banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 11:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 58 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jul 2011, 14:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
_zoka je napisao:
Mogao bi neko od ovih novinara što su na forumu ovo zabilježiti pa da malo izreklamiraju forum :)


Zaradu ćemo podijeliti naknadno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 14:54 
samo nam treba reklama, pa da nahrli i tuta i muta na forum i ugrozi nasu sektasku zajednicu.. :angry4:


:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
lollipop je napisao:
samo nam treba reklama, pa da nahrli i tuta i muta na forum i ugrozi nasu sektasku zajednicu.. :angry4:


:lol:

Jeste li raspoloženi da malo popričamo o Bibliji... Uobičajen nastup na vratima stana... :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 16:09 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
_zoka je napisao:
Mogao bi neko od ovih novinara što su na forumu ovo zabilježiti pa da malo izreklamiraju forum :)


Zaradu ćemo podijeliti naknadno...

Možda si primjetio ali za sada nema članarine,tuđih reklama ili kakvog drugog vida prihoda za forum...a par kvalitetnih članova bi uvijek dobro došlo...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 16:10 
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
lollipop je napisao:
samo nam treba reklama, pa da nahrli i tuta i muta na forum i ugrozi nasu sektasku zajednicu.. :angry4:


:lol:

Jeste li raspoloženi da malo popričamo o Bibliji... Uobičajen nastup na vratima stana... :lol: :lol:


mi smo vec zvanicno od ljudi sa strane proglaseni sektom.. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 18:28 
viewtopic.php?f=73&t=56585&start=240

e za ovo vrijedi ne otici na sladoled, i promijeniti avatar.. i ovaj je osjecaj nezamjenjiv.. bravo momci..


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2011, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Као прво да се захвалим свим форумашима који су подржали ову акцију. Хвала! :D

Опазио сам да је доста форумаша пратило утакмицу. Од жена ме лолипопка највише изненадила која није отишла на сладолед него је гледала утакмицу :)

За први наступ у квалификацијама за Лигу шампиона игра је била сасвим солидна све до 70. минуте. И то су могли видјети сви који су гледали. Велики пад концентрације и падоше они голови. Углавном Борац је показао да се може носити са Макабијем.

За 7 дана је реванш на Градском стадиону. Требао би то да буде велики спектакл. Позивам све до дођете на утакмицу и подржите Борац у квалификацијама за ЛШ :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 06:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
lollipop je napisao:
http://www.banjalukaforum.com/viewtopic.php?f=73&t=56585&start=240

e za ovo vrijedi ne otici na sladoled, i promijeniti avatar.. i ovaj je osjecaj nezamjenjiv.. bravo momci..



Najvažnije ja da shvatiš poentu... Biće sladoleda još, a ovakva utakmica samo jednom...
:cat:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 06:31 
sajin molim te da me ne zoves lolipopka jer od skoro postoji forumasica sa tim nickom, i sa kojojm nikako ne bih zeljela da me mijesas.. :wink: hvala..

na tekmu cu ici, nebitno koji je rezultat na kraju, drago mi je sto neko rece da je borac uspio da se nosi sa jednim makabijem toliko vrijeme.. necu nas kuditi, nismo mi neki vrhunski klub sa svjetskim imenima, mi smo mali klub koji je nakon toooliko vremena igrao jednu ovakvu utakmicu i dao go u gostima.. ja sam ponosna na njih jer su dali maksimum, a onaj kolaps u redovima u drugom poluvremenu mislim da su odraz neiskustva u ovakvim mecevima, ali ima vremena nadoknadicemo to.. na dobrom smo putu.. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 07:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
lollipop je napisao:
sajin molim te da me ne zoves lolipopka jer od skoro postoji forumasica sa tim nickom, i sa kojojm nikako ne bih zeljela da me mijesas.. :wink: hvala..

na tekmu cu ici, nebitno koji je rezultat na kraju, drago mi je sto neko rece da je borac uspio da se nosi sa jednim makabijem toliko vrijeme.. necu nas kuditi, nismo mi neki vrhunski klub sa svjetskim imenima, mi smo mali klub koji je nakon toooliko vremena igrao jednu ovakvu utakmicu i dao go u gostima.. ja sam ponosna na njih jer su dali maksimum, a onaj kolaps u redovima u drugom poluvremenu mislim da su odraz neiskustva u ovakvim mecevima, ali ima vremena nadoknadicemo to.. na dobrom smo putu.. :D


Pozitivna stvar je ta sto se ti zaista razumijes u fudbal...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 07:52 
nije mi bilo lako.. :lol: odrasla s braćom, u sportskoj porodici, vukli me od malena po utakmicama sto fudbalskim sto rukometnim, kao dijete 3 dana slavila osvajanje evropskog kupa sa rukometasima borca ( to su bili dani..) , postala clan fk cz po rodjenju :lol: deda me odmah otisao utefteriti da kasnije slucajno ne krenem stranputicom ka partizanu :lol: , drugih interesovanja nisam ni mogla imati sve i da sam htjela.. :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 08:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
To sto si clan C.Z. ti definitivno nije olaksavajuca okolnost, ali nema veze drago mi je da je dosta ljudi sinoc bilo uz Borac... :D

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 08:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Подржавам. Бар то могу урадити ако ништа друго.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 10:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Лолипоп извињавам се :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
lollipop je napisao:
nije mi bilo lako.. :lol: odrasla s braćom, u sportskoj porodici, vukli me od malena po utakmicama sto fudbalskim sto rukometnim, kao dijete 3 dana slavila osvajanje evropskog kupa sa rukometasima borca ( to su bili dani..) , postala clan fk cz po rodjenju :lol: deda me odmah otisao utefteriti da kasnije slucajno ne krenem stranputicom ka partizanu :lol: , drugih interesovanja nisam ni mogla imati sve i da sam htjela.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sestro moja rođena :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 11:07 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
lollipop je napisao:
, postala clan fk cz po rodjenju :lol: deda me odmah otisao utefteriti da kasnije slucajno ne krenem stranputicom ka partizanu :lol:

Vidio sam ja odma' da sa tobom nešto nije opasno u redu.... :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 11:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
@Zoka, ti si svoju fudbalsku kompetenciju dokazao tako sto si termin igranja Borca iskoristio da ides na sladolede sa kakojakim babama i nolajferima :lol:

P.S Djes na Zvezdu udar't, kru te neyebo! :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 11:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Ja sam stigao na onaj dio fudbala što je mene zanimao :P
I tu smo pobjedili :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 11:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ne znam, ja koliko se sjecam sve bitne utakmice su zavrsene u 20:45 :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2011, 12:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
lollipop je napisao:
nije mi bilo lako.. :lol: odrasla s braćom, u sportskoj porodici, vukli me od malena po utakmicama sto fudbalskim sto rukometnim, kao dijete 3 dana slavila osvajanje evropskog kupa sa rukometasima borca ( to su bili dani..) , postala clan fk cz po rodjenju :lol: deda me odmah otisao utefteriti da kasnije slucajno ne krenem stranputicom ka partizanu :lol: , drugih interesovanja nisam ni mogla imati sve i da sam htjela.. :lol: :lol: :lol: :lol:




To je zena!!! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 58 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs