banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 14:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1196 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Avg 2009, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Evo ovdje mozemo da pisemo kakve su sve zgode i nezgode imali forumasi pod dejstvom raznoraznih cudnih napitaka! :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V4gkgoAu2-E[/youtube]
:D

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2009, 17:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Dok sam pio alkohol desavalo mi se i naizgled nemoguce, a dosta toga i nerpedvidivoga..sada kad ne pijem sve mi je nekako logicno sto mi se desava :)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2009, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
uh... vece gluposti totalno trijezna napravim :oops:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2009, 21:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Akoholizam u Rusiji nacionalna nevolja
MOSKVA- Ruski predsjednik Dmitri Medvedev ocijenio je u srijedu da državne mjere poduzete posljednih godina za smanjenje konzumacije alkohola u Rusiji nisu promijenile stanje i ocijenio ih je beskorisnim.
"Posljednjih godina smo poduzeli niz mjera, posebno se to odnosi na stroža pravila za proizvodnju i prodaju alkoholnih pića", rekao je Medvedev na otvorenju sastanka o borbi protiv alkoholizma, koji se odvija u njegovoj rezidenciji u Sočiju, na Crnom moru.
"Reklame za alkoholna pića su bitno reducirane, vožnja u pijanom stanju se strože kažnjava, ali nije moguće govoriti o kvalitetnim promjenama", rekao je ruski predsjednik, prenosi agencija Ria Novosti.
"Mislim da nema nikakve promjene", dodao je Medvedev i naglasio da je konzumacija alkoholnih pića sve teži problem za Rusiju.
"Iskreno, alkoholizam je u našoj zemlji nacionalna nevolja", rekao je Medvedev na temelju podataka ruskog ministarstva zdravlja i socijalnog razvoja, po kojem jedan stanovnik Rusije prosječno na godinu popije blizu 18 litara čistog alkohola.
On je podsjetio da je ta količina dvostruko veća od razine alkohola koju Svjetska zdravstvena organizacija smatra opasnom po život.
Po jednom službenom izvještaju objavljenom u lipnju, od pretjerane konzumacije alkohola svake godine u Rusiji umire pola milijuna ljudi i ona skraćuje životni vijek muškaraca, koji je kraći od onoga u siromašnim zemljama poput Bangladeša i Hondurasa.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 02:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
OK, niko ne iznosi svoje zgode/nezgode.
Meni je najgore sto mi se desavalo bilo povracanje, i to povracanje iz taxija, povracanje ispod stola usred zurke, uglavnom kad mijesam pica odnosno kad pretjeram sa mjesanjem, tad povracam. Nekad samo izleti, a nekad mi toliko bude muke da namjerno povratim uz pomoc dva prsta :)
Par puta nisam bio u stanju da vozim, tj. hodam, pa sam ostavljao auto u gradu ili me je neko dovezao. Uglavnom, nikad nisam pravio neke probleme pod dejstvom alkohola, ali imam komsiju koji je bas opasan kad popije. Jednom je svoju zenu, djecu i roditelje ganjao motorkom oko kuce :confused3: Naravno, sljedeceg dana se niceg nije sjecao.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
guess who je napisao:
ali imam komsiju koji je bas opasan kad popije. Jednom je svoju zenu, djecu i roditelje ganjao motorkom oko kuce :confused3: Naravno, sljedeceg dana se niceg nije sjecao.


Jao ovog Hickoka majko mila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja kad se ucugam onda krenem valjat i srat ko foka.....tipicna pijanska prica i tako to :D A jednom mi se desilo da sam usao u pogresnu zgradu i navalio na vrata stana(naravno pogresnog)da otvorim i na kraju kad sam onako odustao skontam da nije moj otirac za noge pred vratima i onda bjez niz stepenice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ima toga jos al me sramota pisat ovdje,sta ce te pomislit o meni :D

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ajd ba, svi mi imamo manje-vise takvih situacija... ja sam znao traziti mijenjac od auta... sjednem u auto, nema pa nema...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
cicak je napisao:
ajd ba, svi mi imamo manje-vise takvih situacija... ja sam znao traziti mijenjac od auta... sjednem u auto, nema pa nema...


:lol: :D :lol:

Ja sam takodje znao da uzmem telefon i kao lafo saljem pijansku poruku jednoj djevojcici i skontam da ne znam poslati! :D
Ko zna zasto je to bilo dobro! :lol:

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 10:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Meni kazu raja da ja kad sam najvise pijan najbolje vozim auto...kazu tek tad su mi oci na cesti a ne okolo kako uvjek budu :D A tek krecanja iz 3 a nekad i iz 4 brzine.....glumiJo Vucura kamiJondziju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
cicak je napisao:
jedan stanovnik Rusije prosječno na godinu popije blizu 18 litara čistog alkohola.
On je podsjetio da je ta količina dvostruko veća od razine alkohola koju Svjetska zdravstvena organizacija smatra opasnom po život.

Znači... zae.ali su i bubašvabe po endurance-u... xD

cvox je napisao:
Meni kazu raja da ja kad sam najvise pijan najbolje vozim auto...kazu tek tad su mi oci na cesti a ne okolo kako uvjek budu :D A tek krecanja iz 3 a nekad i iz 4 brzine.....glumiJo Vucura kamiJondziju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eee... to.

Ali, neki znaju biti iznenađujuće lucidni. S obzirom na trijezan-stanje...

A, priča mi čovjek, pokupio ga neki lik, jaran, šta li, kad je stopir'o, i ovaj kao: "de, polako, jarane, ovo ono..." (jer je ovaj mortus.com/drunk.jpg) a ovaj mu: "De, ba, opusti se... Jeb.e se meni za tebe, al' neću ja sebe da ubijem..." xD

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2009, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
o pa ja sam onda dobra,osim sto muvam piletinu po parkinzima u sitne sate,nisam imala krupnijih ispada(ili nikad nisam bila dovoljno pijana :lol: )

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 09:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Block out je napisao:
cicak je napisao:
ajd ba, svi mi imamo manje-vise takvih situacija... ja sam znao traziti mijenjac od auta... sjednem u auto, nema pa nema...


:lol: :D :lol:

Ja sam takodje znao da uzmem telefon i kao lafo saljem pijansku poruku jednoj djevojcici i skontam da ne znam poslati! :D
Ko zna zasto je to bilo dobro! :lol:

Ijao i ja šaljem uvijek poruke kad sam pijana hahahahha :D
Prije sam se svega sjećala i govorila ljudima da lažu da se ne sjećaju kad popiju. Sad se ni ja ničeg ne sjećam.... Zadnje najgore pijanstvo je bilo vodka red bull, nisam mogla ni povraćati niti jesti. Znači žvaćem, a lice i vilica se skroz ukočili.... Sutradan aritmije prestrašne i kažem da neću više nikad miješat energetsko i žestu. I sad opet miješala guaranu s pelinom... :D
Sad na ex yu rocks isto neka vodka od dinje, bila sam luda... Neka pića piješ samo u posebnim prilikama (kad nema ništ drugo). Odvratna je ta vodka, preslatka, bljak....
Kad sam pijana obično upoznam 100 ljudi, poslije nemam pojma ni ko su ni šta su...
Večeras idem na svadbu. Biće svega :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 13:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
Ja se takodje nicega ne sjecam, to me najvise plasi...sto sam stariji sve gore i gore! :(

Ima jedna super anegdota:

Valja se lik vratio kuci pijan i nije znao da otkljuca stan. Sjeo onako u stubiste ispred vrata, ali posto mu bilo hladno raskrili onu straru licnu kartu i sjedne na nju. :D Sutradan kada je izlazio, stari mu rekao da ovaj put ponese pasos! :lol: :lol: :lol:

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 13:16 
Citiraj:
Ja se takodje nicega ne sjecam, to me najvise plasi...sto sam stariji sve gore i gore! :(

auf i meni ovo najgore, stalno ujutru kontam da nisam neko sranje napravio, ali proredio sam pijanke u zadnje vrijeme... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Jest, to dolazi s godinama, demit.... Bliži se ljeto dvajespeto... :confused2:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 14:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2009, 20:58
Postovi: 199
Generalno jako jako rjetko pijem, i to u baš nekim prilikama.
Hajmo reći da imam 22 godine i da sam se napio jedno 6-7 puta do sada... (napomena: ja kada se napijem, odbolujem 2-3 dana nakon) :angry4: :confused2:

Zadnja pijanka je bila skoro, prije 2 mjeseca.

9 jelena + 9 viljamovki + neograničena količina štoka (fotografija će biti priložena) i za kraj nazdravljanje sa jegerom...


Epilog priče: :lol: :D :lol:


Ostavio me rodjak u pekoteci u sred grada i odvezao ostatak ekipe kući pa će da dodje po mene ali na svu sreću (ili nesreću) moja malenkost je odhodala prema gradskoj plaži koja je cca 3 kilometra daleko... :lol: :lol: :lol:

Kada smo se konačno sporazumjeli s'pomoću mobilnog aparata :lol: sjeo sam u auto i počeo da slikam, snimam, zajebavam se i td.

Konačnica:

Dovozi me rodjak pred kapiju, ulazim u dvorište i umjesto da prema vratima kuće idem savršeno dobrom stazom ja naravno "zašveram" lijevo i u travnjak i pravo na sijače stare jedno 50-ak godina...
Sjedim, onako, gledam sta se dešava, nigdje prist'o, ni ustati ni sjediti...
Najveće zlo, izadje majka na vrata i gleda a ja nisam skont'o.
Ustanem i strojevim korakom pravo do vrata i zabijem se u štok (od vrata, ne flašu :lol: :lol: :lol: ) da bi mi jadna žena na kraju pružila ruku i uvela me u kuću... :oops: :oops: :oops:

Naravno, kako sve to nosi posledice, sutra se nisam pojavio na poslu a prekosutra me je bolio želudac tako da sam mislio da ću da umrem...



Obećana fotografija:
Slika


Toliko od mene... :evil3: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 16:10 
Bra'o momak, vidi se da nisi od ovih sto popiju 3 pive, pa onda sutra jauchu kako su mamurni. :) :) :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Avg 2009, 16:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Ja sam se neki dan na selu ubio rakijom mislio sam da cu umrijeti nisam pio dva dana :D
Najgore od svega sto ja zestu ne znam piti polako vec na ex (zato i pijem samo pivo) poslije neznam ni ja koje rakije(vec uveliko pijan a nema ni podne) kazem burazu daj ti meni pivo da se ne napijem a treba i auto vratiti kuci.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2009, 07:06 
O matero, evo sad se probudih i nema sanse da se sjetim kad sam kuci dosao... 8) 8)

Mixao rakiju sa pivom... :-? :-? :-? :-? :P :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2009, 08:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
tensSa je napisao:
O matero, evo sad se probudih i nema sanse da se sjetim kad sam kuci dosao... 8) 8)

Mixao rakiju sa pivom... :-? :-? :-? :-? :P :P

rakija+pivo,procitah u kanjonu listu koktela -koktel BETON rakija & pivo :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1196 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 60  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs