banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2012, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
_зока je napisao:
Ne bi moglo. Nije on banovan zbog ostalih nego zbog onoga što je sam radio.


Ali nije naneo nikakvu štetu forumu (bar koliko ja znaam). Možda nije ni znao da se to ne sme koristiti. Jeste li ga upozorili/opomenuli ili pitali zašto to radi? Čovek je imao preko 3300 postova, bio preko dv godine član i iz svega toga se vidi da nema loše namere prema forumu kao oni iz ''Tamnog vilajeta''.
Mislim da je kao takav član (gore opisan) foruma trebao biti bar upozoren pre eliminacije.
Iz njegovih postova se videlo da ima neki trip da mu je anonimnost preko potrebna, pa zbog toga verovatno uvek koristi proksi.
Ako ste mu skrenuli pažnju na to, upozorili ga i ako nije imao valjan razlog što koristi proxi onda uredu, vaša odluka je u tom slučaju na mestu, ali ipak šteta. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 19:28 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Postoji pravilnik u kome se jasno kaže da je to zabranjeno. To je upozorenje samo po sebi i sasvim je dovoljno.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Pa možda nije pročitao, evo ja sam noćas prvi put video onu dopunu pravilnika (zelenim slovima) i onu zalepljenu temu o banovanim članovima u kojoj ne upisjete sve banovane. Čovek je možda pročitao pravilnik kad se registrovao na forum i to je to.
Čovek je imao više postova nego npr. ti (kad uporedimo period registracije), a npr. o meni i da n govorim, što znači da je bio jedan od najaktivnijih forumaša, a prema takvima bi ipak trebala biti doza tolerancije i olakšavajućih pravila. Stvarno je besmisleno da se koriste isti aršini prema padobrancima sa 100% očitim zlim namerama i stalnim, najaktivnijim članovima sa 100% dobrim namerama. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 19:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Ubiješ čovjeka i braniš se sa time da nisi pročitao "Krivični zakonik"?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
U krivičnom zakonu ubistvo nije zabranjeno :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ne znanje u pravu skodi :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 21:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
dukicas je napisao:

Nego ljudi, ajd' bi li moglo nekako da vaskrsnemo drininog vuka!? Neka peticija, molba i sl!??? Ipak je on naš i prijatelj foruma, višegodišnji član sa preko 3300 postova. Stvarno besmisleno da nastrada zbog napada i spamovanja onih zelembaća iz tamnog vilajeta, neprijatelja ovog foruma i svih nas ovde. :(

+1
P.S. A da napravimo nekakvu peticiju u vezi ovog pitanja (glasa npr100 forumaša pa ako je 50+% ZA uskrsnite ga ili obratno)
jer kao što reče dukicas možda čovjek jednostavno nije bio upoznat sa tim pravilom.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 21:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
To bi možda funkcionisalo kada bi forum bio oošte dobro....Međutim, u pravilniku jasno piše:
Citiraj:
www.banjalukaforum.com je forum u privatnom vlasništvu pa je učešće u diskusijama privilegija, a ne pravo svakog pojedinca.

Administracija www.banjalukaforum.com zasniva se iskljucivo na subjektivnim procjenama, stavovima, i entuzijazmu iste, te je potpuno nezavisna u svom djelovanju.
www.banjalukaforum.com nije instrument za ostvarivanje zagarantovanog prava slobode govora, i samim tim iznosenje bilo kakvih stavova (ISKLJUCUJUCI pravo na vjersku/nacionalnu opredjeljenost) moze u svakom momentu biti neprihvatljivo, ili podrzano, shodno slobodnoj procjeni moderacije samog foruma.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
И ја сматрам да би у овом случају требало направити изузетак, јер човјек је баш пуно писао на форуму и био активан члан...
Али, чврста модераторска рука је неумољива! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
To bi možda funkcionisalo kada bi forum bio oošte dobro....Međutim, u pravilniku jasno piše:
Citiraj:
.

Vidiš nije loša ideja da kapo razmotri ideju da stavi forum na berzu, vidiš kako to onaj iz Facebooka uradi. :-?

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
mozda ce ovo cudno zvucati,ali meni je krivo sto ga banovaste,smor je drinin teski,silovao je svaku temu,ali ocigledno mu je forum puno znacio u zivotu,ko da ste djetetu igracku oduzeli.
ali pravila su jasna,i ne treba praviti izuzetke.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Sjećam se jednog posta u kom se Vuk naljutio i spomenuo da ako ga budu i dalje provocirali (ne znam tačno ko) da će namjerno koristiti proxy da uzvrati istom mjerom na to vrijedjanje. Ne sjećam se ni gdje ni kad je to napisao, ali samim tim je sebi naškodio. Inače nemam ništa protiv njega, spomenula sam to već, ali vjerujem da je znao pravila, i vidio je da je tih dana već bio "pod lupom" zbog sumnje na duple naloge.
alkibijad je napisao:
...ocigledno mu je forum puno znacio u zivotu,ko da ste djetetu igracku oduzeli...

Da, ovo je apsolutno tačno.
Inače ne bih ovdje ništa ni pisala, jer će neko reći da previše filozofiramo o nečemu o čemu nas niko ništa ne pita, ali tema Drinin Vuk je zaključana. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Pa to ti je isto što i kompleks 25. maj kad je prije 22 godine nastavio da se koristi poput mauzoleja, bez adresiranih (živih) stanara.

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
???

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
dukicas je napisao:
Nego ljudi, ajd' bi li moglo nekako da vaskrsnemo drininog vuka!?


Dodji juce.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Pravda za Drininog. :)

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
I ja sam za, samo na nekom drugom forumu :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Mene su tako dok sam proživljavao traumatično djetinjstvo djeca redovno tjerala iz pijeska. Naravno nisu im se testisi spustili pa da mi u lice kažu da sam iritantan, te su smislili neku glupost tipa mi svi imamo plave kantice i lopatice, a ti roze, stoga iš.
Tako i drinin... zbog proksija.

Ne mogu reći da mi je žao, mada mi je par puta palo na pamet da se on samo šali, al nisam imao kondicije da se njegovim pisanjem bavim...

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Probiću nekom blatobran šarafcigerom ako ga nevratite. :D

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2012, 22:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Izzard je napisao:
Mene su tako dok sam proživljavao traumatično djetinjstvo djeca redovno tjerala iz pijeska. Naravno nisu im se testisi spustili pa da mi u lice kažu da sam iritantan, te su smislili neku glupost tipa mi svi imamo plave kantice i lopatice, a ti roze, stoga iš.
Tako i drinin... zbog proksija.

Ne mogu reći da mi je žao, mada mi je par puta palo na pamet da se on samo šali, al nisam imao kondicije da se njegovim pisanjem bavim...


Moguce je i da se salio, ali onda smo imali samo razlog vise, da ga banujemo zbog ocajnog smisla za humor. Usput, ja ga vise puta javnom prozovem da na ovom forumu ima jos bar 10 accounta koje paralelno koristi, nije ni pokusao da me demantuje.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs