banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 10:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Jul 2010, 13:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Maj 2010, 01:23
Postovi: 45
Lokacija: Zürich
Ostrog se ne namece plakatima kao sto Exit to cini...
...djavo te uvijek zove sebi.

U pravu si kad kazes da je EXIT odraz nase omladine.
Nadovezao bih se pa bih naveo staru mudrost :"djeca su ogledalo roditelja".

Popricaj sa ocem i iskreno mu kazi gdje to zelis ici i ispricaj mu o Exit festivalu onako kao sto cinis sa prijateljima...bas me zanima da li ce otac ili majka sa odusevljenjem da primi tu pricu...

....razmislite o tome.

Ovo ti prica covjek koji je zivio zivot kao sto to danas cini "EXIT omladina" i jesam, klatio sam glavu na dance areni do ranih jutarnjih sati....i jesam letio sa cveta na cvet, iako je rizican taj let.
Bio sam sto se kaze mlad i lud...zivio sam i ludovao sam...
...da li sam se izvukao iz svega toga bez posljedica, vrijeme ce pokazati...ali ima i onih koji su dozivjeli da ih heroin odvede 2 metra pod zemljom...gdje su njihove porodice, pitate li se?
Ima i onih koji dan danas manipulisu roditeljima i petljaju sve za radi zadovoljavanja djavolskih potreba, potreba koje su duboko sada vec u njima ukorjenjene...

Ostrog?
Ostrog nikad nisu naveli na listi after destinacija na bilo kom plakatu ili flyeru...ali za mnoge je on bio after nakon Dance Arene...
...a da ne pricam o Kovilju...

Znam isto da mnogi medju vama zive jedan tzv. moderan nacin zivota...zaposleni su, imaju svog stalnog partnera...idu u bioskop...odu i na Exit da se malo izduvaju...sve odmjereno, jer imaju svoje JA, imaju svoj stav. Ali mnogi iz te kategorije su tihi ljudi, nenametljivi i teze ka iznalezenju tog nekog unutrasnjeg mira...velika vecina istih sirokom putanjom zaobidju masovke tipa Exit, ali opet kazem, ima i takvih tamo i respektujem tu kategoriju ljudi.

Razmislite o svemu ipak...to je vas zivot u pitanju...nije paradajz.

Nisam iz neke sekte da vas tu ohrabrim da cinite ko zna sta...
...jedan sam od vas koji je vidio i previse za kratko vrijeme.

Poznajem jako dobro cud nasu balkansku i svjestan sam kolicine ironije kojom se sluzimo u svakodnevnici....svjestan sam da mnogi medju vas napadate jednog Elvisa ili mene jer zelite ohrabriti sebe da ste ipak samo vi u pravu...

...to je GORDOST...a to mi srbi i te kako posjedujemo u sebi, nazalost.

Opet, drago mi je da ste ovo procitali.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 14:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
Grüezi je napisao:
Ostrog se ne namece plakatima kao sto Exit to cini...
...djavo te uvijek zove sebi.


Errr...Exit je komercijalni muzicki festival...Ostrog je svetinja...ja i dalje ne razumijem zasto poredite te dvije stvari.

Citiraj:
U pravu si kad kazes da je EXIT odraz nase omladine.
Nadovezao bih se pa bih naveo staru mudrost :"djeca su ogledalo roditelja".

Popricaj sa ocem i iskreno mu kazi gdje to zelis ici i ispricaj mu o Exit festivalu onako kao sto cinis sa prijateljima...bas me zanima da li ce otac ili majka sa odusevljenjem da primi tu pricu...

....razmislite o tome.


Evo, ja razmislio. Dakle ja sam sa svojim ocem pricao o tom festivalu, zanimalo covjeka pa eto da mu zadovoljim znatizelju. A onda sam ga prije dvije godine odveo na VIP main-a da popijemo par piva i da vidi i sam kako to izgleda. I nista, nije njegov fazon, Vesna Zmijanac je i dalje kraljica, ima gomila odvaljene omladine koja se zabavlja i to je to. Iscima me svake godine da mu sredim kartu za nekog lika s posla i nabavim neku Exit majicu koje obozava da nosi. Obojicu nas nerviraju britanci koji se jebu na livadi kraj puta na Petrovaradinu, obojicu nas nervira masa koja je nekontrolisana kad se razvali.

Citiraj:
Ovo ti prica covjek koji je zivio zivot kao sto to danas cini "EXIT omladina" i jesam, klatio sam glavu na dance areni do ranih jutarnjih sati....i jesam letio sa cveta na cvet, iako je rizican taj let.
Bio sam sto se kaze mlad i lud...zivio sam i ludovao sam...
...da li sam se izvukao iz svega toga bez posljedica, vrijeme ce pokazati...ali ima i onih koji su dozivjeli da ih heroin odvede 2 metra pod zemljom...gdje su njihove porodice, pitate li se?
Ima i onih koji dan danas manipulisu roditeljima i petljaju sve za radi zadovoljavanja djavolskih potreba, potreba koje su duboko sada vec u njima ukorjenjene...

Ostrog?
Ostrog nikad nisu naveli na listi after destinacija na bilo kom plakatu ili flyeru...ali za mnoge je on bio after nakon Dance Arene...
...a da ne pricam o Kovilju...


Da budem iskren, i bez uvrede, ti mi brate po prici djelujes upravo kao neko ko je bio u Kovilju. Jer ljudi obicno tako odlete iz krajnosti u krajnost...pa onda pricaju o "djavolskim potrebama", a u kontekstu muzickog festivala. Ja nit sam klatio na areni, nit sam radio horse, a ni eksere koji su na areni jos popularniji. A ti ako mislis da se neko zbog Exit-a navukao na heroin, onda ja zaista ne znam sta da ti kazem.

Citiraj:
Znam isto da mnogi medju vama zive jedan tzv. moderan nacin zivota...zaposleni su, imaju svog stalnog partnera...idu u bioskop...odu i na Exit da se malo izduvaju...sve odmjereno, jer imaju svoje JA, imaju svoj stav. Ali mnogi iz te kategorije su tihi ljudi, nenametljivi i teze ka iznalezenju tog nekog unutrasnjeg mira...velika vecina istih sirokom putanjom zaobidju masovke tipa Exit, ali opet kazem, ima i takvih tamo i respektujem tu kategoriju ljudi.


Mir covjek moze pronaci na vise nacina. Meni npr. nekad pomaze da solo "meditiram" u sobi, nekad da otpadam sa djevojkom, da se odvezem sa drugarom do rijeke, da bauljam po sumi...ali definitivno znam i da cu se mirnije osjecati nakon sto se u nedelju izvristim na Faith-u :)


Citiraj:
Nisam iz neke sekte da vas tu ohrabrim da cinite ko zna sta...
...jedan sam od vas koji je vidio i previse za kratko vrijeme.


Vidio i ja svasta, tri vrlo bliske osobe na heroinu, par drugara kojih nema, i...da ne duzim sada.
To za mene nije razlog da ne slusam zivu muziku koju volim.

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
@Gruezi
Nemoj se bas nadovezivati na mene, ne mislim ja da je EXIT neka djavolja manifestacija koja dovodi do duhovnog propadanja covjeka ili slicno.
Stvarno ne znam kako mozes porediti Ostrog i EXIT.

Meni nije jasan taj odlazak naslijepo i to je sve. Smatram da mnogo ljudi ide trendaski na taj festival, samo zato sto je to EXIT a ne zato sto ih zanimati neka grupa koja tamo nastupa.
To mi dodje kao kada bi neko kupio neku vrste sezonske karte za filmsku reviju u bioskopu koja ce biti slijedece godine a ne zna koji ce se filmovi prikazivati na toj reviji. Ali eto sezonska je jeftinija pa zato i racuna da ce biti tamo filmova koji ce mu se svidjeti.

Eto sada Rock Open Air-a....neki ljudi su i kupili odmah onu kartu od 45 maraka dok se izvodjaci nisu ni znali.
I sta bi?
Naravno da se ROA i EXIT ne mogu porediti ali princip je isti.
Ja jednsotavno ne bih mogao kupiti kartu naslijepo.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 15:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Maj 2010, 01:23
Postovi: 45
Lokacija: Zürich
Buzz, nisu svi snazni karakterom kao ti. Po pisanju se vidi da si bistar covjek.
Sjeti se samo svojih "drugara" koji su zavrsili na heroinu, moras priznati da postoji nesto po cemu se razlikujes od istih. E pa to nesto ne posjeduje svako. Mnogi ne mogu napisati vise od dvije proste recenice na ovom forumu ali mogu i te kako procitati. Iksreno se nadam da ce zrno ovoga ostati u njihovim glavama.
Nismo svi isti...neko je slabiji a neko jaci karakterom. Duznost je tvoja da svojim iskustvom pomognes ove sa slabijim karakterom da nekako pregrme godine lude bez puno posljedica. Svi znamo, narkotici su danas dostupniji nego ikad.

Ne, nisam sa svojim stavovima iznikao iz Kovilja ali koordinator tog centra (zensko odjelenje za odvikavanje) je moj najbolji prijatelj iz studentskih dana. Od njega mogu cuti iz prve ruke svasta...inace veoma pobozan i naravno castan covjek.

Elvise, izvini...tebe kako vidim stvarno muci to sto ne mozes sebi priustiti odlazak na exit.
Izvini ako sam te ubacio negdje u pogresnom kontekstu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 15:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Grüezi je napisao:
Elvise, izvini...tebe kako vidim stvarno muci to sto ne mozes sebi priustiti odlazak na exit.

Eih, da. Ne znam kako cu zaspati veceras zbog toga.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 21:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Sutraaaaaaaaaa! Woohoo! :)

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 22:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
Grüezi je napisao:
Buzz, nisu svi snazni karakterom kao ti. Po pisanju se vidi da si bistar covjek.
Sjeti se samo svojih "drugara" koji su zavrsili na heroinu, moras priznati da postoji nesto po cemu se razlikujes od istih. E pa to nesto ne posjeduje svako. Mnogi ne mogu napisati vise od dvije proste recenice na ovom forumu ali mogu i te kako procitati. Iksreno se nadam da ce zrno ovoga ostati u njihovim glavama.
Nismo svi isti...neko je slabiji a neko jaci karakterom. Duznost je tvoja da svojim iskustvom pomognes ove sa slabijim karakterom da nekako pregrme godine lude bez puno posljedica. Svi znamo, narkotici su danas dostupniji nego ikad.

Ne, nisam sa svojim stavovima iznikao iz Kovilja ali koordinator tog centra (zensko odjelenje za odvikavanje) je moj najbolji prijatelj iz studentskih dana. Od njega mogu cuti iz prve ruke svasta...inace veoma pobozan i naravno castan covjek.


Slusaj, mislim da je ovdje osnovni problem sto ti povezujes muzicki festival sa heroinom, a poredis sa Ostrogom.
Ni ta veza, ni to poredjenje - nemaju smisla.

A sto se tice heroina, pitanje je toliko ozbiljno da u najmanju ruku zahtjeva posebnu temu i sigurno mu nije mjesto u temi o Exit-u.
Dakle vise se nego slazem da je potrebno razgovarati o tome, ali ne ovdje, na Exit-u :) jer to onda poprima neki potpuno drugi (be)smisao.

Citiraj:
Elvise, izvini...tebe kako vidim stvarno muci to sto ne mozes sebi priustiti odlazak na exit.
Izvini ako sam te ubacio negdje u pogresnom kontekstu.


Ma daaaaaaaj...tako si shvatio?

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
buzz je napisao:
Citiraj:
Elvise, izvini...tebe kako vidim stvarno muci to sto ne mozes sebi priustiti odlazak na exit.
Izvini ako sam te ubacio negdje u pogresnom kontekstu.


Ma daaaaaaaj...tako si shvatio?

Jeb'o ja majku...
Danas nisi in, nisi urban ako ne ides i ne gotivis EXIT... :roll:

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 23:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
Btw, pivo je ove godine na redovnim sankovima 180 dinara, dakle nesto malo manje od 3,50 KM, tako da...provjerite ulicu koja ide od Leopolda prema bedemu, vjerovatno ce i ove godine ti kafici, tzv."ateljei" kojima ne mogu zabraniti rad opet raditi, i kao i obicno valjati pice po nesto nizoj cijeni od zvanicnih sankova....naravno ako ste u areni onda jbg, vas problem :)

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
FLASH je napisao:
Sutraaaaaaaaaa! Woohoo! :)

Večeraaaaaaaaaas! Woohoo! :)

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2010, 23:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
Elvis Presley je napisao:
buzz je napisao:
Citiraj:
Elvise, izvini...tebe kako vidim stvarno muci to sto ne mozes sebi priustiti odlazak na exit.
Izvini ako sam te ubacio negdje u pogresnom kontekstu.


Ma daaaaaaaj...tako si shvatio?

Jeb'o ja majku...
Danas nisi in, nisi urban ako ne ides i ne gotivis EXIT... :roll:


Pa "nisi urban" mozda kod onog...maloumnog dijela populacije :)
Ja licno sasvim razumijem da neko ne voli festivalsku atmosferu, kao guzva i guzva...a mogu i da razumijem da neko ne zeli da kupuje karte unaprijed...ali ne mogu da razumijem da neko ne voli festival zato sto se "boji droge".

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2010, 11:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
buzz je napisao:

Pa "nisi urban" mozda kod onog...maloumnog dijela populacije :)
Ja licno sasvim razumijem da neko ne voli festivalsku atmosferu, kao guzva i guzva...a mogu i da razumijem da neko ne zeli da kupuje karte unaprijed...ali ne mogu da razumijem da neko ne voli festival zato sto se "boji droge".



Nema on nista protiv muzickih festivala, ni guzve niti icega. On jednostavno ne voli EXIT zato sto za njega tamo nema nista pametno sto se tice muzike, a jelte na muzicki festival bi se trebalo najvise ici zbog muzike koliko ja znam? Tako da tu dijelim isto misljenje kao i on..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2010, 12:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Maj 2010, 01:23
Postovi: 45
Lokacija: Zürich
Hriscanska mudrost kaze: "Ne bacaj bisere pred svinje".
Mnogi priznati pravoslavni svestenici ce vam to reci. Mogao sam precutati temu ali eto, nisam uzeo u obzir ovu mudrost. Zasto? Nemam odgovora.

Stidim se samog sebe kad se sjetim kako sam volio sve ovo sto trenutno prolazi vecina vas koji posjecujete ovakve teme...
...svi smo zamisljali ili jos uvijek zamisljamo zivot u ritmu muzike za ples. Danasnja muzika i velika vecina zadovoljstava koja nam se pruza i jesu od djavola. (da, i ja sam se smijao kad sam prvi put to cuo).

Vidite, postavljam vam jednostavno pitanje "zasto narkomani i homoseksualci nalaze utociste u manifestacijama kao sto je jedan EXIT?"

Razmislite o tome...jer ne kazu dzaba s kim si takav si...iako se mozda trudis da ne udjes u taj svijet. Dzaba, oni su sveprisutni tu gdje stojis ti i budi siguran da izlozen si opasnosti velikoj jer upravo mali demon stoji pored tebe a ne crkva Hristova.
A crkva kaze da ce djavo da ti pruzi sva moguca trenutna zadovoljstva, samo da te prigrabi sebi.

Buzz, svetinja je velika rijec...izgovorio si je i opet ides ka jednom skupu demona?!(znam da se mali demon buni u tebi ali to je njegov problem)
Otac te ohrabrio i mislis da je to ispravno...nisi se zapitao izlaze li svog sina velikom grijehu takvim postupkom?

Tesko je prihvatiti istinu, znam.

Buzz, ne bojim se za tebe....takvima nakon prve vece nevolje sve dodje iz - u glavu...nazalost, mnogima nece.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2010, 18:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
zerocool je napisao:
Nema on nista protiv muzickih festivala, ni guzve niti icega. On jednostavno ne voli EXIT zato sto za njega tamo nema nista pametno sto se tice muzike, a jelte na muzicki festival bi se trebalo najvise ici zbog muzike koliko ja znam? Tako da tu dijelim isto misljenje kao i on..


Kada sam pricao o guzvi, nisam konkretno mislio na njega vec je to jedan od razloga zbog kojih ljudi ne idu na festivale. Na Elvisa se odnosi dio o kupovanju karte unaprijed posto je ako se ne varam to naveo kao razlog koji ga odbija. A ako se ne nekom ne svidja ponuda bilo kog festivala, logicno da ne treba da posjecuje isti, ne vidim u cemu je problem.

Grüezi je napisao:
Hriscanska mudrost kaze: "Ne bacaj bisere pred svinje".

Jesam ja svinja, a ti si mi bacio biser ili...?

Citiraj:
Mnogi priznati pravoslavni svestenici ce vam to reci.

Pa si i ti odlucio da se posluzis njom, makar je van svakog konteksta?

Citiraj:
Mogao sam precutati temu ali eto, nisam uzeo u obzir ovu mudrost. Zasto? Nemam odgovora.

Ako ti nemas odgovora, ja sam u jos vecem cudu.

Citiraj:
Stidim se samog sebe kad se sjetim kako sam volio sve ovo sto trenutno prolazi vecina vas koji posjecujete ovakve teme...
...svi smo zamisljali ili jos uvijek zamisljamo zivot u ritmu muzike za ples. Danasnja muzika i velika vecina zadovoljstava koja nam se pruza i jesu od djavola. (da, i ja sam se smijao kad sam prvi put to cuo).

Ja se uopste ne smijem.

Citiraj:
Vidite, postavljam vam jednostavno pitanje "zasto narkomani i homoseksualci nalaze utociste u manifestacijama kao sto je jedan EXIT?"

Errr...zbog djavola koji obitava na Tvrdjavi?
Radi jebanja ispred bine dok se medjusobno upucavaju heroinom?
Tesko je reci...

Citiraj:
Razmislite o tome...jer ne kazu dzaba s kim si takav si...iako se mozda trudis da ne udjes u taj svijet. Dzaba, oni su sveprisutni tu gdje stojis ti i budi siguran da izlozen si opasnosti velikoj jer upravo mali demon stoji pored tebe a ne crkva Hristova.
A crkva kaze da ce djavo da ti pruzi sva moguca trenutna zadovoljstva, samo da te prigrabi sebi.

http://forum.banjaluka.com/viewforum.php?f=38

Citiraj:
Buzz, svetinja je velika rijec...izgovorio si je i opet ides ka jednom skupu demona?!(znam da se mali demon buni u tebi ali to je njegov problem)

Prvo, ja sam Ostroski manastir ocijenio svetinjom...ako si ti sa time ne slazes ili zbog toga sto smatram Ostrog jednom od nasih svetinja mislis "da idem ka skupu demona", dok se "mali demon u meni buni", onda se mi ne mozemo i necemo razumjeti. I vjerovatno je dobro sto je tako...

Citiraj:
Otac te ohrabrio i mislis da je to ispravno...nisi se zapitao izlaze li svog sina velikom grijehu takvim postupkom?

Moj otac mene nije ni na sta ohrabrio...ali me nije ni sibao ispred ikone zato sto volim da slusam zivu muziku. A ti ocito u duhu neke sopstvene percepcije hriscanstva mislis da je prihvatljivo da komentarises mog oca i to u potpuno izvrnutom kontekstu.

Citiraj:
Tesko je prihvatiti istinu, znam.

Izgleda...

Citiraj:
Buzz, ne bojim se za tebe....takvima nakon prve vece nevolje sve dodje iz - u glavu...nazalost, mnogima nece.

Parapsihologija? Ti si ipak meni dao mnogo vise materijala za formiranje psiholoskog profila, pa ja to opet nisam ucinio..."demoni" mi ne daju ili ko zna....

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2010, 21:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Drzite se konkretne teme, a to je Exit 2010. Diskusije na temu psiho-socio-religijske efekata ovog i ostalih muzickih festivala mozete zapoceti na podforumima predvidjenim za to.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 00:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Maj 2010, 01:23
Postovi: 45
Lokacija: Zürich
Ode ovo u praznoslovlje. Bolje cutati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 00:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
Exit je bzvz

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2010, 03:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 20 Jun 2010, 21:04
Postovi: 247
Grüezi je napisao:
Ode ovo u praznoslovlje. Bolje cutati.

Mudrolijada...
safari je napisao:
Exit je bzvz

Veceras je bilo vise djevojacko vece cini mi se...Mika headline-er, klinke vriste, sve je jasno...iako je po mom misljenju decko zaista talentovan, ja ipak nisam u tom fazonu.
Suicidal je bio ok, kao i Kanda Kodza i Nebojsa (iako mi oni uvjek djeluju kao da apliciraju za neki budzet)...nisam imao zivaca da obilazim manje stage-eve pa i ne znam sta se tu desavalo.
Sve u svemu, broj ljudi ispod prosjeka, ali i opustena atmosfera.

_________________
Mile - posljednji album
http://www.youtube.com/watch?v=_-TfJpQ0Tfg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jul 2010, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika ... -40804.php

пас матер.
плус још онај ДИ ЏЕЈ из "државе" Косово.

стварно нема смисла.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2010, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/197950/ ... -na-Egzitu

Kraljevi!!!!
Pogledajte i video, prejak je!!!! :D

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 127 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs