banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 486 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Avg 2013, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 19:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
to vazi samo za ove iz dervente :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2013, 19:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
indian rose je napisao:
Да вас чујем... :)

Кад сам се ја прошле године регистровала на овај форум, након пар дана боравка на истоме одлучила сам да га више не посјећујем... :-? Разлог за то је била ''добродошлица''...

Ваша искуства, мишљења и сл...?


Prije svega mislim da sam se opismenio na ovom forumu. To je najvažnije što sam pokupio ovdje.

Dalje, stekao sam mnoštvo poznanika, od kojih sam sa nekima blizak i danas.

Razmjenjivao sam filmove i serije kad nismo imali brzinu protoka kakvu danas imamo.

Trgovao sam mobilnim telefonima i sličnim uređajima, a mislim da sam najveći broj istih i prodao upravo preko foruma.

Zapravo, mislim da je malo šta u mom životu tako uticalo na odluke i izbore koje sam donosio kao ovaj forum.

Čitam neke svoje stare postove i gledam derište koje ne zna ni da piše kako treba, sa jako kratkim (ili bez) fitiljem, ponekad bez osnovne kulture, a ponekad samo sa trunom iste. Kasnije gledam kako upisuje srednju školu po ugledu na neke forumaše, kako se sa nekima dogovara oko druženja, izlazaka, sastavljanja tiketa i tome sličnog. Potom vidim sebe u trenucima kad donosim odluke o kupovini računara, mobilnog telefona, o upisu fakulteta i tome sličnog. Pratim prepiske, rasprave, ton sa kojim sam nekada nastupao i u određenim momentima ne mogu da se prepoznam.

Cijenim da mi je sve to pomoglo da iskorijenim neke loše osobine koje sam imao, da se "civilizujem" a onda, vremenom, i emancipujem.

Zahvalan sam ekipi sa ovog foruma koja je činila sastavni dio mog odrastanja i mogu reći da su sve asocijacije koje imam na ovaj forum pozitivne.

Pozdrav ekipi!

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2013, 21:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
BlackHand je napisao:
O Josipu se mozhe nabadati do sutra.Ja sam kao mladji bio njegov obozhavatelj, utoliko vishe jer je moj deda bio Vlajko Bajic, predsjednik suda bivse SFRJ, pa sad samo predpostavite koliko je slika druga Tita bilo u mojoj kuci.On je zaista bio veliki covjek, toliko veliki da je vremenom pocheo da me nervira.
Sve dobro shto se desavalo u to vreme se pripisivalo njemu.Ako se malo osvrnemo seticemo se da je tu i mnogo loshih stvari.Nebitno, on je i dalje najveci vodja kojeg je Balkan ikad imao.


BlackHand je napisao:
Boris, osamnaesta godina, vozim rolere, igram odbojku, volim sport, izlaske, imam kornjachu.



:D


ovo je zlatno dok ne pogledam svoje daaavne postove sa jednog drugog foruma. :oops: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2013, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
blackhand moj najomiljeniji moderator

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2013, 13:49 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2009, 23:36
Postovi: 54
Lokacija: Bezdan...
indian rose je napisao:
Да вас чујем... :)

Кад сам се ја прошле године регистровала на овај форум, након пар дана боравка на истоме одлучила сам да га више не посјећујем... :-? Разлог за то је била ''добродошлица''...

Ваша искуства, мишљења и сл...?


Za par forumaša sam primjetila da pažnju žele da dobiju ismijavanjem nekog drugog što mi je totalno degutantno.
Ne pišem često na forumu, ali čitam postove u temama koje me zanimaju, i primjetila sam da ukoliko se novajlija uključi u neku raspravu, stari forumaši (ne generalizujem) kao vukovi će da se bore za svoju teritoriju i na sve načine će se truditi da ispadnu što smiješniji, jer pobogu oni imaju staža na forumu i po nekoliko godina. Vjerovatno će u nekom moje riječi podstaći ljutnju, ali to me mnogo ne dotiče jer sam iskrena :D
Voljela bih da su opušteniji, ja lično nisam došla nekom da 'oduzimam' mjesto na forumu nego da skratim vrijeme dok mi ne poprave kalkulatore :lol:

_________________
Tell me what it is, that brings me back to you, tell me what it is I can't stop loving you


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 486 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs