banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jun 2017, 09:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
izgleda....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 09:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Naravno da nisu zbog Caffea banovani, iako su i tamo X puta pretjerali.
Alkija sam jos prije mjesec-dva zamolio putem privatne poruke da smanji offtopic i uvrede van Caffea, ali nije ispostovao obecanje, koje je dao, da nece vise.
Dzontri nisam slao poruku, jer nema smisla.
Na shakala su se zalile 3 osobe, a poceo je opet sa offtopicom i kajlanjem.

I fino je dato na znanje da se novi korisnici ne docekuju na noz, a oni opet... tako da ako je forum vec osudjen na propast, nek propada bez njih.

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 09:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ovde nismo suočeni sa banalnim banovanjem trojice nedužnih,već sa tiranskim,agresorskim pokušajem da se uguši svaki pokušaj oslobođenja i pretvaranja foruma u zanimljivo mjesto okupljanja duševno retardiranih i zaostalih osoba. Pa valjda smo i mi zaslužili pravo na život i šitpost,makar na kafeu. Sad ste nam i to uzeli. Stidite se!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Jel se brani nesto na Caffeu? Samo udri na Caffeu, mozes i po meni slobodno . :-)

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
digresija,
o onoj dvojici necu jer sam sa dzontrom prijatelj a sa alkijem nisam u najboljim odnosima pa da ne bih bio pristrasan ali hocu o shakalu

zaista mislim da ovaj sad ban,pogotovo trajni ban, momak nicim nije zasluzio.To sto su se zalile tri osobe,to nema nikakve veze,provjeris je li istina to na sta se zale,da li je prekrsio neko od pravila foruma i tako i postupis.Od povratka na forum nisam primijetio onaj pasjaluk kojim se sluzio prije prethodnog banovanja.Da li neko ima licne animozitete prema njemu,da li se nekom od administratora ne svidja ono sto on pise_..To je potpuno nebitno.Bitno je da li krsi pravila foruma ili ne.Kome se ne svidja sta pise ili misli drugacije udje u raspravu pa rascivija.Ja nisam primijetio da je pisao igdje sem na kafeu i sportu i nigdje nisam vidio starog shakala i usta skrbavih ili nekih drugih uvreda bilo kome.Ili se to banuje retroaktivno za steceni staz godinama....ako je tako onda bi ta lista bila daleko daleko duza od 3 imena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Znači istina je,Đ ima jednog prijatelja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Krol, nisi mozda stigao procitati njegove offtopic poruke na drugim podforumima, jer su ih admini i moderatori obrisali. Sve ima u moderatorskim logovima, tako da ne mislis da izmisljam. :)
Nedostajace mi Alkijev shitpost, ali sta da se radi...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Digresija je napisao:
Naravno da nisu zbog Caffea banovani, iako su i tamo X puta pretjerali.
Alkija sam jos prije mjesec-dva zamolio putem privatne poruke da smanji offtopic i uvrede van Caffea, ali nije ispostovao obecanje, koje je dao, da nece vise.
Dzontri nisam slao poruku, jer nema smisla.
Na shakala su se zalile 3 osobe, a poceo je opet sa offtopicom i kajlanjem.

I fino je dato na znanje da se novi korisnici ne docekuju na noz, a oni opet... tako da ako je forum vec osudjen na propast, nek propada bez njih.

Знам да моје мишљење неће ништа промијенити, али јебо то.
Стоји за Алкија да офтопичи и кења ван кафеа, али барем момак има смисла за хумор и, мој лични утисак, у тим његовим зајебанцијама нема никакве злобе. С друге стране, гомила, али огромна гомила људи такође офтопичи, али су они просто досадни, неразговјетни, понекад и безобразни, али ето "уљудни" су и не каче слике жене без рука како се задовољава ногом.
Недавно ми је баш један друг, стари форумаш, са доста стажа, рекао да је престао писати због таквих. Дакле не због ове тројице.
Ето, нећу ни тражити да се врате ова тројица, само сам рекао шта мислим.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Владимир je napisao:
Digresija je napisao:
Naravno da nisu zbog Caffea banovani, iako su i tamo X puta pretjerali.
Alkija sam jos prije mjesec-dva zamolio putem privatne poruke da smanji offtopic i uvrede van Caffea, ali nije ispostovao obecanje, koje je dao, da nece vise.
Dzontri nisam slao poruku, jer nema smisla.
Na shakala su se zalile 3 osobe, a poceo je opet sa offtopicom i kajlanjem.

I fino je dato na znanje da se novi korisnici ne docekuju na noz, a oni opet... tako da ako je forum vec osudjen na propast, nek propada bez njih.

Знам да моје мишљење неће ништа промијенити, али јебо то.
Стоји за Алкија да офтопичи и кења ван кафеа, али барем момак има смисла за хумор и, мој лични утисак, у тим његовим зајебанцијама нема никакве злобе. С друге стране, гомила, али огромна гомила људи такође офтопичи, али су они просто досадни, неразговјетни, понекад и безобразни, али ето "уљудни" су и не каче слике жене без рука како се задовољава ногом.
Недавно ми је баш један друг, стари форумаш, са доста стажа, рекао да је престао писати због таквих. Дакле не због ове тројице.
Ето, нећу ни тражити да се врате ова тројица, само сам рекао шта мислим.


isto vazi i za njega i za dzontru samo to ljudi ne kontaju...njihova mana je sto kad se natovare na nesto ne znaju sjasiti....pa jos vise iritiraju i nerviraju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 10:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Владимир je napisao:
Знам да моје мишљење неће ништа промијенити, али јебо то.
Стоји за Алкија да офтопичи и кења ван кафеа, али барем момак има смисла за хумор и, мој лични утисак, у тим његовим зајебанцијама нема никакве злобе. С друге стране, гомила, али огромна гомила људи такође офтопичи, али су они просто досадни, неразговјетни, понекад и безобразни, али ето "уљудни" су и не каче слике жене без рука како се задовољава ногом.
Недавно ми је баш један друг, стари форумаш, са доста стажа, рекао да је престао писати због таквих. Дакле не због ове тројице.
Ето, нећу ни тражити да се врате ова тројица, само сам рекао шта мислим.

OK.

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Znam da moje misljenje ne vrijedi nista...jer nije po pravilima ...al da se mene pita, obrisao bih sporene postove, drzao banove 7 dana i vratio ovu trojicu...iako nemam pojma zasto su banovani, ne pratim sve teme :/


*uz duzno postovanje prema svim odlukama administracije

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Nisam odavno član ali smatram da su kazne preostre, sve trojica su ok. Zajebancija opustencija i slicno. Smatram da banana 7 do 15 dana je sasvim ok. Naravno ta opcija i sluzi da se opomene. Sta bi bilo ovde kad vi svi isli trajno. Proslo je vrijeme foruma, nekad je visilo tona ljudi... Sad i ovo sto ne ostalo nas desetak treba da se banuje. Toliko

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 19:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
previse je ljigavih shupaka u redovima moderatorsko-adminske ekipe ovdje,koji ti uzivo glume prijateljstvo,piju s tobom,rostiljaju, a u moderatorskoj sobi te olajavaju.....ili su ti "kompe" na zajebanciji i javnom dijelu,a tamo interno traze da te banuju.

nisam citao pravilnik,ali zelim da me se trajno banuje,po mogucnosti ako ima neki clan o "kritikovanju" rada administracije

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Nisam dobro shvatio, koja trojica su banovani i zasto ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Rocker je napisao:
Nisam dobro shvatio, koja trojica su banovani i zasto ?

Dzontra, Alki i Shakal...nemam pojma zasto.

* ne sumnjam da su nesto posteno lupetali, ali opet, kakav bi bio forum bez ove 3ce ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 20:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Zašto svi preskaču ključno pitanje: koje troje se žalilo?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 20:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
veverushka je napisao:
Zašto svi preskaču ključno pitanje: koje troje se žalilo?


... i to na shakala 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
Nešto tu smrdi, nemoguće je da se samo troje žalilo. :?

Treba banovati još bar desetak onako reda radi, jediino ne smije niko dirati korisnika jer je to popuštanje pod prijetnjama onog haklera od prije nepar godina.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 21:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Ne stigoh na zabavu, ali vidim vitez je stigao da odbrani čast uvrijeđene gospođe.
Sad kad ima zaleđe prijeti dalje drugima.
Trajni ban treba preimenovati u "ban na određeno vrijeme - dok ljubav ne pukne".


Sent from my SM-J710F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2017, 21:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Philby je napisao:
Nešto tu smrdi, nemoguće je da se samo troje žalilo. :?

Treba banovati još bar desetak onako reda radi, jediino ne smije niko dirati korisnika jer je to popuštanje pod prijetnjama onog haklera od prije nepar godina.


Philby je u pravu ...... samo troje :roll: :confused2: idi begaj!

Evo i ja cu da pitam koje troje se zalilo ???

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs