: On je sad veoma popularan. Šalim se naravno!!! :D
Kao što smo i navikli, na trgu će verovatno biti oni isti koji su i do sad bili, iskreno rečeno, BZVZ! Mislim da je bolje da je naš predsednik sačuvao novac kojim je platio Cecu za predizborni koncert i da je s tim novcem platio neke kvalitetnije pevače da ulepšaju novogodišnju noć. :angry4:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
чини м исе да је јан_де на једној другој теми написао да ће на тргу бити Енигма


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 14:29 
i jeste Enigma, ali ne istoimena grupa. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 15:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Stvarno ne znam gdje cu... Na trg ni pod razno, ne pada mi na pamet da slušam neke trećerazredne zvijezde koje se pojave, a ni Davidovićevu mutavu čestitku.

Gdje da idem ljudi moji, koji klub, koji q, gdje cu? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 15:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
shakal je napisao:
Stvarno ne znam gdje cu... Na trg ni pod razno, ne pada mi na pamet da slušam neke trećerazredne zvijezde koje se pojave, a ni Davidovićevu mutavu čestitku.

Gdje da idem ljudi moji, koji klub, koji q, gdje cu? :)


реци колико имаш пара и колико си спреман да потрошиш са НГ, па ћу ти ја рећи гдје да идеш :)

ко год да ми је на фејсу послао позивницу за НГ ја сам ставио да ћу можда ићи па сад имам читав списак локала гдје се може славити НГ :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
За Нову годину пева Лепи
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q3cROhyPKrM[/youtube]

Прије њега наступају General Two
(обратити пажњу на крај пјесме)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BzsoevuDLQs[/youtube]

и Шајо генКста
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v6mtEiycEGg[/youtube]


Зградоначелник Бањалуке Зградољуб Давидовић је одлучио да почасти Бањалучане концертима Лепог, ГТ, и Шаје генКсте, да би задовољио све музичке укусе... СВИ НА ТРГ!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 19:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2009, 19:48
Postovi: 362
Lokacija: Banja Luka
sto se tice Trga, trebali bi svi sljediti primjer Zvornika i te pare za budalastinu zvana Nova godina uplatiti za napacene ljude koji su ostali bez svega u poplavama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 19:56 
aleksej je napisao:
sto se tice Trga, trebali bi svi sljediti primjer Zvornika i te pare za budalastinu zvana Nova godina uplatiti za napacene ljude koji su ostali bez svega u poplavama.

Slazem se sa ovim...draze mi je gledati kako ce taj novac pomoci unesrecenima, nego da gledam svakakve alkose tamo, cast nama postenim alkodima. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Konačno se neko setio nečeg pametnog'...
Kako bi to bilo lepo i korisno da se građani BL odreknu dočeka NG na Trgu i sav novac da se zaista iskoristi za pomoć tim jadnim ljudima a ne da se mi toga odreknemo pa da to neko svrne u džep kao i obično...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 20:03 
ja se bome odrekla 50 KM u korist pomoci za poplavljena podrucje, i svi na poslu isto


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 20:04 
Citiraj:
a ne da se mi toga odreknemo pa da to neko svrne u džep kao i obično...

Ne bi me nista cudilo, pa ni to da neko drpi novac namjenjen unesrecenim podrucjima...ljudi su stoka, pogotovo ovi sto vec imaju, pa zele jos...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 20:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2009, 19:48
Postovi: 362
Lokacija: Banja Luka
gledati 10 godina Davidovica sa glupim sloganom " Banja Luko od zlata jabuko" je stvarno previse.

onda djeca sa petardama i pijani tinejdzeri sa flasama koji se guraju, ne hebu zive sile...

zalosno je u sta nam se grad pretvori za NG .... ali nema od toga nista da pare odu na humanu stranu, gdje da "glavni" grad RS bude uskracen za toliko radosti, a ne znamo ni cemu se radujemo .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 20:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Zato ja baš i ne verujem u ovu novčanu pomoć nego otići tamo i odneti ljudima konkretno šta im treba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Šajin je napisao:
shakal je napisao:
Stvarno ne znam gdje cu... Na trg ni pod razno, ne pada mi na pamet da slušam neke trećerazredne zvijezde koje se pojave, a ni Davidovićevu mutavu čestitku.

Gdje da idem ljudi moji, koji klub, koji q, gdje cu? :)


реци колико имаш пара и колико си спреман да потрошиш са НГ, па ћу ти ја рећи гдје да идеш :)

ко год да ми је на фејсу послао позивницу за НГ ја сам ставио да ћу можда ићи па сад имам читав списак локала гдје се може славити НГ :D

:lol:

Dobar fazon to sa pozivnicama. :lol:

Nije stvar u parama nego da se nadje neko lijepo mjesto, sa normalnom muzikom (No Grand).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Što ste takvi?
Gdje se denu praznični duh?
:-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 10:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Feb 2009, 00:36
Postovi: 69
aleksej je napisao:
sto se tice Trga, trebali bi svi sljediti primjer Zvornika i te pare za budalastinu zvana Nova godina uplatiti za napacene ljude koji su ostali bez svega u poplavama.


То!!! Какав би то био одјек позитиван и на имиџ БЛ, и РС и нашег народа уопште! Показати да није одумрло саосјећање, па макар и једном годишње!

Како бих волио ово да се деси... Има ли ко идеју како предложити идеју граду?
Претпостављам да би се неко Удружење грађана требало 'загријати' за ово...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Saligia je napisao:
aleksej je napisao:
sto se tice Trga, trebali bi svi sljediti primjer Zvornika i te pare za budalastinu zvana Nova godina uplatiti za napacene ljude koji su ostali bez svega u poplavama.


То!!! Какав би то био одјек позитиван и на имиџ БЛ, и РС и нашег народа уопште! Показати да није одумрло саосјећање, па макар и једном годишње!

Како бих волио ово да се деси... Има ли ко идеју како предложити идеју граду?
Претпостављам да би се неко Удружење грађана требало 'загријати' за ово...


Kao da ne živiš ovde... Umrlo je ovde saosjećanje,ima već dosta vremena


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 11:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Feb 2009, 00:36
Postovi: 69
Па ја се надам да није :) Стога би га ваљало показати хехе


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Jesu se i ovi usrećili...

Citiraj:
Veliki broj Slovenaca, stranih turista i gostiju iz okolnih gradova dočekaće Novu, 2011. godinu u Banjaluci. O tome svjedoči podatak da su svi smještajni kapaciteti u hostelima i objektima sa nižim cijenama smještaja već rezervisani. I u hotelima je sve manje slobodnih soba.
Potvrdili su ovo vlasnici i menadžeri ugostiteljskih objekata u Banjaluci.

- Mjesec i po prije samog dočeka Nove godine već su započele rezervacije i u roku od nekoliko dana sve je bilo popunjeno. Gosti su uglavnom iz inostranstva, iz Srbije, Hrvatske, a ubjedljivo ih je najviše iz Slovenije. Cijena smještaja je ista kao i do sada, 20 maraka po osobi - rekao je menadžer hostela "Banjaluka" Vladimir Kežić.

On je dodao da je upoznat sa situacijom da ni u jednom od tri hostela nije ostalo slobodnog mjesta za prenoćište u najluđoj noći.

- Pretpostavljam da je tako jer je u hostelima smještaj najisplativiji. Za osobe koje nisu iz Banjaluke, a Novu godinu će ipak slaviti na gradskom trgu ili u nekom od restorana, hosteli su idealno rješenje. Nažalost, činjenica je da mjesta više nema, te da će se ostali zainteresovani morati već nekako snaći - izjavio je Kežić.

U hostelu "City smile" takođe potvrđuju da slobodnih mjesta više nema.

- Gosti su uglavnom iz Austrije, Francuske i Slovenije. Smještaj iznosi 22 marke, a ako je u pitanju grupa, imamo i popust. Sve je rezervisano još prije mjesec i nema više nijedan slobodan krevet - rekli su u ovom hostelu.

Na drugoj strani, u hotelima čija cijena smješta ja je daleko veća, slobodnih mjesta još ima, a ona koja su popunjena uglavnom su rezervisali gosti iz Slovenije.

- Imamo još slobodnih mjesta. Potraživanja i rezervacija odavno ima, ali nismo popunili sve kapacitete. Slovenci su rezervacije obavili još prije dva mjeseca, ali u principu posljednji mjesec je najveća gužva. Do desetog decembra obično budemo "puni"- rekli su u hotelu "Palas".

U hotelu "Bosna" su objasnili da doček u hotelima jeste skuplji nego u drugim ugostiteljskim objektima, ali da to ne umanjuje potražnju za rezervacijama.

- Rezervacije su obavljene telefonski mjesecima unaprijed, ali mjesta još uvijek ima. Do sada su rezervacije obavili uglavnom gosti iz okolnih gradova, ali imamo i veliki broj zainteresovanih iz inostranstva, posebno iz Slovenije - potvrdili su iz hotela "Bosna".

Takođe ističu da za turiste imaju specijalnu ponudu.

- Za goste van Banjaluke na dvije kupljene karte za doček pripremili smo poklon-sobu u aranžmanu sa doručkom - rekli su u hotelu "Bosna".


bl-info

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 11:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
idu ljudi stazom slonova...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 111 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs