banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 09:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jun 2012, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika Cemu vise polemika...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 12:35 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Citiraj:
Јуна 2010. године сам се регистровао на бањалукафорум. Искључиво ради писања о мојој Дрини, која је ушла у ПЛ. Од тада па до дана данашњег мој једини функцијски ник је био дринин вук......
Citiraj:
Serbian+Fighter Početnik



Pridružio se: 12.12.2011. 18:45
Poslednja poseta: 10.06.2012. 13:31
Upozorenja: 0

Ukupno postova: 36
[0.00% svih postova / 0.20 postova dnevno]
Pretraži korisnikove postove
Najaktivniji forum: Sport
[ 30 Postova / 83.33% vaših postova ]
Najaktivnija tema: Европско првенство у рукомету - СРБИЈА 2012
[ 21 Postova / 58.33% vaših postova ]

Citiraj:
- Svaki korisnik može imati samo 1 (jedan) aktivan korisnički nalog. U slučaju dvostrukih ili višestrukih naloga administracija foruma zadržava pravo da bez prethodnog upozorenja sa foruma odstrani sve aktivne naloge tog korisnika.
viewtopic.php?f=46&t=52899
Drinin vuk je banovan u maju ove godine zbog proksija ali izgleda da postoji više razloga zbog kojih je trebao biti banovan. Nadam se da uviđate zašto će biti banovan i ovaj nalog sa kojeg drinin sada piše.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 12:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vuce....osjecam moralnu obavezu da ti odgovorim,zato sto se znamo godinama po ovim forumima raznoraznim...mogu reci cak i da si mi simpatican,pa i da mi nedostajes na politici i na sportu...naravno,ne i na onim temama gdje se preseravas o hiljadama cura koje svrsavaju na samo jedan tvoj pogled....u politici se cak u 95% slazem sa tvojim stavovima,a jedino gdje se razlikujem je ova tvoja pretjerana,iracionalna i u neku ruku bolesna mrznja prema bosnjacima...tu imam potpuno drugaciji stav,ali u svim ostalim nacionalnim pitanjima,skoro da bih mogao potpisati tvoje postove,a to se hiljadu puta pokazalo kad smo imali potpuno identican stav o tome ko treba pobjediti na izborima u srbiji,o zutima,nevladinim organizacijama,cedici,kandicki,srbljanovicki,pavicevicki,biserko i slicnima...

iako nikad nisam trazio tvoj ban,jer mislim da je to besmisleno posto ni ti sam ne znas koliko imas nickova,vjerovatno sam ja indirektno i najzasluzniji za tvoj ban,zato sto sam upozoravao da si jako opasan tip u nekim stvarima,opterecen nekom svojom misijom protiv bosnjackog naroda....sve i jedan moderator zna za ovaj tvoj post koji si poslao nama moderatorima na sportsport.ba prije par godina....ja sam im ga kopirao prije par mjeseci,a ostavio sam ga u svojoj licnoj arhivi da se uvijek mogu podsjetiti koliko su pojedini ljudi spremni da izdvoje vremena i truda u ostvarenju svojih imaginarnih ciljeva...

Citiraj:
Kako sam sjebao sportsport.ba

Prvi put,prvo moje putovanje i ulazak na ovaj prokleti forum bilo je 12.02.2009 godine. Do dan danas je misija trajala. Misija koja je željela prije svega da se uvjeri da na ovom forumu prije svega borave propagandisti politike radikalnog Islama,Vehabizma,antisrpstva,jednostavno jednom riječju mrzitelji Republike Srpske i srpskog naroda.

Moja misija bi nesumnjivo trajala još dugo,al jbg više mi nije bilo stalo da verbalno sakatim,ionako siromašnu i glupu administraciju,koja šatro umišlja da je bosanskohercegovački forum,a ono radikalno bošnjački forum,sa visokim stepenom fašizma prema svemu što dolazi iz Republike Srpske.

Kažem uloga je završena,iskren da budem,da niko ne misli da je uloga završena zbog banovanja od neki dan,ili zbog današnje akcije,jer bilo bi preglupo,da otkrivam neke stvari.

Ono što su činjenice i realnost je:

143 registrovana nicka od 12.02.2009.
26 registrovanih nickova na istu email adresu. Jedan od njih je i vjačeslav korotiškin,na istoj email adresi je 14 puta se registrovalo.
otvoreno 47 tema. Na kojima su sav svoj semitizam iskazali pripadnici niže rase.
24212324 pregleda na otvorenim temama.
89788 otkucanih postova + 7596 izbrisanih postova.
9652 privatne poruke primljene,6321 poslata privatna poruka.
Dalje,naravno za sve ovo postojao je krupan razlog - DOKAZIVANJE ONOG ŠTO SVAK ZNA,OVO NIJE SPORTSKI FORUM,OVO JE PRIJE SVEGA FORUM NA KOME SE PIŠE PROTIV JEDNOG NARODA,GDJE SE POKUŠAVA NAPRAVITI VJEŠTAČKA TVOREVINA BOSNA I HERCEGOVINA U KOJOJ 53,68% NE NAVIJA ZA BOSNU I HERCEGOVINU,U KOJOJ OKO 2 MILIONA LJUDI NE OSJEĆA APSOLUTNO NIŠTA PREMA BIH.

Isto tako bilo mi je čast verbalno sakatiti nazovi administraciju i moderatore,od csh,bistrikboy,monologa,aleksandra velikog,admina.
Sam admin je poštovalac riječi koje se čuju u džamiji Kralja Fahda,to dakle dovoljno govori.

Isto tako naravno ma koliko se forum trudio nešto,jasno je da na forumu ima ukupno 7 osoba srpske nacionalnosti koje trenutno pišu na forumu. Bilo ih je više naročito u periodu od 01.07.2009,tada je bio i najveći broj,danas je slovo palo na 7,ne računajući mene i još dva momka koja vjerovatno neće dolaziti.

Vjerovatno se neki pitaju kako je sve počelo????

Ispočetka jednostavno mi je bilo jasno o čemu se radi,tako da s vremenom iako uloga nijednog momenta nije dolazila u pitanje pokušao sam osjetiti taj puls. Nakon mjesec dana već sam se poprilično najebao majki,ali i trpio raznorazne uvrede. No vrijedilo je jer kad čovjek radi nešto sa ciljem onda nije teško.
Vidjeti neke kako bale kad se pohvali nešto što ima veze sa BiH bilo je krucijalno u ulozi,vidjeti neke kako izigravaju lažne moraliste,svjesne antisemitiste,ali istovremeno i neke koji izigravaju otvorene šoviniste.

U periodu od 14.11.2009. zapravo i uradjen je najveći posao,iako 99,99% zapravo i dalje vjerovatno se pita pa ko su ti ljudi,odakle toliki postovi,odakle toliko lažnih???
Jednostavno ne postoji tema gdje se nije bilo,uživajući u baljenju pri pohvali Želje nakon plasmana u finale kupa,pa do ismijavanja propale reprezentacije u porazu od Portugala.

Vjerovatno se neki pitaju,da li sam agent?

Odgovor je prost,neke od karakteristika posjedujem,ali cilj je bio važniji od svega,što ja najbitnije cilj za ove 2,5 godine je bio da me mnogi koji mrze moj narod povuku za oba jajeta. Bogami vukli su itekako,bili su iznervirani,bili su verbalno osakaćženi paralizovani.
Isto tako još veća satisfakcija je bila kada neki rekoša kako su neki ljudi napustili forum zbog novih,a iste opisali kao kompetentne,nadam se da će im jednog dana biti jasno o kome se radi.

Hakerstvo ili .....?

Nisam haker,poznajem solidno tehnologije i tehniku rada,stoga nije bilo potrebno praviti bruku emaila,bruku šifara,bilo je potrebno samo čekati pogodan trenutak. Isto tako o ovim malim tajnama nijedan admin nije uspio provjeriti zatvorene emailove,jer i kada bi me banovali već za dva minuta bi sa iste adrese mogao napraviti stotine novih,dakle ništa naročito ništa specijalno.
Isto tako poznavajući tehniku rada,u jednom momentu sam na jednom računaru učestvovao sa pet nikova i u istom trenutku slao poruke. Jednostavno je riješenje za odgovor kako?
Ipak ,u zadnjih pola godine počelo me smarati više **** maloumnika koji mrze sve što je srpsko pa sam se uspavao te u toku zadnjih pola godine poslato je samo negdje oko 11000 postova.

Može li još?

Moj odgovor je da sam se zasitio,medjutim nikad se ne zna,beskrajsnost i sloboda,ali snaga intelekta nikad se neće odreći tako bitne rečice MOŽE.

Ko sam ja ?
Zasigurno ne student žurnalistike,student Informatike,zasigurno ne neko kome je stradala cijela familija,ne neko ko će ikad priznati Bosnu i Hercegovinu i njene vještačke simbole.
Isto tako nikada nisam živio u Novom Sadu,ali istovremeno nikada nisam bio na stadionu u Zvorniku,niti sam navijač isključivo Drine i isključivo Partizana.
No kada je uloga u pitanju onda neke stvari moraju se planirat 20 dana unaprijed.

Mrzim li?

Naravno da ne mrzim,jer da mrzim ne bih ove 2,5 godina uspio održati na nivou koncentraciju,te u borbi protiv šabanije zatucane i pubertetlija blesavih ostati skoncentrisan.
Koliko sam puta samo ponavljao jednu te istu stvar?! NE PATIM OD PADA EGA.
No neki su mislili da će argumentima poput to što pričaš je glupost,nasikirati me.

Zašto ću prekinuti bar trenutno avanturu?
Odgovor je ,stigla je bolja poslovna ponuda,a i nekako mi se više ne da praviti budalama i verbalno sakatiti skromni narod iz Federacije kojima je idol Alijica rahmetli.
No naravno neke stvari ne smijem odavati,jer bi to bilo donekle i nehumano prema administraciji. Koliko vidim oni nisu čuli šta znači control panel forum host and control panel ip adress alternative ip adress.
No ključnu stvar hakerizma ne bih otkrivao,jer ako otkrijem to bi značilo dosta toga.
Ono što ipak donekle žalim je to da nisam jedini koji je imao više od 1 nicka,ima ih puno ovdje,jedan iz Sarajeva ima ukupno od osnivanja portala do danas 65 nickova,neki nisu u funkciji,jedan iz Mostara oko 11,jedan momak brat iz Banjaluke 19,jedan iz Banovića 5,jedan iz Bihaća 6,dakle ima ih još malo,no njihova uloga je manje više nebitna.

JOJ!

12 februara odlučih se na korak,nakon prvog posta,koji se svodio na šest riječi,krajnje konstruktivan,usledio je odgovor svih odgovora - " JE.EM TI MATER ČETNIČKU".
Nakon ovakvog intelektualnog minusa od strane ovog jadova,koji je i dan danas na forumu i ima 4 nicka koja su u upotrebi,nisam mogao ostati ravnodušan,prvo sam na njihovoj temi odigrao ključnu ulogu koja se sastojala od toga da kao navijač Želje ih otjeram što više,na svu sreću nije bilo teško.
Tako je počelo,prvih dana,prvih mjeseci bruka postova koji su bili sve samo ne realnosti i ono pravo što sam želio reći,jer cilj nije bio u početku da se piše o sportu i da se piše protiv bošnjačkih klubova i reprezentacije,a i kad bi se to napisalo uslijedio bi ban.

Ih......

Uslijedilo je zatvaranje teme Partizana,uslijedilo je zatvaranje još nekih navijačkih tema,ali totalna nezainteresovanost i sopstveni osjećaj sreće jer te oni koji te mrze vuku za jaja,baleći na tvoje vještačke hvalospjeve.

Mogao bih još ali znam da je iskompleksirani administratorski tim tako raspoložen da ovo možda niko neće ni pročitat,pa mislim da ko god želi bilo kakve vrste pitanja odgovoriću,nebitno sa kog nicka,nebitno kada,nebitno iz kog dijela RS,nebitno o čemu.

SS.BA Vaša lekcija će valjda drugima poslužiti za razmišljanje,navesti ih na neko korektnije odnošenje,navesti ih da shvate da se razne **** materine poput vještačkog oplakivanja i vještačke propagande tolerancije nikad ne mogu pokazati kako treba.
Ne brinite ali iskreno kažem,iako sam i to imao u planu prije 15.10.2010 učiniti,neću još uvijek,siguran sam,dakle ne sumnjam da znate šta znači uništenje inernet protocola,šta znači ISP,št aznači kad stane simbolička adresa,i još puno drugih stvari,do tada spavajte mirno.
Uživajte u veličanju jednog i pljuvanju drugog. Svim ostalim hvala na velelepnim diskusijama hvatanja za moja jaja i jedan tradicionalni pozdrav dudlajte ga!

Istovremeno imam i o nekim članovima ovog svečarskog foruma popriličan broj podatak od toga gdje borave,do onog krupnog gdje idu u školu,no naravno nisam ja nikakav mason ili ne daj bože mrzitelj pa da bih to iskoristio,ali dragi forumaši koji toliko mrzite i kojima toliko smetaju forumaši iz RS sve ove godine,bar ste mogli obratiti pažnju na neke pojedinosti,ali ajde niste i šta ima veze,ja bogme jesam.

Koliko vidim postoje čak i ljudi koji koriste nekolicinu istih nikova kao ja na ovom forumu,otkud znam,neću reći da je to simpatično,ali mogu reći da je još jedna od prepreka za neke nove stvari u vezi bacanja simboličke drese u kantu za smeće,a lokacije na ROM memoriji su još jedno polje.

No sve u svemu beše lepo početi radnjo onog kišnog dana februara i završiti u nikad sunčanijem danu jula. Bud te mi dobr
o.



upozoravao sam ostale moderatore na forumu na problem,kao i na sasvim logican podatak da,neko ko je imao na sportsport.ba 143 nicka,ima i ovdje bar pedesetak nickova,u kojima kombinuje pismenost i nepismenost,zvezdu i partizan,cirilicu i latinicu,a pogotovo srpstvo i bosnjastvo gdje sam skoro potpuno siguran da je 90% ovih bosnjackih nickova tvoje,od sadasnjih do banovanih,kojima provociras i nastavljas svoju misiju homogenizovanja srba na ovom forumu,na jedan nacin koji se meni uopste ne svidja....
odmah da ti kazem da sam imao cak u pocetku i razumjevanja kad si rusio forum,jer sam vidio da te ismijavaju i sprdaju se s tobom mnogi losiji od tebe,koji ti nisu ni do koljena,i shvatio sam da je to tvoj nacin borbe protiv nepravde...kasnije si poceo pretjerivati i to rusenje foruma mi je prestalo biti simpaticno....

i pored svega navedenog,evo ja cu ponovo prvi dici ruku da te se vrati na forum pod tvojim nickom drinin vuk,jer u mnogim stvarima nedostajes,ali brate mani se ovih nickova ostalih...

dodji da se druzimo lijepo i opusteno,pusti te misije kraju,rat je zavrsio prije 17 godina,a ako bude potrebe zna se da cemo opet biti i ti i ja tu...

eto,necu da budem hinja i licemjer,hocu da znas da sam ja mozda i najzasluzniji sto su te ljudi banovali,iako mene nisi pomenuo nijednom rjecju...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Jesam dobro pročitao da je Drinin imao 143 naloga?!

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Akutna šizofrenija. Možda.

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Jebiga, ovo nije ni zajebancija ni nestasluk, ovo je patologija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Stvarno, ne bih da osuđujem ali se treba zapitati s kim smo mi pisali na forumu..

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Nestašluk! :lol:
Tu sam riječ tražio. ](*,)

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:07 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
sad me zivo interesuju kako drinin moze biti Wrangler? na auto forumu mi se ucinilo da se on i MB poznaju i da je tip iz BL.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Ko sam ja ?
Zasigurno ne student žurnalistike,student Informatike,zasigurno ne neko kome je stradala cijela familija,ne neko ko će ikad priznati Bosnu i Hercegovinu i njene vještačke simbole.
Isto tako nikada nisam živio u Novom Sadu,ali istovremeno nikada nisam bio na stadionu u Zvorniku,niti sam navijač isključivo Drine i isključivo Partizana.
No kada je uloga u pitanju onda neke stvari moraju se planirat 20 dana unaprijed.

Zbog posljednje rečenice zaključujem da je i ovo gore navedeno laž? Ili sam pogrešno shvatila?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Kontam da na internetu ovakvi pronađu najbolji oslonac, kad već u životu ne možeš, ovdje im piješ krv a malo toga ti mogu.

Neće on daleko dogurati ;)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
spavac je napisao:
sad me zivo interesuju kako drinin moze biti Wrangler? na auto forumu mi se ucinilo da se on i MB poznaju i da je tip iz BL.

I ja bih voljela sa se neke stvari malo detaljnije provjere, bar ja ne pišem puno van pdf cafe, ali kad već pišem voljela bih znati bar da je ta osoba "stvarna" a ne neki od duplih nickova istog korisnika. Možete li konačno provjeriti sve te duple nickove Drininog, ako ih, kao što kažete, ima još?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
spavac je napisao:
sad me zivo interesuju kako drinin moze biti Wrangler? na auto forumu mi se ucinilo da se on i MB poznaju i da je tip iz BL.

Šlageru paranoja uzela je dušu, sve je uzela-a-a-aaa...Wrangler je poznati lik iz BL.


Seven, pa očito da možda nije istina.


Meni su i dalje najjače lokacije na ROM memoriji.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
sad nesto razmisljam da izbrisem profil :S

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma nemojte me drzati za nickove,izvinjavam se wrangleru,mislio sam na nekog drugog lika,ali nebitno za sustinu...editujte moj post gdje sam pominjao ova imena....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Nomina sunt odiosa. :P


Pustite drininog, hranite ga/ih ovom temom.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 13:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
^
QFT

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 14:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
U najmanju ruku uznemirujuće. Dobar uvod za horor. :oops: Samo još sise fale.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Vidjao sam svakakvih budala i bolesnika, ali ovo jos nisam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jun 2012, 15:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Терористичка операција разрађена до последњег детаља.
Асоцијација.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs