banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 19:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Sep 2006, 08:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Bila je dobra partija paintballa pred zgradom predsjednistva u Sarajevu.. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Okt 2006, 16:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Gdje je to tacno? Ima li ko kontakt telefon?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2006, 19:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
Ko kaze da je paintball zamro u bl? Tek se radja..
Prosli vikend smo bili dva dana za redom na paintball-u i bas smo se izrokali(a imamo i masnice da to potvrdimo). Bili smo u karanovcu na paintball-u(065817396) i kod pivare(065222226).
Iskreno puno je bolja situacija u karanovcu. 100 metaka 10 maraka, puske odlicne,maske nove, a odjela gornji dio uniforme RS :D donji ponesite sami. Teren sumetina na strmini na velikom brdu. Stjena na sredini, a okolo napravljeni zakloni(ali dovoljno je i ono prirodno drvece zbunje i sl) Dusu ispustis dok dodjes do polozaja(nagib je 50-60%) Ali poslje je krvavo. Ima dosta terena tako da se mozete traziti i pola sata duga gusta trava zbunje&Co. Tacno za nafurati se da si Dzon rambo. Ali dodjes sebi nakon sto primis metak kad zaboli, a onda tek pomislis ako sad boli toliko sta bi bilo da su pravi i da nemas drugu sansu :D
Paintball kod pivare: prosle godine bio jedini u gradu pa udario monopol 19 maraka 100 metaka, pro kombinezoni,maske puske malo oslabile(upotreba bolje su u karanovcu) Teren sportski znaci ako niste takmicari sranje. Vide vas nema faktora iznanedjenja i takticke pozicije. Cisti krkljanac, teren puno propao od prosle godine nisu ga odrzavali a kroz barikade prolaze meci(!).
Sve u svemu juris u karanovac!!
Samo jedna stvar tamo nisu njihove puske pa valja iskoristiti dok su jos tu!

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2006, 21:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Apr 2006, 22:37
Postovi: 873
nego, reci mi kako ste bez tih odjela odoljevali protivniku u ispodpojasnom podrucju :)

_________________
...na sjeveru smrtno je zima l na jugu pingvini jedu ljude l na zapadu ljudi ljude l a istok se trudi da kao zapad bude...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2006, 09:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Uvijek je interesantno procitati review o paintball-u kad ga napise neko ko je u svojoj paintball karijeri ispucao cak 200 kuglica.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Okt 2006, 19:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
evo sada se drustvo moje dogovara da organizuje pa cud a javim kako je bilo
inace ide se u karanovac

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Nov 2006, 17:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
http://www.paintball-banjaluka.com

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2006, 18:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
YgapHuk da nemas ti kakve veze sa onim likovima(ili da li si jedan od njih) kod pivare? Vidim da nisi bas najbolje primio moje kritike na njihov racun...
yebiga ja nemam veze ni sa jednima ni sa drugima samo objektivno i iz licnog iskustva kazem kako je..... to sto se tebi ne svidja - zaboli me.
Definitivno bolje u karanovcu............... :fist: :fist: :fist:
Mozda ja nisam profesionalac ali ispucao sam daleko vise od "200 metaka". Nemam vremena ni volje da se bavim tim i da postanem pro, ali sam bio "hiljadu puta" i moze se reci da sam pro-rekreativac i jos jednom ako ti se ne svidjaju moje kritike :fist:

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 01:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2002, 01:00
Postovi: 52
Lokacija: Firenze
pogledajte ovaj video
rijec je o softair-u koji je dosta srodan paintball-u

http://www.youtube.com/watch?v=m_ql85W8yCk





link kopiran sa http://www.legionevaldarno.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 23:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Hajde da odgovorim na prozivanja,mada ne znam treba li bas svakome i odgovarati na to sto napise.Kao prvo,imam veze sa Klubom kod Pivare utoliko sto tamo cesto igram i znam ljude koji drze Klub,znaci clan sam Kluba.Moj komentar se konkretno odnosio na to(da sad pojasnim ako nisi shvatio) da kod nas ljudi cim se necega dotaknu,makar i povrsno,sebe smatraju ekspertima da pisu kojekakve review-e.Ja sam paintball igrao na vise mjesta(osim u BL,igrao sam u Bg(Arena i Pobednik),Cakovec,Sveta Nedelja kod Zg,Prijedor,Derventa)i ispucao sam mnogo kartona boje,pa jos nikada se nisam bavio kojekakvim kritikama,jer smatram da nisam dovoljno kvalifikovan za to.A sto se tice tvoga misljenja,svakako da imas pravo na to da ga izneses,mada isto tako ja imam pravo da me zaboli sta ti mislis,pogotovo kada upotrebljavas veliku kolicinu smajlija sa srednjim prstom sto dovolljno govori o tebi.Toliko od mene,na eventualne buduce komentare ti ne mislim odgovarati,jer ne mislim vise na svakoga trositi svoje vrijeme.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Ako je vama stalo do pušKaranja i ubijanja ( kao da nam tog nije bilo dosta proteklih godina) :cry: otvorićemo klub kod mog starog, na selu, u šumi, podjelim Vam kalašnjikove ( ne pitajte odakle mi :wink: ) pa se ubijajte do mile volje.
Ko preživi pričaće. :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 11:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
DELLBOY je napisao:
Ako je vama stalo do pušKaranja i ubijanja ( kao da nam tog nije bilo dosta proteklih godina) :cry: otvorićemo klub kod mog starog, na selu, u šumi, podjelim Vam kalašnjikove ( ne pitajte odakle mi :wink: ) pa se ubijajte do mile volje.
Ko preživi pričaće. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nisi zanimljiv...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 12:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
DELLBOY je napisao:
Ako je vama stalo do pušKaranja i ubijanja ( kao da nam tog nije bilo dosta proteklih godina) :cry: otvorićemo klub kod mog starog, na selu, u šumi, podjelim Vam kalašnjikove ( ne pitajte odakle mi :wink: ) pa se ubijajte do mile volje.
Ko preživi pričaće. :lol: :lol: :lol: :lol:


A mozemo li poneti svoje :D

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 13:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2006, 09:59
Postovi: 487
Lokacija: Бања Лука, Републикa Српска
@ygaphuk. Ni ja nemam namjeru da se svadjam sa bilo kim, dobro ti si dokazao da si ti pro i da znas bolje od mene. I sta sad? Ovdje je procenat pro igraca 0,0001% i ostatak su amateri koji kao i ja traze malo razonode i rekreacije. Kao sto sam rekao nemam veze ni sa jednima ni sa drugima ja sam obican rekreativac koji trazi zabavu, i kao takav sam dao svoje objektivno misljenje da bi drugi rekreativci koji se zapoceli temu i koje interesuje svacije misljenje a ne samo clanova odredjenog kluba. Izvini ako sam te uvrijedio,stvarno nemam nista protiv tebe ili bilo koga, i jos jednom to je samo moje misljenje!

_________________
.... поносни потомак истребљене врсте.......
http://www.srbijazemljaheroja.com/wordpress/?p=16864


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 19:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Ma OK je sve,nisi me imao cim uvrijediti,rekao si svoje misljenje.Nisam ja nikakav pro i ovdje toga nema niti ce jos dugo vremena biti,mozda malo vise igram od prosjeka i to je to.Nadam se da ce paintball u narednom periodu dozivjeti ekspanziju pa da ce biti i vise klubova da mozemo zakuvati kakav veliki turnir.

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Dec 2006, 02:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
BlackHand je napisao:
Bilo je extra, bili smo drugi.

Pobedili neki nafuri iz Prijedora koji su doshli sa svojom opremom, pushkama, kacigama..svime :)


:lol: :lol: :lol: pa bas ti nafuri iz Pr imaju svoj paintball klub tamo, nije ni cudo sto su pobijedili..i koliko cujem u posljednje vrijeme im bas dobro ide posao i mnogo ljudi iz Bl ide tamo.
jel iko sa foruma bio? kakvi su utisci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2006, 19:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2005, 13:15
Postovi: 368
Lokacija: Banja Luka
Ima li kakvo udruzenje ili neki dan kad se paintballeri okupljaju cisto neobavezno, svako za sebe?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Dec 2006, 02:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2006, 14:27
Postovi: 190
Od slijedece sezone (pocinje u martu) u nasem klubu ce biti praksa da vikendom(da li ce biti subota ili nedelja,vidjecemo) okupljaju ljudi u odredjeno doba dana (uz najavu),te da okupljeni igraci odigraju svojevrsni turnir.Takodjer,u pripremi su i turniri rekreativnog tipa o cemu ces se moci informisati putem naseg site-a http://www.paintball-banjaluka.com

_________________
Glasali ste-gladujte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Dec 2006, 17:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2005, 13:15
Postovi: 368
Lokacija: Banja Luka
To se trazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Feb 2007, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2007, 21:17
Postovi: 308
Lokacija: Mejdan
Ja sam za da se odrzi fight izmedju clanova foruma na paintballu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs