banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 21 Maj 2024, 01:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 26 Dec 2013, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4088
Nirvana je napisao:
_зока je napisao:
Čuo sam ja za masu ljudi koji za mene nikada neće al' to ne znači ništa pozitivno u vezi njih. Teško se danas pročuti....


Cist primer Ekrem
Ali ovaj covek je jedinstven i ne mozes naci mnogo ljudi koji ovo rade,a najbitnije kreativan je.Svakako nije budala.
A da nije ovoliko kreativan ne bi se nikad culo za njega. :)

Panzer je napisao:
Na stranu sve, ovo što on radi baš dobro izgleda...



Samo sto na vecoj povrsini crtez dobija smisao,mislim da na manjoj povrsini ne bi imalo istog vizuelnog efekta.

:D
Naravno da je lijepo i interesantno.
Ali lijepotu ne moze svako da vidi i razumije.
Ovakve stvari se obicno ne rade iz razloga da postanes popularan ili zbog toga da neko za tebe cuje.
Cool.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 26 Dec 2013, 18:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Slazem se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 26 Dec 2013, 18:57 
Citiraj:
lijepotu

Lije, lipo, lije lipo...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 26 Dec 2013, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4088
tensSa je napisao:
Citiraj:
lijepotu

Lije, lipo, lije lipo...


TBU... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 14 Feb 2014, 21:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
http://mondo.rs/a662711/Zabava/Muzika/Doris-u-Areni-pred-hiljadu-i-po-ljudi.html
:lol:

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 14 Feb 2014, 23:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39449
Lokacija: Месечева икра
Da, ona je za taj nastup inkasirala 20k evra....a ti se smij.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 14 Feb 2014, 23:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26556
Lokacija: Banja Luka
A i bila je pomalo ambiciozna sa arenom

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
smijesno mi je,ne znam kud je posla ..

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Po 20 hiljada eura :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39449
Lokacija: Месечева икра
Pošla po pare. Smiješan je organizator koji je njoj pljunuo toliki honorar. Njoj svejedno bila puna Arena il' ne došao niko.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ala vid sta je publike, mogli su svi u Viennu stat.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
velike su to pare,a ona vazi za neku divu ,a pjeva pred hiljadu i po ljudi u areni ,velika je i sramota
to je greska organizatora..

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39449
Lokacija: Месечева икра
Ako je ona diva ja sam operski pjevač. Ono je samo za j3bat, a i to prije deset godina.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kurva raspala, a idioti je idu slusati.


Elem, vise je izgleda bilo ovamo :D

Srećan vam Bad Copy dan!
Slika
Beogradski reperi na koncertu u Hali sportova proslavili i Osmi mart, i dan svog DJ-a, i svoj dan... Odličan provod, samo bez vazduha!

Ajs, Vikler i Timbe održali su koncert u punoj beogradskoj Hali sportova, i napravili spektakl koji će fanovi hiphopa sigurno prepričavati nedeljama! A verovatno će isto toliko i kašljucati, pošto se opet pokazalo da Hala nije adekvatna za duži događaj kojem prisustvuje par hiljada ljudi.
"Esi mi dobar", zaorio se hit sa novog albuma "Krigle" oko 21 čas, a puna Hala odgovorila je gromoglasno na to pitanje!

Nizali su se hitovi sa novog, ali i starih albuma, kao i prozivke na račun Dana zaljubljenih, kolega sa muzičke scene Marčela i Vlade Georgieva, raznih društvenih pojava, bez trunke političke korektnosti ili dlake na jeziku... Ali, to je uvek i bio šarm "Bed Kopiza". Čik se poistovetite sa nekim američkim reperom koji praši igračicu po guzi dok pokazuje dijamantske zube i glanca felnu nekog automobila koji košta stotine hiljada evra, ali kada čujete "lakše kupim niklovani 'desert eagle' i epruvetu s gripom nego pivo posle 22 h", svakako ćete se pronaći... I ne samo tu.

Podsetili su nas Bad Copy na refren koji "mora da je*e" nakon raskida, Prti Bee Gee bio je tu za "klabing, klabing, zezanje do bola", smejali smo se onima koji ispijaju hiljade kafa od silnih obaveza jer je "baš teško na Skype-u", i podivljali uz "Bad Copy žurku"!



"Srećan vam Osmi mart, Dan zaljubljenih, dan našeg DJ-a", ređale su se čestitke sa bine. Ipak, ovaj 14. februar ostaće upamćen kao Bad Copy dan!

Ne bi ova beogradska trojka bila to što jeste, da nije dala i svojevrsne savete za "bolji život" svima koji su se "davili" u Hali sportova.

"Danas je Dan zaljubljenih, ne brinite, uspećete da pronađete tu savršenu devojku. Do tada, dr*ajte", poručio je Timbe, a fini Ajs se zgrozio – "crni Timbe"...

Vikler je pevao iz petnih žila, Ajs neverovatno đuskao, letele su "rizle" u publiku sa bine.

"Čekaj bre, šta će tebi 'rizle', pa rođače, imaš li devet godina", zaprepastio se Vikler u jednom trenutku, pogledavši klince u prvom redu.

Nije bilo samo klinaca na koncertu, tu su bili i "matori" koji su slušali Bad Copy pre 15 godina, ekipa njihove generacije, srednjoškolci, osnovci sa roditeljima koji su crveneli na pojedine tekstove...


Hit su ipak bile devojke dovedene "na prevaru" na Dan zaljubljenih. Sređene, namontirane, na štiklicama, sa potpuno kiselim izrazima lica na kojima kao da je pisalo "odveo me je na večeru, i rekao da me vodi negde i da je to iznenađenje". Nisu ni slutile da će završiti na koncertu. Jedna je čak sve vreme držala ružu u celofanu, i pokušavala da klima glavom u ritmu, ne želeći da svom "Romeu" pokvari provod...

Pored toga što smo se uverili da Bad Copy nakon 15 godina i dalje praše kao uvek, definitivno smo se uverili i da Hala sportova više nije za veliki broj ljudi. Uprkos zabrani pušenja, pušilo se, ventilacije kao da uopšte nije bilo, pa je već u prvih pola sata nastupa benda postalo više nego očigledno da će i ovo biti jedno "davljenje" koje je lako moglo da se izbegne premeštanjem u drugi prostor.



http://mondo.rs/a662770/Zabava/Muzika/S ... y-dan.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
_зока je napisao:
Ako je ona diva ja sam operski pjevač. Ono je samo za j3bat, a i to prije deset godina.


I ti spustio standarde :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
_зока je napisao:
Ako je ona diva ja sam operski pjevač. Ono je samo za j3bat, a i to prije deset godina.

u hrvatskoj je diva ..zato treba tamo i da pjeva

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 15 Feb 2014, 00:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26556
Lokacija: Banja Luka
Marina93 je napisao:
_зока je napisao:
Ako je ona diva ja sam operski pjevač. Ono je samo za j3bat, a i to prije deset godina.

u hrvatskoj je diva ..zato treba tamo i da pjeva


Ne vjerujem da je i tamo nesto spektakularno popularna, isto je to podneblje

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 19 Feb 2014, 21:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7840
Lokacija: Mejdan
Najstariji student na univerzitetima u RS

Citiraj:
U 75. godini prodao vikendicu i upisao fakultet

BIJELJINA, Besim Šabanović iz Tuzle nije žalio u 75. godini života prodati vikendicu da bi nastavio školovanje. Šabanović je vanredni student druge godine Poljoprivrednog fakulteta iz Istočnog Sarajeva – Odjeljenje u Bijeljini i vjerovanto najstariji student u Republici Srpskoj.

Penzionisan je prije sedam godina kao pogonski inženjer. Prije rata završio je Višu tehničku školu u Beogradu, a radni vijek je proveo na površinskoj eksploataciji uglja u Banovićima, održavajući rudarsku mehanizaciju.

Dijete rudara, odrastao u višečlanoj porodici, sa šestoro djece, Besim Šabanović objašnjava za poslovni portal „CAPITAL“ da se i nakon završenih zanatskih škola stalno usavršavao i da ni jednu stepenicu u obrazovanju nije preskakao.

„Smatram da je znanje najsigurnija investicija i najveći kapital. Završio sam srednju mašinsku i Višu tehničku školu u Beogradu. Nakon rata posvetio sam se agrarnoj proizvodnji, uzgoju začinskog bilja i povrća. Završio sam i poljoprivrednu školu. U međuvremenu sam prodao vikendicu i od tog novca finansiram svoje školovanje. Položio sam prijemni ispit iz biologije i hemije na ovom fakultetu i redovno polažem ispite. Nadam se da ću ga u roku i završiti“, kaže Besim Šabanović.

Šabanović kaže da vanredni studij poprilično košta, te da školarina za jednu godinu iznosi 1.500 KM.

Šabanović ima i svoj plastenik za proizvodnju povrća, koji je sam konstruisao. Uzgaja paradajz, mrkvu, rotkvu. Ima stalne kupce, tako da ne brine za plasman svojih proizvoda. Nauka mu puno koristi u praktičnom radu na vlastitom imanju.

Što se studiranja tiče, kaže, da su mu mnogi rekli: „Besime, šta će ti to u poznim godinama? Ipak, on ne odustaje.

Najvažnije je, kaže, da ga zdravlje još uvijek dobro služi i da nije izgubio volju za učenjem i usavršavanjem.

Veliki broj njegovih, tri puta mlađih kolega, imale bi od njega mnogo toga da nauče o snazi volje i želji za znanjem.

http://www.capital.ba/znanje-je-capital ... -fakultet/

=D>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 26 Mar 2014, 21:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
https://aplus.com/a/unreal-world-buildings

_________________
Nemam vremena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zanimljivosti
PostPoslato: 09 Maj 2014, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w8I25H3bnNw#t=354[/youtube]

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs