banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Jul 2017, 07:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Wrangler je napisao:
ovom Milanu treba potkresati krila, naporan je i poprilicno monoton i daje si puno za pravo
Milan je jedan od napozivnijih likova na forumu, ne znam zašto si stekao takav utisak.
Wrangler je napisao:
dolazim do zakljucka da ili je invalid ili je samo priglup.
Kako ćeš čovjeku ovako nešto maliciozno napisati? Za ovo bi ti trebao dobiti ban, kad se već piše o banovima.

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2017, 08:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Pisao je I on meni nesto sto nije trebao bez da mu se iko obratio. Sto se mene tice zavrsavajmo vise pricu o tom.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2017, 09:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Zbog veve je glupo i biti banovati i biti banovan. Smjesno je da ona ima takvu tezinu u ovom nasem malom drustvu.

Da se razumijemo, razdvajam forumasicu veve i veve iz stvarnog zivota. Ova druga je mozda cool i vr', ali ova prva je bez tezine, okusa i mirisa. Sto je mozda njena odluka.

Kako god, ban je bezveze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2017, 09:09 
Rider on the storm je napisao:
Wrangler je napisao:
ovom Milanu treba potkresati krila, naporan je i poprilicno monoton i daje si puno za pravo
Milan je jedan od napozivnijih likova na forumu, ne znam zašto si stekao takav utisak.


Hvala, ali kako kazu...100 ljudi 100 cudi...

Meni nije jasno zasto ovoliki hejt na Veve na forumu.

Citiraj:
Sto se mene tice zavrsavajmo vise pricu o tom.


Imas PP, da ne offtopicarimo ovdje dalje... :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jul 2017, 09:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ova tema kao komentari na NN

Nema veze sa clankom, al' vazno je da jedni o drugim korisnicima pisu najgore moguce stvari
Sramota

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 705 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs