banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 08:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: BAN za Japanese_rose!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Ovim putem tražim rakciju administracije i ban za forumašicu japanese_rose zbog kršenja pravila foruma i vrijeđanja drugih korisnika.

Konkretni razlozi se mogu vidjeti na zaključanim temama:
"Fasisticke i/ili uvredljive poruke"filozofa"s "vrbasa""
http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=46&t=46515&start=0
i
""filozof" s "vrbasa" - Fasizam i licno vrijedjanje ( & Co )"
http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=46&t=46518

Pored navedenih tema dotična osoba je poznata po naknadnom mijenjanju sadržaja svojih postova, brisanju privatnih poruka i beskrajnom i bespotrebnom raspravljanju sa moderacijom (u temi "Kultura polemike na forumu").
Takođe, u nekoliko navrata moderatori su obrisali njene postove u kojima je vrijeđala druge sagovornike. kao npr. na podforumu "istorija" u temi "Srbi su nama k’o čaša konjaka" kada je započela raspravu o jeziku ili npr. rasprava na temi "Predlažem!" koja je na ovom podforumu.

Nadam se da će administracija foruma brzo reagovati i kazniti dotičnu forumašicu.

U nastavku slijede konkretni primjeri:

PRIMJERI

Bez namjere da čupam iz konteksta kao što dotična osoba radi, evo kompletnih njenih rečenica iz kojih se jasno vidi da ta osoba vrijeđa druge forumaše:
Link: http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=46&t=46518
Japanese_rose je napisao:
Samo za slijepe :

Japanese_rose je napisao:
Pokazao si da ima gore i nize i od "filozofa". Malo je reci da mi se gadite.

Japanese_rose je napisao:
sta je bilo misu ? Imas neki problem ? Otkaci.

Japanese_rose je napisao:
Da bi mogao komunicirati sa mnom, moras prvo savladati barem osnove gramatike.

Japanese_rose je napisao:
Kakvi moroni. Nevjerovatno.

Sad se opet prospite od smijeha.


Japanese_rose je napisao:
Njegovi ispadi su precesti ( a budalama je svaki dan Bajram/Bozic, tako da to sto si napisao u vezi sa "teatrom" - nije bitno ). :wink:

Japanese_rose je napisao:
reca da me je smeksao, inace vam je svima moglo biti Zhiiik. :D Cisto mi vas zao.


Pošto sa detaljno pregledao zaključane teme,mogu da kažem da je japanese_rose zaslužila BAN!

Japanese_rose je napisao:
Sinoc sam dozivjela najgore i najnize provokacije nakon sto sam otvorila temu, sto je dostupno svima na uvid. U tome su se "istakli" @skypostman, vas moderator @Hertzog, @Shabban, @MuskoBre, @anoniman i @stalle. @The New Statesman me pita "je li to mislim da sam na sa-x" ( zalosno ). Pokusala sam ih ignorisati, ali su me ipak na kraju uspjeli uvuci u "diskusiju" ( tj provokacije i nastavak ismijavanja ), sa rezultatom zakljucavanja teme.

Moj komentar:
Dobila je ono što je tražila. Pogotovo na prvoj navedenoj temi.

Počela je vrijeđati druge forumaše koji su se zezali. Šta bi onda Hertzog trebao uraditi zbog one teme o Banjalučankama? Koliko je samo strana zeze na njegov račun i još je sajt dobio.

I za kraj BHT jeste probošnjačka televizija. A i Sarajlije same sebe nazivaju "Najnoviji Pazar" zbog činjenice da u nekim naseljima ima značajan broj pridošlica iz Novog Pazara, a naziv Teheran za taj grad je ušao u sleng u nekim dijelovima RS i zapadne Hercegovine. Čak i političari iz RS javno kažu da kod kuće Sarajevo nazivaju Teheran.

PS Ovim putem ne želim da branim prozvane forumaše. Imao sam i ja par puta žestoku raspravu sa onim čije je ime u naslovu obe pomenute teme.


Poslednji put menjao BL4ever dana 07 Dec 2009, 14:05, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Predlazem referendum. I da pravo glasa imaju samo oni sa poduzim stazom.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:13 
mogu li i ja da glasam :D ..
sinoc ne stigoh prokomentarisati sad vec zakljucanu temu, ja licno sa filozofom sam se i svadjala, cak i na pocetku, pala je koja uvreda, ali ipak svi smo tu da iznesemo neko svoje misljenje. filozof zna pretjerati, ali da ga neko naziva fasistom i slicno je krajnje bezobrazno, a pored toga vec sam par puta imala priliku pratiti uvrede doticne na racun drugih forumasa koje je brisala kasnije..


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Hajde covjece sta se nerviras, ovo je forum..... Kakvi banovi i bakraci....opusteno samo....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Samo da dodam da predlažem privremeni ban, ali nakon ovih uvreda izrečenih prema drugim forumašima, možda je Japanese_rose zaslužila i trajni ban.

Samo da napomenem da promjena sadržaja postova i brisanje privatnih poruka nisu bile na temi
"Kultura polemike na forumu", već na drugim temama, ali da su joj na tu "pojavu" i problem (zato jer mijenjnjem sadržaja neki koji odgovaraju mogu ispasti budalama) ukazali moderatori za vrijeme diskusije na toj temi.

Pozdrav moderatorima i administraciji i nadam se da ćete brzo reagovati jer se radi jasnom o kršenju pravila foruma!

PS Filozof se znatno upristojio nakon banovanja, čak su mu i postovi čitljivi u posljednje vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
kolko sam vidjela u bl forum chatu koji je obilovao niskim udarcima, ni ostali nisu cvecke. za tango je potrebno dvoje, sta onda s ostalima? :)

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:25 
ovde je rijec o diskusiji na forumu i stavovima, postovima a ne na tamo nekom chatu.. :confused2:


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
google lazarević je napisao:
kolko sam vidjela u bl forum chatu koji je obilovao niskim udarcima, ni ostali nisu cvecke. za tango je potrebno, sta onda s ostalima? :)

Nisam bio sinoć na chatu, a chat je Filozofov projekat i nema veze sa forumom.
Koliko sam skužio prije nekoliko dana na chat možeš upisati bilo čiji nick (ne treba password) i tako učestvovati u raspravi.
Tada kada sam otišao na chat nije bilo nikog, ali šta je bilo sinoć ne znam.
Niti me interesuje.
ovo je forum i imaju jasna pravila

ako neki mogu zbog manjih stvari biti sankcionisani, onda treba biti i Japanese_rose zbog jasnog kršenja pravila foruma.

Dakle, imaju teme, imaju citati, sve je jasno kao dan. Čekam moderatore da se jave i da napišu svoj stav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
A sta mislite da svi malo odmorite? Ako je neko zasluzio ban dobice ga, nema potrebe da o tome raspravlja citav forum..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
zerocool je napisao:
A sta mislite da svi malo odmorite? Ako je neko zasluzio ban dobice ga, nema potrebe da o tome raspravlja citav forum..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2009, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Uzeto u razmatranje.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs