banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 01:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Talija je napisao:

A ovaj tekst od ovog Arse mi je krajnje degutantan, jer većina članova i jeste iz Banjaluke.



To je njemu cudno, jer vecina iz tog njihovog fantomskog udruzenja nije iz Banjaluke.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Poslednji put menjao MuskoBre dana 19 Apr 2011, 14:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Apr 2011, 13:37
Postovi: 9
MonaLisa je napisao:
Pa slušamo vas, recite šta predlažete.

Dio priče već znate. Kupili smo gradski domen banjaluka.com i planiramo na njemu razvijati gradski portal. Prilikom kupovine, od vlasnika domene smo zahtijevali source kode foruma s bazom.

Predlažemo da forum ostane u sklopu novog portala banjaluka.com kao njegov sastavni dio (forum.banjaluka.com) ali bez bilo kakvog uplitanja u njegovo održavanje i administraciju od strane InfoARS-a. InfoARS bi eventualno pružao podršku u smislu obezbjeđenja domene, besplatnog hostinga i tehničke podrške ukoliko za tim bude potrebe. Time bismo postigli veću vidljivost i portala.

Idealno bi bilo da nađete 2 predstavnika pa da se nađemo na kafi i porazgovaramo o detaljima jer ovo masovno pregovaranje odvodi u potpunu krajnost. Portal smo planirali razvijati kao community pa vjerujemo da bismo u tom slučaju imali jednu zaokruženu cjelinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
A iz kog ste razloga preuzeli naš forum, naše članove, naše podatke, teme i postove?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Prilikom kupovine, od vlasnika domene smo zahtijevali source kode foruma s bazom.
Laz...najobicnija laz...bazu foruma nista zahtijevali nego ste je dobili na CD-u greskom....Mirko je potvrdio....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Na stranu ko su likovi, kako ili zašto su dobili forum, mislim da trčimo pred rudu sa ovakvim nervoznim istupima. Ovaj gore prijedlog se ne čini neprijateljskim, mislim da bi se o tom dalo razgovarati. Naravno, ako se ispoštuju uslovi, da forum ima potpunu autonomiju, kao i do sada, i slično. Ok, ljudi koji su duže na forumu i mnogo angažovaniji oko njega sigurno bolje znaju šta i kako će, ali mislim da bi nam nasilje trebalo biti zadnja opcija. Prvo iscrpiti sve diplomatske metode, pa ako ne uspije, tad ćemo se već dogovoriti kako :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 14:52 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Apr 2011, 13:37
Postovi: 9
Freak_on_a_leasH je napisao:
Citiraj:
Prilikom kupovine, od vlasnika domene smo zahtijevali source kode foruma s bazom.
Laz...najobicnija laz...bazu foruma nista zahtijevali nego ste je dobili na CD-u greskom....Mirko je potvrdio....

No comment.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Na stranu ko su likovi, kako ili zašto su dobili forum, mislim da trčimo pred rudu sa ovakvim nervoznim istupima. Ovaj gore prijedlog se ne čini neprijateljskim, mislim da bi se o tom dalo razgovarati. Naravno, ako se ispoštuju uslovi, da forum ima potpunu autonomiju, kao i do sada, i slično. Ok, ljudi koji su duže na forumu i mnogo angažovaniji oko njega sigurno bolje znaju šta i kako će, ali mislim da bi nam nasilje trebalo biti zadnja opcija. Prvo iscrpiti sve diplomatske metode, pa ako ne uspije, tad ćemo se već dogovoriti kako :D

Nikome od korisnika nije i nece biti nametnut izbor....za sada je najizglednije da ovde ostane ovaj forum a na banjaluka.com sajtu ostane "onaj" forum....jos uvijek su u toku pregovori....kad sve bude konacno objavice se sta je tacno dogovoreno i svi korisnici ce imat izbor....sto se tice administracije ovog foruma za sada je neki nezvanicni stav da od udruzivanja ili eventualnog vracanja na banjaluka.com nema nista....

InfoARS2 (ili 1, svejedno...) moze ovde tri hiljade puta da napise post u kojem su oni divni i krasni...ali njihovi postupci govore ipak malo drugacije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
danijell je napisao:
... Više mi liči na ponašanje neozbiljnih klinaca, nego na ponašanje nekoga ko hoće da ozbiljno pristupi izradi banjaluka.com portala. Da su ponudili da se vratimo na staru adresu, i da forum nastavi sa radom kako je i do sada radio, imali bi mi i oni od toga koristi. Ovako su samo oni u gubitku, a nisu ni počeli da rade...


InfoARS2 je napisao:
Predlažemo da forum ostane u sklopu novog portala banjaluka.com kao njegov sastavni dio (forum.banjaluka.com) ali bez bilo kakvog uplitanja u njegovo održavanje i administraciju od strane InfoARS-a. InfoARS bi eventualno pružao podršku u smislu obezbjeđenja domene, besplatnog hostinga i tehničke podrške ukoliko za tim bude potrebe. Time bismo postigli veću vidljivost i portala.


Znači čitate forum. Mislim da ste se diskvalifikovali prvim koracima. Prvo ste počeli koristiti bazu foruma bez da ste ikoga kontaktirali i pitali, pa bi onda pregovarali ... Kako očekivati da ćete ispoštovati ikakav dogovor...

Ja se ne pitam, ali ako postoje novčani problem funkcionisanje foruma => opcija Donate i žiro račun... Ili reklame za neregistrovane članove i sl.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
InfoARS2, najpostenije bi bilo da vi izbrisete nas stari forum. Odugovlacenjem i lijevim komentarima vecini forumasa nepotrebno dizes pritisak.

A onda ako nasa administracija hoce da pravi tal sa vama neka pravi, mi obicni forumasi na to ne mozemo uticati.


Za vasu bezobzirnost nemam ni razumjevanja ni strpljenja.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
danijell je napisao:
danijell je napisao:
... Više mi liči na ponašanje neozbiljnih klinaca, nego na ponašanje nekoga ko hoće da ozbiljno pristupi izradi banjaluka.com portala. Da su ponudili da se vratimo na staru adresu, i da forum nastavi sa radom kako je i do sada radio, imali bi mi i oni od toga koristi. Ovako su samo oni u gubitku, a nisu ni počeli da rade...


InfoARS2 je napisao:
Predlažemo da forum ostane u sklopu novog portala banjaluka.com kao njegov sastavni dio (forum.banjaluka.com) ali bez bilo kakvog uplitanja u njegovo održavanje i administraciju od strane InfoARS-a. InfoARS bi eventualno pružao podršku u smislu obezbjeđenja domene, besplatnog hostinga i tehničke podrške ukoliko za tim bude potrebe. Time bismo postigli veću vidljivost i portala.


Znači čitate forum. Mislim da ste se diskvalifikovali prvim koracima. Prvo ste počeli koristiti bazu foruma bez da ste ikoga kontaktirali i pitali, pa bi onda pregovarali ... Kako očekivati da ćete ispoštovati ikakav dogovor...

Ja se ne pitam, ali ako postoje novčani problem funkcionisanje foruma => opcija Donate i žiro račun... Ili reklame za neregistrovane članove i sl.



Ma kakav, ne postoje nikakvi problemi sa ovim forumom i domenom.. Jedini problem je to sto su oni poceli koristiti forum bez dozvole i da su prethodno kontantirali nekoga od administratora/moderatora a znali su da je forum prebacen na ovaj domen..
A ovako samo skacu sami sebi u usta, vidjece ljudi da su pokusali na kvarnjaka i cisto sumnjam da ce neko izabrati njihov forum prije ovog.. Al et, u ovoj drzavi izgleda nista ne moze na fin i kulturan nacin, pa sto bi sa forumom bilo drugacije? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ај сад мало озбиље.
прво, поставите форум на онај домен и оне порукице "тражимо неког озбиљног с ким би разговарали"
ми смо људи цигани, стварно.

ако сте већ купили домен зашто нисте одмах понудили да форум остане на њему а да ви развијате ваш портал на banjaluka.com ?
то би била пријатељска понуда и сумњам да би је ко одавде одбио.
овако, узмете домен и поставите НАШ форум и онда се играте игрица.

крајње некултурно и ружно.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
@zerocool
Onda samo,
Hvala i doviđenja! Srećno sa Vašim projektom!

Problem koji se može pojaviti ako bi eventualno postali njihovforum.
Ne moraju oni direktno uticati na forum. Izborom moderatora i sl. Donatori i prijatelji njihovi možda imaju neku drugu viziju o čemu i na koji način portal treba raditi, izvještavati, ...
Forum po mom mišljenu bi trebao ostati kakav i jeste. Neka se jave za pet godina. Pratićemo ih kako rade :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
InfoARS2 je napisao:
Freak_on_a_leasH je napisao:
Citiraj:
Prilikom kupovine, od vlasnika domene smo zahtijevali source kode foruma s bazom.
Laz...najobicnija laz...bazu foruma nista zahtijevali nego ste je dobili na CD-u greskom....Mirko je potvrdio....

No comment.


s obzirom da znam za koliko se uzeli domen saljem ponudu kad propadnete kao kliker kroz supalj dzep isplacujem 1000e na ruke. ponuda ozbiljna javite se na banjalukaforumu na PP

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Nema više ovce Doli :)

Slika

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Sumnjam da ću nakon ovakvog smećarluka ikad pogledati taj famozni portal :angry3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Najgora je napisao:
Sumnjam da ću nakon ovakvog smećarluka ikad pogledati taj famozni portal :angry3:

ima ovaj forum posetilaca i puno ce forumasa(aktivnih i manje aktivnih) ovako gledati na novi"banjaluka.com" ,a posetioci ce tom portalu trebati !
Napravili su sebi veliku antireklamu,a to im nije trebalo... pogotovo zato sto krecu od 0... imaju samo domen,nekad to nije dovoljno :wink:

Moglo se sve drugacije odraditi. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 18:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Čekajte ljudi, pa nisam ja napisao 3k poruka "u budale"... Valjda to vrijedi nešto.

Samo kad se sjetim kada sam prije 8-9 godina janpara dolazio iz grada i pisao eseje... Eeeee to je dragulj a ne post na forumu..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
:lol:

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 20:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
A ja sinoć napišem najduži post do sada a danas ga nema, mada sinoć nije bilo poruka od neki dan. Sad ima tih od neki dan al nema onih od sinoć. Otvorim ovu temu i ...............................jebe lud zbunjenog.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2011, 21:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Apr 2011, 13:37
Postovi: 9
anoniman je napisao:
Najgora je napisao:
Sumnjam da ću nakon ovakvog smećarluka ikad pogledati taj famozni portal :angry3:

ima ovaj forum posetilaca i puno ce forumasa(aktivnih i manje aktivnih) ovako gledati na novi"banjaluka.com" ,a posetioci ce tom portalu trebati !
Napravili su sebi veliku antireklamu,a to im nije trebalo... pogotovo zato sto krecu od 0... imaju samo domen,nekad to nije dovoljno :wink:

Moglo se sve drugacije odraditi. :wink:

Neko nas je veoma lukavo prevario. Prvo su nam prodali maglu pa sad pljuju po nama na forumu da sebe operu. Istina, mi smo tražili da nam se ustupi izvorni kod foruma, i neko se "sasvim slučajno" dok je vršio naplatu domena zeznuo pa nam narezao na CD sa izvornim kodom. Otkud su vlasnici domena mogli pretpostaviti da smo mi tako prefrigani i da bismo mogli taj forum aktivirati na staroj lokaciji? To je bilo jako nepredvidljivo... Dajte ljudi, budimo razumni!

Svaki ozbiljan forum zahtijeva neutralnost i objektivnost a koliko se može vidjeti u prethodnim postovaima, pale su mnoge uvrede koje još uvijek nisu obrisane (da ne kažemo sankcionisane), veći dio postova su čisto trolovanje, spam ili offtopic diskusija pojedinih članova i nisu u skladu sa Pravilnikom ovog foruma. Nema potrebe da se diže hajka hajde da razgovaramo kao ljudi.

Očekujemo odgovor Vardera na našu poslednju poruku. Ukoliko ta odluka bude negativna, sve postove sa starog foruma ćemo obrisati u znak poštovanja ovog community-a.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 205 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs