banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 02:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
_зока je napisao:
???

Tema DV i kompleks 25. maj:
može da se obiđe, mada nema neke efektivne koristi od toga?
Paralele?
:D

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Slabo, maglovito... :-s

:lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Wrangler je napisao:
dukicas je napisao:

Nego ljudi, ajd' bi li moglo nekako da vaskrsnemo drininog vuka!? Neka peticija, molba i sl!??? Ipak je on naš i prijatelj foruma, višegodišnji član sa preko 3300 postova. Stvarno besmisleno da nastrada zbog napada i spamovanja onih zelembaća iz tamnog vilajeta, neprijatelja ovog foruma i svih nas ovde. :(

+1
P.S. A da napravimo nekakvu peticiju u vezi ovog pitanja (glasa npr100 forumaša pa ako je 50+% ZA uskrsnite ga ili obratno)
jer kao što reče dukicas možda čovjek jednostavno nije bio upoznat sa tim pravilom.

Ne.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 23:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Opusteno.
Drinin je svuda oko nas. Nema potrebe da mu "vaskrsavaju" jos jedan nalog.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2012, 01:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Nisam baš siguran, naročito ako ste eliminisali sve koji koriste proxy ili ste samo one koji vas nerviraju!? Jedino da ima nalog sa pravom IP adresom bez proksija, a da nije banovana. Saznadoh da je bačena sumnja da sam ja drinin vuk. Prosto smešno ali i žalosno jer se odma misli da sam ja on čim želim da mu pomognem, jer to kod nas toliko nenormalno izgleda kad neko nekom želi pomoći, a da pritom ne pomaže sebi ili nekom svom bliskom.:( Administracija lako za mene može utvrditi IP i videćete da je uvek ''ista'' tj. mtel-ova dinamička sa područja Prijedora. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2012, 01:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
cisto sumljam da si ti drinin,on se nikad ne bih spustio tako nisko da pise na NDH latinicom.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2012, 02:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Pa pišeš i ti :D, a veruj i ja bi mnogo više voleo da pišem našom prelepom ćirilicom, ali je to jako komplikovano zbog gore http linije za adrese u brosveru, jer ja idem na standardne sajtove (znam da postoji i bukmarks, al' ko će ih sve natrpati u njega, onda i on bude pretrpan i teško se snaći) tako što gore u liniji ukucam početno slovo adrese na koju idem i mozilla mi odma ponudi komplet adresu, a to sa ćirilicom ne funkcioniše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2012, 02:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ja pisem jer sam redovni posjetioc sinagoge,da ne kazem jesa.
drinin nikad nije rekao "previse je komplikovano" kad je trebalo cirilicu pisati...stavi prst na celo i zapitaj se !

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2012, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Au brate što Zoka trpa, u tri dana dva bana, ono baš je brutalan, nadam se da mu neću pasti u nemilost :lol:

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2012, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
old fashion men je napisao:
u tri dana dva bana, ono baš je brutalan,

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xbmOxSwyrwo[/youtube]

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2012, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Mora se malo reda uvesti :)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 10:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Ја такође нисам имао појма да је прокси строго забрањен тако да.. мислим да ми диринином требало барем дати шансу да објасни..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Svi su imali sansu da procitaju pravilnik
To sto 90% ljudi to nece da uradi je njihova stvar
Drinin je imao i previse sansi, nevezano samo za proksije

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2012, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
dukicas je napisao:
Pa pišeš i ti :D, a veruj i ja bi mnogo više voleo da pišem našom prelepom ćirilicom, ali je to jako komplikovano zbog gore http linije za adrese u brosveru, jer ja idem na standardne sajtove (znam da postoji i bukmarks, al' ko će ih sve natrpati u njega, onda i on bude pretrpan i teško se snaći) tako što gore u liniji ukucam početno slovo adrese na koju idem i mozilla mi odma ponudi komplet adresu, a to sa ćirilicom ne funkcioniše.

Не видим проблем?!? Лијеви АЛТ+ШИФТ тастер и шалташ тастатуре до миле воље... Мени је једини заџеб кад кренем да пишем на неком енглеском форуму а тастатура ми остала ћирилична. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 09:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Кад враћате дрининог, досадно је без њега? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 09:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Sto jest jest.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ako bude srece, zdravlja i pameti, nikad.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 10:32 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Kontam šta nije jasno u onome "trajni ban"?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Ташко je napisao:
Ako bude srece, zdravlja i pameti, nikad.

Nikad već imamo, sad samo još sreće, zdravlja i pameti...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 12:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Dec 2011, 17:45
Postovi: 36
Lokacija: Chicago
Поштовани и поштоване


Јуна 2010. године сам се регистровао на бањалукафорум. Искључиво ради писања о мојој Дрини, која је ушла у ПЛ. Од тада па до дана данашњег мој једини функцијски ник је био дринин вук......
Овај ник је био у функцији искључиво онда када је била прослава дана Републике Српске јер је послужио као средство одбране од којекаквих падавичара и падобранаца из ружнијег ентитета.....

Моја највећа грешка је вјероватно што оно што мислим то и кажем....Али има нажалост једна већа – често нерационална интерна шала с појединцима који апсолутно пате од пада ега, али и који евидентно желе бити форумске гумице, наравно у стратификацији су у односу на мене повлашћени из неколико разлога.....

Као што већ рекох мој долазак на форум, као и само писање није имало за циљ стварање шумова у виду честе контрадикторне и апсолутно негативне кампање појединаца који су очигледно били богом дани да процјене ко лаже,ко краде, ко нема појма, ко је кретен,сељак,плодитељ...... ко има некаквих безброј лажних профила......

Додуше признајем сам сам за то крив,јер сам на једном антисрпском форуму заиста био толико бруталан по том питању....на крају крајева сам процес објаснио форумашима као што су : Ташко,Вања,Зока.....
Јбг евидентно из потпуно људског угла и без и најмање шансе да нешто слично урадим на српском форуму,међутим евидентно кад понестане аргумената појединцима на бањалукафоруму свако слично мишљење дринином по дефаулту значи да је то лажни профил дрининог вука....


Нећу улазити да ли су поједини форумаши (препознаће се сами) у оквиру антикампање дринин вук имали дозу садизма или неког комплекса,то је сад и тотално небитно, али просто ми није јасно како неко може осјећати толики вербалну и виртуелну антипатичност према такође виртуелног саговорнику???

Да ли је у питању тотално злобна и нарцисоидна личност у лику ника дринин вук или ипак психичка латентно изопачен едиповац с друге стране??? Све је то врло упитно,баш као и многобројне оптужбе које су на крају у очима надлежних и надређених послужиле као првокласан аксиом који је за посљедицу имао санкцију.....

Јасно је мени да апсолутна реторика српског национализма у синтези са апсолутним националним поносом, моралним елементонм јединке и сасвим компетентним анализама неких тема, појединцима итекако смета и сметала је! Наравно и сам сам понекад имао нерационалне вербалне изливе оптимизма или песимизма о неким стварима,али такав сам.

- ВИ СТЕ ТРАЈНО ИЗБАЧЕНИ СА ФОРУМА

Као што сам и више пута наглашавао и то не зарад увлачења икоме у гузицу што би наш народ рекао, администрација је увијек у праву. Међутим, да ли се може десити да иста гријеши? МОЖЕ!
И то не само овај пут,јер се ради о мени,већ и о неколико других пута на свим форумима. Једноставно Вања или Вадер су добили посебно формулисане поруке које би требало да изврше утицај на њихове профи одлуке и наравно потпали су под пропаганду.... Рекао бих и чију,али не желим придават значај минорним ретористима на форуму, знају они сами,исти су добар мјесец дана форсирали причу о лажним профилима,али претходно и пријетили што приватним порукама,што јавно на темама како је крај ника дринин вук све ближи!

Наравно када си модератор можеш себи дати такав луксуз, а да не сносиш ни најмању посљедицу. И да не мрзим такве ликове,нису ми нешто симпатични, али жалим их. По аутоматизму ствари једноставно премиса је опасна ствар,али како је право озакоњена неправда онда и саме посљедице по оштећеног могу бити катастрофалне....


- МОЛИМО ВАС ДА КОНТАКТИРАТЕ АДМИНИСТРАТОРА ЗА ВИШЕ ИНФОРМАЦИЈА

И јесам. Е сад је питање да ли је исти прочитао мејл који сам послао или није.... Додуше после скоро два мјесеца то толико није ни важно,дакако је важније да сам Вања или Вадер проконтају какав је интерес ник дринин вук имао да пише са више различитих профила и то на начин како се са сваког шири иста демагогија?!

Кажем послао сам мејл јер ми је заиста фин вид забаве било учешће на бањалукафоруму! Чак сам с тог истог имејла послао и захтјев за регистрацију,наравно одбијена је,потпуно с разлогом имајућ у виду изманипулисаност администрације од стране шпекуланата којима је највеће достигнуће на форуму, троловање свега и свачега!

Дати разлог за избацивање: КОРИШТЕЊЕ ПРОКСИЈА ЈЕ ИЗРИЧИТО ЗАБРАЊЕНО, А ТА ЗАБРАНА ЈЕ ЕКСПЛИЦИТНО НАВЕДЕНА У ПРАВИЛНИКУ ФОРУМА.

Многи кажу да је увијек добро наћи разлог за одређене ствари,не ваља нимало када зашто нема своје зато. Међутим (без обзира што је форум приватна ствар) да ли је баш коректно „гасити“ форумски живот једног ника, без апсолутно иједног доказа,а цијела аргументација се своди на „он ми је рекао да је то његов лажни ник,профил“ , „ова двојица пишу исте глупости,то је један те исти“, „користи проксије а прича као дринин, гарант иста особа“, „нема ко други да користи проксије осим дрининог“, „зворнички сељак нашао користити проксије и правит се паметан,мислећи да ми не знамо за проксије и остало“....???

Дало би се дубље ући у сву нереалност оваквог потеза,али како је је фашистичка творевина Америка правдала своје фашистичко бомбардовање мајке Србије хуманитаркама,тако изгледа и управа форума правда шпекулацијом одстрањивање форумаша.....

И наравно да је дринин 25 јуна 2010. прочитао правилник форума,јасно видио и све у вези проксија (који му руку на срце до 6. јануара и регистровања јединог таквог – ника сербиан фајтер никада није требао нити послије тога је имао потребу) и одговорно тврдим да апсолутни наводи како сам имао некакве лажњаке који су отварали теме и псовали и вријеђали нису никада били у оквиру мог посједовања.

Дринин исто тако није крив што у једној малој БиХ има толико будала и поремећених који зарад неке сопствене користи желе се представљати у име других, или што неки из садистичких побуда желе нанијети зло само зато што се не слажу са ставом оштећеног.
Колико сам озбиљно схватао прокси,довољно говори и то да сам пратио и случајеве неких форумаша који су управо из тог разлога бановани.....

Да ли је ник дринин вук икада,али икада постао са ИП адресе? Од свих 3370 и кусур постова?
Да ли је ник дринин вук икада иког увриједио са ИП адресе,па потом обрисао пост?
Да ли је сербиан фајтер једини „лажњак из већ оправданих разлога“ увриједио икога?
Да ли је администрација одрадила апсолутну провјеру навода,или су Ташкове, Барсине и Шакалове ријечи толико важне за форум и јесу ли они богови који се смију до миле воље играти са никовима других форумаша???

На крају крајева,да ли је до овог момента ник сербиан фајтер постао ити један пост од бановања ника дринин вук???

Да ли се од мог бановања појавило неколико никова,за које су поново споредни глумци Ташко и компанија повезивали мој ник са тзв. падобранцима и лажњацима,из разлога или што су нови на форуму или што се не слажу са њиховим ставовима??? ЈЕСУ!

Да ли је дринин толики пацијент да ради неке ствари на форуму гдје се осјећао као домаћи???

Дринин је на бруку форума,али овакву некоректност је осјетио на једином форуму из РС-а на коме пише....

Скајсрејп,домаћи, крстарица,трибина,пфц форум,счп и многи други су такође форуми које радо посјећујем и на којима такође имам различите ставове од појединаца,али евидентно да на бањалукафоруму, има дакако комплексиранијих ликова и до те мјере манипулаторски настројених.
Знам ја да ће овај роман прочитат двоје троје људи највише.... И волио бих да један од њих буде Вања или Вадер.
Па да на миру ако ништа друго све добро изанализирају.
А потом нек банују и једини „прокси ник“ дрининог вука за ове двије године.....а и убудуће!

Волио бих кад све узму у обзир и пусте се шпекулација да добро размотре и врате ми мој дринин вук ник у функцију и омогуће да и даље пишем на бањалукафоруму,као што сам то радио добре двије године.... Уколико пак, су насјели на пропаганду која се добра два ипо мјесеца водила од стране појединаца против мене, ја ту не могу ништа,осим да повремено пратим шта други пишу,јер немам намјеру правит некакве нове никове и с њих писати,неби то било то!

У нади да ипак има људскости и да неће патити од пада ега тако што ће васкрснути мој ник администрацији шаљем апел,да без обзира на мој случај и крајњу одлуку, у будућности поведу рачуна о могућим свјесно произведеним манипулацијама садистички настројених форумским мизерија у погледу свјесног рушења никова чији је дух тоталитета у контри с њиховим. ;)

Овим путем бих се желио већем дијелу захвалити на солидарности израженој све ове дане : Севен, РСбољаполовина,дукицашу,Вранглеру,гондри........
Једноставно схватили су да је дринин такав какав је пун мана и да разлог бановања,који је посљедица чисте изманипулисаности админа од стране појединаца,је апсолутно контрадикторан и неутемељен!

Поздравио бих и оне друге: Ташка,мушко бре,Шакала,Барсу који вјероватно ова два мјесеца ликују јер су јбга успјели угасити ник дринин вук, вјероватно су доживјели професионалну вербалну сатисфакцију тиме што је њихова ријеч и погрешна шпекулација остварила крајњи циљ.... Ако, ако је њихова срећа на рачун туђе „несреће“ огромна онда они би требали се запитати колико су заправо срећни. Можда ме администрација и врати,уколико заиста у овом мом обраћању схвата људскост и неправду, надам се да исти неће наставити по истом уходаном принципу тражења Гаврила и да то неће схватити као свој пораз!


Још једном хвала у нади да ћемо заједно дискутовати преко ника дринин вук!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs