banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 09:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Da li cete prisustvovati Music Festivalu Zelenkovac 2010?
Da 13%  13%  [ 5 ]
Ne 53%  53%  [ 20 ]
Možda 34%  34%  [ 13 ]
Ukupno glasova : 38
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2010, 13:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Jul 2010, 13:05
Postovi: 4
Posjetite Music Festival Zelenkovac 2010, Mrkonjć Grad od 29.jula do 1.avgusta na kojem pored domaćeg benda Wanted nastupaju: Kerber, Irina i Storm, Tref, pik i razbojnik, Neuro...

Dobrodošli!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 14:07 
Dolazim...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Ništa posebno,zaista, ali bi trebalo podržati Zelenkovac. ;)

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 17:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Jul 2010, 13:05
Postovi: 4
Za početak je i više nego dobro. Potrebno je samo vrijeme da festival malo zaživi, pa ce biti i boljih grupa i zvučnijih imena! :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ja bih dosao, najvise zbog Kerbera... Odlicni su uzivo! :) Ali odoh da umocim gujcu u Jadran 27og, tako da nista ove godine :(

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2010, 20:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Izgleda obećavajuće. Dolazim. Baš sam se zaželio rocka

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2010, 07:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Prošle godine sam se razočarao :(
Noću su pustali gejve za miksete, te su nas gejevi, izuzetno iritantnim supergej semplovima... gdje god su stigli. :(
Sutradan odemo na kafu i pivo, iscrpljeni od nespavanja, pokupimo se i pobjegnemo kući. Ogadilo mi se. Neka, hvala. :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2010, 20:14 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Jul 2010, 13:05
Postovi: 4
Ovo je sad neka druga priča, to se može vidjeti po izvođačima, ali svako ima pravo na izbor!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2010, 20:21 
Vjevoricinus je napisao:
Prošle godine sam se razočarao :(
Noću su pustali gejve za miksete, te su nas gejevi, izuzetno iritantnim supergej semplovima... gdje god su stigli. :(
Sutradan odemo na kafu i pivo, iscrpljeni od nespavanja, pokupimo se i pobjegnemo kući. Ogadilo mi se. Neka, hvala. :cry:

Znam te "gejeve"... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Doduse nije klupska muzika isla, tako da...niste nikada bili na goa trance partyju... :D :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jul 2010, 00:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Izgle da muziči festival još traži svoj identitet... Sva sreća da sam te kako ih nazvašte izbjegao. prva dva festa zelenkovac su bila ekstra dobar provod. Ne znam koji je po redu bio onaj sa Rambom Amadeusom kad je nestalo struje. Taj je bio bas bas super provod, odlicna muzika a i ljudi. Struje nema, kišica rominja ali niko ne obraća pažnju na to. Gitare na sve strane, Rambo svira trubu, djevojke... Eh kako je to bilo dobro.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2010, 06:02 
Da, i moj prijatelj kaze da je taj sa rambom najbolji bio...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jul 2010, 10:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
gost je napisao:
Za početak je i više nego dobro. Potrebno je samo vrijeme da festival malo zaživi, pa ce biti i boljih grupa i zvučnijih imena! :-)

Pa koliko vremena je potrebno, ovo zvuci kao da je u pitanju prvi ili drugi put, a ne ... ko zna koji.
Volim ja Zelenkovac, nemam nista protiv, samo ovo cudno zvuci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
arhangel_mihail je napisao:
Izgle da muziči festival još traži svoj identitet... Sva sreća da sam te kako ih nazvašte izbjegao. prva dva festa zelenkovac su bila ekstra dobar provod. Ne znam koji je po redu bio onaj sa Rambom Amadeusom kad je nestalo struje. Taj je bio bas bas super provod, odlicna muzika a i ljudi. Struje nema, kišica rominja ali niko ne obraća pažnju na to. Gitare na sve strane, Rambo svira trubu, djevojke... Eh kako je to bilo dobro.

"Pamtim to kao da je bilo..."
Zelenkovac je, jednom davnooo, bio svetinja, pribježište i sklonište od na silu urbanog, pozornica alternativaca, umjetnika, kreatora i interpretatora... Prostor za odmor, oaza rajskih pejzaža, daleko od vreline asfalta, puna zdjela zlata, optočena draguljima.
Elem...
Gospodi iz organizacije bih sugerisao par stvari, naravno - ako se neće uvrijediti. Ne biste smjeli dozvoliti da se ponovi prošlogodišnji fijasko koji je nastao kada ste instalirali moćno ozvučenje doslovno među šatore. Iako je Zelekovac muz. festival, ne zaboravite, da se od gomile drugih festivala izdvaja po jedinstvenoj prilici da se uživa u jedinstveno lijepoj i pitomoj prirodi vašeg kraja. Ne znam da li ste svjesni da dobar dio ljudi dolazi zbog toga, zbog kampovnja - muzika im je samo sporedna pogodnost. Ja nikada nisam pitao ko nastupa na Zelenkovcu... to je potpuno nebitno... jer to nije suština Zelenkovca. Nemam vremena za elaborat, pa ću skratiti...
Ubacite u ponudu domaću suhu slaninicu, domaću pogaču ili uštipke, domaći sir, kajmak... nekakavu mezu. To ide ko mlijeko... Pogotovo uz nektar iz potoka. A za ručak, ne treba ništa bolje od one čorbe, što bude svake godine...
Zelenkovac nije samo, svirka na otvorenom, u šumi, itd... Zelenkovac je i druženje, i muvanje, i jedinstveno zvjezdano nebo, i neprospavana noć uz logorsku vatru i gitare, i uživanje u svitanju... još kad bi se ujutru moglo dobro pojesti... Dolazilo bi još više ljudi.
nadam se da shvatate da onakvom ozvučenju nije mjesto među šatorima. Najbolje je da stejdž i dalje bude tamo gdje i jeste, tj. daleko od šatora, jer se te dvije energije ne mogu miješati.
Toliko.
Inače, imam mnogo lijepih uspomena sa Zelenkovca i nadam se da će i buduća pokolenja uživati u pravim čarima tog festivala.
8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Dobar prijedlog! :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
gost je napisao:
Posjetite Music Festival Zelenkovac 2010, Mrkonjć Grad od 29.jula do 1.avgusta na kojem pored domaćeg benda Wanted nastupaju: Kerber, Irina i Storm, Tref, pik i razbojnik, Neuro...

Dobrodošli!!!

Aco, jesi to ti? :D :D :D

Uglavnom, prosle godine nisam bio tu za vrijeme održavanja, one prije pojma nemam šta je bilo. Ove godine ću se baš potruditi da dođem.(:

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 07:20 
Ja sam gore ove godine...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 17:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
nadam se da shvatate da onakvom ozvučenju nije mjesto među šatorima. Najbolje je da stejdž i dalje bude tamo gdje i jeste, tj. daleko od šatora, jer se te dvije energije ne mogu miješati.


Tu se apsolutno slažem. Problem s DJ stejdžom prošle godine je bio taj što je u zadnji trenutak premješten na onu livadu. Inače je bilo planirano da bude na vrlo uskom prostoru između te livade i glavnog stejdža, što je ocjenjeno kao jako loša ideja, jer bi se mješao zvuk s oba stejdža. Na kraju je premješten na livadu na kojoj je dosta ljudi već bilo zakampovalo, što stvarno nije bilo fer prema njima (ja sam to bio napomenuo organizatorima, samo neka se zna :lol: )... Napominjem da ona livada nije jedino i isključivo mjesto za kampovanje: može se kampovati bilo gdje na ogromnom prostoru između asfaltnog puta i galerije, kao i iznad DJ stejdža, prema šumi (gdje sam ja kampovao prošle godine).

Kako stvari stoje ove godine, koncertni program ne organizuje Boro, već neka ekipa iz Mrkonjić Grada, a DJ stejdž organizuje Jan i njegova ekipa - kako sam shvatio, to će biti praktično dva odvojena dešavanja. E da, DJ stejdž će najvjerovatnije opet biti na istoj livadi, pa ko planira kampovati tamo, nek bude upozoren :D Inače, nema tamo nikakve "gej" muzike, niti će ikad biti, već samo najbolja psy/goa/trance alternativa, znači muzika koja po samoj svojoj prirodi traži open air, šumu i zvjezdano nebo i nema baš nikakve veze s "urbanim" zvukom.

BTW. obožavam Zelenkovac, prvi put sam bio na Festivalu davne 2003. godine (kako sam shvatio, to je bio posljednji "pravi" festival tamo). Jako mi je drago što je čitava priča ponovo pokrenuta :)

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 18:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 17 Mar 2004, 14:01
Postovi: 239
Odlični predlozi. Nadam se da će neko biti dovoljno pametan da ih usvoji. Biću na koncertnom stejdžu. Nekako se ne nalazim u tom psy/goa i takvim vrstama muzike.

_________________
Gospođice, niti Vam se nabacujem, niti Vam namigujem, ovo što Vi smatrate namigivanjem mi je zapravo tik od ranjavanja

U ljubavi je sve dozvoljeno, u ratu se mora poštovati Ženevska konvencija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 19:28 
Goa goa goa!!!! :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jul 2010, 19:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Jul 2010, 13:05
Postovi: 4
Raspored bendova:

četvrtak 29.07.
Trauma box-Jajce
Urnebes-Bihać
Dede putra-Cazin
Neuro-Banja Luka

petak 30.07.
Wanted-Mrkonjić Grad
Red dust-Banja Luka
Gale(Kerber) i Najda(Smak)

subota 31.07.
Sirius-Sanski Most
Tref,pik i razbojnik-Kozarska Dubica
Irina i STORM

nedjelja 01.08.
Tamburaški orkestar "Dobri Momci" Banja Luka

Početak za sve dane festivala je planiran u 17:00.

Ulaz i kamp sa obezbjeđenim wc-ovima i tuševima BESPLATAN!

DOBRODOŠLI!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs