banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 09:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
zemljotres avlija.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 10:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Ma BL je poznata po naj naj naj duhovitijoj omladini na planeti.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
jah jah,sto je Pesta kupleraje imala jazuk za Pestu.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 13:04 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
odvedes ga na sehitluke, na spomenik, i to po noci, i onda mu ko u filmu bato brani sarajevo, kazes "ovo ti je banjaluka"

indijanko, pozdravi raju. :wink:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 16:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
gipsy_girl je napisao:

-Tvrdjava Kastel-rusevine iz rimskog doba,otvorena scena, bunar, predivan restoran Kazamat,ljetna basta nad Vrbasom, Kula...

-Duge aleja platana, drvoredi i parkovi(M.Stojanovic, P. Kocic)

-Crkva Svete Trojice, Arhiv RS,Umjetnicka Galerija,Muzej RS-cujem da rade na stalnim postavkama :)

-uzi centar-Gospodska ulica,Pozoriste,parkic-korzo, mladost grada,nocni izlasci i provod u prepunim kaficima(Castra, Kajak,Hard Rock,Face) , diskoteke(Titanium,Boomerang)

-nezaobilazni banjalucki cevapi,burek, tulumbe,halva,baklava(ranije simbol BL! :D )

-Nocna panorama grada sa Paprikovca

-Sehitluci-spomenik, panorama,Tresnjik, sumski izvor...

-Seher(Banja,Bazen,turska kupatila u autenticnim kucama), Novoselija, Karanovac(slapovi, predivne plaze na obali Vrbasa)...

-Tijesno(kanjoj),dah-oduzimajuca panorama :) na jezero Bocac I i II.
-Trapisti-Samostan
-Slatina-Banja, predivna priroda, cist vazduh

-Sto se tice dnevnih kafica i restorana: Castra,Monnet,Capriollo,Focus,Ciambella,Cream,San Remo,Master,Stari Mlin, Ognjiste,Jezero,Monaco itd.. itd..




Cigancice, ti me lijepo vrati u nezaboravno djetinjstvo i one bezbrizne mlade dane, mada si spomenula i neka nova mjesta za koje ja nisam ni cula, no nema veze.

Vecinu nas vezu jako lijepe uspomene na taj grad,sjecam se i ja vremena kada sam taj grad smatrala najljepsim, sada ga smatram samo dragim i lijepim.
Nemoj me pogresno shvatiti, ja i dalje volim nasu Banja Luku, ne smatram je vise najljepsom na Svijetu jer to svakako nije, ali je i dalje smatram jednom od ljepsih gradova na podrucju stare SFRJ.

Drago mi j da volis Banja Luku svim svojim srcem, tako i treba jer ti zivis tamo i ljudi koji su tamo i treba da se tako osjecaju prema njoj jer samo tako ce nasa ljepotica biti jos ljepsa i naprednija.

Hvala ti na besplatan povrat u proslost i na one bezbrizna dane nase mladosti( mada se jos uvijek smatram mladom :wink: )


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2003, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Balkan Expres je napisao:
Nemoj me pogresno shvatiti, ja i dalje volim nasu Banja Luku, ne smatram je vise najljepsom na Svijetu jer to svakako nije, ali je i dalje smatram jednom od ljepsih gradova na podrucju stare SFRJ.


dijelim tvoje misljenje :wink: ima mjesta i destinacija od kojih ti donja vilica padne do poda koliko je lijepo i fantsticno (plaze Dominikane :P )

ali to je moj rodni grad i lijep je na neki moj poseban nacin!!! ko razumije shvatice! :wink:


Citiraj:
Hvala ti na besplatan povrat u proslost i na one bezbrizna dane nase mladosti( mada se jos uvijek smatram mladom :wink: )



ljudi koji ovaj grad postuju i vole, pravi B.lucani su ovdje uvijek dobrodosli :wink: , ti ljudi su mnogo pozeljniji od nekih novih "gradjana"...
No vrijeme ce pokazati kuda sve vodi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jun 2003, 23:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
indijanka je napisao:
misko evo sad cu ti dati izvjestaj sa lica mjesta


Hvala .

indijanka je napisao:
djeci od nekih 10tak godina koja su prosta i skoro sva ofarbana u neku drecavu zutu boju ( govorim o djecacima)...


Ne kontam sta je u tome loshe ?
Mislim u DE,CH,AT se djeca ne farbaju tako ?
Dajjjjjj rade i gore stvari .


indijanka je napisao:
kafici prepuni tipova koji voze neka" skupa" kola ( skupa za ovaj standard) sejica koje su se namontirale nebi li ulovile kojeg takvog, onda ona druga populacija tipova koji nemaju to sto prvi napomenuti imaju , pa se u zraku osjeca neka netrpeljivost :roll:


Svagdje postoji novcano-slojna razlika.
Samo je na zapadu malo manje uocljiva zbog veceg respekta do drugih.
Malo se vishe drze za 'kulturu'...

indijanka je napisao:
sve u svemu.... nemas brate pokazati strancu nista... posteno i iskreno govoreci


Pa neces strancu pokazivati ko i gdje izlazi i ko se kako oblaci ..
Mislim da to jeste jedan od segmenata tog grada ali najmanje vazan.

indijanka je napisao:
ali ne dovodi nikoga ovamo.... niposto....


Ako budem imao ikog dobrog prijatelja, naravno da cu mu pokazati svoj
grad... pa makar na dan ili dva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jun 2003, 23:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Evo da vam ispricam sta mi se desilo prije godinu dana kad sam, eto
sasvim slucajno ugostio jedan par iz USA, mladi oboje 20-21 godinu
koji su bili na proputovanju kroz Evropu (kampovali, stopali).

Prije nego sto su usli u BiH bojali su se jer su iz medija culi da je tamo opasno,
da bi mogli nastradati i da ako bas ne moraju da ne idu tamo. Medjutim posto su
bili avanturisti nisu se dali odvratiti od ideje da posjete BiH.
Na ulasku su vec prijatno bili iznenadjeni jer su imali americke pasose i culi
su da srbi mrze amere i umjesto da 'dobiju batine', dobili su 'Wellcome and have a nice holidays' bas na granici.

Njihovi utisci su bili vishe nego zadovoljavajuci. Naisli su na jako prijatnu dobrodoslicu, spremnost ljudi da se sporazumjevaju sa njima na svakom koraku, mogucnost da podignu pare sa VISA karticom, mogucnost da projvere e-mail i jave se svojima (ipak su prije nego sto ce doci u BL, bili odsutni vec 8 mjeseci od kuce)...
Svidjela im se hrana, cevapi i 'jezero'.
Mnogo su se raspitivali o istini koja se desavala tu u BiH, jer su dosli do zakljucka
da mediji nisu vjerno prenijeli situaciju.
Vidjeli su i spomenik na Banj Brdu i jedino im je tu bilo zao u smislu
'ako je to vec istorijsko za taj grad, onda to treba odrzavati i cuvati, ne dopustiti
da bude zatrpano smecem'.

Ugostio sam njih i nije me sramota, i sutra cu ugostiti i jednog Svajcarca i jednog crnca i jednog Kineza... jer gost dodje da vidi ono sto je lijepo a ne da gleda ko i kad baca smece.

CHLAN : napisao si jako dug post medjutim nisam ga procitao zato sto tebi interpunkcijski znaci kao 'tacka' i 'zarez' nedostaju na tastaturi. Skoro da je nemoguce shvatiti sta si htio reci ...

gipsy : jos jednom hvala na postu :) Divna si :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2003, 08:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
Malo da zacinim

Misko svaka ti cast na temi, i na odbrani teme

Samo sam prolistala ovu 5 stranicu ali sam prve 4 bas procitala. E prvo trenutni Banjalucani su tu da bi napravili Banjaluku bolju i ljepsu. Mi necemo sjesti i pljuvati po njoj, uvidecemo sta je lose ( a ima losih strana priznajem) i popravicemo to. Zato i ostajemo u Banjaluci i ne dajemo drugima da pljuvaju po njoj, jer mi cemo da pljunemo svoju krv ali cemo da je ocistimo i poboljsamo u svakom pogledu. A ove diksije su ovde da se objektivno uvide prednosti Banjaluke, a ako ste vi vec ubacili i to sto vam se ne svidja, na volju vam, mozete napraviti mozda novu temu, ili dodjite da i vi to popravite sa nama. Jer mi smo ostali, mi nismo digli ruke od nase Banjaluke.

Misko pokusaj da obratis malo paznje i na nove sportove tipa Aikido i Wall climbing ( fenomenalan sport). Mozda da obratis paznju i na Speleologiju ( istrazivanje pecina i jama) jer izgleda da nije toliko popularna ali je stvarno super sport.
Mislim da je za izlaske vec gipsy_girl dovoljno opisala.
A za predrasude i generalizacije nemam volje da objasnjavam koliko je smijesno. Svugde devojke sa s#sama samo traze likove za dobrim kolicama, me gluposti. Prvo ja nisam takva a onda za sve koje znam i sa kojima se druzim nisu takvi. Ne kazem da nema , ali izabrati jednu grupu ljudi i predstaviti ih kao cijelu populaciju Banjaluke stvarno krajnje smijesno.
U Fakultete se uvodi reforma, sistem bodovanja ( Americki sistem). Isto Kastel fest nije pominjanj. Cujem da sada imaju neke dobre svirke na Kastelu, meni je to uvijek bilo fenomenalno.
:P

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2003, 12:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
anonimna :wink:
pomenula si sportove Wall climbing, vidim da imaju treninge u Sokolskom,i na KAstelu se pripremaju alpinisti svakodnevno.

Mislim da u BL svakim danom ima sve vise novih sportskih klubova pa cak i onih extremnih sportova.
Skoro sam gledala emisiju na RTRS o klubu Airdrenalin i sport sa padobranom (sa brda se odgurnes i lebdis sa padobranom...aaaaa zaboravih naziv sporta daj pomozite ko zna :) Aktuelno jako u Budvi ljeti :))
Lebdis tako 2-3 sata, tj. fazon je sto duze da si u vazduhu, izlgleda wauuuuuu! :P

Padobranci, skole sportskih pilota, speleologija, ronioci....
Fali nam jos bandzi dzamping :) sto nije uoppste neizvodljivo, evo prvo mi je palo na pamet nesto extremno, kanjon Tijesno i ona Marina stijena....wauuuu :roll: :lol:


Sto se tice fakulteta od nove skolske godina treba da se provodi Bolonjska deklaracija(bodovni,kreditni sistem, stepenovanje fakulteta,priznavanje ispita, rokovi....)
Osnovne skole traju 9 godina od septembra :)

A sto se tice Kastela , postoji Kastel Fest ali pocinje tek u julu pa do septembra. Sada su aktuelni koncerti na Kuli i ljetnoj pozornici.
Skoro su bili Partibrejkersi na Kastelu, Cubismo u Hard Rocku,Stefan Milenkovic u Banskom Dvoru, Kristali u Castri...
A ove sitne tipa Jelena Karleusa (19.06. Titanium),Natasa Bekvalac,i drugi tezgarosi necu da pominjem jer je svaki vikend neko desavanje! 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jun 2003, 05:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
Gipsy_Girl
Mislim da je rijec o paraglajdingu. Istina trebas da pljunes masne pare za to, ali oni koji su ovisnici o adrenalinu ce da prikupe vec nekako to. Mislim da smo stvarnbo izredali dovoljno mjesta po kojima je banjaluka zanimljiv grad. NIkako ne treba izostaviti dobre ljude i naravno uvijek neke nove rostilje i druga okupljanja. Onome kome Banjaluka nije dobra , nije mu dobvar ni jedan drugi grad.( Moje misljenje)
Dodjite pa vidite, za svakoga ima po nesto :D

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Jun 2003, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
anonima je napisao:
Mislim da je rijec o paraglajdingu. Istina trebas da pljunes masne pare za to, ali oni koji su ovisnici o adrenalinu ce da prikupe vec nekako to.


bravo ! zahvaljujem ti se :wink:
i mislim da nisu bas pretjerano masne pare, ono sto mi se svidja je mogucnost da fino dodjes iznajmis paraglajder dobijes kratke upute sta i kako se leti, poletis jednom ako ti se svidi nastavis, ako ne ..ne moras da budes clan i da se aktivno bavis..
imaju sajt na netu, pronaci cu ga , pa cu ga pastati ovdje...
lete najcesce ne Manjaci jer je kazu idealna za paraglajding :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jun 2003, 08:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2003, 22:23
Postovi: 761
Lokacija: drimofornija
E paraglajding je bio moj san .
Samo sto nemoj da me pogresno shvatis, ljudi su voljni d ate obuce besplatno i sve to , smao moras da nabavis padobran ( ili koji je vec vrag) koji kosta zadnji put kad sam proverila 250 maraka, a khm od tih para nisam imala ni 10% :) Tako da je za mlade ljude zavisne od roditelja malo teze da pribave tako nesto, ali sta da se radi 8)
Poslaji mi sajt ako mozes, bicu ti stvarno zahvalna

_________________
...The Show must go On...
Abra-abra-cadabra
I want to reach out and grab ya
Abra-abra-cadabra
Abracadabra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jun 2003, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
http://www.paragliding-bl.com/

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jun 2003, 15:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
Eh da, imala sam goste prije par dana, dvojicu prijatelja Nijemaca, boravili su u BL '98. i '99. god. Sada su ponovo dosli nakon 4godine i iskreno su odusevljeni stanjem koje su zatekli! Mislim da mi koji smo tu cijelo vrijeme, ne mozemo bas objektivno suditi o onom sto se radi na poboljsanju izgleda Banjaluke, ali kad neko sa strane kome je poznato "staro" stanje grada ocijeni danasnji izgled BL sa 5 ,to se vec moze smatrati vrlo dobrim,..naravno necu reci odlicnim jer se jos mnogo toga treba uraditi po pitanju cistoce i odrzavanja iste! :P
Ide na bolje..to je najbitnije, samo jos da naucimo pojedine sugradjane da postoje korpe, kontejneri i sta sve ne za odlaganje smeca, da Vrbas nije tu da bi oni imali gdje da odlazu krupni otpad, tipa sporeta, ves masina i svega onoga sto im ne treba i sto je za bacanje, ali ne u Vrbas ili na ulicu vec se pozovu komunalci koji tog i tog dana dodju i taj otpad nose na predvidjene deponije!! :wink:
Dosta toga je vec napisano na ovu temu, jos samo da teoriju sprovedemo u praksu, i definitivno mozemo da se jos vise ponosimo gradom u kom zivimo!! :wink:

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 09:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
celavi_gangster je napisao:
Ne bojim se ali mi se gadi!

Kulturnih dogadjaja takodje! (nema hodze da zavija na zvucnike od 30000 wati) velika steta!

Toliko od mene za tebe. Ajde oprostice ti bog valjda... ili alah...


e jesi me sad razocarao gangi, stvarno.. vidis, to je problem naseg naroda, ne znamo raspravljati kulturno, nego samo udarati ispod pojasa... kakav ti je fazon napisati da hodza zavija?!
po onom sto vidim "oprostice ti bog valjda" si najvjerovatnije "pobozan" ali ako jesi, zar nije jedan bog i kod vas kao i kod nas? ako si "pobozan" kao sto se izrazavas, hmm pa zelim ti sve najbolje.. ne znam sta da kazem, ostala sam bez teksta..
nemoj sve u isti kos stavljati, dajte ljudi jednom da se i mi naucimo pameti i kulturi danasnjeg svijeta, sve to sto mi radimo i govorimo, u drugim zemljama je dio daaaavne istorije.. pecinski ljudi..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 09:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
gipsy_girl je napisao:
EZAN je napisao:
E



Citiraj:
Mi smo uvijek tu negdje - puno cesce nego sto vi to mislite.


ma zna se to,samo ne znam zasto dolazite kad je ovde sve tako lose i NEreprenzentativno, kad nema nista da vas moderne gradjane,evropljane ugosti???? zasto dolazite???
eh da zaboravih...vracate stanove i kuce, koje ste legalno zamijenili i prodali....dok nasi ljdi u Cro tesko mogu da povrate imovinu....
Ezan,Sugar,Almic i vama slicni...nadam se da se nikad necete vratiti na ove prostore i svojom trulom nacionalistickom demagogijom i nacionalizmom kontaminirati ovu sredinu i omalovazavati njen napredak... 0X




hallo imal koga?! daj curo dodji sebi dok jos imas kome? sta ti meni prosipas od nacionalistickoj demagogiji i nacionalizam?! odkud ti ideja da ja omalovazavam banjaluku i njen napredak?! jesi konjina zena.. sta ti znas o meni i mojim osjecanjima i uopste ko ti daje pravo tako nesto da kazes za mene? sta sam ja to ruzno ili lazno napisala?!
to sto sam ja napisala bio je samo sadrzaj onog sto sam dotad procitala na ovoj temi
ja sam davno napisala sta mislim o banjaluci, i mogu ti samo jedno reci, bili su turci, bili su njemci, cetnici i ustase u njoj, nisu je promjenili, proruznili, nece to nikom uspjeti, Banjaluka je jedan od manjine gradova u Bosni i Hercegovini ako ne i dalje, koji ima svoju dusu.
Mene ne moze biti sramota tudje sramote.. svako zna sta hoce i ponasa se kako hoce, to je samo njegova stvar.. boli mene djon ako neko hoda u opankama ili trenerci ili dimijama.. nije moj ukus, ali mi ne smeta, svako treba da zna sta hoce i kako se najbolje osjeca.
Gipsy, nemoj se toliko ufuravati u ovu temu, Banjaluka je moja koliko i tvoja ili Ezanova, Miskova ili Almina... svako voli i mrzi na svoj nacin, mada u sustini ne mogu da vjerujem nikome ovdje da je (BL) ne voli, nego je to samo mrznja i odvratnost prema osobama koje su se doselile i ponasaju se da imaju sva prava ili vise prava od nas koji smo dole rodjeni i odrasli.. mozda shvatis sta mislim, pa te svi ovi odgovori i nece toliko isfuravati da ne znas sta pises


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Sugarmamma je napisao:
nego je to samo mrznja i odvratnost prema osobama koje su se doselile i ponasaju se da imaju sva prava ili vise prava od nas koji smo dole rodjeni i odrasli..


e vidis i ja imam isto misljenje ocigledno ti mene ne kapiras........
i ja sam rodjena u ovom gradu, i treca sam generacija u porodici koja zivi na Bl asfaltu....inace nisam odbojna prema ljudima koji se dosele, ali sam odbojna onda kad ti ljudi zele kao pridoslice da se postave iznad svih i sva svoja prava ostvare za 2 sekunde, a ja koja sam gradjanin ovog grada ne mogu da ostavrim najminimalnije...e to je porazavajuce.

Nemam ja nista protiv bosnjaka, hrvata, koji su normalni i neoptereceni nacionalizmom,moje komsije su se skoro sve vratile i to je jedan divan i tolerantan odnos sa tim ljudima , jer je takav odnos bio i prije rata, jer se radi oo kulturnim, obrazvaniim ljudima.I jako sam sretna sto ponovo imam nekadasnju harmoniju u zgradi, mir i tisinu koja nije postojala dok su tu stanovali neki ruralni stanovnici visoke krajine...... :roll:

Citiraj:
mozda shvatis sta mislim, pa te svi ovi odgovori i nece toliko isfuravati da ne znas sta pises


taman posla da me isfuravaju odgovori na forumu :D to je sve samo jedba fina zezancija i razmjena misljenja....isfurava me surova stvarnost koju mnogi nesrpski stanovnici ,koji vole da komentarisu stanje u RS zele da prikazu najgorim( koje i jeste tesko u nekim stvarima ali ne svim kako to "Vi" znate da tumacite, jer za to ustavri navijate)....

I josh nesto, ne ufuravam se ja u ovu temu, niti prisvajam BL sebi....BL je divan grad i treba da bude grad svih nas pametnih, finih, tolerantnih ljudi, koji joj zele sve naj ne samo u rijecima vec i u djelima...:wink:
A to da BL ima dushu, ima i sada dushu, onaj ko je cijeli zivot ovdje on to moze da osjeti... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 12:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Sugarmamma je napisao:
Gipsy, nemoj se toliko ufuravati u ovu temu, Banjaluka je moja koliko i tvoja ili Ezanova, Miskova ili Almina... svako voli i mrzi na svoj nacin


Da, ali vidi jedno.
Ja sam rodjen u tom gradu, zivio sam, otisao sam skoro iz istog.

Ja sam ga volio kakav je bio prije, volim ga sad i voljecu ga u buduce kakav god da bude jer to je MOJ grad.
A neki (Almic) misle da grad postoji samo zbog njih i da bez njih taj grad ne moze da postoji i da je ocajan, ruzan .bla-bla-bla...

E ja mislim da ce grad da se mjenja i da ce ljudi da ga mjenjaju ali ja cu ga uvijek voljeti..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2003, 17:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2001, 01:00
Postovi: 542
sve je to ok, ali odkud vam pravo da me osudjujete bez razloga, i gdje sam ja to napisala da mi se gadi BL??
imam osjecaj da sam pisala onaj onoliki post za nista, ionako niste skontali sta hocu da kazem..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 110 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs