banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 23:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

da li je cenzura na BL forumu potrebna?
jeste 71%  71%  [ 20 ]
nije 18%  18%  [ 5 ]
jeste ali u 10 x manjem obimu 11%  11%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 28
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Okt 2009, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
nasmjeshiti luzer je napisao:
Jedino mi je bilo zao kad su cenzurisali XIX century zbog vulgarnosti. To je ispalo nekako k'o da smo djeca pa ne smijes svasta da nam kazes. A bila je nekako gotivna, k'o Charles Bukovski. Bilo je nekog patos-a u tim njenim recenicama. Eto, ja ovom prilikom apelujem da je vratite, pa se vi moderatori opet malko mucite sa cenzurisanjem njenih postova... Ha ja brate, sta ce vam faliti, tako vam je pao gra', sudba kleta i tako to :) ...


slazem se sasvim sto se ovoga tice (inace, nisu je cenzurisali nego banovali trajno)
zena je vrlo inteligentna, prije svega
ali je bila i jako zanimljiv forumski lik

mada, mislim da je bila pocela provoditi previse vremena ovdje pa se "malo pogubila" mada mislim da je bila majstor za hod po tankoj liniji izmedju inteligentne primjedbe, uvrede, offtopica i smislenog pogadjanja u centar, elokventnosti i vulgarnosti

u najboljem slucaju, to je vremenom izludilo moderatore koji nisu znali sta ce s njom, da li da joj se dive ili da je banuju

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs