banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Priča se o obrisanoj temi na Cafeu, za koju se javno saznalo da je obrisana nakon što su neki (a među njima i ja) već počeli obogaćivati forum svojim diskusijama.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
Džontra je napisao:
Tema nije ni povod ni razlog bila.


Ako nije ta tema, sta onda jeste?


Smijem li ja primjetiti da si za jednog moderatora koji bi trebao biti oličenje tolerancije, objektivnosti, pomirljivosti... ti zapravo čista suprotnost od toga? A to mogu da vidim na osnovu ovih desetak postova samo na ovoj temi, da i ne idem dalje. Pritom obrati pažnju da ti ovo govori jedan stari forumaš (i po stažu i po godinama), koji posjećuje svega par tema, a caffe recimo nije jedna od njih. Ovo govorim iz najbolje namjere.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Postovi nisu obrisani, nego su sa teme "sve sto ste hteli da pitati, a niste imali koga" prebaceni na temu "BL forum kafana"... Razlog tome je sto je neko postavio konstruktivno pitanje i nije dobio odgovor nego su se svi nadovezali glupim postovima, a mislim da bi ta tema mogla da se postedi tog spama jer uvek ljudi dobiju neku korisnu informaciju iz nje... Zato je tema postavljena za lepljivu, a nije prebacena na neki drugi pdf jer je taj deo foruma najposeceniji... Tako da nista nije izbrisano


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9839
Lokacija: Далеко од раја
Nije prebačeno već je brisano, a niko se nije udostojio da mi odgovori na pitanje zašto su ti postovi bili uvredljivi. Očigledno je da imamo različito shvatanje smisla postojanja podforuma cafe, ali to sad više nije ni bitno.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Hertzog je napisao:
sa teme "sve sto ste hteli da pitati, a niste imali koga"


Ja nisam ni skontala da nema postova, ali mi je nestalo smajlićkinića na istoj, koji je danas vraćen, vjerovatno je greškom bio obrisan.
Pomenuta tema je baš aktuelna, i čini mi se da na njoj ljudi svaki dan ponešto postuju.
Ne smatram da je nužno prebacivati postove s nje, jer je to ionako off topic tema koja se nalazi na pdf caffe. Isto kao što Gastronomija ima svoju off topic temu, i neki drugi pdf-ovi, tako je i ova tema off topic caffea. I sad sa jednog totalnog off topic-a prebacivati postove negdje drugdje, besmisleno je. I zadaje i vama više bespotrebnog posla.
To je kao ona scena u Naderalistima kada Nele govori gledaocima kako da zovu i kako da ih Sabaheta spoji sa babom, pa baba sa... nemam pojma, nije važno..

Administrator mi je rekao da mi je i jedna čitava tema obrisana greškom, i to mi je baaaaaš žao, ali šta da se radi, ne može se vratiti.

Bilo je tu sjajnih i pažljivo odabranih citata, dobijenih pažljivim prebiranjem graha. :) Slava mojoj temi, i idemo dalje...

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Realno, ja sam u sve ovo ušao, zato što mi je bilo jaaaako dosadno.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9280
Hertzog, zar ne bi bilo ok da kao moderator ispostujes pravilo o postavljanju avatara? Mislim da taj tvoj nije "sukladan".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
ajkula je napisao:
I zasto su uzurpirani iskljucivo moji podforumi ( sa par izuzetaka i izleta na druge podforume)?


Nisu. Ideja je bila da se krene od CiD i SiE, pa dokle doguramo. Dogovor je bio "samo kulturno i bez spama". Kolike god kapacitete da ima ova grupa forumasa, ne mozemo biti na 20 podforuma istovremeno.


ajkula je napisao:
Da li ste vi svjesni da ste svojim kvazi filozofiranjem ozivjeli skoro sve moje podforume, na sta su se nadovezali i drugi i time ste samo ucinili uslugu da ti podforumi ozive? Sta god da ste planirali, to vam ocito nije uspjelo. Meni se osvetili niste a dobili ste upozorenje.


Ja se ne sjecam da je neko rekao da je cilj da se tebi osvetimo :-?
Cilj je bio da se prestane brisati nase palamudjenje iz cafea. Realno, u velikoj mjeri se to baljezganje zadrzi u okviru cafea, cemu on i sluzi.

Citiraj:
Razlog tome je sto je neko postavio konstruktivno pitanje i nije dobio odgovor nego su se svi nadovezali glupim postovima, a mislim da bi ta tema mogla da se postedi tog spama jer uvek ljudi dobiju neku korisnu informaciju iz nje


To za prebacivanje postova u Kafanu se moglo reci i ranije. Niko nije odgovarao, a samo su se brisala pitanja. Kao da je to neki posao napisati recenicu-dve.

800 je otvorila tu temu. Njen prvi post:
osamstotinazena je napisao:
Totalno off topic tema za sva glupa, mala, bezvezna, i "vrh mi jezika, može'l 2" pitanja.
Ako ko zna, nek odgovri.. bez za*ebavanja.
Elem, kako se zove lik iz Nindža kornjača koji nema mozak, već ga nosi negdje u tegli?

Tema je odlicna, sluzi svrsi, ali se nalazi u cafeu. Vecina podforuma ima specijalne teme za pitanja iz te oblasti (Zna li ko na Automobilima, Oftopicarenje na Gastronomiji itd.)

Sto se mene tice, ok je da se brisu gluposti sa teme "Sve sto ste htjeli pitati...", sve dok se isto ne sankcionise, jer je to ipak cafe. Ali i to brisanje da ima neku mjeru, jer je to i dalje cafe, a ne neki ozbiljniji pdf.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2012, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Stvari na caffeu ce se normalizovat....kao sto sam vec gore i napisao....doslo je do nekih nesporazuma koji su manje-vise rijeseni....

Problem je rijesen munjevito....nadam se da ce ekipa sa caffea da se povuce u svoje "odaje"....hvala dzontri i tasku na razrjesavanju dilema oko dizanja dzeve i tako toga...

Tema je posluzila svrsi i da ne bi postala nesto lijevo ide pod kljuc....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs