banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 05:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2007, 10:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 15:16
Postovi: 415
Lokacija: BL city
Vuk_samotnjak je napisao:
ineleZub je napisao:
Znaci ni boom nije dugo izdrzo po pritiskom opanaka :mad:


Slika

upravo tako :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2007, 11:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Jul 2005, 22:07
Postovi: 289
dobra dobra

_________________


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2007, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
Nema sanse da pocnu sa narodnjacima. Prvog je bilo super, sve po starom. BBR je jedina oaza. :fadein: :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2007, 22:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
da.. i zar to nije tuzno? :lol:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2007, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
VERY :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2007, 16:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Heheh, ja vise nemam dugu kosu, mozda bih se uspio ugurati unutra! :lol: :lol: :lol:
A kako izgleda zeMski opanak, da li ima cirkone i sljokice?
:lol: :lol: :lol:
Ma dajte ljudi, pa nema smisla da se sve pretvori u narodne klubove! Nisam izlazio u boom, ali je gr'ota da se i on poseljachi :cry:

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2007, 09:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
U subotu sam bila, ni "n" od narodnjaka .... :cheers:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 03:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2006, 21:02
Postovi: 23
Lokacija: 183 metra nadmorske visine
Narodnjaci su totalno nebitni u svemu lako se iskuliraju i gotova stvar. Ali onaj papan na ulazu se nemoze iskulirati. Zato sam sebi udaram zabranu na BBR sve dok je on na ulazu. Znam da nisam jedini koji je bio zrtva nafuranog idiota koji misli da je neko i nesto. Ne spustam se na njegov nivo, i zato vise ne idem u BBR sve dok je on na ulazu. Zao mi je zbog toga ostali su jos Pub i Hard Rock u igri sve ostalo je za povracanje. Nadam se da sam ovim postom pokusao barem nekome ko je imao slicnih problema i situacija (a pouzdano znam da ih ima malo vise) sa gore pomenutom maskotom otvorio vidike i da ce mi se pridruziti, ako nisam onda nista nek Vas i dalje celavi klosar isfurava na ulazu. Toliko od mene :wave:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Sep 2004, 18:48
Postovi: 2247
Lokacija: dancefloor
Mene ne isfurava...nije Arsena takav, mora da si zasluzio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 13:38 
Nije arsena seljo....jednom meni nije dao utji, al se kulturno obratio....vidi se da nije nafurana seljachina...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 14:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2006, 21:02
Postovi: 23
Lokacija: 183 metra nadmorske visine
Likovi koji rade kod njega su ok i nisam imao nikad problema, ali on je takav skot da je to nevidjeno. Zamisli subota vece pola 2 a on mene pita "jesi pio" pa rodjace nisam vrc'o med subotom u pola 2 iza ponoci. Nikad nisam bio vulgaran i napadan. Nema povoda da se tako ponasa prema meni (mozda sto sam visok 192 i imam 100 kg) i sto je najzalosnije znam punooo punooo ljudi koji imaju slicnu situaciju (da ne kazem problem). Znam samo da me tamo vise nema sve dok je on na ulazu. Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 14:52 
HAHAH....kakav lik... :lol: :lol: :lol:

chuj ne da alkoholisanim licima da ulaze....sigurno se vishe gustog proda nego pive...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 18:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2006, 16:02
Postovi: 116
ne znam, ja nikad nisam imala problema da udjem tamo. jedino sto su mi par puta trazili licnu. ali dobro, ja to shvatim kao kompliment - da izgledam mlado za dvoje godine. :D

u bbr su za novu bili narodnjaci samo zato sto je gazda to trazio (jer je i on bio tamo) inace to dj nikad ne bi pustio. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
Boff je napisao:
on mene pita "jesi pio" pa rodjace nisam vrc'o med subotom u pola 2 iza ponoci.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

inace je ok, ali kad na nekog ima pik onda je to kraj :fadein:

a ja sam se isfurala kad me, samo jednom, za srpsku novu godinu nije pustio bio je -kraj radnog vremena- u 4 i nesto :roll: jel nova godina il nije c c c

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Boom boom room nikad nije bio niti ce ikad biti dobro mesto. Nisam bio mnogo puta, tako da ne mogu bas bas da kazem, ali sve u svemu MTV densic mjuza. Sunday night to the club i svi povilene. Haha, ajoj kuku nama grdnima. :lol: Slika[img]http://smilies.sofrayt.com/^/r/dance.gif[/img]Slika

Gasolina R.I.P. jer je stigao novi favorit.

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2007, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
Boff je napisao:
Narodnjaci su totalno nebitni u svemu lako se iskuliraju i gotova stvar. Ali onaj papan na ulazu se nemoze iskulirati. Zato sam sebi udaram zabranu na BBR sve dok je on na ulazu. Znam da nisam jedini koji je bio zrtva nafuranog idiota koji misli da je neko i nesto. Ne spustam se na njegov nivo, i zato vise ne idem u BBR sve dok je on na ulazu. Zao mi je zbog toga ostali su jos Pub i Hard Rock u igri sve ostalo je za povracanje. Nadam se da sam ovim postom pokusao barem nekome ko je imao slicnih problema i situacija (a pouzdano znam da ih ima malo vise) sa gore pomenutom maskotom otvorio vidike i da ce mi se pridruziti, ako nisam onda nista nek Vas i dalje celavi klosar isfurava na ulazu. Toliko od mene :wave:


Naravno da ne ides tamo kad te covjek ne pushta unutra...koja je svrha ici kad znahs da neces uci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2007, 00:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2006, 21:02
Postovi: 23
Lokacija: 183 metra nadmorske visine
Pa ulazio sam ja 'ladno kad njega nema na ulazu, cak sam nekad ulazio i kad je on na ulazu, naravno bila su tu i neizbjezna pitanja "koliko vas ima" a nas troje stojimo ispred sami ili npr. "jesi pio" ma da ne duzim, tamo mene vise nema sve dok je on na ulazu. Pozzz!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2007, 14:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2006, 16:29
Postovi: 51
e cim mene vise nema tamo, tj. od kad me ne pustaju, propade klub :) hehhe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2007, 11:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Boff je napisao:
Likovi koji rade kod njega su ok i nisam imao nikad problema, ali on je takav skot da je to nevidjeno. Zamisli subota vece pola 2 a on mene pita "jesi pio" pa rodjace nisam vrc'o med subotom u pola 2 iza ponoci. Nikad nisam bio vulgaran i napadan. Nema povoda da se tako ponasa prema meni (mozda sto sam visok 192 i imam 100 kg) i sto je najzalosnije znam punooo punooo ljudi koji imaju slicnu situaciju (da ne kazem problem). Znam samo da me tamo vise nema sve dok je on na ulazu. Pozdrav svima


Da sam na tvom mestu bacio bi se na strajk gladju,onda bi Arsena 100% popustio :D

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jan 2007, 14:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2006, 21:02
Postovi: 23
Lokacija: 183 metra nadmorske visine
SIJUKS je napisao:
Boff je napisao:
Likovi koji rade kod njega su ok i nisam imao nikad problema, ali on je takav skot da je to nevidjeno. Zamisli subota vece pola 2 a on mene pita "jesi pio" pa rodjace nisam vrc'o med subotom u pola 2 iza ponoci. Nikad nisam bio vulgaran i napadan. Nema povoda da se tako ponasa prema meni (mozda sto sam visok 192 i imam 100 kg) i sto je najzalosnije znam punooo punooo ljudi koji imaju slicnu situaciju (da ne kazem problem). Znam samo da me tamo vise nema sve dok je on na ulazu. Pozdrav svima


Da sam na tvom mestu bacio bi se na strajk gladju,onda bi Arsena 100% popustio :D


Rekao bih ti mnogo stvari samo da nisi grobar :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs